En Güvenilir Bilgisayar Markası Hangisi?

En çok güvendiğiniz bilgisayar markası hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    60

sdelta

Profesör
23 Nisan 2008
4,229
140
243
Türkiye' de MONSTER bence en güvenilir kesinlikle. Onun dışında iPod umun kulaklığı bozulduğunda Bilkom'a (Apple) göndermiştim, yenisini göndermişlerdi soru sormadan.

boikot

Asistan
31 Ocak 2009
279
1
0
haberde %5.5 pazar payına sahil lenovo diyo şikayet oranı %2.2 nasıl güvenlir oluyor... Bence dell en azından teknik servisi hiç uğraştırmıuyor şurası arızalı diyosun ertesi gün gelip evinde takıyor parçayı bide kalvyede bazı yerlerinde boşluk var diye telefon ettim kargoyla yenisini gönderdiler diğerini ise istemediler ben daha ne isteyebilirm ki yaşasın dell :)

keyloger

Rektör
4 Ocak 2008
13,268
235
243
haberde %5.5 pazar payına sahil lenovo diyo şikayet oranı %2.2 nasıl güvenlir oluyor... Bence dell en azından teknik servisi hiç uğraştırmıuyor şurası arızalı diyosun ertesi gün gelip evinde takıyor parçayı bide kalvyede bazı yerlerinde boşluk var diye telefon ettim kargoyla yenisini gönderdiler diğerini ise istemediler ben daha ne isteyebilirm ki yaşasın dell :)

%5.5'in %2.2'si... :)

tahaburak

Asistan
7 Şubat 2011
317
2
0
Genele olarak Dell,Asus,Sony ve Apple sevilen ve Sevilmeyen ise HP. Bence Lenovo ve Toshiba en iyi iki marka ama Aynı zamanda Dell,Asus,Sony ve Apple da iyi markalar.