Xperia Z1 vs GM 5 Plus

Xperia Z1 vs GM 5 Plus

• Xperia Z1 Kalsın

• Gm 5 Plus Gelsin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

alperaslann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar merhaba. Şuanda ilk çıktığında sıfır olarak aldığım Xperia Z1'i kullanıyorum. Son 2-3 aydır çok kasmaya başladı sıfırlasamda aynı değişim olmuyor. Ben de telefonu değiştirmeye karar verdim. Sarjından çok memnun olsamda gitme vakti geldi. Araştırdım ve GM5Plus hem özellik olarak hem de dış görünüş olarak bayağı cezb etti. Ama aklımda ki soru şu ki bana Z1'i aratır mı? Sarjı nasıldır? Sağlamlığı nasıldır? Kısacası sizce Xperia Z1 satılıp GM 5 Plus alınır mı? Şimdiden teşekkür ederim.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Ben GM5+'ı şiddetle tavsiye ederim çok hızlı şarj oluyor,ama arkadaşımın haberi olmadan güncelleme vs yapıyor,eniştemde de aynı sıkıntı var o da Discovery 2 kullanıyor.Ama alınır bence.;)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şarj olarak aratır diğer konularda aratmaz. Fakat fiyatı yukseltip 1200-1300 e hepsi buradadan Xioami Mİ5 almak çok çok daha mantıklı

alperaslann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben GM5+'ı şiddetle tavsiye ederim çok hızlı şarj oluyor,ama arkadaşımın haberi olmadan güncelleme vs yapıyor,eniştemde de aynı sıkıntı var o da Discovery 2 kullanıyor.Ama alınır bence.;)
Teşekkür ederim bilgiler için :)

alperaslann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şarj olarak aratır diğer konularda aratmaz. Fakat fiyatı yukseltip 1200-1300 e hepsi buradadan Xioami Mİ5 almak çok çok daha mantıklı
1 sene kullanmak için alıyorum. 1000 Lira üstüne sıcak bakmıyorum. Teşekkür ederim bilgiler için :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
1 sene kullanmak için alıyorum. 1000 Lira üstüne sıcak bakmıyorum. Teşekkür ederim bilgiler için :)
Mi5 alırsan 2-3 sene telefon alma ihtiyacı duymazsın benden sana tavsiye mi5 al geç kafan rahat olsun gm5 plus ile aradaki farkı vermeye kesinlikle değer
Çünkü özellikle donanımdan gm5 plusun 2 kati gücünde

alperaslann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Mi5 alırsan 2-3 sene telefon alma ihtiyacı duymazsın benden sana tavsiye mi5 al geç kafan rahat olsun gm5 plus ile aradaki farkı vermeye kesinlikle değer
Çünkü özellikle donanımdan gm5 plusun 2 kati gücünde
Tekrar maddi durumu gözden geçirip düşünücem. Teşekkür ederim. Sarjı Z1'den iyi mi Mi5'in ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tekrar maddi durumu gözden geçirip düşünücem. Teşekkür ederim. Sarjı Z1'den iyi mi Mi5'in ?
Mi5 şuan 4-5 saat ekran süresi alıyor deniliyor yani gün içinde 4-5 saat ekran açık kalıyor. Z1in iyi bir şarj süresi vardı fakat ne kadar olduğunu tam bilmiyorum kendi ekran süreniz ile karşılaştırın
Mi5 şarj konusunda üzmez varsayın ki günlük 5 saat kullanıp bitiriyorsunuz şarjını MI5 1.5 saate şarjını doldurabiliyor hızlı şarj teknolojisi ile şarj konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar merhaba. Şuanda ilk çıktığında sıfır olarak aldığım Xperia Z1'i kullanıyorum. Son 2-3 aydır çok kasmaya başladı sıfırlasamda aynı değişim olmuyor. Ben de telefonu değiştirmeye karar verdim. Sarjından çok memnun olsamda gitme vakti geldi. Araştırdım ve GM5Plus hem özellik olarak hem de dış görünüş olarak bayağı cezb etti. Ama aklımda ki soru şu ki bana Z1'i aratır mı? Sarjı nasıldır? Sağlamlığı nasıldır? Kısacası sizce Xperia Z1 satılıp GM 5 Plus alınır mı? Şimdiden teşekkür ederim.
kardeşim gm 5 plus genel olarak her konuda z1 den daha iyi geçmeni tavsiye ederim.

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Aynı fiyat bandında G3 de mevcut. Alınabilir. 3 GB Ram li modeli. GM5 plus dan daha iyidir çoğu konuda.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaş iyi diyor hoş diyor g3 diyorda
G3e geçersen
Pili kesinlikle mutsuz eder
Isınır
bir süre sonra z1i kastıran g3ü hayli hayli kastirir

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738

Kardeşim tekrar söylüyorum G3 3 GB modeli kamera , ekran , ve birçok konuda daha üstün bir cihaz. Zamanında kullandım. Seni üzücek bir cihaz değil. Z1 den tabiki çok çok iyi. GM5 plus iyi bir telefon F/P açısından ama ben güncelleme harici pek bir artısını göremiyorum. Tabi karar senin. Hayırlı olsun şimdiden

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Z1 çok eski telefon artık kurtulman lazım

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Arkadaş iyi diyor hoş diyor g3 diyorda
G3e geçersen
Pili kesinlikle mutsuz eder
Isınır
bir süre sonra z1i kastıran g3ü hayli hayli kastirir
G3 oyunlarda sıkıntılı ekranı yüzünden bende vardı modern cpmbat kaşıyordu bariz bi şekilde

alperaslann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hepsi burada nin anlaştığı bir servis
Delta servis olması lazım
Ayrıca @Tys23 cihazı kullanıyor 5sden geçti gelirse cihaz hakkındaki görüşlerini size söyler
Bekliyorum kardeşim. Ben de şimdi videolara bakıyorum. Teşekkür ederim uğraştın o kadar.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Söylediğin cihazlar arasından Gm5+ ancak Mi5'e yaklaşamaz bu cihazlar her yönden Mi5 üstün belki malzeme kalitesi hariç :) Garantiye Delta, Evo gibi kurumlar bakıyor Delta alırsan sorun çıkmaz diye düşünüyorum.

alperaslann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Telefonu nereden almamı tavsıye edersiniz? Gittigidiyor mu?

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Telefonu nereden almamı tavsıye edersiniz? Gittigidiyor mu?
N11.com Delta garantili satılıyor araştırıp alırsanız daha faydalı olur ben 1 hafta araştırıp aldım. Cihaza mutlaka koruyucu jelatin ve kılıf alın. Sormak istedikleriniz varsa burdayım :D

alperaslann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Teşekkür ederim ne için geldik ne ile gidiyoruz yav :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Xiaomi-Mi-5-32GB-AnTuTu-6.jpg

Senin alacağın 109bin puanı olan merak etme asla mutsuz olmazsın şimdiden hayırlı olsun boş bir cihaz değil mi5

Son mesajlar