Hazırlık Okurken Ygs + Lys Çalışmak

Bu konuyu okuyanlar

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Fırat Üniversitesi Kimya Mühendisliği Hazırlık Okuyacam 1 yıl ingilizce eğitim alacam ama bölümümden memnun değilim ve ailemde değil ygs ve lys nasıl çalışabilirim

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Fırat Üniversitesi Kimya Mühendisliği Hazırlık Okuyacam 1 yıl ingilizce eğitim alacam ama bölümümden memnun değilim ve ailemde değil ygs ve lys nasıl çalışabilirim
hazırlık okurken boş zamanın mutlaka olacaktır :D hatta sen de şaşıracaksın bu kadar boş zaman ne felan diye :D e doldurmak için bişeyler aramazsın 2 test kitabı alır çözersin :)

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
hazırlık okurken boş zamanın mutlaka olacaktır :D hatta sen de şaşıracaksın bu kadar boş zaman ne felan diye :D e doldurmak için bişeyler aramazsın 2 test kitabı alır çözersin :)

Doğru Da Nasıl Program Yapayım Çünkü Muğla Balıkesir Falan İstiyorum :D bi yardımcı olun 6 ay var ygs ye 8 ay var lys ye bi halledelim ya :D

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Doğru Da Nasıl Program Yapayım Çünkü Muğla Balıkesir Falan İstiyorum :D bi yardımcı olun 6 ay var ygs ye 8 ay var lys ye bi halledelim ya :D
programına karışmam :D dersane hocalarına gidip danışabilrisn ama çok boş zamanın olcak, öyle böyle değil çok olcak yani :D
mesela 2 hafta olur sınav zamanı senin 1 günü olcak diğer günler yatış :D

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
programına karışmam :D dersane hocalarına gidip danışabilrisn ama çok boş zamanın olcak, öyle böyle değil çok olcak yani :D
mesela 2 hafta olur sınav zamanı senin 1 günü olcak diğer günler yatış :D

Paso Yatış Mı :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Kazandiktan sonraki sene sana gelen okul puaninin yariya düştüğünü biliyorsun degil mi?

ismail0100

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İngilizceye biraz sahipsen sadece Son 1ay sıkı çalışarak geçersin hazırlığı ama yatkın değilsen hergün 2 saat çalışmak yetecektir hazırlık için

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
ya pek ders çalışman gerekmiyor işte assay ya da draft yazdırıyolar evde yarım saat felan ayırsan yetiyor...

Ben Hazırlık Derdim Değil ygs + lys ye hazırlık okurken nasıl çalışayım diyorum :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ben Hazırlık Derdim Değil ygs + lys ye hazırlık okurken nasıl çalışayım diyorum :D
Hazırlığı Bi Şekilde Geçerim Ben Ygs + Lys diyorum kardeşim :D