Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mertugur

Öğrenci
16 Şubat 2012
16
0
0
elimde 2 adet davetiye var daha oncede elimde geçen davetiyeleri shiftdelete.net ten paylaştım vede geçtikçede paylaşmaya devam edeceğim.davetiyleri isteyen arkadaşlar bana her ay en az 20 gb upload yapma sozunu verebilecek vede bu sozu tutabilecek delikanlılıkta adamlar olmalılar.torrent mantıgı paylaşımdır sonucta sadece ben dosya indirim gidim demekle olmuyo.isteyenler pm atabilirler saygılar..
bana lazım benim bilgisayar hiç kapanmaz uploadada açık gecelerı köklerım uploadı mail adresim mertugur_@hotmail.com şimdiden teşekkürler

korayyhan

Öğrenci
19 Şubat 2012
21
0
0
streetstyle bana da gönderebilirmisin varsa.istersen uzun süredir üye olduğum turkttorrent upload miktarımı gönderebilirim.korayyhan@hotmail.com.şimdiden tedekkürler...

karasalim

Öğrenci
7 Aralık 2010
27
0
0
elimde 2 adet davetiye var daha oncede elimde geçen davetiyeleri shiftdelete.net ten paylaştım vede geçtikçede paylaşmaya devam edeceğim.davetiyleri isteyen arkadaşlar bana her ay en az 20 gb upload yapma sozunu verebilecek vede bu sozu tutabilecek delikanlılıkta adamlar olmalılar.torrent mantıgı paylaşımdır sonucta sadece ben dosya indirim gidim demekle olmuyo.isteyenler pm atabilirler saygılar..

arkadaşım her gün yazıyorum inşallah banada gönderirsin
salim.konya@windowslive.com

StReeTsTyLe

Asistan
7 Temmuz 2009
204
2
18
streetstyle bana da gönderebilirmisin varsa.istersen uzun süredir üye olduğum turkttorrent upload miktarımı gönderebilirim.korayyhan@hotmail.com.şimdiden tedekkürler...

her ay en az 20 gb upload yapma sozunu verebiliyomusun?

--- Mesaj Güncellendi ---

[MENTION=246007]korayyhan[/MENTION] davetiyen gonderilldi.umarım verdiğin sözu tutarsın iyi paylaşımlar

karasalim

Öğrenci
7 Aralık 2010
27
0
0
arkadaşlar her gün yazıyorum 1 kişi yokmu bana arena tr davetiyesi gönderebilecek gönderirseniz şimdiden cok teşekkürler
salim.konya[MENTION=25329]windowslive[/MENTION].com

incredible1

Öğrenci
30 Eylül 2011
4
0
0
Merhaba ben de bir arena tr davetiyesi alabilir miyim buna çok ihtiyacım var lütfen mail adresim incredible_storm@hotmail.com internetim çok hızlıdır elimden gelen uploadı yaparım speedteset sonucum aşağıdadır davetiye gönderirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

1785588384.png

layd261

Öğrenci
15 Ocak 2011
13
0
0
arena-tr davetiyesi istiyorum gönderebilecek var ise memnun kalırım . seedbox um var upload ta sıkıntı olmaz buyuk ihtimal vip alacağımdan ratiomda hiç bir sıkıntı olmaz . bittürk , türktorrent, zamunda gibi yerlerde uzun suredir kullanıcıyım isteyenlere caps atabilirim

rasheed_ozden[MENTION=25329]windowslive[/MENTION].com umarım gönderen olur :)

mortality

Doçent
4 Aralık 2010
578
9
18
Merhaba ben de bir arena tr davetiyesi alabilir miyim buna çok ihtiyacım var lütfen mail adresim incredible_storm@hotmail.com internetim çok hızlıdır elimden gelen uploadı yaparım speedteset sonucum aşağıdadır davetiye gönderirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

1785588384.png

Hocam gönderdim davetiyeni hayırlı olsun. Umarım sözünde durur seed konusunda problem yaşamazsın. Spam klasörüne de bakmayı unutma.

legend71

Öğrenci
21 Şubat 2012
2
0
0
arkadaşlar bi tanede ben alabilirmiyim arena.tr davetiyesi son derece iyi upload hızım vardır ve cok ihtiyacım var gönderirseniz cok sevinirim 1992enes1992[MENTION=17725]Gmail[/MENTION].com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...