Telefon Tavsiyesi Bölümüne Konu Açmadan Önce OKUYUN!

Bu konuyu okuyanlar

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır Telefon Tavsiyesi bölümünde araştırma yapılmadan konular açılmakta ve ilgili konulara yönlendirme yapıldığında konu sahipleri itiraz ediyorlar, Telefon Tavsiyesi bölümünde konu açmadan önce bu konuya göz atmanızı öneriyorum.

-Sormak istediğim cihazlar sabitlerde karşılaştırıldıysa oradan devam edelim.

-Sormak istediginiz cihazı forumda daha önce konusu açılmış mıdır araştıralım. (Google da sordugunuz cihazlar ve yanina forum.shiftdelete yazarak da bulabilirsiniz)

-Cep telefonlari bölümünde eğer tek bir cihazı soracaksaniz varsa ilgili kulübe soralim. (Örneğin note 4 tavsiye yerine kullananlar kulübüne cihaz hakkinda her şeyi sorabilirsiniz)

-Forumumuzda sabitlerde 0-500 500-750 750-1000 1000-1500 ve 1500 tl üstü telefonların alma rehberleri var fiyat bazında soracaksak bu konulari kullanalım.

-Yeni konu açmak her şey değildir bazen umulmadık eski konularda çok yararlı bilgiler bulabilirsiniz bunu unutmayalim.

-Bunların dışında durumlarda konuyu acarken ilk harflerini büyük yazmaya ve içeriğin tamamını kalın ve renkli yazmamaya özen gosterelim.

Saygılarımızla Vikings-Jiraiya06

kaan033

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Son zamanlarda çok sık karşılaştığımız ve bi nevi bir sorun. Faydalı bir konu olmuş umarım dikkat ederler.

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Sayfalar zaten telefon tavsiyesiyle doluydu bu konu faydalı olmuş eline sağlık.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Konu sadelestirildi kilit kaldırıldı arkadaslar maddeler hakkında olumlu ya da olumsuz düşünceleriniz varsa buradan belirtebilirsiniz.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Foruma yeni gelen arkadaşların gözünden kaçıyor bu konu mutlaka okuyun arkadas. Bizim yeni rehberlerimiz yayimlanmaya devam ediyor zaten :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben yandım siz yanmayın altyapısı olmayan Windows işletim sistemli telefon almayın pişman olursunuz uzak durun lumialar elinizde patlar aglarsınız.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Kuralları bir hatirlatma yapalim arkadaşlar.
Özellikle başlık ve aynı konulari açma konusunda bazı yeni üyelerimizin sıkıntıları oluyor.

kadir ion

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Meizu , xiaomi ve casper bölümleri daha aktif olmalı

mertcanozkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bugün bi telefon almayı planlıyorum sizce İPHONE 6S mi almalıyım yoksa NOTE 7 mi

Selçuk Girgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ıphone se mı 6 mı veya samsung 6s mi ?

Son düzenleyen moderatör:

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Boyut önemli değilse SE boyut önemliyse iphone 6

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Üyeler de aslında uyarı yapsınlar yeni gelenlere mevcut konulardan devam et diye eğer yeni bir telefon çıkmış ise sormalarında bir sakınca olduğunu şahsen düşünmüyorum.:)

Volkan3647

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2017 yılın da note3 alinirmi. Benim favorim. Ben şu anda j5 prime kullanıyorum. Hangisi daha iyi. Önerilerinizi bekliyorum.

fenomend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Samsung Note 3 ü Lg G4 le değiştirmeyi düşünüyorum note 3 kronik sıcak ve artık çekilmiyor fifa mobile oynuyorum elimde ateş var sanki patlayacak diye korkuyorum g4 daha iyi olmaz mı ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Samsung Note 3 ü Lg G4 le değiştirmeyi düşünüyorum note 3 kronik sıcak ve artık çekilmiyor fifa mobile oynuyorum elimde ateş var sanki patlayacak diye korkuyorum g4 daha iyi olmaz mı ?
G4 daha çok ısınıyordur. Başka cihaza geçin

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Hayır daha iyi olmaz. Daha yeni nesil cihazlar var.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Değiştirme. Satabilirsin. Ya da Xiaomi Mi A1, meizu m6'yla takas et.

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Şu anda iphone alma alırsan yeni iphone çıkacağı için üzülebilirsin