Htc M8 - Gm 5 Plus / Samsung Galaxy J7 Hangisi ?

Bu konuyu okuyanlar

Turgay Oyman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Merhaba arkadaşlar şuanda HTC M8 Kullanmaktayım ve telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum hem sarjı çok çabuk bitiyor hemde interneti 3g çekiyor yavaş çekiyor bu yüzden şikayetciyim.
Aklımdaki telefonlar arasında GM 5 PLus ve Samsung galaxy j7 var 2.el olarak almayı düşünüyorum maddi durumum bunlara el veriş gösteriyor. Bi telefoncu abi'mde GM5 Plus ve J7 Var

GM 5 Plus : 14 ay garantisi daha devam ediyor,çiziksiz sıkıntısız. HTC M8 üstüne 250 TL İSTİYOR.
SAMSUNG GALAXY J7 : Garantisi ekranı kırılmış ve dışardan yaptırılmış bu yüzden devre dışı kalmış herhangi bir sorunu yok yani yok gibi gözüküyor. HTC M8 üstüne 150 TL İstiyor.

Birde Concord MG5 Diye bi telefon var sıfır türk malı kasa yapısı hoşuma gitti ama hiç görmedim ve duymadım bugune kadar bu cihaz hakkında bilgisi olan varmı ?

500-800 TL aralığında alabileceğim 2.el güzel donmiyan,kasmiyan,pili internette sık takılan çogu zaman oyun oyniyan birine 12-13 saat dayanan,kamerası orta kalitede olan bir cihaz önerebilirmisiniz.

Şimdiden teşekkür ediyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
biraz bekle biraz para biriktir. M8i sat üstüne para koy 1150-1200 e Xioami mi5 al ve 4 sene boyunca bir daha telefon seçme derdine katlanma
Senin deiğin herşeyi sonuna kadar karşılıyor üstelik kamera istediğininde üzerinde
@Tys23 cihazı kullanıyor o görüş belirtir cihaz hakkında

Turgay Oyman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
biraz bekle biraz para biriktir. M8i sat üstüne para koy 1150-1200 e Xioami mi5 al ve 4 sene boyunca bir daha telefon seçme derdine katlanma
Senin deiğin herşeyi sonuna kadar karşılıyor üstelik kamera istediğininde üzerinde
@Tys23 cihazı kullanıyor o görüş belirtir cihaz hakkında
O telefon pek hoşuma gitmiyor açıkcası. Teknik servis durumu nedir ? Güncelleme durumu nasıl olacak filan bilmediğim için pek yanaşmıyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
O telefon pek hoşuma gitmiyor açıkcası. Teknik servis durumu nedir ? Güncelleme durumu nasıl olacak filan bilmediğim için pek yanaşmıyorum.
Android platformunun en güçlü işlemcisi olan snapdragon 820nin hafif kırpılmiş versiyonunu kullanıyor. Güncelleme olarak Android 7.0ı kesinlikle alacak 8.0ıda alır 9u bilemem. Teknik servis hepsi buradanın anlaştığı bir servis bir olay olursa hepsi burada ile muhattap olacaksınız. Onlarda Türkiyede internet üzerinden alışveriş konusunda en bilindik ve güvenilir site ve doğan grubunun bir oluşumu yani sorun çıkması düşük bir ihtimal.
Xioami Mİ5in olduğu yerde itlatçı G5'e kadar 1600-1700 seviyesi oluyor o da hiçbir telefonun adının anılmaya hakkı yok o derece

Turgay Oyman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Android platformunun en güçlü işlemcisi olan snapdragon 820nin hafif kırpılmiş versiyonunu kullanıyor. Güncelleme olarak Android 7.0ı kesinlikle alacak 8.0ıda alır 9u bilemem. Teknik servis hepsi buradanın anlaştığı bir servis bir olay olursa hepsi burada ile muhattap olacaksınız. Onlarda Türkiyede internet üzerinden alışveriş konusunda en bilindik ve güvenilir site ve doğan grubunun bir oluşumu yani sorun çıkması düşük bir ihtimal.
Xioami Mİ5in olduğu yerde itlatçı G5'e kadar 1600-1700 seviyesi oluyor o da hiçbir telefonun adının anılmaya hakkı yok o derece
G5 Hiç kullanmam hiç bir güçte kullandıramaz kullandım g5 1 ay önce öyle bir telefon olamaz çıldıracaktım çok ısınıyor ekranda klavyenin yansıması duruyor sürekli kronik sorun filan dediler uğraşamam öyle şeylerle diyip sattım geri.
--- Gönderi Güncellendi ---
Xiamo Mi 5 olabilir ona bi bakabilirim aslında hepsiburada güvence veriyorsa yani.

M

Murat Burç

SDN Okuru
G5 Hiç kullanmam hiç bir güçte kullandıramaz kullandım g5 1 ay önce öyle bir telefon olamaz çıldıracaktım çok ısınıyor ekranda klavyenin yansıması duruyor sürekli kronik sorun filan dediler uğraşamam öyle şeylerle diyip sattım geri.
Yok yani mi5i övüyorum. İyi cihaz çok iyi cihaz
G5 fiyatı düşmüş bir amiral gemisi olduğu için onunla kıyasladım.
Benden size tavsiye Mİ5 alın geçin ortalığa kan ağlatır.

Turgay Oyman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Yok yani mi5i övüyorum. İyi cihaz çok iyi cihaz
G5 fiyatı düşmüş bir amiral gemisi olduğu için onunla kıyasladım.
Benden size tavsiye Mİ5 alın geçin ortalığa kan ağlatır.
bakalım başka arkadaşlarında yorumlarını fikirlerini duymak,görmek istiyorum.

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
HTC M8 i yaptırıp kalın bence:) Çünkü diğer ikisinden daha iyi bir telefon.

Turgay Oyman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
HTC M8 i yaptırıp kalın bence:) Çünkü diğer ikisinden daha iyi bir telefon.
yaptırılacak birşeyi yokki sarjı çok gidiyor,ve 4.5g çekmiyor zaten yok galiba bu telefonda 4.5 g
yaptırılacak birşeyi yokki sarjı çok gidiyor,ve 4.5g çekmiyor zaten yok galiba bu telefonda 4.5 g
telefon yurtdışı pasaport kayıtlı acaba diyorum yurtdışı oldugundan dolayı olabilirmi 4.5g çekmemesi.

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738

telefon yurtdışı pasaport kayıtlı acaba diyorum yurtdışı oldugundan dolayı olabilirmi 4.5g çekmemesi.

Tamam İşte onu kasdettim. Yeni bir batarya al. İmei klon ise çekmeyebilir. M8 4.5 G uyumlu.

Turgay Oyman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Gm5 plus alınmaz.Sağlam değil.Isınma sorunu yaşayanlar var.Ama saf Android olması sebebiyle uzun süre Güncelleme gelir.
J7 hiç düşünmeyin.J7 yerine m8 dursun daha iyi.O derece.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Bence ikisi de alınmaz. İnternette 0 lenovo k5 note 1000 lira. Bu telefon alınır bence

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Htc güzel telefon ama ben su anda elimdeki ilk fırsatta V20 alacağım,sana tavsiyem her ne kadar güzel olsada git Gm 5+ al daha iyi.