Arama sonuçlarınız

1. YAREM

HANGİ İPAD

bende ikiside var.tek fark mini 3 de parmak izi okuyucu var .ayrıca parmak izi sebebiyle daha fazla ram harcıyor.mini 2 bence doğru seçim zira arada 400 tl gibi bir fiyat farkı var.
  2. YAREM

Tablet seçimi için yardım lütfen

Arkadaşlar tablet almak istiyorum fakat 2 modelde seçim yapamıyorum.sizce hangisini almalıyım. Apple iPad Mini Retina 16GB Apple iPad Mini Retina 16GB Wi-Fi Silver İOS 7 Tablet PC Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks Samsung Galaxy Tab A P550 Samsung Galaxy Tab A P550 16GB 9.7" Tablet Fiyatı
  3. YAREM

UTURK.biz Davetiye Dağıtımı

acresift@gmail.com davetiye rica ediyorum
  4. YAREM

SUPERONLİNE Kullanmadan kotam bitiyor!

Tüketici mahkemesine başvurdum.Hayırlısı artık.
  5. YAREM

SUPERONLİNE Kullanmadan kotam bitiyor!

Bende davalık oldum arkadaşlar.daha once ttnet kullanıyordum süper online aradı bana daha hesaplı bir tarife sundu.tnetle olan taahhüt fark ücretini biz karşılayacağız dediler.Ama karşılamadılar şu an davalık olduk.
  6. YAREM

UTURK.biz Davetiye Dağıtımı

acresift@gmail.com
  7. YAREM

Bilgisayarımla evlenmek istiyorum !

Doktor bey eşimle düzenli bir cinsel hayatımız yok.eskisi gibi değiliz.Ram yükseltmek istiyoruz..ahahah doktor bey nezaman ilişkiye girsek mavi ekran geliyor.. ne malzeme çıktı bana yaa
  8. YAREM

Bilgisayarımla evlenmek istiyorum !

Ayıptır söylemesi ilişkiye Usb 3.0 danmı yapacak.Tövbe Tövbe.Gebelikten konunma için güvenlik duvarı kurarlar.hahahaha
  9. YAREM

Telefon Alacam kararsız kaldım.

teşekür ederim arkadaşlar lumia 1320 aldım.tavsiyeniz üzere .telefon güzel olmasına güzelde .buna kılıfmı alacam yoksa çantamı.mübarek eşşek kadar.
  10. YAREM

Telefon Alacam kararsız kaldım.

Arkadaşlar bu akşam türkcell' den tarifeme uygun bir telefon alacağım.Fakat 3 telefon arasında kararsız kaldım.Yardımcı olursanız sevinirim. 1) samsung galaxy grand 2 2) lg G pro lite 3) nokia lumia 1320
  11. YAREM

Online minecraft oynamak isteyen varsa gelsin

bunun için oyunu orjinal almakmı lazım.
  12. YAREM

Beraber Online Oyun Oynayabileceğimiz Arkadaşlar Arıyorum

WORD OF TANKS denemeni tavsiye ederim.oyun içinde sesli konuşma menüsüde mevcut.
  13. YAREM

Sony yetkili servisi kalitesi

Cihazı paralelden alıp sigorta ettirmek en mantıklısı...
  14. YAREM

Sonunda alıyorum heralde :)

Bence alma bu paraya daha iyisini toplarsın.
  15. YAREM

Yeni PS3 Aldım.. Biraz Yardım.

Cihazı kırdırmak niyetin yoksa neden PS4 almayı düşünmedin.sonuçta oyun fiyatları aynı gibi
  16. YAREM

Oyun bilgisayarı için fikirlerinizi bekliyorum

Böyle bir sisteme 1333 mhz ram takacağına küfür et daha iyi.16 gb 1800 üzeri mhz ram kullanmalısın.İmkanın varsa güç kaynağını biraz daha yüksek tut.Hard disk olarakta çoğu kimse sdd tavsiye eder .fakat ben etmiyorum ömürleri kısa ,sana tavsiyem 1000 rpm dönüş hızlı hd kullanman...
  17. YAREM

Dsmart fatura bilinmezliği.

Dün Bimere şikayette bulunmadan önce defalarca aradım.Faturamı mail atın diye ,online işlemlerde ne hikmetse eski faturalar görüntüleniyor fakat ocak ayı faturası görüntülenmiyordu.Ya yalvardım resmen faturamı görmek istiyorum diye.Nezamanki bimere şikayet ettim hemen dsmart beni aradı.Gerekli...
  18. YAREM

Taksit Biterse Sektör de Biter mi?

Kredi kart taksit sayısı azalması sektöre çok fazla etki etmez.Evkur ve benzeri firmalar gibi senetle satışa geri dönülür.Yakın bir zamanda ' Vatanda kampanyaaa şimdi al 6 ay sonra ödeeee kefilsiz kredi kartsız ' kampanyalar duyarsanız şaşırmayın.
  19. YAREM

Arkadaşlar Bimer'e şikayetimden yaklaşık 2 sonra Dsmart beni aradı.Şikayetimin kendilerine ulaştığını Gerekli düzelmeyi yaptıklarını söylediler.Faturayıda mail göndermişler.Helal Olsun Bimer'e .Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.Allah tuttuğunuzu Ps4 etsin.
  20. YAREM

Şikayet başvurumu yaptım..teşekkürler.
  21. YAREM

Foruma resim koyamadım.Web sayfasının resmini almıştım.2.75 tl yazıyor. - - - Mesaj Güncellendi - - - Şimdi gene aradım.Sistem hatası var dediler.Bende fatura gelmeden ödeme yapmam dedim. - - - Mesaj Güncellendi - - - Bak bu çok iyi bilmiyordum.Çok iyi bir uygulama.
  22. YAREM

Arkadaşlar .heray 18 tl ödediğim dsmart bu ay 2.75 tl ocak ayı faturası kesmiş.Fatura bilgisi web sayfasında 2.75 olarak belirtiliyor.Fakat fatura dökümü alınamıyor.Müşteri hizmetlerini aradım ‘faturanız 18 tl dir ,Siz webden öderken 18 tl çekilecek kartınızdan dediler.Bende ‘faturamı bana mail...
  23. YAREM

Bilgisayar aniden kapanıyor

kapanmadan önce dııııııııııııııııttt diye uyarı sesi veriyormu. ? ( nefret ediyorum bu sesden ) . Eğer iletisiz uyarı sesi verip kapanıyorsa fanın çalışmıyor..bağlantılarını kontrol et.
  24. YAREM

Ekran kendi kendine kapanıyor

Aynı sorun geçen hafta başımıza geldi , ekran kartını güncelledik problem düzeldi.
  25. YAREM

Bağlantı Var Ama İnternet Yok!

Muhtemelen komşun modemde mac filtreleme yapmış.Modeme bağlı olursun fakat internetin olmaz .Bilgisayarın mac adresini modeme girmesi gerek.Aynı güvenlik sistemini bende yapıyorum çünkü.
  26. YAREM

Lg g2 aliyorum sizce site nasil ?

Site sağlam arkadaşlar.Çalıştığım CAZADOR giyim firması oraya ürün tedarik ediyor.
  27. YAREM

Manowar Konseri 2014 Metal Summer Festival İstanbul

Gençliğimde ne dinlerdim .Halada tek geçerim.Kesin bilet alırım.Yanlız küçükçiftlik parkın zemininin beton olması çok rahatsız edici yere oturamıyorsun.6 saat ayakta durmak insanı yoruyor.
  28. YAREM

TorrentTR.US Davetiye Dagitimi

Merhabalar bir davetiyede ben rica edebilirmiyim. acresift@gmail.com
  29. YAREM

TTNET 10 Üzerinden Kaç Verirsiniz ?

10/1 veriyorum.Geçtiğimiz pazar günü başka sağlayıcıya geçtim .Arkadaşlar ttnet faturalarınızı dikkatli inceleyin.Tv hizmeti diye 9 tl faturaya yansıtıyorlar.Telefon açtım sordum nedir diye , Tivibu dediler.İptal edin dedim.Müdürlüğe gelip iptal ettirmeniz gerekir dediler.Çılgına...
  30. YAREM

Lenovo z 500 çıtırtı

hd çalışırkende kesik kesik çıtırtı şeklinde ses çıkarabilir.
  31. YAREM

Android 4.3, İngiltere'de de Durduruldu

Bende Nokia 3310 var , hepinizinkinden hızlı bi 5 sene daha gider bana..
  32. YAREM

Bu pcyi almaya karar verdim

Buda bir alternatif http://www.pcdepo.com/msi-nb-gx70-3be-081tr-notebook-urun10963.html
  33. YAREM

Win 8 Siyah Ekran

Casper teknik servisine başvur.Sen hatayı Casper alarak yapmışsın Allah kolaylık versin.
  34. YAREM

Oyun için laptop arıyorum.. Bütçem max 2600TL

Bunu almanı tavsiye ederim.Limitinden 200 tl fazla ama pişman olmassın. http://www.pcdepo.com/msi-ge60-20e-notebook-urun10182.html
  35. YAREM

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

Bir davetiyede ben alabilirmiyim. acresift@gmail.com
  36. YAREM

5+1 Sistem Alıcam...

Logitech Z906
  37. YAREM

Bilgisayar için ses sistemi ve mikrofon

Hoperlörden dinlemek için microfonun ses kablosunu ses sistemin ses girişine takman yeterli.
  38. YAREM

Bilgisayar için ses sistemi ve mikrofon

Ben de almayı düşünüyorum .hatta birazdan sipariş geçecem.Çok araştırma yaptım.sonuç olarak Philips SPA5300 alacağım.Sanada tavsiye ederim. Logitech Z5500 Kullanan biri olarak hem fiyat hemde performansı çok iyi http://www.webdenal.com/philips-spa5300-21-50w-rms-pc-hopalor_584976.html
  39. YAREM

Hamam böceğini görünce sinir krizi geçiren çocuk

Bende kriz geçirirdim valla.çocukken gece yarısı tuvalete kalkmıştım uyku sersemi çıplak ayakla çatırt diye bir şeyin üzerine bastım.Anam bi baktım büyüklerinden hamamböceği ayak tabanıma yapışmış korkudan çişimi bile unutmuşum.Ogün bugündür tırsar olmuşumdur bu böcekten.
  40. YAREM

Bu Sistem Super Mi

Benim anlamadığım neden amazon.com gayet mantıksız geldi.Türkiyeye gelmesi dert , ürünlerde sıkıntı olsa kiminle muhatab olacan o bi dert.
  41. YAREM

HTC Explorer Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Arkadaşım ben kullanıyorum kesinlikle alma .100 mb gibi komik bir hafızaya sahip hiç birşey yükleyemiyorsun.Zaten gerekli uygulamalar 60 mb yer tutuyor geriye 40 mb gibi bir alan kalıyor en fazla 4 oyun yüklersin taş çatlasın.kesinlikle güncelleme almıyor.Android 2.3 ile geliyor.Daha üst sürüm...
  42. YAREM

Pc sürekli kilitleniyor lütfen Yardım Edin Ne Olur :(

Arkadaşım benzer durum benim başımada geldi .Makinen eskiyse ve hd den garip sesler geliyorsa muhtemelem hd ölüyor.Gördügüm kadarıylada eski bir sisteme sahipsin.Çok kullanıma bağlı HD de bad sectörler oluşabiliyor.Sebebi muhtemelen budur diye düşünüyorum.
  43. YAREM

Call of Duty: Ghosts, Wii U için Kesinleşti

Aman kardeşim Wİİ benden uzak dursun.Zamanında aldık.Millet Call of Duty ,God Of War oynarken ben mecburen mario oynuyordum.Konsol çıkalı yaklaşık 3 ay oldu toplasan adam gibi 10 tane oyunu yok.
  44. YAREM

Windows 8 Ekran Ati Kartı Geçiş Sorunu (Samsung AMD M8750)

Oynayacağın oyunun exe dosyasının üzerine sağ tıkla grafik kart çalıştır seçeneği var , oradan istediğin grafik kartla oyunu çalıştırırsın.
  45. YAREM

[Kampanya] AVG Internet Security 2013 (1 Yıllık)

Tüh ya lisans istiyor .Varmı lisansı olan
  46. YAREM

3 hd torrents davetiyesi

bende alabilirsem sevinirim. yarem
  47. YAREM

Monitör aldım, film seyrederken kasılmalar oluyor

Darıldım ama hani gülmek yoktu.. Şaka bi yana problemin kaynağı ekran kartıysa sıkıntı yok.Zaten 1-2 aya kalmaz kasa toplayacağım.Nakit ayarlıyorum
  48. YAREM

Monitör aldım, film seyrederken kasılmalar oluyor

Arkadaşlar 2 gün önce kullandığım 6 senelik 17 inc monitörüm arıza yapınca dün samsung 21.5 inc full hd Led monitör aldım.Fakat film seyrederken ara ara kasılmalar meydana gelmeye başladı.Bilgisayarım epey eski bir model (7 senelik ) İntel p4 1 gb ram ekran kartı ati x300 128 mb (...
  49. YAREM

Sildim ama hala görünüyor..

Kesinlikle katılıyorum.free antivirüslere pek güvenmiyorum.Kaspersky veya norton tavsiye ederim.
  50. YAREM

Bu bilgisayarı aldım, sizce nasıl ?

Fiyat olarak pahalı.Bu fiyata daha iyi donanımlı bilgisayar alınabilr.
  51. YAREM

Acil yardım laptop açılmıyor.

yok mu arkadaşlar konuya hakim kimse
  52. YAREM

Acil yardım laptop açılmıyor.

Arkadaşlar dün laptopum 2 kere mavi ekran verdikten sonra bir daha açamadım.power tuşuna bastığımda açılış ekranı geliyor fakat sistemi açmak için kullanıcı ve şifre giremiyorum klavye ve maus tepki vermiyor.güvenlik kipindende denedim aynı tepki yok.harici klavye maus bağladım gene tepki yok...
  53. YAREM

Spartacus: War of the Damned

Bir Erkeğin Aradığı herşey bu dizide mevcut.
  54. YAREM

"Eşimi dövmek istiyorum, sabah mı döveyim yoksa akşam mı"

Arkadaşlar lütfen okuyun yazdıklarımı.. Eşim olacak kadın benden habersiz kredi kart çıkarmış ve yaklaşık 7 bin tl borç yapmış.4 gün önce tesadüfen haberim oldu.Nereye harcadın diyorum somut birşey anlatmıyor. Şimdi kadına şiddete hayır diyorlar , tamam anladımda. Ben bu kadını dövmeyeyimde...
  55. YAREM

600 Liralık Yeni Kasa Almak İstiyorum

Arkadaşım en ucuza en iyisi anca bu Kasa: Dark Truva ATX 1x12cm Fan USB 3.0 450W Siyah Kasa - 68,25$ - 123,19 TL (KDV Bizden!) Güç Kaynağı: İşlemci: AMD Athlon II X3 455 AM3 1.5MB 3.3GHz Üç Çekirdekli İşlemci - 79,13$ - 142,83 TL (KDV Bizden!) Anakart: Asus M5A78L LE AMD 760G AM3+ DDR3 ATX...
  56. YAREM

Windows Live Messenger 'ın yeni adı Skype!

Arkadaşlar verdiği hata bu . resmini koydum. [/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
  57. YAREM

Windows Live Messenger 'ın yeni adı Skype!

Arkadaşlar ben skypeyi çalıştırdığımda bana şu hata mesajını veriyor. skype.exe-giriş noktası bulunamadı Exception Processing Message c0000139 Parameters 189670 187ae0 75b4bf7c 75b4bf7c Tamam dersem açılıyor.acaba sıkıntı nedir .
  58. YAREM

Sistem Hatası

Anladığım kadarıyla bilgisayarın cd romu tanımıyor.Aygıt yöneticisinden dvd/cd rom sürücüleri kısmına bak eğer orada cdrom görünmüyorsa dediğim dogru .biostan bilgisayar açılışını hd yap birde öyle dene .Eğer dediğim gibi sıkındı cd rom daysa kasanın içini aç cdromun kablolarını bi yokla.
  59. YAREM

PlayStation 4 için Şok Gelişme

arkadaşlar biraz önce ps4 ile ilgili yabancı kaynaklı haber okudum . Anladığım kadarıyla CES 2013 de ps4 açıklanabilirmiş. kaynak http://www.ps4site.com/playstation-4-in-january-2013/#more-212
  60. YAREM

Xbox 360 Slim 250 GB Kinect Video İnceleme

Hep başıma gelmiştir.Yine gelir diye korkuyorum.Tam alacam peşinden yenisi çıkacak ondan sonra kuduracam.Sırf bu yüzden alamıyorum.
  61. YAREM

Lenova z585-SSD takacağım yardım

Arkadaşım seni allah gönderdi bana.Bende bu modelden almak istiyorum.Ama kullanıcı yorumu olmadığından alamadım.İşlemcisi A10 nasıl acaba ısınma ,ses sorunu varmı ,en önemlisi oyun performansı nasıl.Ayrıca senin mevzuyuda bizim şirketteki bilgi işlemciye soracam sana yazarım... Hocam bilgi...
  62. YAREM

Dizüstünden bıktım masaüstü istiyorum :)

:w00t:anladığım kadarıyla arkadaş flash bellek tavsiyesi istiyor.
  63. YAREM

LG lm760s için ses sistemi

Logitech Z906 veya Z5500 ben evimde z5500 kullanıyorum gayet memlunum.şuan z906 vatanda 670 tl civarı
  64. YAREM

Z906 mı alayım yoksa lg bh9529tw mi alayım

Kesinlikle z906 öneririm.emin ol lg ile kıyaslanamaz bir ses ve bas kalitesine sahip.Yok ben görselliğe önem veriyorum diyorsan orasını bilmem.Ayrıca emin ol 1000 watt bile olsa logitech gibi doyurucu sese sahip değil.Ben Z5500 kullanıyorum.
  65. YAREM

YKM nin Açılımı

YKM nin açılımı Yeni Karamürsel Mağazaları ' dır. Geçenlerde Boyner tarafından satın alındı.
  66. YAREM

1.5 Yıllık aşk hikayemin, bitişi ! Bu aşk çok can yakacak ! (33 Part..)

Senelik iznimi aldığımda okur yorum yaparım..
  67. YAREM

Ekran kartı tavsiyesi Ati hd6650 mı yoksa Ati hd4850 mı?

bütçen ne kadar bütçen sınırlıysa hd 6850 kendini zorlayabirsende hd 7850 2.gb al
  68. YAREM

AMD sistem tavsiyesi...

Marka olarak piyasada yeni .fakat fiyat ve işlev olarak iyi Ekran Kartı: VTX ATI HD7950 X-Edition 3GB DDR5 384 Bit PCI Ekspres Ekran Kartı (VX7950 3GBD5-2DHX) - 365,00$ - 660,65 TL (KDV Bizden!)
  69. YAREM

Bakanlık 25 firmayı teşhir etti!

markaların arasında Kay süt bile var .yazıklar olsun
  70. YAREM

Android wd tv live remove yardımı

her iki çihazda wifi ile aynı modeme bağlı.Setup ayarlarından demşsiniz.telefonunmu , yokda medya oynetıcınınmı acaba..
  71. YAREM

evet bu.ne yaptıysam cihazla bağlantı kuramadım.
  72. YAREM

Arkadaşlar android telefonumla WD tv live medya oynatıcımı yönetmek( uzaktan kumanda olarak ) istiyorum.Google play’den WD remove indirip kurdum fakat telefondan cihaza erişim sağlayamadım.Bu konuda bilgi sahibi arkadaşlardan yardım bekliyorum. Telefon:htc Yazılım android 2.3.5 Wd tv live...
  73. YAREM

PlayStation 4 Dedikoduları Artıyor

Kanımca yeni konsollar smart özellikli olacak.
  74. YAREM

PlayStation 4 Dedikoduları Artıyor

Arkadaşlar panik yapmayalım.Varsayalım bugün ps4 çıksa , Ortalama fiyatı 1700 tl civarı olacağını varsayıyorum.Hadi cihazı aldık.Cihaz muhtemelen 10 aydan önce kırılamayacağına göre orjinal oyuna 200 tl veripte ancak 5 kişiden 1'ri alır.Kısaca ps3'ün bence 2 sene daha ömrü olur.
  75. YAREM

YouTube, Wii'ye Geldi

aldım evde boş boş duruyor .almaz olaydım.
  76. YAREM

Xperia p mi lg 4x hd mi ?

Arkadaşım yarım saattir bahsettiğin miui inceliyorum , dediğin gibi çok iyi . Yanlız nereden indirilip nasıl kurulum yapılacağı hakkında türkçe bir yayın bulamadım.Senin yardımcı olacağını düşünerek konu açmanı rica ediyorum. hayır duası ederiz. Miui den bizde faydalanalım.sana
  77. YAREM

Kişisel bilgisayar hatası

Uninstall tool kur onunla kaldır.Yaklaşık 1 senedir bunu kullanıyorum.Buda iş görmesse arkadaşın dediği gibi format tek çözüm.
  78. YAREM

Sistemim hakkındaki düşünceleriniz neler?

Amd ye karşı herzaman sempatim olmuştur , bence iyi bir seçim hem fiyat hem performans açısından.Ram lerin 1866 mhz olması güzel.yanlız kasan 600 w psulu seçmişken.ayrıca 750 w psu güç kaynağı alman garip.Kasayı psu suz al , zaten 750 w ups almışsın.
  79. YAREM

Bu fiyata ps3 alınırmı ? yoksa PS4 'ümü beklemeliyim?

Arkadaşlar önümüz 6 günlük bayram .Bende Konsol almakla almamak arasında gidip geliyorum.Yeni konsollar çıksa bile oyunlar ateş parçası olur.Diye düşünüyorum
  80. YAREM

PlayStation 3 mü Xbox 360 mı?

Arkadaşlar önümüz 6 günlük bayram.Şu an konsol alsam elimde patlarmı acaba.yorumlarınızı bekliyorum.Ayrıca kafamda xbox var.
  81. YAREM

PS 3 160 GB + Pes 2013 - 599 TL - Teknosa

Aynı kararsızlık bendede var.Gönlüm konsolda , fakat tam alacam peşinden zart diye yeni konsollar patlar diye beklemedeyim.
  82. YAREM

Ultrabook Bilgisayar oyun için yeterlimi ?

Arkadaşlar bu ultrabook ile oyun oynanabilrmi ? http://www.hizlial.com/u30.001.1347.0836/hp-envy-6-1002et-b6h46ea-i5-3317m-17ghz-8gb-500gb-156-w7p-notebook# Marka HP Model ENVY Sleekbook 6-1002et i5-3317 8G 500G 15.6" 2GBHD7670 W7HP Ürün Kodu B6H46EA İşlemci Markası Intel® İşlemci Tipi 3...
  83. YAREM

6 yıldır sevdiğim kızı unutamıyorum ne olacak bu halim?

Benzer durum bir arkadaşımda vardı.PS3 aldık 1 ayda unuttu kızı.Tavsiye ederim.
  84. YAREM

Virüslerden Nefret ediyorum...

Sende onları tehtit et.Küfür et
  85. YAREM

Wise Registry Cleaner - Tüm Sürümler

Gayet güzel .Ama neyi silip neyi temizlediğini anlamış değlim. Teşekkürler.
  86. YAREM

XP silip Windows 7 nasıl kurarım?

Daha önce hiç format attınmı ?
  87. YAREM

Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

Arkadaşlar benzer sistem bendede var.Aynı oyun derdi bendede var.Yanlız değilsin arkadaşım p4 3.2 1gb ram 128 mb ati x300 ekran kartı. xp sp3 Quake 4 ,cod modernware 1 , lord of the rings battle for middle earth 2 , halo 2 bunları kasmadan oynadım.
  88. YAREM

Xbox 720 hakkında soru ?

Arkadaşlar bende konsol almak istiyorum . Fakat şimdi almak ne kadar sağlıklı bilemiyorum.Ama birde şöyle düşünmek lazım.Yeni konsol çıksa bile oyunları çok pahalı olacak , oyunların 2. düşmesi 5 aydan önce , konsol çipinin kırılmasıda yaklaşık 6-7 ayı bulur gibi.Bunlarıda hesaba katmak...
  89. YAREM

[Kampanya] Kaspersky Internet Security 90 gün

ALLAH tutğunu iphone 5 veya ps 4 yapsın..teşekkürler
  90. YAREM

anlaşıldı herkes kendine müslüman.
  91. YAREM

Arkadaşlar beğendikten sonra nereden indireceğiz bulamadım ben..
  92. YAREM

Bilgisayar topladım önerilerinize açığım

Yapabilirsen işlemciyi az bir fiyat farkıyla fx 8120 yap. Birde güç kaynagını 550 üzeri alki ileride ekleme yaptığında sıkıntı yaşatmasın. Bu arada bende kesinlikle AMD FX taraftarıyım.Hiç bir zaman intele ısınamadım.
  93. YAREM

2000 Tl bütçeli pc önerisi

Hafta sonu vatana gittim .dediğiniz gibi içerikleri hep tırt.Ya işlemcissi iyi ekran kartı kötü , yada ekran kartı iyi işlemci kötü . kısaca kendim pişirim kendim yiyecem. teknobiotik deneyimi olan varmı arkadaşlar , sağlıklımıdır? satış sonrası destekleri nasıllar ?
  94. YAREM

Bethesda, PlayStation 3'e Yetemedi

Arkadaşlar belki konu dışı ama bir sorum olacak. Konsol almak istiyorum fakat 3 -5 ay sonra yeni konsol çıkarmı diye beklemedeyim.Siz ne önerirsiniz.
  95. YAREM

Arkadaşlar yine ben vatan bilgisayarda hazı pc buldum . ok derseniz öğlen gidip alacam. araştırdığım kadarıyla işlemci 3.nesil. yanlız ekran kartı öğrendiğim kadarıyla 192 bit. fiyat 1700 civarı. nedersiniz...
  96. YAREM

Arkadaşlar gördüğüm kadarıyla herkes intel tavsiye ediyor.Tavsiyeniz doğrultusunda intel toplayıp sizden yine tavsiye isteyeceğim.Çok teşekkürler.
  97. YAREM

Dostum bu bahsettiğin 3. nesil olanlarındanmı ? Nebilim hani nekadar çekirdek okadar güç dedim kendimce...:)
  98. YAREM

Arkadaşlar amd yi tavsiye etmemenizin nedenleri nelerdir.Hrkes intel i5 yazıyor gördüğüm kadarıyla
  99. YAREM

Sistemi inceledim.Yanlız birkaç sorum olacak. 1) amd nin fx 8150 8 çekirdekli ile intelin i5 3570 4 çekirdeklisi arasındaki üstünlük nedir acaba. ? 2) bu sistemlere 550 w yeterlimidir.?
  100. YAREM

Kasa: Aerocool Strike X GT Black 2xKırmızı Led Fanlı Full Siyah Mid Tower Oyuncu Kasası - 82,95$ - 152,63 TL (KDV Bizden!) Güç Kaynağı: AeroCool 750W Çift PCI-E Aktif PFC Güç Kaynağı - 82,95$ - 152,63 TL (KDV Bizden!) İşlemci: AMD FX-8150 Bulldozer AM3+ 16MB 3.6GHz Sekiz Çekirdekli İşlemci -...
  101. YAREM

Bütçe 2200 tl Oyun Pc si

Kasa: Aerocool Strike X GT Devil Red Mid Tower ATX Kasa - 82,95$ - 152,63 TL (KDV Bizden!) Güç Kaynağı: AeroCool 750W Çift PCI-E Aktif PFC Güç Kaynağı - 82,95$ - 152,63 TL (KDV Bizden!) İşlemci: AMD FX-8150 Bulldozer AM3+ 16MB 3.6GHz Sekiz Çekirdekli İşlemci - 229,00$ - 421,36 TL (KDV Bizden!)...
  102. YAREM

Vatan Bilgisayardan alışveriş yapmayın !!!!

Bundan yaklaşık 1 sene önce bir arkadaşımla beraber 2 adet hdmi kablo sipariş etmiştik.kargo ben yokken firmamın güvenliğine teslim edilmiş.Kutuyu açtık içinde 1 adet kablo çıktı.Ama faturada 2 adet yazıyor tabi.Kısaca günlerce yapılan yazışmalar telefon görüşmelerinin sonucunda depomuzda...
  103. YAREM

Wii mi yoksa ps3 mü

Yaa Arkadaşım yapma etme .Bende zamanında aynı dertdeydim Wii aldım ve aldığıma binlerce pişman oldum.Son 6 aydır adam gibi oyun bile çıkarmıyorlar zaten var olan oyunların %80 ni 10 yaş ve altı oyunlar.Sana tavsiyem ya Xbox yada ps3 al.
  104. YAREM

Soru En son hangi filmi izlediniz?

prometheus seyrettim.Gayet iyi kurgulanmış ,seyirciyi sıkmayan bir yapım.Filmin sonunu Aliens serisine bağlıyorlar. .izlemenizi tavsiye ederim.
  105. YAREM

Wii U'nun Çıkış Tarihi Açıklandı

Kesinlikle almayacağım belli.Nintendo wii konsol aldık elimizde kaldı.Son 1 senedir oyun bile çıkmıyor.Çıkanlarda 10 yaş altı oyunlar.Xbox ve Ps3 den şaşmamak lazım.E3 fuarında ne Wii nede Wii u ya ait oyun bile tanıtılmıyor.
  106. YAREM

Yeni dövmem ( Diablo 3 )

Arkadaşım alan razı satan razı olayı başka yöne çekmeyelim.Arkadaş heves edip yapmış . gençlikte olur böyle şeyler.bizde gençtik . Güzel Kardeşim sen beğendiysen gerisi boş. Konuyuda tadında kapatmak lazım. konu kilit lütfen
  107. YAREM

Yeni dövmem ( Diablo 3 )

Arkadaşın dediği doğru.Deri altına olduğundan dolayı abdese engel değil.Diyanet yanlızca caiz olmadığını ifade ediyor.
  108. YAREM

Oyun bilgisayari toplamak istiyorum 1300-1400 tl bütçem var tecrüblei ardaslar !

kasa: Dark Evo II 550W 4 Kırmızı LED Fanlı Full Siyah Şeffaf Yan Panelli ATX Oyuncu Kasası (EVO 2) - 103,01$+KDV - 224,86 TL Güç Kaynağı: İşlemci: AMD FX-4100 Bulldozer AM3+ 8MB 3.6GHz Dört Çekirdekli İşlemci - 125,09$+KDV - 273,07 TL İşlemci Soğutucu: Anakart: Gigabyte GA-880GM-USB3 AMD 880G...
  109. YAREM

Zenithink-ZT-280 Tablet Nasıldır

youtube videolarında izlediğim kadarıyla , dukunmatik hassasiyeti çok kötü . şahsen para verip almam.
  110. YAREM

SDN - Yasal Programlar

Herzaman desteklerim...
  111. YAREM

PlayStation 3 mü Xbox 360 mı?

Arkadaşlar sizden yardım rica ediyorum. Konsol almak istiyorum.Önce ps3 alacaktım fakat yeni versiyonlara fw yüklenemiyormuş (kopya oyun için) diye vazgeçtim.Sonra Xbox niyetlendim konsolu alsam istanbulda nerede fw yükletecem diye sıkıntı yaptım.Ayrıca Xbox lara oyun nereden bulacağım.Xbox...
  112. YAREM

[Kampanya] Trend Micro Titanium AntiVirus 2012 [1 yıl Bedava]

Alabilirim. teşekkürler
  113. YAREM

Bitdefender 2012 Sürümler Türkçe Güncel versiyonlar!

bunlar deneme sürümümü.Kaç gün lisans veriyorlar.
  114. YAREM

Casper dizüstü tavsiyesi

Sizlere danışma sebebimde buydu zaten. çok sağolun
  115. YAREM

Casper dizüstü tavsiyesi

Ya işte benimde endişem o . Ya elimde patlarsa !
  116. YAREM

Casper dizüstü tavsiyesi

Arkadaşlar dizüstü almak istiyorum fiyat ve donanım açısından Casper marka uygun geldi fakat markaya güvenim pek yok.daha önceki cihazım lenova idi.yorumlarınızı rica ediyorum. cihazın fiyatı:1655 tl İşlemci Teknolojisi Intel® Core™ i7 İşlemci Numarası 2640M İşlemci Hızı 2.8 GHz...
  117. YAREM

Uturk.biz Davetiye Dağıtımı

Davetiyeyi aldım.Çok teşekkürler..
  118. YAREM

Uturk.biz Davetiye Dağıtımı

acresift@gmail.com İşyeri torrente yasaklı,her nedende bu siteyi açıyor.Davetiye gönderirsen çok makbule geçer.
  119. YAREM

Windows XP format atamıyorum

Arkadaş istanbul-merzifon arası kaç km onu soruyo....
  120. YAREM

Alienware Bilgisayar

Anladığım kadarıyla Maddiyat açısından sıkıntılı değilsin... Öncelikle belirtmiş olduğun özellikte makina için 1588 dolar fazla.Biraz daha sınırını aşabilirsen.bunu al bence...
  121. YAREM

Tırrrrrt

Mazur görün , yemeği fazla kaçırmışım... :)
  122. YAREM

Sony Walkman Pc Görmüyor

Benimde başıma gelmişti ..bunu dene aygıt yöneticisini açıyorsunuz. Taşınabilir aygıtlardan Walkman cihazınızı buluyorsunuz, sağ tıklayıp "Sürücüyü Güncelleştir" diyorsunuz, "Sürücüyü listeden ben seçeceğim" dediğinizde karşınıza USB yığın depolama aygıtı seçeneğini kendisi çıkarıyor, onu...
  123. YAREM

Android navigasyon tavsiyesi.

Şu an deniyorum...
  124. YAREM

Android navigasyon tavsiyesi.

Arkadaşlar Bana tavsiye edebileceğiniz Android ücretsiz navigasyon programı varmı.Android marketi talan ettim düzgün bir şey bulamadım.
  125. YAREM

En İyi AntiVirüs Programı - Ücretli, Ücretsiz

arkadaşlar Kaspersky nin sitesi geçenlerde haclandi.şuan için tercih etmek pek sağlıklı değil.Bu bilgiyi vatan bilgisayar satış yetkilisinden aldım.
  126. YAREM

Selam

sanada selam olsun kardeşim
  127. YAREM

Sınırsız Enerji !

Bune yaa, akşama evde deneyeceğim.Başıma bi iş gelmesse yarın yazarım...
  128. YAREM

En iyi oyun müzikleri!

http://www.youtube.com/watch?v=c1uNumUYCOQ&feature=relatedAmiga 500 efsane oyunu Turrican 2
  129. YAREM

Ajdar - Şahdamar (2012)

fevkaladenin fevkinde bir sanatçı , kendisini ailecek beğenerek izliyor , dinliyor ve takdir ediyoruz.
  130. YAREM

Havuz keyfine .ıçan kız :D

İshal olduğunu düşünmüyorum.Bayanların malum rahatsızlığı gibi geldi bana..
  131. YAREM

Telefon yardımı Kararsızım

Arkadaşlar 1saat önce satürn mağazasında HTC explorer'i test ettim.Cihaz nokia c6 dankamera haricinde çok seri ve işlevli.ekranparlaklığı c6'dan daha iyi gibi geldi.Hatta Aynı HTC wildfire S ile aynı işlemci hızında olmasına rağmen satürndeki arkadaşın dediğine göre daha iyi bir işlemciye...
  132. YAREM

Birazdan satürn mağazasına gidip test edeceğim.htc explorer'i deneme fırsatım olmamıştı. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.
  133. YAREM

Aslına bakarsan C6 dan yanayım ama işletim sistemi yüzünden htc ağır basıyor.Gerçi öyle aman aman internet delisi değilim.Maillerime baksam yeter
  134. YAREM

Arkadaşlar eşim bana vodafondan telefon alacak , fakat tarifemize göre elimde 2 seçenek var. 1) HTC explorer 2) NOKIA c6-01 Hangisini alayım nedersiniz.Kararsız kaldım.Birinin kamerası iyi ,diğerinin işletim sistemi iyi .Ne önerirsiniz
  135. YAREM

Dışarıdan Modem Erişimi nasıl yapılacak..

Yok zaten şimdi hatırladım .IP sabit değil .sabit olması gerekiyormuş.
  136. YAREM

Dışarıdan Modem Erişimi nasıl yapılacak..

Arkadaşlar evimde Linksys Cisco WAG320N Model modem var.Bu modemin usb giriş özelliği sayesinde bu girişe HDD takıp ağda paylasım yapabiliyorum.Sormak istediğim , Modeme ve modeme bağlı HDD ye dışarıdan erişmek mümkünmüdür , mümkünse nasıl yapılacak.Aydınlatırsanız sevinirim.
  137. YAREM

HDD sorunu

Arkadaşlar dün akşam 500 gd harici hard diskimi bilgisayarıma taktığımda bilgisayar 'aşırı güç yüklenmesi' uyarısı verdi.Sonrasında diski pcden çıkardım.HDD yi tekrar pcye taktığımda çalışmadı ,başka pclerede taktım çalışmadı ışığı bile yanmıyor artık.Sizce ne olabilir.
  138. YAREM

Acun kendini ne sanıyor?

Acun artık sıkıcı olmaya başladı.eskiden zevkle seyrediyorduk ,şimdi kanal değiştiriyoruz .Kabak tadı vermeye başladı Hem acun hemde hülya
  139. YAREM

Windows 8 İndir! Denemeye Hemen Başla

Arkadaşlar gülmeyecekseniz bir soru soracağım... p4 bilgisayarıma kursam çalışırmı...
  140. YAREM

Yemek İsteyen Kedi :)

hoş
  141. YAREM

Flaş ! Uçak gemisi alıyoruz

Almaktan ziyade yapmak önemli...
  142. YAREM

Radyo mms link yaardımı.

Arkadaşlar AIMP 3 kullanıyorum.Güncel radyo mms linkleri elinde olanlar yayınlayabilirmi acaba. Teşekkürler
  143. YAREM

Harici Disk sorunu..

Hoppaaa.. bunu hiç düşünmemiştim.
  144. YAREM

Harici Disk sorunu..

Arkadaşlar Harici diskimde 78 gb boş yer olmasına rağmen içine birşey atamıyorum.Bana yetersiz alan uyarısı veriyor.Bir anlam veremedim. Varmı bir tavsiyeniz.
  145. YAREM

Nokia C3-00 Kullananlar

Arkadaşlar müzik dinleme açısından nokia nın yeni modellerinden hangisini tavsiye edersiniz.
  146. YAREM

Telefon tavsiyesi limit 650 tl

Arkadaşlar dün akşam limitimi zorlayıp Vatandan sony ericsson xperia neo v aldım.Gayet kullanışlı cihaz.Hepinize teşekkürler.Ayrıca nokia 603 tavsiye eden arkadasın tavsiyesinide göz ardı etmedim , onuda inceledim.Sizlerinde dediği gibi nokia cihaz olarak iyi fakat yazılım olarak zengin değil ...
  147. YAREM

Xperia Neo Nasıl

Arkadaşlar bir sorum olacak...malum sony ile ericsson ayrıldı.yarın öbürgün yazılım desteğinin kesilmesi gündemde olurmu.
  148. YAREM

Teknosa'da Turuncu İndirim Kampanyası

buradan inceleyebilirsiniz.. http://www.turuncuindirim.com/
  149. YAREM

Arkadaşlar çok sağolun .Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda en azından nokia almayacağım kesinlesti.Bu akşam vatan bilgisayara gidecem.Aklımda Sony Ericsson Xperia Neo ve htc wildfire s var.Hepinize sonsuz teşekkürler.
  150. YAREM

Sıfır alacağım.Anladığım kadarıyla nokia dan uzak durun mesajı alıyorum...
  151. YAREM

Aslında bir ara samsung galaxy ace düşünmüştüm.İşyerinde kullanan arkadaşlar var .kesinlikle tavsiye etmiyorlar.Bende inceledim menü geçişleri yavaş.
  152. YAREM

Arkadaşlar 650 tl bütçem var .telefon almak istiyorum.ne tavsiye edersiniz.Şimdilik aklımda NOKIA C6 (619 tl) ve HTC WILDFIRE S (649 tl) var.Siz ne tavsiye edersiniz.
  153. YAREM

Nokia N8 mi C6 mı? Kararsızım

Arkadaşlar c6 vatan bilgisayarda şu an itibariyle 550 tl gayet iyi fiyat
  154. YAREM

Ref5.Net Davetiye Dağıtımı

bir davetiyede ben alabilirmiyim.kimse göndermiyor... acresiftGmail.com
  155. YAREM

Sebep ne olabilir?

Avira kur
  156. YAREM

Trteam.org Davetiye Dağıtımı

Bir davetiyede ben alabilirim.teşekkürler. acresiftGmail.com
  157. YAREM

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Bir davetiyede ben rica ediyorum.evde torrenttim 15 saat açık. acresiftGmail.com
  158. YAREM

Dizi Tavsiyesi..

Arkadaşlar daha önceleri The Event, 24 , Prison Break . Ziyaretçiler vb. diziler seyrettim.Yine böyle bir atak yapmak istiyorum .bu tarzlarda tavsiye edebileceğiniz dizi varmı.Terra nova 'yı tavsiye ettler. Beğenmedim.
  159. YAREM

Commodore 64, 30 Yaşında

ne grafik vardı oyunlarda hayran hayran bakardık.
  160. YAREM

Commodore 64, 30 Yaşında

Hey gidi hey ilk bilgisayarımdı.sonrasında Amiga 500 almıştım.En sevdiğim oyun Turrican'dı.Commodore 64 'de oyunlar bildiğimiz teyp kasedine yazılıyordu.bir oyunun açılması ortalama 15 dk kadar sürüyordu..
  161. YAREM

Modem Tavsiyesi

Arkadaşım 1 senedir bu modemi kullanıyorum.evim 2 katlı anten konusunda bir sıkıntı yaşamıyorum.Ayrıca modem günde 20 saat açık. http://www.vatanbilgisayar.com/modemler/linksys-wag320n-wag320n-300mbps-dual-bant-kablosuz-n-4-port-adsl2+-modem/productdetails.aspx?I_ID=41793
  162. YAREM

Silkroad R

çin bow açtım 14 lv oldum.daha herhangi birşey basmadım. --- Mesaj Güncellendi --- Arkadaşlar hafta sonu için bi saat belirleyelim .forumca kasarız.
  163. YAREM

Silkroad R

arkadaşlar bow(okçu) char açtım.int gideyim str mi gideyim.
  164. YAREM

Silkroad R

arkadaşlar akşam bir saat belirleyip oyunda buluşalımmı ? Hep beraber kasarız nik: galactus
  165. YAREM

Silkroad R

Arkadaşlar bir aksilik olmassa ,akşama bende oyunadayım galactus veya yarem nikiyle olurum.ben derimki shiftdelete diye bir guild kuralım.
  166. YAREM

SDN sakinleri nerelisiniz?

Doğma Almanya kütük İstanbul
  167. YAREM

Silkroad R

Arkadaşlarsitede oturum açıyorum.sonrasında indirmeye tıkladığımda hata veriyor. hata mesajı: you have not completed use agreement Yardımcı olursanız sevinirim. --- Mesaj Güncellendi --- Sorun çözülmüştür.kullanıcı sözleşmesini onaylamam gerekiyormuş.
  168. YAREM

FM 2012 Full Türkçe Yama

Kesinlikle katılıyorum . Davetive sistemine geçilmeli.
  169. YAREM

Hepsiburada.com'dan şikayeti olan varmı ??

Ah arkadaşım ah.aynısını bende yaşadım.aylarca bekledim.İşin enteresanı siteden almış olduğun cihaz arıza yaparsa kendin yetkili servise gönderemiyorsun.hepsiburada üzerinden göndermeniz zorunluluğu var.O sebepten dolayı aman ha bilgisayar hele hele laptop sakın almayın.cihaz aylarca sürünüyor ...
  170. YAREM

Eski sisteme ekran kartı tavsiyesi

Evet haklısın şimdi baktımda 1 gb ramler 100 tl civarı.galiba dediğine gelip sistem kuracağım. teşekkürler.
  171. YAREM

cod-Quake tarzı oyunları oynuyor .
  172. YAREM

hp Compaq dx6100MT Intel Pentium 4 540 3.20GHz HT İşlemci Socket 775 lgA i915G Anakart 1024 mb Kingston DDR Ram 400mhz PCI Express 16x Ati Radeon x300 128 mb 128 bit Ekran Kartı Gigabit LAN + 8 usb portu Windows XP Arkadaşlar elimdeki bu eski sisteme ekran kartı tavsiyeniz ne...
  173. YAREM

Pc den beleş sms yollamak çok kolay

Programın çalışırken Avira virüs alarmı verdi.
  174. YAREM

İstanbul'da Trilyonluk Soygun

Prison Break 5. sezon hadi hayırlısı.
  175. YAREM

Ps 3 Alacam yardım edermisiniz.

Ok çok sağolun bu akşam tanıdığım bir yerden alacağım. 320 gb slim içi fw li ve full oyun dolu sıfır makina 800 tl. fiyat nasıl sizce.
  176. YAREM

Play Station 3

Benimde buna benzer sorunum var.konsol alacam kararsızım.
  177. YAREM

Ps 3 Alacam yardım edermisiniz.

Arkadaşlar Ps 3 almak istiyorum.Malumunuz cihaz piyasaya çıkalı 5 sene oldu.Ps 4 dün çıkma ihtimali nedir bilmiyorum.Sizce şimdi ps 3 almak akıllıca olurmu.
  178. YAREM

Avira Internet Security 2012 Türkçe

ooo kusura bakmayasın cevapla tıklayacağıma alıntı yapmışım.
  179. YAREM

Yazılımın beta olduğunun bizde farkındayız,Fakat sormak isterim.çalışmayan yazılımı neden dağıtırsınızki.Bu aynen şuna benziyor.kampanyadan araba alıyorsun 1 kuruşa.ama motoru yok.Ha bide sana test et diyorlar. Geçenlere 90 günlük vipre antivirüs dağıttınız.full sürüm lisanslı dediniz.yazılım...
  180. YAREM

Aynı hatayı bendede veriyor.Ayrıca 2 pc de denedim onlardada update hatası veriyor.
  181. YAREM

Türkçe Avira 'dan ilk Görüntüler! Hayırlı Olsun!

program güncelleme yapamıyor hata veriyor..bu durumla karşılaşan varmı...
  182. YAREM

Türkçe Avira 'dan ilk Görüntüler! Hayırlı Olsun!

Helal olsun sana arkadaşım.ellerine sağlık.
  183. YAREM

Gold Çalışanları Müşteri Taklitleri

Bir müşteri olarak aradaşları yadırgamıyorum.Mizahları çok güçlü.Hergün onlarca çeşit çeşit insanlara hizmet veriyorlar.Karşısındahi müşteri nekadar kaba nekadar kıl da olsa ne kadar saygısızda olsa işi gereği alttan almak zorundalar.Karışmayın elemanlara , biraz eğlenmişler kime ne.
  184. YAREM

Müzik telefonu tavsiyesi

Offf Çok iyi bu...İyide bu türkiyede satıştamı ben internette bulamadım.
  185. YAREM

Müzik telefonu tavsiyesi

Arkadaşlar bana tavsiye edebileceğiniz Müzik telefonu varmı.ortalama bütçem 700 tl civarı.Ben nokia c 06-01 düşünüyorum .ne dersiniz
  186. YAREM

Yasal Lisanslı Antivirüs Kullanımı Konusu

Lisanslı kaspersky kullanıcısıyım.
  187. YAREM

Microsoft Security Essentials , ESET NOD32 Antivirus? Sizce Hangisi?

Ne yüklersen yükle asla güvende olamassın.Zaten antivirüs yazılım firmalarıda asla 100% korumayı garanti etmazler.microsoft,avira,eset yazılımları sistemi yormayan yazılımlardır. önemli olan yüklediğin yazılımın sık güncelleme yapması.sana şu veya bunu yükle diyemem.Şahsen ben KASPERSKY...
  188. YAREM

sağlam bir torrent paylaşımcısıyım.daha önce torrentturkey de paylaşımlarım vardı fakat site kapandı.Davetiye alabilirsem arşivimi paylaşmaktan memnuniyet duyarım. orhantckaratas@gmail.com
  189. YAREM

Bitturk.net Davetiye Dağıtımı

Sağlam bir torrent kullanıcısıyım.arşivimde 180 film 280 nintendo wii oyun 60 ps3 oyun Mevcut daha önce torrentturkey de paylaşımım vardı fakat site kapandı.davetiye verebilirseniz paylaşımıma buradanda devam edebilirim. orhantckaratas@gmail.com
  190. YAREM

Creaive 5+1 ses sitemi arızalandı

Eğer maddi durumun müsaitse sana logitech z 906 tavsiye ederim.henüz daha satışa sunulmadı ürün.ben z 5500 modelini kullanıyorum.mükemmel bir ürün.
  191. YAREM

Mdf/Mds iso ya çevirme

Arkadaşlar desteğiniz için teşekkür ederim.akşama tüm önerilerinizi tek tek deneyeceğim.umarım olur.
  192. YAREM

Mdf/Mds iso ya çevirme

Akşama bu dediğini bir deneyeyim.sağol
  193. YAREM

Mdf/Mds iso ya çevirme

Arkadaşlar PS2 için oyun indirdim fakat inen dosya mdf uzantılı bunu iso ya çevirip dvd ye yazmam gerek .Fakat bu uzantılı dosyayı isoya çevirecek program bulamadım.yardımcı olursanız sevinirim.
  194. YAREM

Arkadaşlar üye olduğum torrentturkey sitesi kapanmış.rica etsem buradan bir davetiye alabilirmiyim.. afm@afmistanbul.com
  195. YAREM

Wii aldım acemiyim ustalardan yardım

Öncelikle hayırlı olsun. bence cihazına wiiflow programı yüklet.böylelikle oyunlaru hdd ye atıp oynarsın.bu konuda daha iyi bilgi almak istersen http://www.wiidewii.com/index.php adresini ziyaret et.eğer istanbuldaysan sana wiiflow kurulumu için bir yer önerebilirim.hem programını kurdurur...
  196. YAREM

LeechTurk.Com Davetiye Dağıtımı

mümkünse bir davetiyede ben rica edeceğim.orhan192@mynet.com
  197. YAREM

Demonoid Davetiye Dağıtımı - Free Demonoid Invitation Codes

bende rica ediyorum mümkünse. afm@afmistanbul.com
  198. YAREM

Hepsiburada.com'dan şikayeti olan varmı ??

aman cihazınız arıza yapmasın.mecburen aldığınız yer aracılığı ile gönderiyorsunuz. hele hele hepsiburada ile bu işi yapmışsanız vay halinize.hepsiburada arızalı cihazımı 1 ayda servise gönderdi.teknik servisin hizmeti süresi 3 gün sürdü.ve cihazın bana dönmesii tam tamına 1 buçuk ay sürdü,cihaz...
  199. YAREM

Video denetleyici sorunu?

ekran karı driverinden bahsediyorsan yükledim.
  200. YAREM

Video denetleyici sorunu?

arkadaşlar pc me format attım fakat video denetleyici aygıtlarda yüklenmemiş görünüyor driverinide bulamadım.ekran kartını tekrar yükledim düzelmedi malesef.yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler. donanım kimliği: PCI\VEN_11C1&DEV_008C&SUBSYS_004C11C1&REV_03 işletim sistemi: XP sp3...
  201. YAREM

Warcraft yardımı

Arkadaşlar Warcraft oyununa başlamak istiyorum.Fakat oyunu almaya gittiğimde 4 çeşiti vardı kararsız kaldım.önce hangi versiyonunu almam gerekiyor.yardımlarınızı bekliyorum.Bugün iş çıkışı gidip alacam.
  202. YAREM

Xp fax yardımı

Arkadaşlar iş yerime Xp fax programı kurdum . Gönderme başarılı ,fakat gelen faxlarda sorun yaşıyorum.mesela 3 sayfa fax geldiğinde konsolda bunu görüyorum fakat mail gönderdiğimde veya kaydettiğimde 1 sayfayı kaydediyor .anlamadım gitti.Birde gelen faxları nasıl jpeg formatına getirebiliriz..
  203. YAREM

Demonoid Davetiye Dağıtımı - Free Demonoid Invitation Codes

dostum varsa elinde fazla bende rica edebilirmiyim. orhan192@mynet.com tesekkürler
  204. YAREM

Ses sistemi Tavsiyesi lütfen

Arkadaşlar Ses sistemi almak istediğimi ve bu sebepten dolayı sizlerin önerilerinizi istedim , sizlerde beni kırmayıp yardımcı oldunuz . Yardımlarınızdan dolayı sizlere teşekkür ederim. sonuç olarak LOGITECH Z 5500 ALDIM. Biraz pahalı ama değer diye düşünüyorum.
  205. YAREM

Comodo Internet Security Premium 5.0.162636.1135 Türkçe

Arkadaşım verdiğin indirme linklerinden hangi versiyonu türkçe ve ücretsiz.Lisans mailemi geliyor..
  206. YAREM

Ya 5+1 veya 7+1 için oda müsait değil.KEŞKE OLSA
  207. YAREM

Creative a300 toplam 21 watt.Benim almak istediğim 150 waat ve yukarısı ...300 tl limitim var.Cihazın biraz bas ağırlıklı olmasını istiyorum açıkçası.
  208. YAREM

Arkadaşlar iki ses sistemi arasında 1 haftadır bocalıyorum.Sizlerin tavsiyesine ihtiyacım var.Genelde film amaçlı kullanacağım .Kullanım alanım çok geniş olmadığından 1+1 veya 2+1 alma düşüncesindeyim...
  209. YAREM

Silkroad Online Oynayan Var Mı Forumda.

Tibet serverinde full str glave 90 lv benimki malazgirt serveri full int spear 52 lv eşimin tibet serveri 34 lv europe oğlumun Kısaca Ailece oynuyoruz. Yaklaşık 5 senedir oyunun içindeyim.Ve çok güzel arkadaşlıklar yaşadık pekçok oyuncu ile ailece görüşüyoruz.tam bir sosyal oyun. Tek...
  210. YAREM

Leptop Tavsiyesi.

arkadaşım sana tavsiyem bu makina . geçen ay arkadaşıma aldık.vatan bılgisayardan Asus N61JQ-JX054V Intel Core i7 720QM 1.6GHZ 4GB 500GB 16 </SPAN> Ürün Özellikleri Ürün Kodu N61JQ-JX054V Aile N61 İşlemci Cinsi Intel Core i7 i7-720QM (1,60 Ghz, Düzey 2 önbellek 6 MB) Ön Bellek 6MB Bellek 4GB...
  211. YAREM

Pardus 2009 Kitabı Kazanın!..

Hepsi seni seviyoruz pardus
  212. YAREM

Windows 7 64 bit sorunu yardım.

Arkadaşlar windows 7 işletim sistemli yeni bilgisayar aldım.Fakat sistem 64 bit ve ben hiçbir oyun kuramıyorum .kursamda açamıyorum.Heralde 32 bit oyunları açmıyor.Yokmu bunun bir yolu..? ---------- saat 09:49 eklendi ---------- önceki mesaj saat 09:42 eklenmişti ---------- Arkadaşlar...
  213. YAREM

Windows 7 RED Tema (Mükkemmel) [6 Farklı Siteden Upload]

Bu tema xp için uygunmu arkadaşlar
  214. YAREM

27 Haziran 2010 Metallica İstanbul Konseri

Arkadaşlar pes yani.Ben kombine bileti alalı 3 ay oldu . Zaten kombineler bitti gibi , günlükler dün satişa çıktı . oda biter yakında.Ayrıca resmi olmayan kaynaklardan aldığım bir habere göre C.TESİ akşamınada IRON MAIDEN geliyormuş.. Ama tercihim ilk başta MANOWAR olacak .
  215. YAREM

Nod32 kaldırdım Kaspersky kurdum. Sonuç kötü.

Evet benimde tavsiyem Microsoft Security olacak.türkçe olmasıda ayrı bir güzellik.bağımsız testlerdende iyi sonuçlar alınmış.Pişman olmassınız
  216. YAREM

Ubuntu Kuruyoruz!

Windows kadar akıcı kullanımı mevcut değil..hala driver tanımlamalarında çok eksikleri var.En ufak işlem için ekrana komut satırı girmek çok rahatsız edici..İşletim sistemini sevdirmek yerine eksikleri tamamlanıp , piyasada kabul edilirliğini arttırmanız lazım . Bilgisayara bir ekipmal eklemek...
  217. YAREM

Günün Bedava Yazılımı

Defraggler'i bende uzun zamandır kullanıyorum . herkese tavsiye ederim.Ayrıca türkçe dil desteğide var..Hemde ücretsiz
  218. YAREM

Antivirüs update sorunu

bit defenderin ücretsiz sürümü için bunlar uygun heralde..
  219. YAREM

Antivirüs update sorunu

Arkadaşlar uzun bir süre internetim olmayacak . Fakat pek çok veriyi flash bellek vasıtası ile pc me aktaracağım . Bir şekilde bilgisayarıma antivirüs programı kurmam gerekiyor.internet olmadığı için update sorununu nasıl çözerim.update sini internetten indirebileceğim bir antivirüs programı...
  220. YAREM

The Pacific dizisindeki Tük düşmanlığı ve yalanı

Teşekkür ederim.Diziyi bir aksiyon filmi gibi izlemeyin bence . Orada çok iyi bir tarih anlatılıyor.Ha illede ben hem tarih hem aksiyon hemde erotizm istiyorum diyorsanız , tereddütsüz SPARTACUS derim..iyi seyirler
  221. YAREM

The Pacific dizisindeki Tük düşmanlığı ve yalanı

Tek taraflı düşünmemek lazım.Savaş esnasında elbetteki zulüm tek taraflı olmaz.Bizde yapmışızdır bir takım eziyet zulüm.İzmiri düşman işgalinden kurtardığımız esnada oralarda yıllarca yaşamını sürdüren pek çok rum,ermeni yunan azınlığı evlerini terk etmek zorunda kalmışlar..Onların yerinde bizde...
  222. YAREM

Zemana AntiLogger Full Version

bende yaklaşık 1 ay önce ZEMANA hakında epey bahsetmiştim .hatta zemanadaki arkadaşlarla temasa geçip 100 adet lisans bile almıştım .fakat konu ilgisiz kaldığı için forumdan ayrıldım...Proğram tamamen türk mühendislerinin yapımı.Hekese tavsiye ederim.
  223. YAREM

Windows 7 masaüstü simsiyah!!

Fatiha oku.veya garip dede türbesine gidip adakta bulun..Yaşasın pardus
  224. YAREM

USB Disklerde AutoRun ile Gelen Tehlike

Dediğini yaptığımda bana 'ad değiştirilemiyor.belirttiğiniz adda bir dosya zaten var' iletisini veriyor.Ne önerirsiniz..
  225. YAREM

Notebook temizliği yardım

Toshiba a300 notebook sahibiyim.Özellikle fan temizliğinin nasıl yapılması hakkında teknik bilgisi olan arkadaşlardan bilgi istiyorum.
  226. YAREM

Vatan Bilgisayar Ürün İadesi Hakkında

7 iş günü içinde memnuniyetsizlik sebep göstererek iade edebilirsin.Yanlız para iadesi etmezler.sana alışveriş çeki verirler.Ama bence mazeret olarak cihazımla uyuşmadı diyebilirsin..
  227. YAREM

1 Yıllık Zemana Antilogger 1.9.2.163FREE/FULL Yasal lisans-sadece 3gün

LİSANS linkinde lisans vermiyor ..
  228. YAREM

Düşük gereksinimlerde win 7 kullanan varmı?

Hadi canım sende ne olduğunu bilmediğimiz bir ton güncellemeler sayesinde işletim sistemimiz zaman içinde ağırlaşıyor.bu herkesin bildiği şeylerdir.En basiti xp sp3 den sonra sistemin açılışı bile yavaşladı.Microsoftun toplu güncelleme adı altında sistemimize ne yüklediği hakkında kimin tam...
  229. YAREM

Antivirüs testim

Arkadaşlar öncelikle ilginiz için teşekkür ederim.Bu akşam norton 360 - avg ve birde bir arkadaşımızın bahsettiği K7 ile deneme yapacağım.K7 antivirüsü ilk defa duyuyorum .Acaba daha önce kullanan varmı.Dahası güvenilirmi.
  230. YAREM

Antivirüs testim

Aynı harddisk üzerinde peş peşe yapılan tarama ve temizlemeler 120 GB Harddiskime virüs bulaştı hazır bulaşmışken böyle bir test yapmaya karar verdim. NOD 32 1.tarama ve temizleme Virüs tesbiti 2 Temizleme 2 MCAFEE 2.tarama ve temizleme Virüs tesbiti 3 Temizleme 2 ANTİVİR 3.tarama...
  231. YAREM

Pardus 2009.1 Anthropoides Virgo Duyuruldu!

Sürücüler için vakit kaybetmeyin.deniyor yazıda.. Halen piyasadaki donanımların %70 inin sürücülerini tanıyamayan bir işletim sistemi nasıl olurda bu konuda kendi kendine bile yalan söyleyebilir..Sürücü sorunlarını halletmedikleri sürece windows'tan hep 1 değil 5 adım geri planda...
  232. YAREM

Tr-tracker.com (Torrenturkey) Davetiye Dağıtımı

Hayrına mümkünse ..her davetiye konusu açıldığında yazıyorum gönderen yok.. afm@afmistanbul.com
  233. YAREM

| Tektorrent.net | Davetiye Dağıtımı

davetiye lütfen çok makbule geçer.. orhan707596@gmail.com
  234. YAREM

Zemana Antilogger 3 aylık lisans

Zemana Antilogger KONUYA İLGİ OLMADIĞINDAN KAPANMIŞTIR
  235. YAREM

Linux Seferberliği

Aslına bakılırsa tam olarak windows karşıtıyım.Fakat pardusu geçenlerde kurdum İş driver tanıtmaya gelindiğinde kabusa dönüşüverdi.Örneğin wireless usb adaptör var tanıtılacak(philips)malesef destek veren teknik ekip bile çaresiz kaldı.Mecburen xp ye dönüş yaptım.Öncelikle herkesin ilk başta...
  236. YAREM

Hepsiburada, müşteri desteğinde bozulmamı var?

Evet Hızlıal.com artık benimde tercihim oldu.Pek çok ürünlerde hepsiburadadan daha hesaplı.Bu arada bende hepsiburadadan ağızı yananlardanım.Bir muhatap bulamıyorsunuz.
  237. YAREM

Gmail problemi

hadi ya ee ne olmuş olabilirki.anlamadım bi makineyi resetleyeyim bakalım
  238. YAREM

Gmail problemi

maillerinizi görebiliyormusuz peki.
  239. YAREM

Gmail problemi

Arkadaşlar yaklaşık 6 saattir gmail'e giremiyorum acaba sorun bir bendemi.Yoksa herkesmi giremiyor..
  240. YAREM

Aman ha Casper

Doğrusun valla ne diyeyim buda bana bir ders oldu.Satın alırken hani dedim yerli malı yurdun malı . Param yabancıya gitmesin.
  241. YAREM

Aman ha Casper

1ay önce yaklaşık 2000 tl civarında son modellerinden casper marka laptop aldım.Bu 1 ay boyunca kulandım pek bir problemle karşılaşmadım.Bugün laptopumu bir temizleyeyim dedim .Malum kapağı piyano kasa ve üzerinde casper logosu var epey janjanlı.Epey parmak izi olduğundan bezle kapağı silmeye...
  242. YAREM

Uninstalling Windows 7 RTM

Adam yazmış döktürmüş..Tebrik etmek lazım üşenmemişte:clap:
  243. YAREM

Tebrikler PARDUS, Başardın !..

Hersey güzel fakat.Eksik yönleride var pardusun.pardusu deneme fırsatım oldu fakat hala önemli eksikleri var . özellikle bilgisayara takılan donanımları tanıtamıyorsunuz.Size mail desteği veriyorlar ama anlamak için mühendis filan olmanız lazım.Ben bilgisayarıma taktığım usb wirelees adaptörümü...
  244. YAREM

TOSHİBA A350 mi yoksa LENOVO y550 mi ?

kesinlikle levono hem işlemci bakımından ,hem ekran kartı bakımından . hemde dd3 tabanlı olmasından dolayı tavsiyem levono tashiba kullanısıyım bu arada
  245. YAREM

Antivirüs tavsiyesi istiyorum.

Tüm arkadaşların ilgisine teşekkür ederim.Vermiş olduğunuz MICROSOFT SECURITY ESSENTIALS linki deneyeceğim zannedersem bunu kullanacağım sistemide kasmıyormuş araştırdığım kadarıyla..
  246. YAREM

Antivirüs tavsiyesi istiyorum.

Arkadaşlar ücretsiz gerçek zamanlı ve demo olmayan bir antivirüse ihtiyacım var . ne tavsiye edersiniz..
  247. YAREM

LeechTurk.Com Davetiye Dağıtımı

orhan707596@gmail.com gönderirseniz çok sevindirik olurum..saygılar
  248. YAREM

Bir linux fanatiği kendini anlatiyor

Arkadaşlar bende uzun zamandır linux kullanmak istiyorum .bana nasıl temin edebileceğimi ve nasıl kurulum yapabileceğimi anlatırsanız sevinirim.
  249. YAREM

VİSTA güncellemesi...

Kulağa hoş geliyor ama , cebime pek hoş gelmiyor.vistadan memlunum şimdilik. Ne enterasandırki her yeni işletim sistemi çıktığında eskisi karalanıyor.Yarın öbürgün win 8 de çıktığında win 7 içinde karalamalar yapılacak.Nede olsa ticaret , söz konusu eskiyi karalayıp yeniyi satmak.Tüketicide...
  250. YAREM

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

Davetiye talebim olacak çok sık film indirmekteyim.Yollarsanız çok makbule geçer. orhan707596@gmail.com
  251. YAREM

Ad-Aware 8.1(Bilgisayarınıza Güven sağlasın)

program full sürüm ve türkçemi..kısaca anlık koruma sağlıyormu...?
  252. YAREM

Hangi Müzik Çaları tercih ediyorsunuz

AIMP KULLANICISIYIM..arayüzü çok kullanışlı.Özellikle radyo dinliyecileri için mükemmel bir menüsü var..
  253. YAREM

Çok acil yardım toshiba laptop!!!!

Arkadaşım bende toshiba kullanıcısıyım.....eğer bi müddet sonra ses kesiliyorsa.bana kalsa ses hd geliyor..tırmalama sesi gibi