Arama sonuçlarınız

1. Tartarus

Mp3 Player Tavsiyesi....

beklentiler neler? ses kaydı radyo ?? fiyat aralığı nedir? örneğin 100 liraya samsung dokunmatik bişey aldım usb şarjlı kullanışlı bir şey... çok param olsa ipod yeni nesil bişeyler alırdım... sonradan not : ne çok bişey demişim...
  2. Tartarus

Anime önerileriniz?

death note
  3. Tartarus

AOpen'dan Ödüllü Anket

yenilikçi olmuş
  4. Tartarus

Pesimist'in Yazıları

yarın? :(
  5. Tartarus

Atışalım mı :)?

Çok dokundu mızrap ile tellere Bozuk perdeleri görmedi Veysel Ağıt yaktı bülbül ile güllere Dikene elini sürmedi Veysel Ağlayıp sızladı derdini döktü Vurdular basma, boynunu büktü Çobandı ağanın koy’nunu güttü Ver benim hakkımı demedi Veysel Balta sapı için çattı hırsıza Dür, demedi...
  6. Tartarus

Animasyon Bilimi

Achilleus16 eywallahta benim başka sitelerden aldığım resimler sahipleri tarafından kaldırılmış... :D bana hırsız muamelesi yapılmış.. ağlamak isteyrüm :D :D stealing licended arts from other sites is a crime.. aman hapse atın o zaman :D
  7. Tartarus

Soru En son hangi filmi izlediniz?

eqilibrium
  8. Tartarus

Pesimist'in Yazıları

yoo öyle değil başı ve sonu olan bir şey, 4-5 sayfalık mesela? bi önceki mesajı da düzenledim bidaa baksana ona :D
  9. Tartarus

Pesimist'in Yazıları

sonunda karamsarlar haklı çıksa da iyimserlerin yolculuğu daha eğlenceli geçecektir... anonim kurşun kalem olayı hoşuma gitti... limited :D her neyse sayfaları tek tek okuyamadım. başkası sorduysa şu sorumu ya da cevabı burada mevcutsa kusura bakma. acaba tam bir öykü bir hikaye roman...
  10. Tartarus

999 Dolara, Oyun Oynatan Laptop - CBOX Despina MT580

mp3 çalar almak için 90 USD biriktirmiştim. len dedim azcık daha koysam bu laptop u alırım ben dedim meğersem 999 usd imiş :D akşam akşam inandırdım kendimi böyle bişeyin 99 dolar olacağına :D
  11. Tartarus

En Sakat iPhone Uygulaması

wow! çok işe yarayabilir... las vegas da değil belki ama arkadaşlar arasındaki amatör kumar turnuvalarında :D
  12. Tartarus

SDN Wallpaper Yarışması - Hediyeli

güneş daha gerçekçi olsa arka plan daha sert bir karanlıkta kalsa ve yıldızlar daha parlak olsa sdn gezegeni daha ön plandaki bir yörüngede olsa(örneğin satürnle yer değiştirebilir ve Burası Ayrı Bir Dünya sloganı gora vari bir yazı ile yazılsa(demek istediğim daha mekanik, teknoloji...
  13. Tartarus

13 kişinin .....ünde karar[bir insanlık ayıbı

Linç! linç! linç! linç! linç! linç!linç!linç!linç!linç!linç!linç!linç!linç!linç!linç!linç!linç!linç!linç!linç!linç!linç!linç!linç!linç!linç!linç!linç!linç!linç!linç!linç!linç!
  14. Tartarus

Psikiloji ile ilgili yardım

forumdan yemek tarifi alınırda hayırlı evlat tarifi alınmaz arkadaşım... yanlış anlama ama bence çocuğun selameti için eğer gerçekten sorun olduğunu düşünüyorsan bir danışman ya da rehber öğretmenle ya da daha profosyenel birileriyle görüşmelisin...
  15. Tartarus

"Recep İvedik 2" rekor kırdı!

cem yılmazla şahanı nasıl karşılaştırırsınız anlamıyorum... bir değişken sonunda hep karşılaştırılacağı bir sabit olmadan var olamıyorsa sonunda yok olmaya mahkumdur. erdoğan yanlış söylemiş ben doğrusunu söylemeye dikkat ediyorum, eşek ölür semer kalır insan ölür eser kalır.... şimdi eşek ve...
  16. Tartarus

Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır

eğlenceli
  17. Tartarus

En son okuduğunuz kitap

Frank Herbert'in muhteşem Dune dizisi... piuvvv... bir numero bir bilim kurgu+fantezi
  18. Tartarus

Sevgili İntihar Mektubu

ateist birinin cehenneme gönderileceği garanti mi ya da cehennemin ateşler içinde olduğu? sanmıyorum... güzel başladı, biraz bocaladı ve sadece bitti... tavsiyem, aklına gelen bir kurguyu yazmadan önce onu biraz sakla... bırak mayalansın, sonra tekrar dene. eline sağlık....
  19. Tartarus

Esmeralda :D

http://www.youtube.com/watch?v=X2LIK8lBBL0 http://www.youtube.com/watch?v=uI-5QtEM8TA&NR=1
  20. Tartarus

Dişçinin Verdiği Hapla Uçan Çocuk :D

http://www.facebook.com/video/video.php?v=48152422625&ref=nf
  21. Tartarus

Dünyanın en ilginç ve En büyük deliği!

ne delikler gördüm içlerinde elmas yoktular, ne elmaslar gördüm bir delikten çıkmamış... pehhh
  22. Tartarus

Karıncaların bilinmeyen sırrı

zuahhahahahah :D :D :icon_:
  23. Tartarus

Korkularınızla Yüzleşin

Bebekken 1000mg lık antibiyotiği dayamışlardı bana :helpsmilie: bebekken dediğim çocukken, onu yutmak ne işkence bişeydi yahu yutamadıkça ıslanır acılaşırdı bi oturuşta bi ambalajı kullanılmaz hale getirip bi tane yutabiliyodum :D
  24. Tartarus

İlginç bilgiler

bruce döv beni bebeğem slow motionda döv! :D yawru fil dehşetmiş! :D bide hastanede hangi bebeleri yanlış ailerlerre veriyolar die araştıracaklarına müdahale edip bebeleri doğru ailelere verselermiş bu istatistikten daha hayırlı bir sonuç çıkmazmıymış? :D
  25. Tartarus

Korkularınızla Yüzleşin

yalnız fobi listesi de her şeyden de korkulmaz ki canım dedirtecek cinstenmiş :D
  26. Tartarus

Karıncaların bilinmeyen sırrı

kraliçe arı 2n kromozomlu, erkekler n, işçiler dişilerden oluşur onlar da 2n dişi beslenme şekline göre kraliçe ya da işçi arıya dönüşür. kraliçenin sperm keseciklerinde erkeklerden aldığı spermler hazır bulunur gerekmedikçe kullanmaz
  27. Tartarus

SDN'de siyaset yasaklansın mı?

yasaklanmasın ama insanlar siyaset yüzünden birbirini kırmaktan vazgeçsin. hiç bir siyasi kuruluş fanatiklikten yarar görmedi bu güne kadar ne de bir birey...
  28. Tartarus

Korkularınızla Yüzleşin

Düzenlendi... ben karanlıktan korkuyorum :D
  29. Tartarus

Korkularınızla Yüzleşin

İşte Bilinen Fobilerin A'dan Z'ye sıralanışı... Şaşırtıcı değil mi? İşin ilginci bir insan örneğin kuzey ışıklarından normalde korkmaz ama bunun bir fobi olduğunu öğrendiğinde korkabiliyormuş. A- Ablutophobia- Yıkanma ve banyo yapma fobisi. Acarophobia- Kaşıntı veya kaşıntıya neden olan böcek...
  30. Tartarus

Gülümse - 9 Eylül öğrencilerinden kısa film

her şey paramı 9 eylül ?? sana sesleniyorum! mutluluk paramı? parayla paşlayıp parayla mı bitiyor mutluluk? her neyse cevabı herkes biliyor ama siz göstermekten çekinmeyenlerdensiniz... her şey para! lakin zincir daha uzun tutulsa imiş daha iyi olurmuş... ve her şeyin para ile elde...
  31. Tartarus

Lost SDN FanKulp

yaz beni fan'a yaz beni :D geç bile kalmışım yaz beni
  32. Tartarus

58 TL'ye 16 GB USB Bellek

s ve z nin yerleri karışmış :P ben almayı düşünüyorum. 8gb 28TL ye bulmuştum en son bunu da alabilirim.
  33. Tartarus

Sadece Filmlerde Gorebileceginiz 25 Sey

30 - vücudunda bir gram kas bulunmayan bir kadın da olsanız 150 kiloluk bir insan azmanını yerden yere vurabilirsiniz 31 - bir glock'la sayısız kez fişek ateşleyebilirsiniz taki hasmınızla silahları kafanıza dayayana kadar, kurşunlarınız o zaman bitmiştir. 32 - profesyonel ve zengin bir...
  34. Tartarus

İllegal paylaşımlar?[anket]

illegal paylaşıma izin verilmediği için illegal paylaşımdır.. izin almadan paylaşılabilir, bir adet tutkal ve 2 kanatla birlikte tabii :D
  35. Tartarus

Gazze İçin Yardım Kampanyası

Eh bizde dolaylı olarak yardım etmiş oluyoruz o zaman, o 250 liranın 200'ü vatandaşın hakkı....
  36. Tartarus

%100 Arpa Maltı

İçine sevgimizi kattık :D
  37. Tartarus

Bunlar insan mı ??

EMO 90'lı yılların başında Elektrik Mühendisleri Odası'nın kısaltması olarak hatırlanırdı. Gelgelelim günümüzdeki elektrik mühendisleri sanıyoruzki bu kısaltmadan oldukça rahatsızdırlar. İnanıyoruz ki elektrik mühendisleri bu işin icabına bakmak için elektrikli sandalyeden daha yaratıcı bir...
  38. Tartarus

%100 Arpa Maltı

:D
  39. Tartarus

Recep Cevaplıyor

küfür yazdım ben oraya :D puahahaha :D
  40. Tartarus

Şok olacaksınız ! Burada neden Atatürk resmi yok ?

Kabul etmeliyiz ki Atatürk bizim liderimiz olduğu için çok şanslıyız.ama kıymetini biliyor muyuz? burada resim gerekliydi yok değildi tartışması yaparken başka ülkeler liderlerinin resimlerini asmıyor denilmiş. çünkü onlar atatürk'e sahip değillerdi. Yeni Türk Devleti ile Ankara Antlaşması'nın...
  41. Tartarus

Yeni Yıldan Neler Bekliyorsunuz ?

satisfaction
  42. Tartarus

Okey İster M

Ewet okey istiyoruz, ama yinede hayır die oy attım :D you got it baby!!
  43. Tartarus

Topsuz Alan :D

:D zauhahuha :D huhuauazhzh :D :D ahazhahahahah :D :D
  44. Tartarus

Fil Otoportresini Çiziyor

vallaha öyle :D yetenek
  45. Tartarus

Hacker'lık Nasıl Bir Şey?

Gerçek dünyaya dönün... Ne sanal ordusu? Kim kuracak, kim yönetecek böyle bir orduyu? Kim prim verecek? Çoluk çocuk redhacker olsun diye MİT adam mı toplayacak? Bir çocuk güdümlenmesi ya da yönlendirilmesi gereken bir silah değildir. Eğitimi sağlanması gereken, kendisine yön verebilen bir...
  46. Tartarus

Fil Otoportresini Çiziyor

Komik mi bilmiyorum da ben baya güldüm hayvana :D çok tatlı çiziyor...:donatello: :icon_: Tıkla İzle :icon_:
  47. Tartarus

3'ü ancak Benim Tipim Eder

bu kadında bu zihin yapısı olduktan sonra kendisi de kimsenin tipi olamaz zaten...
  48. Tartarus

Atatürk Anıtı Nereye Dikilsin?

anıtın alasını dikip öyle gitmiş zaten... özgürce basabildiğin her toprak parçasında anabilirsin onu... maddeleştirme çabası yersiz
  49. Tartarus

Bir Dilek Hakkınız Olsa Ne Yapardınız?

kutup ayıları artık üşümesin isterdim :D
  50. Tartarus

Kızların anlaşılmayan dili?

şe decoder olayı... düşündümde iyi olurdu
  51. Tartarus

kavga krizim geldi benımle kavga edıcek bayanlar aranıyoo...

belliki delisin kim uğraşır seninle :D
  52. Tartarus

Ödüllü Anket - Sapphire Radeon HD 4830 Kazanma Şansı!

Ben sadece ödülü istiyorum :D
  53. Tartarus

Reklamlar!

abi o kadar şey war organa taktınız yau :D
  54. Tartarus

Geleceğin mutfağı

zuaha :D
  55. Tartarus

Yüz Algılama Teknolojisi

çocuk yaştaki? hayaletler de war onlara da gülüyoruz bidaha kına :D bi de yerliler için... bir dahaa :D
  56. Tartarus

Ya Bazı Şeyler Görünmez Olsaydı

ben teşekkür ederim, stumble sayesinde buluyorum bunları :D
  57. Tartarus

Issız Adam

yanlışlık yapılan yer kötüyü mükemmel şekilde ortaya koyabilmenin başarı sayılması mı? yoksa kötüyü mükemmel şekilde ortaya koyabilmek başarı mı? yanlış anlamamışsam ikinci önermeyi desteklemişsin, burada düz mantıktan doğan bir örnek gösterilebilir : ilkokul mezunu bir adam bir iş başvurusunu...
  58. Tartarus

Deep freeze does not support hard disks over 2 TB's

hiç ses çıkarma yanlışlıkla 2 terabaytlık takmışlar işte :D
  59. Tartarus

Issız Adam

:d :p
  60. Tartarus

Kare

Salih Memecan'dan
  61. Tartarus

Reklamlar!

Suzuki Grand Vitara: ''Her başarılı insanın arkasında ne var?'' FashionOutlet: ''Çiftçinin Karısı'' Floralp butter: ''3D Billboard'' İkea: '' Uzun Ömürlü Farklılık'' MTV/TMF: Paris Hilton MTV/TMF: Amy Winehouse ''Reankarnasyona inanmayan..?'' Queer-Travel.de...
  62. Tartarus

60 Yıl Yaşamak İntihardır..!

Kanser(hücrelerin kontrolsüz ve sınırsız bölünmesi) olmaya yatkın hayvan hücrelerinde bir gen çifti çok aktifmiş... Her hücre de varmış ama kanserli hücrelerde çok aktifmiş, eğer bu gen izole edilip, tanımlanıp, haritası çıkarılıp, transgenisi yapılabilirse insan vücudu ölümsüz olabilirmiş...
  63. Tartarus

Call of Duty 6'nın Adı Belli Oldu

cod6:modernwarfare2
  64. Tartarus

Kadıköy (Resim istek)

Google görseller sağolsun :D
  65. Tartarus

Issız Adam

kökü anadolunun bağrına dayanan bir adamın küçüklükten bastırılmış ya da yanlış yönlendirilmiş cinselliğinin gelecekte parayı bulmasıyla gözünün dönüp kalabalık bir şehirde özünü yitirmesiyle zorba fantezilerini hayat kadınları ya da dejenere olmuş saf kızlar üzerinde uygularken reddedilme...
  66. Tartarus

Issız Adam

kökü anadolunun bağrına dayanan bir adamın küçüklükten bastırılmış ya da yanlış yönlendirilmiş cinselliğinin gelecekte parayı bulmasıyla gözünün dönüp kalabalık bir şehirde özünü yitirmesiyle zorba fantezilerini hayat kadınları ya da dejenere olmuş saf kızlar üzerinde uygularken reddedilme...
  67. Tartarus

Bana Kadın Olduğumu Göster !!!...

aynen ya hele ikisinin aynı karede olduğu resim :D filmin adı: ütüle şunu! zuhahah :D
  68. Tartarus

Arkadaşlar Grip Oldum

antibiyotik kullanma da ne yaparsan yap en az 4 gün en çok bi hafta 10 güne iyileşirsin..
  69. Tartarus

Katliam +16

Çok az şey için bu kadar hüzünlenirim... Bu hayvanları kurtarmak için elden ne gelir?
  70. Tartarus

Düğün Dansının Evrimi

http://www.snotr.com/video/1299
  71. Tartarus

Kız arkadaşınızı başkasıyla yakalarsanız ne yaparsınız...

puahah :D aynen
  72. Tartarus

Yıkıma Hazırlanın

beklediklerimi vermişler gibi...
  73. Tartarus

Google'dan Patlamaya Destek

stephen hawking adlı arkadaş higgs bozonunu bulamazlar diyerekten 100 dolarına iş arkadaşlarıyla iddaya girmiş... ilginç...
  74. Tartarus

Sigara Paketi Üzerine Yazılacak Yeni Yazılar

ehuehuue sonunda 's' takısını taktırdım pandoraya :D güzel paylaşım ;)
  75. Tartarus

Niyagara Şelalesi

wow! deli donmuş... sanki böyle birden bire donmuşta akan su öylece kalakalmış gibi
  76. Tartarus

30 Şarkıda Öğrencilik Hayatı:)

başkası olma kendin ol, böyle çok daha güzelsinn, dınıdnnı dın dını böyle çok dahaa güzelssin :D
  77. Tartarus

Niyagara Şelalesi

tam rakı balıklık ama :D ve evet daha güzel yerler var, çok daha güzel... misal, tuvalet :D
  78. Tartarus

Anasayfa ne olmuş öyle....

çok hoş görünüyor
  79. Tartarus

Niyagara Şelalesi

gün ışığında böyle, gece olupta ışık vurunca öyle...
  80. Tartarus

çoğuldu iyelikti açıklaması yaptırmadın bana jojoba halbuse ingilizce biliyorum diye artislik yapacaktım :D ehuehu
  81. Tartarus

pandora kutusu mu pandoranın kutusu mu? ikinciyi kasdediyorsan ve ille de ingilizce yazacaksan pandora's box yazıwer :) her neyse... puhahua :D şarkılar felan tam yerli yerinde.. özellikle yolcudur abbas bağlasan durmaz şarkısı :D zuhahah :D
  82. Tartarus

Niyagara Şelalesi

deklanjöre biraz basılı tutunca böle ipek gibi görünüyo, bakmayın, ayı boğan şelalesidir normalde :D
  83. Tartarus

Bu arabadaki gariplik nerede? PART -2

nolmuş bu arabaya arkadaş :D noolmuş? töbe estafirullah böle bişey olmuş sanki...
  84. Tartarus

Öğrenci Evinden bir Kaç Görüntü

nihohohhaha :D puahahaha :D tuhhahzahha :D
  85. Tartarus

Alışveriş Listesi

bakkala aptal muamelesi bence... o ne öyle resimli anlatım gibi? git adam gibi 2 yumurta bi ekmek bi kiloda toz şeker tart dayıcım de adam verir nedir bu yani...
  86. Tartarus

Radon ' un Bir Ziyaretçisi Diyor Ki ...

-forumu tanıtsana... -küçük tur mu büyük tur mu? :D - o ne kadar o ne kadar? - küçük 10 büyük 20 canım, büyükte dolaşıyosun her yanını ama... değer yani :D
  87. Tartarus

Dünyanın En kötü Mesleği

kolay gelsin ne deyim ben baya basit rahat bişey sanırdım hep
  88. Tartarus

Hepsi OMO İle Tertemiz

hakem insan değilde sanki başka bişey :D bu nası maç hepsini aynı formaya sokmuşsun :D
  89. Tartarus

Dünyanın En kötü Mesleği

Neden? :?
  90. Tartarus

Dünyanın En kötü Mesleği

Diş fırçası : Bazen düşünüyorum da dünyadaki en kötü meslek benimki olmalı! Tuvalaet kağıdı : Heee, haklısın... :tooth:
  91. Tartarus

Niyagara Şelalesi

92. Tartarus

Gece Online Listesi

Yakaladımda nooldu? Ödül neyin verir insan :D
  93. Tartarus

Copacabana bendim

Onu çok merak ediyorum ben yaa :D fetiş fetiş diye bağırıyo devamlı :D puahah :D
  94. Tartarus

New York'tan 2009 İlkbahar Koleksiyonları

feyşın tivi :D
  95. Tartarus

Kendi Kendinize Konuşur Musunuz?

sanmıyorum... konuşmam kendimle... konuşurmuyum? arada kaldım aslında. konuşmam, konuşmam, yani çok nadir... bilemiyorum
  96. Tartarus

Karbonmetre_Yeşilekranda Hazırlanmış Bir Test

34 ağaç istiyor :D
  97. Tartarus

Bilim Kurgu

eF.E, centigarde,Yunus ÖZCAN sizlere çok teşekkür ederim, cesaret verici yorumlarınız için... Tanshaydar, zaman ayırıp uzun uzun eleştirmen gururumu okşadı. Sonuçta en azından böyle bir yorumu hakedecek kadar güzel galiba... Değerlendirmelerini göz önünde bulundurarak yeni şeyler yazmaya devam...
  98. Tartarus

Bilim Kurgu

Sağol :) sewindim...
  99. Tartarus

Gece Online Listesi

Vardır, buyrun;
  100. Tartarus

Kurbağayı suya koy yavaş yavaş ısıt mal mal oturur(!)...

kurbağaları da unutma...:D
  101. Tartarus

Doğum günün kutlu olsun alabula

Pasta mumu bulamadım, kliseden çaldım bunları. Pasta da erimiş, pelte gibi olmuş, o yüzden çiçeklerle felan bi süsleme yaptım.... Sırf görüntü yani, kusura bakma... :D
  102. Tartarus

Bilim Kurgu

Beklemedeyim :img-music:
  103. Tartarus

Bilim Kurgu

Arkadaşlar bir bilim kurgu öyküsü yazdım. İlgilenip okuyan olursa, eleştiren veya en azından ankete oy veren birisi, şimdiden teşekkür ederim. Benim yazmış olduğum öykü. Bir de eğer bilim kurgudan hoşlanıyorsanız bu adresten bir kaç tane daha öykü bulabilirsiniz. TBD'nin seçtiği öyküler...
  104. Tartarus

Kurbağayı suya koy yavaş yavaş ısıt mal mal oturur(!)...

anueww... suyumuz ısınıyor artık bizim :D
  105. Tartarus

İçerik Lisanslama

Tayvan var Türkiye yok :D
  106. Tartarus

Yeni Bilgisayarım ve Yorumlarınız..

güle güle kullan arkadaşım, güzel makine, 20-30 liralık fark her zaman olur kafana takma... önemli olan şans zaten elektronik aletlerde, şans bi yawer gitmesse ikede bir bozuluyor, senin içine sindiyse mühim değil...
  107. Tartarus

Dünyanın geleceğini etkileyecek deney için geri sayım başladı.

anketin sağlıksız bir soruya ve cevaplara hükmettiğini görüyorum... evet olabiliri işaretledim ama başlangıçmı dedim son mu bilemiyorum. ben bunun insanlık için bir başlangıç olacağını değil bilim için bir sıçrama olacağını düşünüyorum. doğrusu cern'deki büyük hadron çarpıştırıcısının maliyeti...
  108. Tartarus

Bedava Command & Conquer Red Alert

Vista uyumlu değil. Bu arada oyunu oynayamayan arkadaşlar ıso imajını ya cd ye yakıp deneyin ya da sanal cd programı kullanın ...
  109. Tartarus

Adblock Plus

hallettim galiba abonelik almayı unutmuşum :D en son bilgisayara format atmıştım, sonra FF te adblock kurarken unutmuşum :D pardon ortalığı welweleye verdim :D
  110. Tartarus

Adblock Plus

artık adblock ta fayda etmiyor sdn'deki reklamlara engelliyorum, aynı reklam başka bir sayfa da yeniden çıkıyor :D nasıl bir hal çare buldunuz çok merak ettim... misal aşağıda gördüğünüz reklamı 32 kere engelledim, her yenile dediğimde tekrar hortladı :D sağ üst köşede ben adblock'a bakıyorum o...
  111. Tartarus

Ucu Olan Var mı Diyalogları [+13]

- sigarası olan war mı? - etli pro war yer misin? _______________ - 0,5 uç wersene bi tane? - al - faber bozuyo benimkini tombo yok mu? - geri verirmisin ucumu? - of abi hemen alınıyosun ya, tamam kullanıcam senin hatrın için faber i - lan wer ucumu ___________ - 0,5 uç war mı? - fatma da war...
  112. Tartarus

Grand Theft Auto IV Videoları (Türkçe Altyazılı)

öhm... videoların hiç biri görünmüyor :D
  113. Tartarus

Hükümran Senfoni Online

Öncelikle söylemeliyim ki bir strateji oyunu. Bir çok yönden Age of Empires'a benziyor. Bir nüfusunuz, kaynaklarınız var. Bunları elde etmenin de çeşitli yolları var tabii. Örneğin köy yapmak gibi. Ana bina sizin karargahınız ve yeni binaları oradan yapıyorsunuz. Yapılan binaların da kendi...
  114. Tartarus

Nefret ediyorum böyle sitelerden

:icon_: Emin ol biliyordur, için rahat olsun, bilmiyorsa bile öğrenmesinin daha uzun zaman alacağını sanmıyorum. Sonuçta 13 yaşında, yanlışım yoksa 9. sınıfa gidiyordur. Okulda bu dönemler, ergenlik şaşırganlığı yaşayan çocukların birbirlerine deneyimlerini anlattıkları döneme denk gelir...
  115. Tartarus

Hükümran Senfoni Online

Arkadaşlar ben bir kaç gündür oynuyorum. Zevkli bir oyun, rütbem 4 oldu her an atlayabilirim ama :D her neyse... diyeceğim o ki buraya karakter adlarınızı, rütbelerinizi, online olma zamanlarınızı yazıp birlikte eğlenebiliriz. ve oyunla ilgili sorularınızı sorup, ipucu arayabilirsiniz. Kendimce...
  116. Tartarus

Nefret ediyorum böyle sitelerden

ayıp siteler tanımlaması çok hoş olmuş, porno ya da erotik demenin daha masumane bir türü ama çağrışımı aynı :D
  117. Tartarus

Şşş Dokunduğun Yere Dikkat!

bu nasıl bir surat ifadesidir :D hep yaptığımız şey de gibi.. heuheu :D
  118. Tartarus

Dünyanın en şişman bebeği!!!

off çok kötü bişey
  119. Tartarus

1 jip, 1 salak ve 5 saniye... :))

jip gitti yahu içim acıdı :D
  120. Tartarus

Hayvana Tecavüz Edenleri Gördük Ama:)

adamın belini kırmıştır o öküüz! :D
  121. Tartarus

Kimileri Ölümü Karşılayamaz

Bugün moralim bozuk, sizide üzmek istiyorum... :( Küçük kuş ölü arkadaşına bakıyor, kuşların çoğu tek eşlidir, belki bu da eşine bakıyordur; neden uyanmadığını anlamak için... Biraz sertçe dürtüyor onu, uçmaları gerek... Öldüğünü neden anlamıyor, anlamak istemiyor? Ve son bir şarkı...
  122. Tartarus

Yüksekten Korkan Bakmasın!

bir belgeselde görmüştüm karı koca dağcılar, yamaç paraşütünü de inerken kullanıyolar dağdan, yine böyle bir yamaçtalar, kadın aşşağı salacak kendini adamda kameraya çekecek, kadın atladı, adam çekiyor, kadın kollar açık iniyor aşağı, 1sn... 2sn... 5 sn... artık açması lazım paraşütü zira yere...
  123. Tartarus

Romantizm Odulleri ve Sahipleri ( Lütfen Bak =) )

lütfen bak =) talebine karşı koyamadım ve baktım, tek söyleyeceğim bir maymunun elinde sigara görmekten nefret ettiğimdir.
  124. Tartarus

Nelere Sinir Olursunuz??

sinir olmak lafına çok sinirlenirim, sinir olmak nedir? inanın çok mantıksız bir laf... -Sinir oldum. da kullanılan sinir şuna benzer: -Etin sinirsiz yerinden verin nelere sinirlenirsiz demenin daha doğru ve benim gbi insanlarla konuşurken daha faydalı olacağına inanıyorum.
  125. Tartarus

Hayvanlar Sandığınızdan Daha Çok Düşünüyor

nası yaa? nerden biliyolarmış bir papağanın geleceğe dair plan yaptığını yada bir dev pasifik ahtapotunun değişik suratları tanıdığını..? asıl soru: bunlar gerçekse, bir şekilde birileri bu hayvanatlarla iletişime geçmiş, o arkadaşların gelişmişlik düzeyi nedir? tamam saçmalık değil çoğu da...
  126. Tartarus

İnsanüstü bu arkadaş

ip vardır ip...
  127. Tartarus

Sevmiyorum Ama Onlar gibi Sövmüyorum

ehuehue :D vaadediliş topraklar ehehuehue :D
  128. Tartarus

Çocuğun Kafasında Kurt Kaynıyor !!! + 16

Yorumlara bakınca insan düşünmeden edemiyor, bir insan gerçekten nasıl böyle düşünebilir? Açlıkla boğuşan ülkeler de temizlik ne kadar önemli olabilir? O çocuğa Allah yardım etsin demektense böyle iğrençliklerden hoşlanmama rağmen izleyemedim demek ne kadar doğru? Bir de bu insanın yaralarını...
  129. Tartarus

Need for Speed: Undercover'ın yeni ekran görüntüleri

adam akıllı bir oyundur umarım pro street rezaletinden sonra...
  130. Tartarus

Türk bilgisayar oyunu rekora koşuyor.

ehuehue :D ben oynuyorum. Strateji oyunlarını genel olarak sewdiğim için sewdim galiba, hoş bir oyun rütbemde 4 her an 5 olabilirim ama :D
  131. Tartarus

Şirin Baba

Sivilce Patlatayım Derken Şirin Baba Oldu ABD’de Paul Karason adlı 57 yaşındaki bir adamın yüzü 14 yıldır masmavi. Blick gazetesinin haberine göre, bu durum bir kozmetik oyunu ya da şaka değil. Karason’u bu hale getiren şey sivilceleri yok ettiği düşünülen ve içinde kolloidal gümüş...
  132. Tartarus

Wrath of the Lich King Açılış Videosu

beğenmek ne kelime kafayı üşüttüm!!!
  133. Tartarus

Bilenler Lütfen Söylesin!

:D ehuehe :D
  134. Tartarus

Bilenler Lütfen Söylesin!

sen bunlara fena sinirlenmişsin anlaşılan :D
  135. Tartarus

abi gel şimdi buna da çak çakabiliyosan... insanın içi acır buna vuramassında... :D hayır güzel gösterişli bi arkadaşımızsın ne bu emoluk değilmi? bi de bu var :D keşke bunları adı bilinmeyen hatunlar kısmına koysaymışım :D
  136. Tartarus

Keşke Kız Olsaydım

seviyesimi kalmış abi hiç tanımadığı insanlara keşke kız olsaydım diyen bir adama karşı... ne demek bu yani? bi meraba de bi düzgün yorum yap, sonra söle ne diceksen.. doğrusu budur. bu fetish denen kullanıcı ya çok ilginç bir mizah anlayışına sahip ya da geçektn çok ciddi sorunları olan ağır...
  137. Tartarus

Türkler ne doğar ?

Wow! Erdoğan'a cevap gibi bir yazı olmuş bu... Güzel olmuş...
  138. Tartarus

86 Kadın Bir Adamla Evli..

kümes mi arkadaş bu nası bi mantıkmış yaa
  139. Tartarus

Türbanlı kızın seks görüntüleriyle şantaj

:icon_::icon_: :icon_::icon_:
  140. Tartarus

Bu nası Bişi?

hea gerçekten war erasmus programıyla yollayalım seni...
  141. Tartarus

Alo Sami Yen Stadı!

beşiktaşlıyım ama ali sami yen stadının büyük bir değer olduğuna inanıyorum... hoş değil yapılan şey
  142. Tartarus

Keşke Kız Olsaydım

puahahah :D bence bizle kafa buluyosun fetish zira yanlış yaratıldığını düşünen bir insanın girdiği topluluklarda ilk söyleyeceği şey ne fetish olduğudur ne de karşı cinsiyetten olduğudur... yine de eğer gerçekten böyle düşünüyorsan artık seni itiraflardan daha gerçek şeyler tatmin edebilir...
  143. Tartarus

emo budur Tanıtmaktan ben de hoşnut değilim, sevmiyorum hiçbirini... Zaten hepsi aynı yani hepsi hiçbiri... Bu kadar kişiliksiz bu kadar yolunu kaybetmiş, özünden dönmüş insan olamaz. Hiç dövmedim bu güne kadar, yaptıklarının çocukça olduğunu düşünüyorum ve yüzlerine bakmaya tahammülüm yok...
  144. Tartarus

Coca Cola'nın "Ay-yıldızlı" Ramazan jesti, ABD'yi nasıl karıştırdı?

insanlar kafasını sembollere çok takıyor, bu türban için de geçerli... işarettir en nihayetinde ister olsun ister olmasın. ne önemi var?
  145. Tartarus

Kutsal Damacana (13+) (Mini Bir Alıntı)

açıkçası bazı yerlerde esprilere de güldüm ama çoğunlukla 'yellenene gülenler' kesimine hitap eden kısımlara da güldüm, hatta oralara daha çok güldüm. küfür etmeyi severim, tonlamaları çok değişik yapmış, komik yani. izleyin ama özel vakit ayırmayın ya da izlemeyin sinama dünyası adına bir şey...
  146. Tartarus

Acil Satılık| Philips 17" LCD Monitör-Çok Ucuz :)

21 inc ve hd olsa bi düşünürdüm, öyle bir şey arıyorum çünkü ama bu işime yaramaz. yine de güzel bi donanım şık duruyor fiyatıda çok düşük vermişsin yükselt biraz yoksa millet kıllanır :D sonra pazarlıkla yine düşür olmassa :D neyse ii şanslar
  147. Tartarus

Muzurr ile Röportaj (:

şu atlı fotoğrafı görünce, bi kere köy gibi bir yerde ata binmiştim. bir tur 1 lira :D turda 50m karelik alanda... sadece o alan düzlük... geri kalan heryer bildiğimiz orman bozması taşlı kayalı dere tepeden oluşuyor. ben ata bindim. sahibi dediki hızlı sürmekmi istersin. evet dedim artislik...
  148. Tartarus

Red-bird ile röportaj

nohohohooh :D komedi olmuş... röpörtaja böyle komik daha sıcak farklı bir tat gelmiş... o gözler yanıyor, obir duygu var! :D
  149. Tartarus

Tır Karşı Şerite Girince

bi de patlıyor, yanıcı bir şey taşıyordu muhtemelen, ayrıca videonun sonuna doğru sol altta biryerlerde takla atan arabada yanıyor, genelde kazalarda yanma olmaz ama...
  150. Tartarus

Modifiyeli fiat bis(plaka komedi)

eh özellikle uğraşsalar bu kadar çirkin olmazdı heralde
  151. Tartarus

Aşk teklifini reddetme bahaneleri

ehuehue :D erkeklerin düşünce tipini hep sevmişimdir:düz mantık!!! bir de arkadaş kalalım nası bir laftır? kalamadım ki açıldım sana sewiyorum dedim, daha nasıl arkadaş kalalım arkadaş ya?
  152. Tartarus

Tır Karşı Şerite Girince

Tamam düzelttim pardon ^^ link içine link vermişim
  153. Tartarus

Tır Karşı Şerite Girince

TIR bir anda karşı yola geçti ve!.. - Timsah.com
  154. Tartarus

Kırmızıda geçti, motosikleti biçti!

off :(
  155. Tartarus

Blow Off Valfine Prezervatif Takılırsa

prezervatifin markasını merak ettim amma sağlammış o kadar şişirmeye patlamıyor :D
  156. Tartarus

Flash Reklamlardaki Bir Açık Tüm Tarayıcıları Etkiliyor

evet öyle oluyor az önce ben yanlış yapmışım :D
  157. Tartarus

Hard diskim 54 C oldu

hmm.. anladım teşekkür ederm :) bi de bu arada benim cpu 57 derece gösteriyo...:twisted: cehenneme gider mi sizce?
  158. Tartarus

Flash Reklamlardaki Bir Açık Tüm Tarayıcıları Etkiliyor

bende bahsedilen siteyi açıp denedim bakalım nolcak diye, bişey olmadı adblock var, o yüzden mi acaba?
  159. Tartarus

Hard diskim 54 C oldu

anlamadığım şu kasada termometremi varda sıcaklık ölçülebiliyor??? neye göre?
  160. Tartarus

Arap Yağı Bol Bulunca ... +16

pembe bikini giymiş, kendine bolca yağ döktürmüş, üst üste durulan fotoğrafta ortadaki bayana dikkat etmeyiniz, zira dikkat edince bakışlarınız bikiniyi delip cinsel organa gözler önüne seriyor... bu yüzden +18 daha uygun bir uyarı olabilir diye düşünüyorum ve souris böyle fotoları nerden...
  161. Tartarus

Forumdan ayrıldım

koş, özgürlüğüne koş!
  162. Tartarus

Çizik CD yi kurtarmak için

Buradan daha çok yol öğrenebilirsiniz... İngilizce ama....
  163. Tartarus

Facebook'taki en çirkin fotoğraf

Bi de böyler şeyler çıktı :D her seferinde de yiyorum :D
  164. Tartarus

Hangi Platform?

Olsa ben de onu işaretlerdim inan... :) Kablolu yayın var ben de CNBC-e yetiyor bana...
  165. Tartarus

Vahşet

Kilitlerin sesi çalındı kulağıma birden şangur şungur :D
  166. Tartarus

Ayak kokusuna çözüm - Tanıtıcı Reklam

Adam kendi söylüyor : ''Dünya'da şu an da böyle bir şey yok!'' Adamın arka bahçesinde fabrikası mı vardır nedir, nasıl iddalı konuşuyor... ''Ayaklarım ellerimden daha güzel'' dedi yaa :D Hakkaten yok böle bişey!!!
  167. Tartarus

Vahşet

Videoda ne var, onu söle ona göre izleyeyim, şimdi çoluk çocuk ölüsü felan olmasın, kafa kesme felan... Merak da ettim... İnsanoğlu da içten içe zevk alıyo şiddetten kanımca. Edit: İzledim, daha önce de izlemiştim. Lanet olsun bunu yapanlara... İneği canlı canlı kıyma makinesinde kesiyolar...
  168. Tartarus

Çoğunluğa hitap edip hit kazanıyoruz...

Kafam çok karışık bu günlerde, ondan heralde...
  169. Tartarus

En Az 8 Bacaklılar, Bilemdiniz 6

Merhametsiz Tanrıçam, seni yormamışımdır umarım :sweatdrop: Ama bu böcük de melek gibi yaf ;)
  170. Tartarus

Tüylü böcek var bi de tüylü böcek var ama...
  171. Tartarus

Rusya - Abd Savaşı Çıksa..

Buraya üzerinde 'make love, not war' yazan ve bush ile ahmedinejadın uygun pozisyonlarda photoshoplanmış pankartını koyacaktım, ayıp olacaktı... O yüzden sadece sloganı söylüyorum. SAVAŞMA, SEVİŞ!!!
  172. Tartarus

Bush'un Kızı

bak bu kız gelsin dostuz tamam ama öbür ibre, bak benim ağzımı nasıl bozduruyor... :D
  173. Tartarus

Rus Ponpon Kızları +13

''Save the chearleader, save the world!''
  174. Tartarus

Hamdi beyin son teklifi???

:D muıahahhaha :D
  175. Tartarus

şiddetlen katılıyorum, tüylü şeftali bile yiyemeyen bi insan olarak :D
  176. Tartarus

2006 Yılının En İyi Animasyonu

önemsiz :P
  177. Tartarus

2006 Yılının En İyi Animasyonu

<embed id="VideoPlayback" style="width:400px;height:326px" allowFullScreen="true" src="http://video.google.com/googleplayer.swf?docid=-8390602584214022225&hl=tr&fs=true" type="application/x-shockwave-flash"> </embed>
  178. Tartarus

şu son fotodaki örümceğin cinsi redback'tir. Biraz daha büyüyüp renklendiğinde dünyanın en zehirli örümceği ünvanına sahip olacaktır... Üstünüze salarım anlamam :D
  179. Tartarus

Ne kadar da şirinler, öyle değil mi? :devil: Herkesin fobisine hitab etmeye çalıştım, umarım eğlenmişsinizdir. Zira bunlar benim kabuslarımdan fırlamış gibi.... :helpsmilie:
  180. Tartarus

Pratik zekanın Bu kadar!....

Böyle bişey olabilir mi yaa? :D Amma güldüm... Bir de şu espri geldi aklıma: Piramitler aslında küp şeklindeymiş ama müteahhik arkadaş Türk'müş... :D
  181. Tartarus

Sen Allahtan korkmaz mısın?

Hz. Ömer'in milletin damından penceresinden daldığını sanmıyorum, tuhaf bir hikaye...
  182. Tartarus

Far Cry 2'den Yeni Video

:D haberim yoktu... Ben bunu da Crytek yapıyor sanmıştım :sweatdrop:
  183. Tartarus

Erkeklerin Windows'u

zorthon antivirüse girin, büyüteci tıklatın, 42 yaşından büyükseniz izleyin :D
  184. Tartarus

Kişisel Dosyalarınız Size Bir Kutu Kadar Yakın

fly me to the moon let me play with the stars.... :D sağol
  185. Tartarus

PC Cahili Arkadaşıma Yeni Klasör Sattım

nuahahha :D komedi ya
  186. Tartarus

Soru En son hangi filmi izlediniz?

ihtiyarlara yer yok! hiç tavsiye etmem, ya da ederim o kadar oscar neyin almış...
  187. Tartarus

Ben Bir Fetişim

Yorumlar manyaq :D Burası komik yazılar kısmına taşınmalı 'yaran diyologlar' olarak :D Bu arada fetişin kelime anlamı ilkel toplumların taptıkları putun ismi... bazı arkadaşlar fetişistle karıştırmış ya da küllüyen ben yanlış biliyorum :D
  188. Tartarus

Aldatmak sayilir mi?

Hiç işte, sırf beklenti :D
  189. Tartarus

Nasa..

nihohohoha :D
  190. Tartarus

California da yaşanmış ve kayıtlara geçmiş bir olay dosyası :

bu konudan kaç tane var? :D yine de hepsini okuyup yeniden güldüm yine, yeni, yeniden Toyota :D
  191. Tartarus

Aldatmak sayilir mi?

konu yok!? nası ya?? Şaka mı? cevap verenleri tebrik ediyorum, leb demeden leblebi kelimesini komple anlayıp yorum yapmışlar heralde :D
  192. Tartarus

Nöbette Basımıza Gelenler.

wow çok eğlenceli anılar :D
  193. Tartarus

HD 4870 X2 mi yoksa GTX 280 mi?

SDN videolarını izlemekte sorun yaşıyorum :( Açılmadı yine
  194. Tartarus

En Yaşlı Facebook'çu

'Ivy sizce yaşını gösteriyor mu?' pıahahaha :D
  195. Tartarus

Far Cry 2'den Yeni Video

Crytek her oyunda kendini aşıyor! İnanılmaz bişey yapmışlar yine, çok gerçekçi, adam bacağına saplanan bıçağı çekiyor!!! Müzik de iyiydi bu arada bir dee Katılıyorum :(
  196. Tartarus

Tuzak

Maymunlar da tam kafasızmış be!
  197. Tartarus

Yanlış Mail

puahauahauha :D
  198. Tartarus

Günün Sorusu

Bence cin demelisin, insan demekle aynı şey, musallat oldukları felan da yok... Az önce denedim.
  199. Tartarus

İhanetin küçüğü büyüğü olur mu?

Bu bir şiirse ki yanlış anlamadıysam öyle, belirtmeliyim; çok da hoşuma gitti, bir şiirde yazım kuralı aranmaz. Resim yapmak gibidir; isterseniz tuvale tek bir nokta koyun o resimdir, tek bir insanın bile hoşuna gisiyorsa o sanattır. Sanat felsefesi böyle tanımlar sanatı. Şiir, şiirdir...
  200. Tartarus

Counter Strike'a ne oldu böyle![Çözüldü]

ne oldu bilmiyorum ama counter strike diye yazıldığını biliyorum, başlık düzeltilmeli :D
  201. Tartarus

Erkekler hakkında

en azından burdan duyduklarımla ikna etmeye çalışmam, ilişki forumlara düşecek kadar bayatladıysa ciddi de değildir diye düşünüyorum, zira ben bir erkeğim, bu tür alevereli dalevereli, erkekleri kandırıcı konuları kınıyorum. kadın dayanışması yıkılmalı, aslında kadınların çoğu zaten birbirinden...
  202. Tartarus

Tarihin En Zor Oyunları

izlerken bile sinirlerim bozuldu
  203. Tartarus

Japonca bilmeyenler...

nuhahahha :D
  204. Tartarus

Programın Adı

bugünün işini yarına bırakma, siliver şimdiden gitsin :P :D
  205. Tartarus

Internet'i indirmek...

Evet :)
  206. Tartarus

Abd Türkiye'yi uyardı

Haklı olabilirsin de Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa Birliğine üye değil... Basit bir konuyu bile yanlış biliyorken şunu bunu düzeltelim demenin anlamı nedir? Düzelmeye, bilmeye kendimizden başlayalım bence. Bir de politika, siyaset yapılan yorumlardaki kadar düz mantıkla ilerlemez ki...
  207. Tartarus

Sizin bir bilginiz var mi?

Doktor sana tedavi için gereken neyse söylemiştir o zaman... Krem felan kullanma bence ne olduğunu bilmeden.
  208. Tartarus

Cithiz Adlı Sitenin Yeni Adresi

istemem yan cebe :D
  209. Tartarus

Magazin ve Porno

Bence erotik diye bi bölüme gerek yok... Kadın bedeni sergilenecekse sanata vurularak sergilenmeli, forumda böyle bir şey yok, daha çok seksi iç çamaşırlı kadınlar var ve yaptıkları sadece yarı çıplak pozlar vermek. Ancak insanlar(kendimi de şiddetle bu gruba dahil ediyor ve 'Adı Bilinmeyen...
  210. Tartarus

Masal Devam Edecek

yav ben bunu biraz oynadımdı... sewemedim, sewdim de bitmiyor... oynamam bidaha. lakin fable 5 çıktığında da zaten yolun yarısına gelmiş olacağımı düşünürsek oyuna pek vakit ayırmayacağımı tahmin edebiliriz.
  211. Tartarus

Geceleri sabahlarken ne icersiniz Ne Yersiniz?

kahve...
  212. Tartarus

Firefox 3.1 Alpha 1i İndirin

Teşekkürler.... Bu arada FF beni çok sıkmaya başladı,eskisi gibi değil, IE'ye geçiyorum yavaş yavaş.
  213. Tartarus

Reklam süper

heuheuhuuehu :D
  214. Tartarus

Değer Vermek!

Güsell bi hikaye :)
  215. Tartarus

SDN Logo (kendi yaptıklarınız)

Bilimin değilde sanki.. teknolojinin sanata yansıması denebilir.. nacizane görüşümdür tabii... hoşuma gitti sade ve şık.
  216. Tartarus

Balina gösteride çıldırdı, kıza saldırdı

karada yaşayanların suyuna gitmek akıllıcadır ama deniz hayvanlarının suyuna gitsenizde dayak yiyebilirsiniz...
  217. Tartarus

İnternetin Altını Üstüne Getirin!

Ehuehuehuuhe! Hakkaten delirtiyodu beni o eski bağlantılar... Telefonuda kullanamıyosun o da ayrı bi dert! Peh! :D Bu arada beğenmiş olduğunuza sevindim, ben sizlere teşekkür ederim. :) Eklenti de bir tavsiye, ne kadar çok kullanırsanız o kadar güzel şeyler çıkıyor gerçektende karşınıza...
  218. Tartarus

Google'a Rakip Geldi: Cuil.com

rengini sevmedim ben basit göstermiş...
  219. Tartarus

PKK da saldırıyı kınadı!

Katılıyorum, istendiğinde gündemi işgal edip devletin insanlara uyguladığı haksızlıkların, bir tek, devleti oluşturan organlardan 'yasama' kurulunun başındaki adamlara çıkar sağlayacak acımasız yaptırımların üstünü örtmeye yarayan, insanlar bazı konularda uyanmaya başladığında hortlayan, her şey...
  220. Tartarus

İnternetin Altını Üstüne Getirin!

İnterneti neler için kullanırız: bilgi edinmek, para kazanmak, dostluk kurmak(!), çoğunlukla da hoşça vakit geçirmektir amacımız... CERN(Avrupa Nükleer Araştırma Organizasyonu) belki de dünya çapında kullandığımız internet ağını yaratırken bizim aklımıza gelmeyen daha pek çok amaca da hizmet...
  221. Tartarus

Uyanık güvenlikler

O yav o :D Eminim! Sewiyorum o kadını
  222. Tartarus

Uyanık güvenlikler

Muahahahahah :D Güldüm yaf... ilk kadın Cobie Smulders değilmi? Ben kalsaydım keşke onla :D
  223. Tartarus

Animasyon Bilimi

Bir haftadır tatildeydim, teknolojiden uzak... :happy: Döndüğümde, anasayfada ki makaleleri okurken gözüme bir de 'Animasyon Filmler' başlığı takıldı... Dedim ki Allah Allah, ben de böyle bi şeyler yazmıştım... :) Eh, gerçekten de benim yazımmış... Arkadaşlar, ilk yazımın yorumlara ve...
  224. Tartarus

Mischa Barton +13

biliyom o filmi ehuheueh haklısın ;)
  225. Tartarus

Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler.

+1 Patrick, buraya layık ;)
  226. Tartarus

Mischa Barton +13

abi madde bağımlısı gibi çıkmış son fotolarda :D
  227. Tartarus

HuzurLa, Sadece Uyumak İsterdim..

ya benim uyku sorunnum var yapmayın böle... :(
  228. Tartarus

Bölüm seçmemde bi fikir verseniz ?

bdco genetik oku bence, yani ben hep istemiştimdi de :D
  229. Tartarus

Lise diplomasını kaybettimmm!

Al arkadaşım ekteki dosyayı bi güzel oku ondan sonra kim yanlış bilgi veriyor gel birdaha konuşalım!! Adam yazmış oraya 'belgelrin örneği noter tastikli olmalıdır' diye... Hayır bilip bilmeden konuşuyosun madem kendine nasıl bukadar güveniyosun? Allah Allah yaa...
  230. Tartarus

Güneş Ne Kadar SıcaKTır

doğru dışında ki sıcaklık 6000 ama merkezi 12 milyon santigrat derece diye tahmin ediliyor...
  231. Tartarus

Karpuzdan Şaheserler

Bunu yapan adamlar daha karpuz kesecektik felan derlerse bilin ki daha saatlerce ordasınız, hemen terkedin ortamı :D
  232. Tartarus

Lise diplomasını kaybettimmm!

Okuldan aldığın ikinci belgeyi 'aslının aynıdır' diye damgalatıp imzalattırman gerekiyor. Hatta bunu okul yapınca geçerli sayılmayabilir, noterden de onaylatabilirsin ;)
  233. Tartarus

Animasyon Bilimi

Teşekkür ederim! Mutlu oldum :) Okuduğuna, daha doğrusu zevk aldığına çok sevindim; çünkü başından beri böyle bir yazının teknik bir bilgi içermediğinin ve kullanıcılara hoşça vakit geçirtmek ve bilgi edindirmekten başka bir işlevi olmadığını biliyordum. Görüyorum ki amacıma ulaşmışım... Tekrar...
  234. Tartarus

Söyle Rahatla

İlk kez Junior Editörler bölümüne bir konu açtım. Animasyon Bilimi Beni rahatsız eden bu değil tabii :) Gecenin bi yarısı, daha doğrusu sabaha karşı konuyu açtım ve merakla bu saatlere kadar eleştiri bekledim. Kimse eleştirmiyor :( :confused: Sevmediler mi acaba? Ayrıca neden bilmiyorum...
  235. Tartarus

Mazda RX8

iyiymiş...
  236. Tartarus

Dünyanın En Zeki Balığından Kareler

Bir otostopcunun galaxi rehberi değil mi bu yaf :D
  237. Tartarus

Junior Editörleri Bekliyoruz

Ufaktan girdim ben de olaya...
  238. Tartarus

İyi Geceler SDN...

şimdilik iyi geceler...
  239. Tartarus

Gece Online Listesi

ben hala burdayım joniur editörler bölümüne yeni bir konu ekledim, eleştirileri merakla bekliyorum
  240. Tartarus

Animasyon Bilimi

Dünyada animasyon film pazarından aslan payını alan şirket, hepinizin de tahmin edebileceği gibi, Pixar'dır. İyi ama Pixar sevdiğimiz animasyon filmlerini nasıl yapıyor, hangi teknolojileri ve teknikleri kullanıyor? Dahası nasıl oluyor da yaptıkları iş genelde her yaş grubundan insanın...
  241. Tartarus

Bu da oldu: UYURKEN PENCEREDEN DIŞARI SARKAN

'' Saliih Abii!!! Bana yolluk hazırla!!! '' :D böle bi penceresi varsa olur tabii. :D
  242. Tartarus

Türkiye'de yapılacak nükleer santrale Çinliler de talip

Okumanızı tavsiye ediyorum. Nükleer Santral'ler gerçekten söylendiği kadar masum mu? Ya da gerçek anlamda faydalılar mı?
  243. Tartarus

Elinde kıyma makinasıyla 4,5 saat ameliyat bekledi

anueeewww :(
  244. Tartarus

Bu da oldu: UYURKEN PENCEREDEN DIŞARI SARKAN

nuhahahaghahahah :D bu nedir yaf :D
  245. Tartarus

Firefox 3.0.1 Çıktı

aynen devamlı çökme habercisi :mad: her an bırakabilirim ff3'ü
  246. Tartarus

Elmacik ve Arbalot veda eder..

Elmacık ve Arbalot, yolunuz açık olsun.. Yaptıklarınız unutulmaz. SDN'de dolaşmanın zevkli yanlarından biri yitirildi üstelik bunu siz geliştirmiştiniz. Lakin emeğinize her ne kadar saygı da duysam daha önce de demiş olduğum gibi bir takım fedakarlıklar yenilikler için mutlaka yapılmalı(Tabii bu...
  247. Tartarus

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

çok kalabalıkmış bu bea :S
  248. Tartarus

Maymunlar üzerine araştırma

Saygı duyarım...
  249. Tartarus

Avril Lavigne Poposunu Gösteriyor

O dövmede ''Property of Tartarus'' yazıyo diye biliyodum ben ama...
  250. Tartarus

+16 Elisha Cuthbert

Bana da Next Door Niki'yi hatırlattı :D :p (aman araştırmayın)
  251. Tartarus

Günün Resmi

Bir yıl sonra, yani bu konunun açılmasından sonraki bir yıl sonra, burada paylaşılabilecek başka neler olabilir merak ediyorum.. 18 Mart 2009 - SDN'de Günün Resmi konusu açıldı. :)
  252. Tartarus

Nergis Çiçeği Fotoları

güzel çiçekmiş, ben çiçekleri sewmem bide...
  253. Tartarus

evrim bir teoridir, doğruluğu %100 ispat edilmemiştir, yanlışlığı da... bu yüzden bu teoriye laf söyletmem! tamam 'maymundan gelmek(kastedilenin ilkel insansı yaratıklar olduğunu değilde tam anlamıyla maymunlar olduğunu düşünürsek)' şaçmalığına inanmıyorum ben de ama sağduyulu yaklaşmak gereğine...
  254. Tartarus

Aynı Mekanda 2 Farklı Manzara

ehueheuh :D napiim çocukluk esprisi işte... aklıma geldi bi an :D
  255. Tartarus

'Allah'ın kızları'na soruşturma açıldı

katılıyorum, acıyla... para kazanmak için yazılanların ilgi görmesi ne kadar elem bir olaydır??
  256. Tartarus

Böyle kaçakçılık görülmedi

böyle kapkaçcılık görülmedi diye okuyorum ben de yaa :D
  257. Tartarus

'Satılık mal değilim!'

+10
  258. Tartarus

Siyah-beyaz ikizler

:D
  259. Tartarus

700 Yıldır Çürümeyen Cesedin Sırrı

Zombi de değildir heralde yaf :D Belki de gerçektir.. Anısına saygısızlık yapmayalım. Muzur'un Arap Baba ile Röportajı: - Nasılsınız Arap Baba? - ... -Arab Baba? - ... -Ama cevap vermesseniz biyere varamayacağız... - ... -Gerçek adınız nedir? - ... -Anladım, paylaşma taraftarı değilsiniz...
  260. Tartarus

Aynı Mekanda 2 Farklı Manzara

karı sewiyorum yaa :D
  261. Tartarus

parayı görünce değişmeyen bir mahluk var mı şu dünyada? :D
  262. Tartarus

Yüzünü güneşe dönen insan gölge görmez

ehuehehue :D
  263. Tartarus

Fabiana Tambosi

ilginç bi kadın, hoş... teşekkür :)
  264. Tartarus

Prince of Persia - E3 Videosu *Yeni

Okumaz olaydım :D iice soğudum POP'tan :(
  265. Tartarus

Prince of Persia - İlk İzlenim

Kendimce bende incelememi yaptım... :) Bu oyun için uzun uzun yorum yapmak isterim...
  266. Tartarus

700 Yıldır Çürümeyen Cesedin Sırrı

Bİraz araştırdım, cesedi gerçekten gördüğünü iddaa edenler bile cesedin tamamen bozulmamaş olduğunu söylemiyorlar. Göğüs kısmı dışında oldukça çürümüş olduğunu ve sıcaklarda -afedersiniz- leş kokusu yayıldığını söyleyenler var. Anlaılan Arap Baba tam bir şehir efsanesi... Cesedin fotoğrafını...
  267. Tartarus

Böyle bir atış yok (ağır çekim video)

İmkansız.. Salınımdan dolayı... Zaten burda okun içine sokmuyor içi boş bir şeyin içine sokuyor... Ama takdir ediyorum yok böyle bir atış!!!
  268. Tartarus

Fareler kediyi yiyor - Video +16

abi tamam diyelimki doğal hayat diyelimki o kadar fare bir arada... baktınız saldırdılar kediye, ya kurtarın, ya kediyi öldürün acısı dinsin ya da çekmeyi bırakın... bu ne sadistliktir yahu..
  269. Tartarus

Prince of Persia - E3 Videosu *Yeni

Bu oyun için uzun uzun yorum yapmak isterim... İlk önce ayrıntılı bilgi için... POP, hayatımda oynadığım en güzel oyunlardan biridir. Önceki bölümlerini oynamıştım ve açıkçası öyküsü çok güzeldi. Final bölümleri şaşırtıcıydı ve çoğu yerde oynamayı bıraktıracak kadar çok uğraştım. POP un güzel...
  270. Tartarus

Süper Fotoğraflar

ben bide linkdeki sayfadaki Zed adlı kullanıcının yorumunu gördüm, korktum bu nedir arkadaş küfür mü ediyosun nece konuşuyosun yaa :D
  271. Tartarus

Hey beni de bekleyin!

hakkaten beceri ister yaf :D
  272. Tartarus

TNA: iMPACT! - E3 2008 Videosu

Sting'i gördüm ama BigSexy'i göremedim ayrıca Sarı Dev(Namı değer Hollywood Hogan) olmadan bu oyun oynanır mı yav?? :) :)
  273. Tartarus

"O"nu seviyorum :)

Bi kere Mc iğrenç, Burger King daha çok şişmanlatıyo :P ayrıca zaten o 'onu seviyorum' sloganı da özenti, aslı '' İşte Bunu Seviyorum'' sloganıyla Burger'a ait... ben Burger'ı seviyorum :)
  274. Tartarus

Böyle viraj olurmu?

Puahaha bende ona dikkat ettim walla müptelası olmuş o, zevk alıyo heralde :D
  275. Tartarus

Fotoğraflardaki Davetsizler

yalnız son resimde ki okan bayülgen mi ya :D
  276. Tartarus

Bir Bebeğe Nasıl Sarılırsınız?

ikinci resimde çocuk pestil olmuş gibi duruyo ama son resim... harika yaf!!! bu arada benim bebeğim olsa bi köpekle, köpektir en nihayetinde bi kafası bozulup dellense mazallah, bu kadar yakınlaşmasına izin verirmiydim acaba...?
  277. Tartarus

Yeni forum'un ilk mesajı benden olsun

O değilde ilk gördüğümde dedim ki SDN Forum çökmüş, hatırlayanlar vardır, bi arada 3 ay geriye gitmişti forum :D Neyse göz zevkine zarar vermeyecek bir hale gelene kadar buralarda olmayacağım. Bu süreçte her şey yolunda gider umarım. Sonuçta daha iyisini elde etmek için bazı şeylerden fedakarlık...
  278. Tartarus

Şaşı Bak Şaşır Resimleri

Ben çoğuna uzun süre baktım acaba ne olacak diye sonra gözümü bilgisayardan ayırmamla birlikte nevrim döndü!! Her şey dönüyor eğiliyor bükülüyordu çok korktum!!
  279. Tartarus

Çocukluk Korkuları [Araknofobisi Olanlar Girmesin!!!]

Eywallah ;) Abi bu ne pis bi habermiş yahu!! :P
  280. Tartarus

Çocukluk Korkuları [Araknofobisi Olanlar Girmesin!!!]

Yalnız bu fotoları çeken ingiliz arkadaşla bi iki muhabbet etme şansı buldum, fotolarda ki bi çok şey gerçek, yani çocuklar ve bebekler, bi de örümcek varya büyük tarantula o da gerçek... Sadece son rütuşları bi de ufak tefek ayrıntıları photoshop&#039;la yaptım dedi... hasta ruhlu adam dedim...
  281. Tartarus

Sigarayı bırakmak

Adam duygulara tercuman olmuş... Bir tanede benden: &#039;&#039;Sigarayı bırakmanın en kolay yolu ona hiç başlamamaktır.&#039;&#039;
  282. Tartarus

[ANKET] Yeni ADSL fiyatlarını beğendiniz mi?

Beğenmedim beğenemiyorum... :S Her ay kazıklanıyormuşum gibi geliyor amaa &#039;lanet olsun içimdeki insan sevgisine&#039; ki ağzımı bozmadan konuyu terkediyorum...
  283. Tartarus

İyi Geceler SDN...

Böle parmağımı eme eme uyumayalı çok oldu, yatıyom ben, herkese ii geceler.
  284. Tartarus

Gece Online Listesi

Son durum
  285. Tartarus

Ubisoft Sin City'i Sevdi

Yok yok POP&#039;a devam!!! Bu oyunu daha ne kadar güzel yapabilirler merak ediyorum..
  286. Tartarus

Nil Karaibrahimgil Resimleri

Bi de giyinmeyi bilse tam süper olacak :D
  287. Tartarus

Vestel televizyonlar hakkında görüşleri olan?

Arada buluşalım hepsiburada.com da Sony LCD televizyon buldum senin için 699 YTL+Kdv ama indirim için son günmüş.. İlgilenirsen burdan bakabilirsin ;)
  288. Tartarus

Nil Karaibrahimgil Resimleri

Hayır külotlu çoraptır en nihayetinde niye koluna takmışlar ki kızın :P Güzel bi kız bu be ben seviyorum...
  289. Tartarus

Resimlerle Tarkan ... [Sürekli Güncellenecek]

katılmıyorum ;D şarkı söylerken sahne şovu yapmak sanatçı yapmaz insanı.. demek istediğin buysa eğer... ki zaten ben tarkana sanatçı değil, başarısız bi adam felan da demedim. Yakışıklı bir adam iki de bir bunun resmini görmek yoruyor beni :P bi de &#039;tr&#039; de(Türkiye yazmak çok zormuş...
  290. Tartarus

Vestel televizyonlar hakkında görüşleri olan?

Bu televizyon hakkında bir ön görüm yok ama Vestel hakkında bir ön eleştirim var, hatta ön eleştiriden de öte nefret ediyorumç. dvd player aldım Vetsel çok başımı ağrıttı zamanında, Vestel bu işi yapamıyor!!!