Telefon Tavsiyesi Bölümüne Konu Açmadan Önce OKUYUN!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Vikings

Dekan
Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır Telefon Tavsiyesi bölümünde araştırma yapılmadan konular açılmakta ve ilgili konulara yönlendirme yapıldığında konu sahipleri itiraz ediyorlar, Telefon Tavsiyesi bölümünde konu açmadan önce bu konuya göz atmanızı öneriyorum.

-Sormak istediğim cihazlar sabitlerde karşılaştırıldıysa oradan devam edelim.

-Sormak istediginiz cihazı forumda daha önce konusu açılmış mıdır araştıralım. (Google da sordugunuz cihazlar ve yanina forum.shiftdelete yazarak da bulabilirsiniz)

-Cep telefonlari bölümünde eğer tek bir cihazı soracaksaniz varsa ilgili kulübe soralim. (Örneğin note 4 tavsiye yerine kullananlar kulübüne cihaz hakkinda her şeyi sorabilirsiniz)

-Forumumuzda sabitlerde 0-500 500-750 750-1000 1000-1500 ve 1500 tl üstü telefonların alma rehberleri var fiyat bazında soracaksak bu konulari kullanalım.

-Yeni konu açmak her şey değildir bazen umulmadık eski konularda çok yararlı bilgiler bulabilirsiniz bunu unutmayalim.

-Bunların dışında durumlarda konuyu acarken ilk harflerini büyük yazmaya ve içeriğin tamamını kalın ve renkli yazmamaya özen gosterelim.


Saygılarımızla Vikings-Jiraiya06
 

kaan033

Asistan
Son zamanlarda çok sık karşılaştığımız ve bi nevi bir sorun. Faydalı bir konu olmuş umarım dikkat ederler.
 

Jiraiya06

Rektör
Onursal Üye
Konu sadelestirildi kilit kaldırıldı arkadaslar maddeler hakkında olumlu ya da olumsuz düşünceleriniz varsa buradan belirtebilirsiniz.
 

Jiraiya06

Rektör
Onursal Üye
Foruma yeni gelen arkadaşların gözünden kaçıyor bu konu mutlaka okuyun arkadas. Bizim yeni rehberlerimiz yayimlanmaya devam ediyor zaten :)
 
S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben yandım siz yanmayın altyapısı olmayan Windows işletim sistemli telefon almayın pişman olursunuz uzak durun lumialar elinizde patlar aglarsınız.
 

Jiraiya06

Rektör
Onursal Üye
Kuralları bir hatirlatma yapalim arkadaşlar.
Özellikle başlık ve aynı konulari açma konusunda bazı yeni üyelerimizin sıkıntıları oluyor.
 

_FAUST_

Dekan
Üyeler de aslında uyarı yapsınlar yeni gelenlere mevcut konulardan devam et diye eğer yeni bir telefon çıkmış ise sormalarında bir sakınca olduğunu şahsen düşünmüyorum.:)
 

Son mesajlar

Üst
stat counter