iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Joxalm

Öğrenci
27 Ekim 2016
66
20
8
27
Bu da benden olsun

Ekli dosyalar

• IMG_0005.PNG
    IMG_0005.PNG
    554.7 KB · Görüntüleme: 212

gokhancako

Öğrenci
23 Mart 2011
21
5
3
Gunmruge takilir ve direk geri gonderilir. Vergi odeyerek de alamazsin. Degismediyse son gumruk yasasinda piller,ilaclar ve telefon gibi mobil cihazlar ulkeye gumrukten sokulmasi tamamen yasak seyler arasina alindi. Buna risk denmez , baska sey denir. Anladin sen onu ;)

takılırsa geri gitmesinde sıkıntı yok adrese geri gidecek sonuçta.
kaçakçılıktan hapse girersen risk severim demeyi görürsün

Aksi ispat edilmediği sürece ya da belgeli olmadığı sürece herhangi bir suç olmaz. Ayrıca gümrük konusun da takılırsa geri gitmesi çok ta dert değil geleceği adrese geri gider. Risk severim dememde ki kasıt geçme durumu olması bu yüzde birinin söylediği gibi 5 değil. Ayrıca piyasa da onlarca bu şekilde satılan ürün var bunların hepsinin birileri tarafından geldiğini inşallah düşünmüyorsunuzdur. Daha önce de yurt dışından ürün alıp getirttim sıkıntı olmadı. Telefon konusun da ilk olacak.

Lonesomecowboy

Doçent
3 Şubat 2010
615
198
43

Aksi ispat edilmediği sürece ya da belgeli olmadığı sürece herhangi bir suç olmaz. Ayrıca gümrük konusun da takılırsa geri gitmesi çok ta dert değil geleceği adrese geri gider. Risk severim dememde ki kasıt geçme durumu olması bu yüzde birinin söylediği gibi 5 değil. Ayrıca piyasa da onlarca bu şekilde satılan ürün var bunların hepsinin birileri tarafından geldiğini inşallah düşünmüyorsunuzdur. Daha önce de yurt dışından ürün alıp getirttim sıkıntı olmadı. Telefon konusun da ilk olacak.
Paran da yanabilir. Saticilar gunrukten geri donen esyalarin parasini odemekte ayak diretebiliyor. Paypal da yok. Alide hesap makinesine benzeyen bir tel satiyorlar, bunda imei de yok. Sen saticiya imeiyi atiyorusun, o cihaza imeiyi cakiyor, hesap makinesi diye gonderiyor. Gumruk daha uyanmadi, bu sekilde getirten oluyor. Askerde falan kullaniyorlar zira kamerali olmadiktan sonra yasak degil artik

bthndmrc

Asistan
14 Ağustos 2016
329
111
43
23
ne jelatin ne de kıllıf kullanıyorum ekran biraz çizilmeye başladı ama hiç rahatsız değilim 1 yıl sonra 7s e geçerim sizce kasa değişir mi yoksa mevcut kasa geliştirilir mi

canberk sagnak

Profesör
27 Şubat 2016
1,099
314
263

Öncelikle şunu söyleyim.Bu yazdıklarımı sizi eleştirmek yada kararınızı değiştirmek için yazmıyorum sadece boşa riske girmenizi istemem.
Yasalara göre sim kart ile kullanılan cihazlar, diğer ürünler gibi getirme şansınız yok. Eğer satıcı telefonu telefon olduğu bilincek şekilde gönderirse zaten geri gitme ihtimali yüzde 100. Gidipte aldığınız kişiye bu telefonu hediye gibi gönder yada başka bir cihaz gibi gönder derseniz bu zaten mantıken sahtekarlık oluyor ve sahtekarlık zaten suçtur. Eğer çok disiplinli çalışan bir görevliye denk gelirse başınıza birçok problem gelebilir. ayrıca piyasada onlarca o şekil ürün satılıyor olması risk durumunu değiştirmiyor 1000 000 kişiye bişey olmaz herşey 1 kişiye patlar. Sonuçta kendiniz alıp geliyo olsanız bi derece ama kargo ile getirirken arada aracı olmuş oluyo riski arttıran birazda bu durum

byserhatt

Doçent
26 Şubat 2013
807
198
43
Hz.Muhammed(s.a.v). filmine gittim tavsiye ederim hollywood tarzı çekilmiş [emoji111]️[emoji111]️️

Ahmet ERKAN

Asistan
28 Ekim 2016
103
32
28
32
Ekranı çok hafif çatlak olan bir telefon garantiye gitse ne olur arkadaşlar telefon 15 günlük 7 plus ön kameranın yanında ufak bir ince çatlak oluştu ekran bölümüne gelmiyor bile. Telefonun donanımsal olarak bir arızası var ve garantiye gidecek yarın sizce değişim icin ek ücret isterler mi?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ekranı çok hafif çatlak olan bir telefon garantiye gitse ne olur arkadaşlar telefon 15 günlük 7 plus ön kameranın yanında ufak bir ince çatlak oluştu ekran bölümüne gelmiyor bile. Telefonun donanımsal olarak bir arızası var ve garantiye gidecek yarın sizce değişim icin ek ücret isterler mi?
Kozmetik hatalarda apple biraz sıkıntılı

M

Murat Burç

SDN Okuru
7 plusun bokeh modu iyi olmuş baktımda s7 ailesi kadar iddalı
o optik zoomda güzel 7 plusun kamerası olmuş gibi

baadereser

Asistan
14 Ocak 2014
308
31
28

Çatlak çok küçükse yüzde 50 şans veriyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Evet.
Tek yanlış bulduğum nokta Efendimiz'in bebeklik ve çocukluk yıllarının işlendiği bir filmde ellerinin ve uzak kadrajdan yüzünün gösterilmesiydi.
Ebabil kuşlarının sahnesi etkileyiciydi
Fırsatım olursa izlemeyi planlıyordum.Birde bu şii inançlarına yakın şekilde işlenmiş diyorlar ayrıca Hz.Muhammed'in gözünden kabe altın gibi gösterilmiş diye duydum birinden o olay doğrumu

Ahmet ERKAN

Asistan
28 Ekim 2016
103
32
28
32
Çatlak çok küçükse yüzde 50 şans veriyorum
Kardeşim bir haftadır sorunu hakkında çözüm arıyoruz apple da arıza kaydım falan oluşturuldu telefon olmayınca artık bugün göndermeye karar verdim tam şans ekrana böyle bişey oldu göndereceğim zaman aradım yine durumu da açıkladım gönder telefonu bozuksa sıfırını verirler diyor herkes ama bakalım. Bizde ki eşşek şansı anasını satayım.

Hakan__

Asistan
25 Eylül 2016
178
104
43
27
Bu iran yapımı olan mı
Şii yapımı ama gidip izlemek lazım merak edenler izlesin , Hz Ali'nin babası Hz Peygamberin amcası Ebu talib Müslüman gösterilmiş ama kaynaklarda iman etmediği yönünde yazılır . Sadece Efendimiz'in elleri ve çok az da olsa gözleri gösterilmiş büyütülcek birşey değil gibi anne evlat konusu çok güzel işlenmiş duyguyu almak lazım Prygamberimizi tanımak lazım önemli olan o.

byserhatt

Doçent
26 Şubat 2013
807
198
43
Fırsatım olursa izlemeyi planlıyordum.Birde bu şii inançlarına yakın şekilde işlenmiş diyorlar ayrıca Hz.Muhammed'in gözünden kabe altın gibi gösterilmiş diye duydum birinden o olay doğrumu

Evet altın gibi gösterilmiş maalesef. İranlıların anlayışı bu sonuçta yapıcak bişey yok.
Tasvip etmedim