LG Optimus Black P970 2 GB (Çıktı)

Bu konuyu okuyanlar

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
hocam ilk adım diye yazıyor ya :)

http://www.mediafire.com/?dwb2z806g3wl7ho
driverlerin güncel olması için.

daha sonra

p970 isimli bir klasör oluştur ve C klasörüne at C:/p970 Gibi olsun

ilk adım http://hotfile.com/dl/145404647/a576...e-EEU.zip.html 10e linki bunuda indir p970 klasörünün içine rom dosyaları diye bir klasör aç oraya yükle

ya kardeşim bu driverları filan pc ye mi yüklüyorum driverların güncel olması için sonra p970 diye bir klasör oluştur demişsin onları sd card da mı olusturuyoruz yoksa pc de mi :D

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Telefonda C klasörümü var :)

p970 isimli bir klasör oluştur ve C klasörüne at C:/p970 Gibi olsun

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Google uygulamaları ayrı paket halinde sunuluyor. Onu kurmanız lazım.

Evet öyleymiş gapps isimli extra paketi bulup yükledim

4.1.2 ile Görüntülü konuşma gerçekleştiremedim, 2.3.4 de şebeke ayarlarında (2G kullan, 3G kullan, ikisini birden kullan gibi) ayarlar vardı 4.1.2 de bulamadım ve görüntülü arama yapamıyorum :(

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Evet öyleymiş gapps isimli extra paketi bulup yükledim

4.1.2 ile Görüntülü konuşma gerçekleştiremedim, 2.3.4 de şebeke ayarlarında (2G kullan, 3G kullan, ikisini birden kullan gibi) ayarlar vardı 4.1.2 de bulamadım ve görüntülü arama yapamıyorum :(

Cyanogenmod ile alakalı sanırım o. Arayıcı uygulamasının öyle bir özelliği yoktu diye hatırlıyorum. Viber, Skype gibi 3. parti uygulamalara yönelin derim.

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Yöneldim mesela Tango kurdum sürekli Tango durduruldu hatası verdi bende kaldırdım, Viber görüntülü görüştürmüyor diye biliyorum :(

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
bu v28c sorunlu mu ya bazı uygulamalarda hata veriyor internette dolaşım daha iyi fakat oyunlarda çok kötü dead triger v20d de bile bu kadar kasmıyordu çok hafif ara sıra kasardı v20d de şimdi acayip kasıyor temple run bile kasıyor v20d de den daha iyi temple run ama yinede oyunlarda kasıntı var baya

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
bu v28c sorunlu mu ya bazı uygulamalarda hata veriyor internette dolaşım daha iyi fakat oyunlarda çok kötü dead triger v20d de bile bu kadar kasmıyordu çok hafif ara sıra kasardı v20d de şimdi acayip kasıyor temple run bile kasıyor v20d de den daha iyi temple run ama yinede oyunlarda kasıntı var baya

İstanbuldaysan bence teknik servise götür, Mecidiyeköy deki ,adamlar 2 günde veriyorlar.

Ben cihazı 1 senedir kullanıyorum , internet haricinde kasma görmedim.

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
İstanbuldaysan bence teknik servise götür, Mecidiyeköy deki ,adamlar 2 günde veriyorlar.

ya ugrasmak istemiyorum bugün rootlamayı denedik [MENTION=138307]technomind[/MENTION] ile bir sürü aksilik çikti

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
vay be şimdi bu telefonu 599 tl ya bim de satıyorlar bir ara almak isteyipte alamadıydım

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13

bu cm10 dada sorun var video çekiyorum çekimi bitiriyorum donup kalıyor orda sonra kamera açılmıyor reset atmak zorunda kalıyorum telefona birini ariyorum kapatamiyorum siyah ekran çıkıyor

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
ALLAH ALLAH, jelly Bean da sorun mu var ? Stabil olarak nitelendirilmişti. ben karşılaşmadım :S gerçi şuan ben 4.0.4 kullanıyorum ICS ye geçiş yaptım fransa romuna :) daha hoş geldi gözüme :)

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
ALLAH ALLAH, jelly Bean da sorun mu var ? Stabil olarak nitelendirilmişti. ben karşılaşmadım :S gerçi şuan ben 4.0.4 kullanıyorum ICS ye geçiş yaptım fransa romuna :) daha hoş geldi gözüme :)

abi ics de dead trigger i bi denesene kasma yapacak mı merak ettim v28c de kasıyodu bende

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Bende öyle birşey olmuyor :S enteresane her türlü gruba varsın iyi o zaman :D bekleriz gruba :D

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
ne yaptın [MENTION=137719]madmex[/MENTION] [MENTION=138307]technomind[/MENTION] yeni rom yüklediniz mi hangi romları kullanıyorsunuz

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
valla ben şuan V20D kullanıyorum.. Amacım sadece Optimus Black'te Vector Uygulamasını oynamaktı :) Bu oyunu çok sevdim Ancak V30A da falan kastığı için oynayamıyordum.. Şuan şarjı falan problem etmeden V20D kurdum ve ondayım.. :)

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
valla ben şuan V20D kullanıyorum.. Amacım sadece Optimus Black'te Vector Uygulamasını oynamaktı :) Bu oyunu çok sevdim Ancak V30A da falan kastığı için oynayamıyordum.. Şuan şarjı falan problem etmeden V20D kurdum ve ondayım.. :)

bende cm nightly sürümlerini denedm fakat beğenmedim şimdi sadece stable rümünü kullanıyorum her yönden rahat gpu performansı filan çok iyi

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
bende cm nightly sürümlerini denedm fakat beğenmedim şimdi sadece stable rümünü kullanıyorum her yönden rahat gpu performansı filan çok iyi

ben fransız 39b kullanıyorum oldukça memnunum. Yani ics ye geçtim. LG den beklenmeyecek kadar stabil bir rom yaomışlar tavsiye ederim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

30B yani

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Ben şuan v30c kurdum.. Gayet güzel yalnız medya taraması biraz geç gibi geldi bana yada benim SD karttan kaynaklı :) geri kalan herşey yerinde.

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
ben fransız 39b kullanıyorum oldukça memnunum. Yani ics ye geçtim. LG den beklenmeyecek kadar stabil bir rom yaomışlar tavsiye ederim.

30B yani

hepsini kullandım performans bakımından en iyi cm 10 stable on numara rom bence en iyi grafik performansı onda

Ben şuan v30c kurdum.. Gayet güzel yalnız medya taraması biraz geç gibi geldi bana yada benim SD karttan kaynaklı :) geri kalan herşey yerinde.

evet abi ics de baya geç tarıyor huex in izs romunu dene onda hızlı baya

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
lg optimus black le çekilen fotoğraflar bölümünü ne yaptılar