iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
arkadaşlar facebook,twitter ve youtube giremeyen varmı instagram a giriliyo ama bu üçüne girilmiyo

Ahmet3465

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Merhaba daha önce iphone kullanmadım şimdi itunes arşive video ekliyorum ama eklenmiyor. Mkv uzantılı olduğu için mi acaba? Bir de ben altyazıları nasıl atacağım ve izleyeceğim?

Hakan__

Asistan
Reaksiyon puanı
104
arkadaşlar facebook,twitter ve youtube giremeyen varmı instagram a giriliyo ama bu üçüne girilmiyo
Günaydın galiba gece yaşanan siyasi tutuklamalarda dolayı ,provokasyon olmaması amacından kapatılmış olabilir ,erişim kısıtlanmıştır , bixim ülkede bunlara alıştığımız için vpn indirin girebilirsiniz sonra

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
A1660 model numarasına sahip cihazların Türkiye'de garanti dışı olduğu söyleniyor fakat alacağım arkadaş cihazın seri numarasını verdi ve Apple'ın sitesinden kontrol ettiğimde eylül 2017'ye kadar garantili olduğu görülüyor? Bu durum hakkında bilgisi olan var mı?

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
şebeke sorunu. Telefonu aldığım günden beri apple müşteri hizmetleri ile yapmadığımız şey kalmadı ancak sonuç vermedi. Bide telefonu tam garantiye göndereceğim zaman yere düşürdüm ön kameranın yanında ufak bir çatlama oldu pek büyük birşey değil ve ekrana kadar gelmedi izi. Sırf o düşme yüzünden para isteyecekler mi yada başka bir sorunla karsılasacak mıyım... Bakalım bu kadar muallakta olan sorular var merakla bekliyorum neler olcağını.
Applein farki burada. Boyle standart kullanima bagli seyleri takmiyorlar, eger siz cam catladi onu degistirin deseydiniz ucret talep ederdi ama camdaki catlagin sebekeye etkisi yoksa garanti kapsaminda degerlendirilir.
Sahsen degisimolacagini dusunuyorum. Benim bir cihazim sebekeden kaynaklanan problem nedeniyle degismisti.

Son düzenleme:

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Telefonla degil,ulkedeki siyasi gelismelerle alakali. Haber sitelerine bir goz atin ne demek istedigimi anlayacaksiniz.

Vpn kullanarak sorunsuzca girebilirsiniz. Youtubeda yoktu.

Ahmet ERKAN

Asistan
Reaksiyon puanı
32
eğer cihazda üretim kaynaklı yada yapılamayacak tarzda bir sorun görürlerse ya yenisini verirler yada ücret iadesi yaparlar

diyelim ki cihazdaki problem tamirle yapılabilecek bişey bozuk parçayı garanti kapsamında değiştirirler sadece cam için ücret isterler

yani örnek vermek gerekirse (bu arada örneği kafadan yarattım)

diyelim ki ben hoparlörü sorunlu olan bir telefona denk geldim ve garantiye göndermeye karar verdim tam gönderecekken ekranda çatladı ve telefon garantiye gitti sonrasında size hem hoparlörü hemde camı ödetmezler sadece kullanıcı hatası kaynaklı ekran camını ödetirler

iphone 7 plus ekranıda 520 tl'ye yapılıyor onu belirtiyim
verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.

Ahmet ERKAN

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Applein farki burada. Boyle standart kullanima bagli seyleri takmiyorlar, eger siz cam catladi onu degistirin deseydiniz ucret talep ederdi ama camdaki catlagin sebekeye etkisi yoksa garanti kapsaminda degerlendirilir.
Sahsen degisimolacagini dusunuyorum. Benim bir cihazim sebekeden kaynaklanan problem nedeniyle degismisti.
Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim, inşallah benimde değişir ilkkez boyle birşey ile karşılaşıyorm.

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
Telefonla degil,ulkedeki siyasi gelismelerle alakali. Haber sitelerine bir goz atin ne demek istedigimi anlayacaksiniz.

Vpn kullanarak sorunsuzca girebilirsiniz. Youtubeda yoktu.

telefonla ilgili olmadığını biliyordumda yinede bir soruyum dedim vpn lere güvenemiyorum ki

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Bildirim ekranında ki sorunu düzelen var mı

Problem devam ediyor. Geçici olarak çözüm için Ayarlar - genel - erişebilirlik - büyük metin- sürgünün kademesini bi tık yükselt sorun kalmaz. Apple finlandiyada şu an konu. En düşük görüntüde kullananlar bu problemi yaşıyor

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Allah bin türlü belanı versin WhatsApp soyun kurusun inşallah :mad:

dbicer83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Kılıf ve cam koruma 7 için fiyatı ile birlikte öneriniz nedir kılıf şeffaf düşünüyorum

dbicer83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Mediamarktan internet şubesinden almak güvenli midir 7 128 mat siyah alıyorum World 9 taksit ticari kart

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
Problem devam ediyor. Geçici olarak çözüm için Ayarlar - genel - erişebilirlik - büyük metin- sürgünün kademesini bi tık yükselt sorun kalmaz. Apple finlandiyada şu an konu. En düşük görüntüde kullananlar bu problemi yaşıyor

nasıl bir sorun var