Far Cry 2'den Yeni Video

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Afrika'nın göbeğinde kapana kısılmış bir paralı asker, kendini kurtarabilmek için ikili oynamaktan kaçınmaz. Daha önce görmediğiniz oyun içi video burada.

Ekim ayının sonunda PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 sahiplerini FPS'ye doyuracak olan açık dünyalı aksiyon oyunu Far Cry 2 için artık son rötuşlar yapılıyor. Afrika'da geçen oyunda, hastalıklı bir bölgede kapana kısılmış paralı asker Jackal olarak, çıkarlarınız ve hayatta kalabilmeniz için savaşın her iki tarafının patronlarıyla da anlaşmalar yapmanız gerekecek. Daha önce hiç yayınlanmamış oyun içi görüntülerden oluşan yeni videoyu izleyin:

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Videodan çok şarkı ilgimi çekti güzelmiş :D:D:D:D

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Aynen 4 kere izlemeye çalıştım videoyu şarkıyı dinlemekten birşey anlamadım :D

dragonfly

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kahretsin bilgisayarımı yenilemem lazım. Bu emektar ile olmaz.

Tartarus

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Crytek her oyunda kendini aşıyor! İnanılmaz bişey yapmışlar yine, çok gerçekçi, adam bacağına saplanan bıçağı çekiyor!!! Müzik de iyiydi bu arada bir dee
Kahretsin bilgisayarımı yenilemem lazım. Bu emektar ile olmaz.

Katılıyorum :(

tktukaci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bencede şarkı harika olmuş benimde 2. kez izleyişim biri çok gerçekçi ve süperdi ikisi daha da harika olacak gozukuyor!

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
çok hoşuma gitti yaaa şarkıda bi aysı süper :D

rocky61

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şarkı benimde çok hoşuma gitti ama bir türlü bulamadım kim söylüyor acaba....

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Crytek her oyunda kendini aşıyor! İnanılmaz bişey yapmışlar yine, çok gerçekçi, adam bacağına saplanan bıçağı çekiyor!!! Müzik de iyiydi bu arada bir dee

Katılıyorum :(

Crytek mi :wacko::wacko: o_O o_O o_O o_O Hangi galakside yaşıyorsun :D FarCry 2'i crytek yapmıyor Ubi hazırlayıp kendisi yayınlayacak oyunu. Nedenini SDN'deki haberlerde bulabilirsin ;)

rocky61

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Rachid Taha - Barra Barra şarkının adı bu arkadaşlar aynı zamanda Blackhawk Down adlı filminde müziği....

Tartarus

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Crytek mi :wacko::wacko: o_O o_O o_O o_O Hangi galakside yaşıyorsun :D FarCry 2'i crytek yapmıyor Ubi hazırlayıp kendisi yayınlayacak oyunu. Nedenini SDN'deki haberlerde bulabilirsin ;)

:D haberim yoktu... Ben bunu da Crytek yapıyor sanmıştım :sweatdrop: