Gaming mause tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
arkadaşlar ağırlıkla CS:GO için gaming mause arıyorum aklım'da steelseries kinzu v3 var sizin daha iyi olduğunu düşündüğünüz önerileriniz varsa alabilirim.
bütçe:100-150₺

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
7612ad9d52e4d034b35a850f0d0a3591.jpg

1 yıldır qck+ ile kullanıyorum oldukça memnunum.

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Değerli yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar ancak önerileriniz benim için pek faydalı olmadı (razer olan mükemmel ama yurt dışından almak istemiyorum) steelseries almam daha iyi olacak gibi.

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
66
Steelseries rival kullanıyorum el boyunu bilmiyorum biraz büyük gelebilir benim ellere güzel oturuyor bilek hareketi yapmaya olanak sağlıyor, orta tuşu biraz sert onun dışında sıkıntı yok.

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Bloody v5 aldım. Razer'dan steelseries'den A4 tech'e kadar düştük!

Adith

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş ne aldın benim eller normal büyüklükte ama çok büyük mouse seveceiğimi düşünmüyorum fingertip claw tarzı tutuyorum . cs go için benimde

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
kardeş ne aldın benim eller normal büyüklükte ama çok büyük mouse seveceiğimi düşünmüyorum fingertip claw tarzı tutuyorum . cs go için benimde
Dostum ben A4 TECH bloody v5 aldım, Hepsiburada.com da 76 liradan satılıyor du. Mouse pek ufak değil benim de ellerim medium'dur. bir haftalık kullanımdan sonra alışırsın bence. Ama şunu bilmen gerek mouse'un recoil yapmayı kolaylaştıran bir modu var ama o yazılımı ayriyeten satın alman gerek, sadece bloody'nin sitesinde satılıyor ödeme yöntemi olarak sadece paypal kabul ediyorlar crack'ini aradım bulamadım.

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
66
Recoil kolaylaştıran diye bir şey yok direk recoilin kendisini yapıyorlar otomatik olarak aşağı çekiyor yada spray macrosu olarak kendi yapıyor sen sadece basıyorsun tuşa, böyle yapıpta sonrada tutup ne güzel oynadım diyenler var onlara sadece gülüyorum. :D

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Recoil kolaylaştıran diye bir şey yok direk recoilin kendisini yapıyorlar otomatik olarak aşağı çekiyor yada spray macrosu olarak kendi yapıyor sen sadece basıyorsun tuşa, böyle yapıpta sonrada tutup ne güzel oynadım diyenler var onlara sadece gülüyorum. :D
Recoil master map'inde saatler harcadım ak de genelde kısa aralıklarla basarak ateş ederim. Benim ihtiyacım olan şey şu diyelim ki elimde awp var ateş ettim hemen bıçağa sonra yine awp'ye geçmeliyim tuşlara elim yetişmiyor mouse'un solunda ki tuşlardan birine f diğerine 4 tuşunu atadım ama yetmiyor tabi.

Egosiesta

Doçent
Reaksiyon puanı
70
Kesinlikle bloody r8 i öneriyorum her anlamıyla kusursuz denebilecek bir mause bakmalısın ben aldım çok memnunum keşke daha önce alsaydım.

Adith

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum ben A4 TECH bloody v5 aldım, Hepsiburada.com da 76 liradan satılıyor du. Mouse pek ufak değil benim de ellerim medium'dur. bir haftalık kullanımdan sonra alışırsın bence. Ama şunu bilmen gerek mouse'un recoil yapmayı kolaylaştıran bir modu var ama o yazılımı ayriyeten satın alman gerek, sadece bloody'nin sitesinde satılıyor ödeme yöntemi olarak sadece paypal kabul ediyorlar crack'ini aradım bulamadım.

kardeş g303 deadalous apex düşnüüyorum ama önce yarın gidip vatandan bakıcam . ak m iyidir rank ım güzide . ak hastasıyımdır ama oto spray falan bana göre değil . hala kararsızım yarın gidip denedikten sonra karar vericem

varsa başka arkadaşlardan tavsiye bakarım ama şu anki düşüncemle bütçemi biraz daha artırdım 250-300 arasına kadar

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
kardeş g303 deadalous apex düşnüüyorum ama önce yarın gidip vatandan bakıcam . ak m iyidir rank ım güzide . ak hastasıyımdır ama oto spray falan bana göre değil . hala kararsızım yarın gidip denedikten sonra karar vericem

varsa başka arkadaşlardan tavsiye bakarım ama şu anki düşüncemle bütçemi biraz daha artırdım 250-300 arasına kadar
vallahi alacaksan şimdiden hayırlı olsun :) oto recoil benim de umurum da değil ama forumdan bir abi deneyip bir konuda anlatmamı istemişti oradan bir araştırmam oldu benim aldığım mouse'u alan herkes macro özelliği için almıştı sen de sorunca bilgilendirmek istedim. almayı düşündüğün mouse gerçekten de müthiş 12.000 dpi nedir abi :D

yarasa446

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Razer deathadder chroma iyidir 1.5 senedir kullanıyorum ilk gün kü gibi