General Mobile Discovery Kullananlar Kulübü

Eko06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonun pil performansı nasıl arkadaşlar 1 günü rahat çıkarıyor mu normal kullanımda

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
telefonun pil performansı nasıl arkadaşlar 1 günü rahat çıkarıyor mu normal kullanımda
interneti kullanmazsan 2 gun rahat gıder ama ınternet pili somuruyor..3 -4 saat yogun kullanımda

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kit kata yukseltınce ekran parlaklıgının stabilitesi duzeldı. hıc bır sıkıntı yok su an

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
[MENTION=402121]Eko06[/MENTION] hacı alma Discovery...

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
alsın adam yahu parası varsa gıtsın lg g3 note 4 alsın fıyat ve performans acısından en uygunu bu hacı bence bı ara kampanyası vardı 599 tl + 50 tl worlpuan 16 gb versıyonu
Zenfone 5, Moto G, T50 dururken Discovery?

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Diskavri devri bitti gençler. Almayın artık. Zenfone 5'e T50'ye yönelin. Huawei ascend G7 var. Uğraşırsanız Lg G2 bile 1000 tl civarına alınıyor.

İntouch 4 çıktı. Tam bir f/p ürünü. Kesin önerim :thumbup1:

Eko06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonu anneme alacağım zaten t50 yi hiç incelemedim.annemin kullanacağı facebook instagram watsap başka kullanacağı şey yok zaten :D

redox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar. 2014 ocak ayında gm discovery cihazımı aldım ve kullanıyorum 1 senem doldu.
deneyimlerimi almayı düşünen arkadaşlarla paylaşmak istiyorum.
cihaz elime 4.2.1 ile geldi. ölü piksel yoktu. mart ayı gibi kitkat beta verildi lakin çok kötü bir porttu. dolayısıyla sildim. ha elimde 599 tl var dersen eyvallah derim git al. ama elinde 600 tl olan biri biraz daha bekleyip 750-800 civarında daha iyi bir telefon alabilir. kasım ayında kitkat full verildi, çok çok çok kötüydü sildim. general mobile ne yazık ki güncellemeyi adam akıllı sağlayabilen bir firma değil. bu discovery 2 içinde 2+ içinde, elite içinde geçerli.
diğer şirketler lollipop güncellemesini ne zaman vereceklerini duyururlarken, elite kullanıcılarının -acaba bize kitkatı ne zaman verecekler?- demesi gerçekten kötü bir durum olsa gerek. ayrıca performans bakımından yetersiz. cidden yetersiz çünkü siz 4.2.1 ya da 4.2.2 sürümüne mahkumsunuz...

şarj iyi. 1800 mah ancak günü kurtarıyor gibi. ona bişey diyemem.

ayrıca yukardan bir arkadaş yazmış anneme alacağım sadece whatsapp, facebook, instagram kullanacak diye.. bu paraya windowsphone al, daha stabil bir kullanım deneyimi yaşayacaksın. temin ederim.

özet geçersek, ben aldım pişmanım. f/p ürünü diye satılan, ancak diğer büyük markaların 100-200 lira fark verilip alınacak mini modelleri daha iyiyse, nerde kaldı bunun f/p'liği?

bundan sonra iphone, param yetmezse htc diyorum son olarak..

iyi forumlar

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Abi onu bunu bırakın da bu benim Discovery arada bir Fotoğraflar çekiyor acayip kaliteli. Bazen de yağlı boya tablosu gibi. Çok stabil telefon vesselam.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonda iki tuşa yani dokumatiğe basıldıgında işlemiyor ve titriyor ekran bu herkeste böylemi telefonu ilk aldıgımda bile böyleydü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok çnemli bi sorunum var:
bende discovery 2 mini var bir anda o açma tuşunu oraya tam 1 minik damla su damladı açma tuşu çalışmamaya başladı bende ondandır diyip easy touch yükleyip teli kapattım ancak buseferde teli geri açamadım bu yüzdende bataryayı çıkarıp taktım yine denedim açılmadı. Su damlasındandır diyip saçkurutma tuttum bataryayı çıkarıp taktım ama takmamla ekrana şu arka plan beyaz ekran ışığı geldi ama görüntü gelmedi o ışıkdqa 1dk yanıp kapanıp tekrar 1 dk yanıyor batarya çı8karıp tekrar taktım hala aynı nasıl çözebilşirm yardım?!!1

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abiler ben Telefonu 1hafta oldu alalııı babamın sim kartını taktım dişarı cıktım eve geldim bi baktım sim kart yok ama arkadaşlarımı arıyo napmama lazmm

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Bu telefonu zamanında 6 ay kullanıp 500 liraya satmıştım.Şimdi bakıyorum sıfırı 600 liraya düşmüş.Ucuz yırtmışım vallahi [emoji4]

abo222

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonmu arıyorsununz en iyi markalar yeni duyduğum sitede buypasa.com adresinde

siyahdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun Aleykum. Arkadaşlar benim bi sorunum var. Gm discovery cihazımı Kitkat'a güncelleştirirken yanlışlıkla yarıda kestim. Telefonu açmaya kalktığımda başlama ekranında kalıyor. Bir-iki tane format attım fakat durum aynı. Bu durumda ne yapmam gerekir? Acaba tekrar Kitkat'a güncelleştirmeye çalışırsam düzelme ihtimali var mı? Teşekkürler

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Arkadaşlar, ben cihaza Micro SD kart taktım ama Play Store'dan indireceklerim SD karta inmiyor. (Ayarlardan SD kartı seçtim.)

Arkadaşlar, ben cihaza Micro SD kart taktım ama Play Store'dan indireceklerim SD karta inmiyor. (Ayarlardan SD kartı seçtim.)
Anlayan?