GM 5 Plus vs Reeder P10

Bu konuyu okuyanlar

Mertcan Gür

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ben mertcan hemen konuya geleyim şuan ki telefonum bozuldu yeni bir telefon alıcam ama gm 5 plus ile Reeder p10 arasında kaldım sitelerdeki yorumlar ve satıcının söyledikleri kafamı karıştırdı ben yatılı okuyorum bu nedenle bana arzalanma ihtimali düşük bir telefona ihtiyacım var. Gm 5 plus da kronik bozukluk olduğunu duydum vatandaki görevli gm 5 plus ın çok arza çıkartığını söyledi p10 içinde çok yorum yok genel olarak p10s için yorum yapılmış hangisini tavsiye edersiniz şimdiden teşekkürler

Emir Ayaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gm 5 plus'u yeni bir yakınıma aldım gayet iyi özellik bakımından olsun işlev ve tasarım olsun standart 1000 tl fiyatıyla gerçekten iyi ve kullanmayı gerçekten hissettiren telefon hem garanti iyi bence Gm 5 plus

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
G
Merhabalar ben mertcan hemen konuya geleyim şuan ki telefonum bozuldu yeni bir telefon alıcam ama gm 5 plus ile Reeder p10 arasında kaldım sitelerdeki yorumlar ve satıcının söyledikleri kafamı karıştırdı ben yatılı okuyorum bu nedenle bana arzalanma ihtimali düşük bir telefona ihtiyacım var. Gm 5 plus da kronik bozukluk olduğunu duydum vatandaki görevli gm 5 plus ın çok arza çıkartığını söyledi p10 içinde çok yorum yok genel olarak p10s için yorum yapılmış hangisini tavsiye edersiniz şimdiden teşekkürler
GM 5 Plus çok sorunlu dedikleri doğrudur . Ama bir komşumda var telefon tek sorunu ısınması . Diğer hiçbir sorunla karşıkaşmadı . Reeder P10'a hiç denk gelmedim ama en iyi yorumları P10 S için duydum . Size önerebileceğim diğer telefon asus Zenfone 2 .

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,319
GM5 Plus

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779

Merhaba,

iki üründe 1000 tl bandında satılan başarılı ürünler. İki ürününde iyi oldukları ortak noktaları kasa malzeme kaliteli ve arayüz performansları ve stabiliteleri güzel. İki ürünün birberlerine oranla iyi oldukları noktalar ise şu şekilde;

• Reeder p10 hd ekran ve mediatek mt6753 işlemci kombinasyonu ile geldiği için daha iyi oyun performansı veriyor.
  • Gm5 plus 1080p ltps ekrana sahip olduğu için daha iyi bir ekran deneyimi sunuyor.
  • Gm5 plus kamera konusunda daha başarılı bir ürün.
özetle 1000 tl bandında oyun oynamak için bir cihaz alıcaksanız reeder p10 tercih edin. Yok ben oyun oynamam, oynasam bile küçük, grafikleri düşük oyunlar oynarım diyorsanız o zaman gm5plus alın. Ayrıca gm5plus'ın güncelleme avantajını da unutmayın.

Mertcan Gür

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

iki üründe 1000 tl bandında satılan başarılı ürünler. İki ürününde iyi oldukları ortak noktaları kasa malzeme kaliteli ve arayüz performansları ve stabiliteleri güzel. İki ürünün birberlerine oranla iyi oldukları noktalar ise şu şekilde;

• Reeder p10 hd ekran ve mediatek mt6753 işlemci kombinasyonu ile geldiği için daha iyi oyun performansı veriyor.
  • Gm5 plus 1080p ltps ekrana sahip olduğu için daha iyi bir ekran deneyimi sunuyor.
  • Gm5 plus kamera konusunda daha başarılı bir ürün.
özetle 1000 tl bandında oyun oynamak için bir cihaz alıcaksanız reeder p10 tercih edin. Yok ben oyun oynamam, oynasam bile küçük, grafikleri düşük oyunlar oynarım diyorsanız o zaman gm5plus alın. Ayrıca gm5plus'ın güncelleme avantajını da unutmayın.
Çok teşekkür ederim sanırım kararımı verdim p10 alıcam telefon hakkındaki yorumlarımı kullanır kullanmaz sizlere aktaracağım

ibrgcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Çok teşekkür ederim sanırım kararımı verdim p10 alıcam telefon hakkındaki yorumlarımı kullanır kullanmaz sizlere aktaracağım
Aldığın zaman kullanım deneyimlerini aktarman iyi olur benim gibi almayı düşünen arkadaşlara yol gösterir şimdiden teşekkürler.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
şahsen gm 5plus alırım güncelleme takıntım var biraz ama reeder p10s de cezbetmiyor değil...

Mertcan Gür

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu alalı 4 gün oldu injustice fifa16 gibi oyunlar oyunuyorum henüz bi kasma filan yaşamadım şarjı filanda iyi gidiyor.Çok az bi ısınma oluyor ama o kadar rahatsızlık vermedi

Mertcan Gür

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar telefonu alalı yaklaşık iki ay oldu. Şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım şarj olma süresi ve şarjın tüketim süresi gayet iyi özellikle yüksek performanslı oyunlarda (Gta San andreas, asphalt 8, injustice) gibi oyunlarda herhangi bir sorun yaşamadım fakat çok az bir ısınma oluyor ama bu zaten bu fiyata bulunabilinicek bütün telefonlarda olur. Tek sıkıntısı aksesuar bulmak ama telefonla birlikte bir silikon kap geliyor kırılmaz cam içinde universeller oluyor ama illa orijinal olsun diyorsanız sitesinde çok çeşidi olmasada kap ve kırılmaz cam var. Sonuç olarak kesinlikle tavsiye edebileceğinim bir telefon