Lg optimus p970 black gps sorunu

abdulfurkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben lg optimus p970 black markalı telefon aldım ama gps ye giriom konum bulunuyor diyor bir gün gps'yi açık bıraktım yine 15 saat geçsede bağlanmadı bilen warsa lütfen yardım etsinn:dirol::cool::crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bende de var ama çözüm bilmiyorum ace bile daha iyi buluyor

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Merhaba;

Hangi versiyonu kullanıyorsunuz ? Acaba.

Yasin533

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende kulanıyorum p970 ancak böyle birşey yaşamdım ama şunu belirteyim benmikinin versionu orjinal 4.0.4 eğer seninki 2.2 yani aldığın zamanki güncellemeyse onu bilmem muhtemelen sorun güncellemedendir temiz bir 4.04 kur birşey olmaz dur link vereyim http://www.lg.com/tr/telefon-destegi/lg-P970-LG-Optimus-Black altta yazılım güncelleştirme var gerekenleri indir sorunun çözülür :thumbup1:

abdulfurkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=355982]Yasin533[/MENTION] ben yeni sürüme geçeli çok oldu yeni sürümdede bulamıyorrr hatta birçok rom attım yine düzelmiyor
başka bir yolu yokmu ya
:cursing: :cursing::mad:

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
@Yasin533 ben yeni sürüme geçeli çok oldu yeni sürümdede bulamıyorrr hatta birçok rom attım yine düzelmiyor
başka bir yolu yokmu ya
:cursing: :cursing::mad:

Bu sorunu ben de çok yaşadım. Denemediğim yol kalmadı desem yeridir. Artık Optimus Black kullanmıyorum tabi. bu kronik bir sorun sana has değil. Gps den en çok verimi ilginçtir üzerinde gelen froyo ile aldım. Sonraki güncellemelerde pek kullanamadım bunun dışında Zeus rom yükledim. Gps için 3 farklı mod var. nispeten daha iyi oluyor ama sana diyeyim pek uğraşma. Yani alabileceğin maksimum verim bile bi s3 ile kıyas olmuyor.
zeus rom : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1454274