Spotify beta sürümü yayında!

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Android için spotify ın 3.1 beta sürümü yayında, apk imzası spotify a ait olduğundan güncellemeleri alırsınız diyor ama daha emin değilim. Tasarım olarak player kısmı güncellenmiş ve daha hoş bir görünüm kazanmış.

Apk dosyasına buradan ulaşabilirsiniz...

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Yüklemeyenleri önceden uyarayım. Uygulama normale göre daha yavaş çalışıyor.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Ekran görüntüsü var mı [MENTION=332512]Kaand12[/MENTION]?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Bende diyecektim ki ne alaka? sonra arayüzü görünce ios'da ki arayüzün androide geliceğini anladım :mrgreen: yanlışım yok dimi? eğer doğuru düşünüyorsam gelsin gelsin daha estetik duruyor.

G4'de equalizer yok ya spotify için. Telefonun müzik programında var ama spotify'da yok. Çok büyük bir eksik umarım betadan çıkıp stabil sürüm dağıtıldığında equalizer'da yanında gelir.

Paylaşım için teşekkürler.

- - - Mesaj Güncellendi - - -
[MENTION=332512]Kaandonmez[/MENTION] Şimdi kurmak istiyorum fakat bir kaç şey sormam lazım. Premium kullanıyorum ben, bu betada aktifmi premium? programı silmem gerekiyormu yoksa direk üzerine kurabilirmiyim? çünkü 3-5 çalma listemi indirdimde silince gidecekler tekrardan indirmek istemiyorum hepsini.

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Bende diyecektim ki ne alaka? sonra arayüzü görünce ios'da ki arayüzün androide geliceğini anladım :mrgreen: yanlışım yok dimi? eğer doğuru düşünüyorsam gelsin gelsin daha estetik duruyor.

G4'de equalizer yok ya spotify için. Telefonun müzik programında var ama spotify'da yok. Çok büyük bir eksik umarım betadan çıkıp stabil sürüm dağıtıldığında equalizer'da yanında gelir.

Paylaşım için teşekkürler.

- - - Mesaj Güncellendi - - -
[MENTION=332512]Kaandonmez[/MENTION] Şimdi kurmak istiyorum fakat bir kaç şey sormam lazım. Premium kullanıyorum ben, bu betada aktifmi premium? programı silmem gerekiyormu yoksa direk üzerine kurabilirmiyim? çünkü 3-5 çalma listemi indirdimde silince gidecekler tekrardan indirmek istemiyorum hepsini.

Hocam apk dosyasını direk spotify yükleyen üstüne kurdm.tüm çalma listelerim sağlam ama premium'a bir zarar vereceğini düşünmüyorum. Zaten olmadı silip googleplay den tekrar yükleyebilirsiniz.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Hocam apk dosyasını direk spotify yükleyen üstüne kurdm.tüm çalma listelerim sağlam ama premium'a bir zarar vereceğini düşünmüyorum. Zaten olmadı silip googleplay den tekrar yükleyebilirsiniz.

Çalma listeme ve premium'a zarar vermedi. Dediğin gibi program şu anda hantal çalışıyor o yüzden beğenmedim ve sildim :) ve indirdiklerimde gitti baştan iniyorlar olsun deneyip görmüş olduk.

Kısacası ben görsellik hariç bir yenilik göremedim yani, ayarlara bile equalizer gelmemiş hala, umarım g4 için equalizer gelir.

Önerim kimse yükleyip denemesin gereksiz şu anda :)