LG Optimus Black P970

Bu konuyu okuyanlar

arla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S.a Arkadaşlar ben bu telefonu almayı düşünüyorum fiyatı ve özellikleri bana uygun geldi ama oyun performansı hakkında ya da genel performansı hakkında bilgim yok bilgisi olan ya da kullanan birisi varsa bi yorum alabilir miyim ? LG Optimus Black P970

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ben kullanıyorum fiyatına göre iyi bi telefon ama aldıgın zaman hemen 4.0.2 ıcs yuklersen daha güzelleşir telefon...
performans olarak ıyı sayılır suana kadar yukledıgım oyunlarda ole cok fazla kasma falan yapmadı en son temple run 2 yı yukledım oynuyom çok zorlamassan kasma yapmıyor. 5 mp kamerası var cok ıyı değil ama öle foto meraklsı değilsen işini gorur.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ha birde sarjı bir gun gider oyun falan takılırsan ama normal kullanımda 2 gunu bulur...

arla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben kullanıyorum fiyatına göre iyi bi telefon ama aldıgın zaman hemen 4.0.2 ıcs yuklersen daha güzelleşir telefon...
performans olarak ıyı sayılır suana kadar yukledıgım oyunlarda ole cok fazla kasma falan yapmadı en son temple run 2 yı yukledım oynuyom çok zorlamassan kasma yapmıyor. 5 mp kamerası var cok ıyı değil ama öle foto meraklsı değilsen işini gorur.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ha birde sarjı bir gun gider oyun falan takılırsan ama normal kullanımda 2 gunu bulur...

Çok teşekkür ederim. Bir de bi sorum daha olacak kıyaslama yaparsak Galaxy ace ile Bu telefon tercih edilir mi ? Fiyatları aynı neredeyse ama bu telefonun özellikleri çok daha iyi gibi görünüyor

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
[MENTION=303340]arla[/MENTION] kardeşim ne kadara alacaksın optimusun belki daha iyi alternatifler vardır bütçeni söylersen

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
artıları
kamerası çok güzel bu telefonun. marko çekimi mükemmel ben bile çektiğim fotoğraflara inanamıyorum bazen.
kasası çok güzel ince ve zarif.
ekranı gerçekten çok kaliteli. güneş altında en rahat kullandığım telefon oldu.

eksileri
işlemcisi android 2.3'e bile yetmiyor bazen. performans çok düşük.
cihaz üzerindeki yazılım çok kötü lg yazılım işini bir türlü beceremedi. 4.0 güncellemesi var ama çok kasıyor.
custom romlar çok az. cm7 ve cm10'lar bug dolu kullanmak çok zor.

Son mesajlar