LG G2 Kullanıcıları Kulübü

oocinn_

Asistan
Reaksiyon puanı
1
O sanal tuş olması ve arkada ses açma veya kilit tuşunun bulunması bence kötü olmuş. Ama kişiden kişiye değişir. Bir de LG G2 de oyun oynarken sanal tuşlar kayboluyor mu? Eğer kaybolmuyorsa biraz saçma olmuş, çünkü ekranı küçültür. Ve yanlışlıkla basarsak oyun kapanabilir yani. Oyun oynarken sanal tuşlar kayboluyor mu?

Tuşların arkada olmasına hemen karşı gelmeyin. Bi arkadaşınız telefonu eline alıp sağına soluna üstüne bakıp bunun tuşu nerde ya dedikten sonra telefonu elinize alıp ekrana çift tıklayarak kilidi açıp arkadaşınıza vermek çok başka bir zevk :D tabi bunun dışında fonksiyonel olarak yararlarıda var :)

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
selam arkadaşlar yeni bir facebook hesabı açtım fakat bütün bilgilerimi girmeme rağmen facebooku telefondan açmaya çalıştığımda her defasında profil bilgileri ,arkadaş bul gibi sayfalar geliyor direk anasayfa gelmiyor geç diyorum ancak ozaman ana sayfa geliyor ne yaptımsa olmadı konu hakkında yardımcı olacak varsa lütfen yardım etsin

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Tamam o tuşları gözümde büyütmüyorum, alışma meselesi. Fakat sanal tuşlar rahatsız verici gibi görünüyor, özellikle oyun oynarken.

oocinn_

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Tamam o tuşları gözümde büyütmüyorum, alışma meselesi. Fakat sanal tuşlar rahatsız verici gibi görünüyor, özellikle oyun oynarken.

Oda alışma meselesi. Ben ilk aldığımda mesaj bile yazamıyordum sanal tuşlar yüzünden, ama artık sıkıntı olmuyo. Fiziksel tuş gibi olmaya başlıyor bir yerden sonra. Ki güncelleme ile oyunlara da çözüm geliyor.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Allah'tan LG G2'nin şarjı iyi, 3000 mah. Yoksa direk S4'e doğru yönelirdim. LG G2'nin hareket özellikleri nasıl? S4 sensörlerle doluymuş, gözle temas falan. LG G2'de neler var? Bu arada şarjı nasıl gidiyor?

OxyGEN

Profesör
Reaksiyon puanı
20
O sanal tuş olması ve arkada ses açma veya kilit tuşunun bulunması bence kötü olmuş. Ama kişiden kişiye değişir. Bir de LG G2 de oyun oynarken sanal tuşlar kayboluyor mu? Eğer kaybolmuyorsa biraz saçma olmuş, çünkü ekranı küçültür. Ve yanlışlıkla basarsak oyun kapanabilir yani. Oyun oynarken sanal tuşlar kayboluyor mu?

4.4.2 de kayboluyomus

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Eli kulağinda bugün yarin gelir Türkiye ama rootsuz biseye benzemez çünkü android de root özgürlüktür hayattir

kullaniciismisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence en iyi tasarım Samsung'un. Keşke LG'de fiziksel tuş koysaymış. Aslında tasarımdan dolayı S4'ü tercih ederdim ama LG G2'nin bataryası 3000 mha ve iyi dayanıyormuş araştırmalarıma göre. Bu da beni LG G2'ye doğru itiyor ama keşke tasarımı daha güzel olsaydı. Oyun oynarken zorlanmıyor musun sanal tuşların olmasından dolayı?

Oyun oynarken fark etmiyorsunuz bile sanal tuşları. Şu an bile kayboluyor ama sanal tuşların olduğu bölüm duruyor, tuşlar nokta haline geliyor. Neden bu kadar taktınız tuşlara anlamadım, alın cihazı keyfinize bakın :)

kullaniciismisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam arkadaşlar yeni bir facebook hesabı açtım fakat bütün bilgilerimi girmeme rağmen facebooku telefondan açmaya çalıştığımda her defasında profil bilgileri ,arkadaş bul gibi sayfalar geliyor direk anasayfa gelmiyor geç diyorum ancak ozaman ana sayfa geliyor ne yaptımsa olmadı konu hakkında yardımcı olacak varsa lütfen yardım etsin

Benim bildiğim o çıkan şeyler Facebook'la alakalı. Yani yeni üye olduğunuz için. Bir süre sonra gider o çıkanlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar sizce en iyi seri hangisi? 401 402 yada 403 mü?
sayı ne kadar büyük olursa o kadar iyi demeyin cunku 403 hatalarından bahsediliyor, aydınlatırmısınız?
ve 10b 10c ne demek?
ve root atmakla tam olarak ne kastediliyor?
ve son olarak 403 serisi 32gb 1600tl ye buldum bir lg magazasından, uygunmudur?
bu konulardaki bilgisizliğimi hoş görüp detaylıca bilgi verirseniz sevinirim. eminim benim gibi çok kişi aydalanacaktır cevaplarınızdan.. tesekkurler..

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
4.4.2 de daha dogrusu oyun yapimcilarinin portlarina bagli olarak sanal tuslar kayboluyor. Kitkatta her oyunda sanal tus kaybolmuyor. Bu arada ozledim hepinizi :p

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Eli kulağinda bugün yarin gelir Türkiye ama rootsuz biseye benzemez çünkü android de root özgürlüktür hayattir

Ben bir ara root atmaya bakmıştım ama kalıcı hasar falan veriliyormuş, o yüzden korktum. Sen nasıl attın?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nokia 1520 mi lg g2 mi?
inanılmaz bi tereddüt içindeyim lütfen yardım.. ayrıca 2 mesaj önceki "sdn okuru"nun sorularını bende çok merak ediyorum??

IELENOR

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar kit kat güncellemesini nasıl yapacağımı anlatır mısınız? Yanlış bir adım atmak istemiyorum

oocinn_

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Allah'tan LG G2'nin şarjı iyi, 3000 mah. Yoksa direk S4'e doğru yönelirdim. LG G2'nin hareket özellikleri nasıl? S4 sensörlerle doluymuş, gözle temas falan. LG G2'de neler var? Bu arada şarjı nasıl gidiyor?

Bana sorarsanız işletim sistemi hakkında bir seçim yapın önce :)

SHeRİFF-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şarj konusunda G2 beni yarı yolda bırakmıyor. Dün sabah 9 da çektim şarjı, şuan %20'de. Bütün gün sürekli internetteydim, 1 saat önce Dead trigger 2 oynadım ve şarjı inanılmaz yediğine şahit oldum.

Rastladıgım kadarıyla sanal tuşların kayboldugu oyunlar(4.4.2'de); Real racing 3 , Dead trigger 2 , Gangstar Rio, Hill climb racing , DR. Driving.

Şimdilik bu oyunlarda sanal tuşların kayboldugunu gördüm. Büyük ekran oyun keyfi G2 de çok güzel oluyor. Sanal tuşların kaybolma özelliğinin diğer oyunlara sıçraması dileğiyle.
Esen kalın :))

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
g2 ile ilgili bir çok konu var ama g2 root silme kaldırma yok bide böyle bi konu açsanız güzel olur baylar bayanlar mesela ben root kaldırmayı bilmiyorum root silme konusu olsaydı okur yapardım ama yok

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bide lg açıklama yapıyormu mayıs ayı diyormuş hehehe

OxyGEN

Profesör
Reaksiyon puanı
20
g2 ile ilgili bir çok konu var ama g2 root silme kaldırma yok bide böyle bi konu açsanız güzel olur baylar bayanlar mesela ben root kaldırmayı bilmiyorum root silme konusu olsaydı okur yapardım ama yok

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bide lg açıklama yapıyormu mayıs ayı diyormuş hehehe

flash tool ile ayni romu attigin zaman.root kalkar

Edit: banane lge mayis dese :d Lg Gpro2 port rom kullaniom knock code yi de deniyom fln keyfime.dicek.yok :p

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
flash tool ile ayni romu attigin zaman.root kalkar

Edit: banane lge mayis dese :d Lg Gpro2 port rom kullaniom knock code yi de deniyom fln keyfime.dicek.yok :p

gpro2 port rommu kullanıyon one nasıl bi şey iyimi valla bende bekliyom aslında rootluycam telefonu nisan ayıda geldi bide b20ye geçiyom bi stock roma dönüyom telefon dili olsa küfrü edecek artık yeter beee diye :)

OxyGEN

Profesör
Reaksiyon puanı
20
gpro2 port rommu kullanıyon one nasıl bi şey iyimi valla bende bekliyom aslında rootluycam telefonu nisan ayıda geldi bide b20ye geçiyom bi stock roma dönüyom telefon dili olsa küfrü edecek artık yeter beee diye :)

ya gpro2 nin romunun g2 ye uyarlanmis hali :) cok guzel ya :)) begendim ben :)

Adabey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kitkat bugün geldi telefonuma(10f EURXXX) yarım gün sürdü indirmem,bende kurduktan sonra internet apn ayarları sıfırlanmıştı bir süre internet ayarlarını kurcaladıktan sonra çözebildim

conqueror42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bu gun su kabi cikarayim dedim telefona asik oldum tekrardan kenarlarinin ince olmasi sanki tel parca bi cam almisiniz gibi hissettiriyor. Sormak istedigim soru bana kilif lazim telefunumu kalinlastirmayacak ozellikle ekran cevresini ole dusunce falan korumasina gerek yok cizilmesin yeter. Varmi onerileriniz

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Arkadaslar bu gun su kabi cikarayim dedim telefona asik oldum tekrardan kenarlarinin ince olmasi sanki tel parca bi cam almisiniz gibi hissettiriyor. Sormak istedigim soru bana kilif lazim telefunumu kalinlastirmayacak ozellikle ekran cevresini ole dusunce falan korumasina gerek yok cizilmesin yeter. Varmi onerileriniz

03mm-ultra-thin-polycarbonate-materials-tpu-protection-shell-for-iphone-5-transparent-2.jpg

sadece arka kapak için istiyosun sanırım kendi kullandığımı öneririm telefonda varmı yokmu belli değil
http://urun.gittigidiyor.com/cep-te...ilif-seffaf-ince-ekran-filmi-9-99tl-109080428

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
LG G3 ile birlikte G Watch da gelse ne güzel olur tadından yenmez :p