SDN Hakkında Eleştiriler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
+1. O konuyu gerçekten amacı dışında kullanmayan bir kitle vardı. [emoji106]
Katılıyorum, boşu boşuna kapatıldı. Her yerde tepkimi göstereceğim. Bu foruma girme amacım zaten söyle rahatla adlı konudaki o sıcak, kardeşlik havasındaki muhabbeti idi.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Katılıyorum, boşu boşuna kapatıldı. Her yerde tepkimi göstereceğim. Bu foruma girme amacım zaten söyle rahatla adlı konudaki o sıcak, kardeşlik havasındaki muhabbeti idi.
Hayır başta @Troy forumu aktif olarak kullanalım canlı tutalım diyor ama yönetim en canlı konuyu kapatıyor...

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
O konu altinda ben sahsen cok ricada bulundum kimse takmadi.

Forum kurallari der ki:

• Konular doğru bölümlere açılmalı ve gönderilen mesajlar da konu ile uyumlu olmalıdır. Eğer uyumlu değilse, uygun kategoriye, o konuyu anlatacak en iyi başlık seçilerek yazılmalıdır. Konu ile alakası olmayan ve/veya anlamsız olan iletilerin gönderimi yasaktır.

O uyarı 1 kere yapılıp uymayanlara ceza verilmesi daha mantıklı olmaz mıydı ? Yoksa yetkili kişiler ceza vermeye mi üşendi ya da yeteri kadar yetkili mi yok ceza verecek ?

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
genel af olduğu gibi bu konu da açılacaktır ama o konu çok diken üzerinde'ydi iki ara'da bir dere'deydi. bakalım daha ölmeden neler göreceğiz...

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
şey yapabiliriz ama pekçok kişiyi kapsayan bir forum içi pm topluluğu veya telegram kanalı gibi ama bu yönetim tarafından pek hoş karşılanmaya bilir de.

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Görelim bakalim forum ne kadar aktif olabilecek?

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
SDN Muhabbet Kafe konusu da kilitlenmiş ya la. Hem de yeni kilitlenen "Söyle Rahatla" konusuna yönlendirilerek kapatılmış.
Yav siz hayırdır?

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Vitaminsiz serum, "Söyle Rahatla"sız SDN Forum olmaz.

(Kafiyenin dibine vururken)

Son düzenleme:

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
"Tekno Mavra" diye yeni bi başlık açsınlar ordan devam etsin herkes :):):)

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Forumda yetkili sayısı az veya ceza vermeye üşeniyorlar. Sırf o konu için moderatör görevlendirilebilir. Parayla değil ya. Eminim gönüllü çıkar.

Reaksiyon puanı
2,146
Olsa da olur olmasa da olur konular için konu açmak istemiyorum açıkçası. Ciddi bir sorun olursa konu açıyorum. Sohbet havasında daha hoşuma gidiyor.
Ancak yönetim de bi yerde haklı, bir sürü sorun çözülüyor belki konuda ama hiç biri google aramalarında çıkmıyor, site hit almıyor. Technopat gibi ayrı konu açın yardımcı olalım kafasına girmiş gözüküyor SDN, bunun için suçlayamayız.

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Olsa da olur olmasa da olur konular için konu açmak istemiyorum açıkçası. Ciddi bir sorun olursa konu açıyorum. Sohbet havasında daha hoşuma gidiyor.
Ancak yönetim de bi yerde haklı, bir sürü sorun çözülüyor belki konuda ama hiç biri google aramalarında çıkmıyor, site hit almıyor. Technopat gibi ayrı konu açın yardımcı olalım kafasına girmiş gözüküyor SDN, bunun için suçlayamayız.
Kesinlikle forumu sevenler değer verenler böyle yapar yapmayanda yer cezayı oturur.
2fedcda63bff911644a46dbbda397ab7.jpg
Twit attım bakalım cevap gelmez ama yinede şansımı deneyeyim

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Valla kim haklı karar veremedim üyeler mi yoksa yönetim mi orası biraz muallak...Ortak bi nokta bulunur inşallah...

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Küçücük şeyler için konu açılmamalı. Açık konuya yazınca cevap alamıyorsun.

Reaksiyon puanı
2,146
Bir moderatör konudan sorumlu olur, faydalı gördüğü bilgileri Google aramalarında bulunacak şekilde bir başlıkla ayrı konu açarak orada toplar.
Ama heralde bununla uğraşan olmaz.

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Bir moderatör konudan sorumlu olur, faydalı gördüğü bilgileri Google aramalarında bulunacak şekilde bir başlıkla ayrı konu açarak orada toplar.
Ben ugrasabilirim de, ne kadar yetebilirim emin degilim. Bazen bayaa mesaj birikiyor.

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Bırakalım biraz böyle gitsin sdn için daha iyiyse öyle olsun.Olmadı facebook grubu açarız

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Toplam moderator sayısı ve aktif moderator sayısını karşılaştırdığımızda aradaki fark bir hayli fazla oluyor. Benim aktif olarak gördüğüm 3-4 moderator var

@scorpion @Darknes$ @memogoren @Mustafa.Demir @SmokeBomb

Bunlar dışında foruma giren moderator yok kısaca o iş hayal.

Edit: Eklemedigim mod var daha da yazmaya usendim aktif olanlar görüyor duyuyor :)

Son düzenleme:

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
En aktif üyelerden secilecek moderator. Bu kadar basit.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Çaktırmadan muhabbete buradan devam edelim. ;)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,388
Biraz da böyle deneyelim. Ondan sonra karar veririz arkadaşlar. :cool:

Hemen fevri davranmayın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...