Endüstri mühendisliği

Forumsever1113

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar merhaba, ben ışık üniversitesi endüstri mühendisliği istiyorum. İnglizce biliyorum ama daha çok geliştirmek için 1 yıl hazırlık okuyacam. Ayrıca work and travel ve erasmus gibi programlarada katılmak istiyorum. Almancayı başlangıç seviye biliyorum Eramus ile almanca mı daha geliştirecem. Sizce mezun olunca THY gibi büyük firmalara girebilir miyim? Başlangıç maaşı ne kadar olur? Endüstri mühendisi veya tanıdığı olan varsa yardımcı olabilir Mİ?

NxeS

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Anlamadığım yazılım istiyorum demişsiniz birde endüstri?

NxeS

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Yazılımı daha da araştırdım (o konuyu silicem kusura bakmayın) Python falan indirim kurdum ama ilgi mi çekmedi.
Gönlün ne istiyor ise onu yap. Yazılım mühendisliği isteyen çok kişi var sırf iş imkanından dolayı ama yarıda bırakıyorlar. Çünkü istemediğin birşey zor gelir.

Forumsever1113

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Gönlün ne istiyor ise onu yap. Yazılım mühendisliği isteyen çok kişi var sırf iş imkanından dolayı ama yarıda bırakıyorlar. Çünkü istemediğin birşey zor gelir.
Benim ilgi mi çeken şey doğrusu parasıydı ama anladım ki ben yazılım mühendisliğini istemiyorum ve istemeden de yapılacak şey değil