SDN Maskotunu Arıyor - Ödüllü Yarışma -

Buzkent

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bursa spor şampiyon olmuşken timsahlı bir maskot hazırlıyayım dedim :)

j0mg5hkqpine048ruk1r.png

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Yarışmayı kimin kazanacağı belli oldu :p

bakalım hangi maskotu seçilecek...

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Buyrun buda 2.çalışmam kabataslak yaptım beğenildiği takdirde güzelce düzenleyebilirim güzel tasarımlar var yarışmanın birincisini merakla bekliyorum
21c8shw.jpg

---------- saat 18:05 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:29 eklenmişti ----------

Buda 3.çalışmam 2 gün tatilin olması yaradı artım her çalışmama imzamı atıcam çalıntı yapmasınlar imzamındaki J nickimin baş harfi neden öyle yaptım diye soracak olursanız çok imza değiştirdim kısa yazı tipli bu imza hoşuma gitti
mn2o3r.jpg

Krazky

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Hangi programları kullandığınızı da belirtseniz çok iyi olurdu.

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ben Adobe cs4 photoshop programını kullanıyorum ve yanında 3d aracı programlar yakında cs5 e geçicem.

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
mertgenc renklendirme işi kötü olmuş karakalem daha güzeldi...

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
Arkadaşlar böyle bi PS çalışması yaptım amatörce :) maskot değil ama nası olmuş ??

1zdaij9.png

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Buyrun kaçıncı çalışmam unuttum herneyse
j9r0vk.jpg

---------- saat 16:02 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:02 eklenmişti ----------

Benim çalışmalarım içinde yorum alabilirim ama seviyeli olsun

aruchan.blog

Profesör
Reaksiyon puanı
56
mertgenc renklendirme işi kötü olmuş karakalem daha güzeldi...

işte eleştiri böyle olur:) yorum için teşekkür ederim...renklendirmeyi denedim sadece...galiba beceremedim:D

---------- saat 16:30 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:27 eklenmişti ----------

Buyrun kaçıncı çalışmam unuttum herneyse
j9r0vk.jpg

---------- saat 16:02 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:02 eklenmişti ----------

Benim çalışmalarım içinde yorum alabilirim ama seviyeli olsun

burdaki karakter BEN10 çizgifilmindeki elemanın dönüştüğü ufak yaratık var onu hatırlattı bana:D güzel:thumbup:

burda herkes marifetini gösteriyor bu çok güzel ama önce maskot hakkında biraz araştırma yapmanın hepimize faydası olacağını düşünüyorum:) acizane ben biraz yaptım:)

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
işte eleştiri böyle olur:) yorum için teşekkür ederim...renklendirmeyi denedim sadece...galiba beceremedim:D

---------- saat 16:30 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:27 eklenmişti ----------

burdaki karakter BEN10 çizgifilmindeki elemanın dönüştüğü ufak yaratık var onu hatırlattı bana:D güzel:thumbup:

burda herkes marifetini gösteriyor bu çok güzel ama önce maskot hakkında biraz araştırma yapmanın hepimize faydası olacağını düşünüyorum:) acizane ben biraz yaptım:)
Ben10 nedir bilmiyorum ama bu tasarım tamamen hayali sağolasın yorumun için beğendiğine sevindim

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
dsc00156d.jpg

Bir önceki resmimde çizdiğim robottan esinlendim. :D

Robotun elindeki çakma iPad. :)

Ve lütfen robotlu çalışmalar yapın arkadaşlar ya. Börtü böcek yakışmıyor gerçekten de.

Krazky

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Jeaquares sen kendini hiç yorma be, senin yaptığından ne maskot olur, ne de logo... Olsa olsa ana okuluna panolara asılacak güzel şirin bir resim olur. :D

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Jeaquares sen kendini hiç yorma be, senin yaptığından ne maskot olur, ne de logo... Olsa olsa ana okuluna panolara asılacak güzel şirin bir resim olur. :D

:D Bugün gördüğüm en komik yorum. :D

Teşekkür ederim açık sözlülüğün için ama zaten benim bir iddiam yok. Sadece arkadaşları robotlu şeyler yapmaya davet ediyorum. Hem de bende hiç olmayan resim yeteneğinden kazanmaya çalışıyorum. :)

@Akhun Aktosun, çok teşekkür ederim beğendiğiniz için. :flowers:

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
:D Bugün gördüğüm en komik yorum. :D

Teşekkür ederim açık sözlülüğün için ama zaten benim bir iddiam yok. Sadece arkadaşları robotlu şeyler yapmaya davet ediyorum. Hem de bende hiç olmayan resim yeteneğinden kazanmaya çalışıyorum. :)

@Akhun Aktosun, çok teşekkür ederim beğendiğiniz için. :flowers:
Abla benim küçük arı robotum nasıl hemen yukarda :D