Arama sonuçlarınız

1. Handikap

(Zorunlu) Genel Sağlık Sigortası ! ! !

Bir senedir ödüyorum, SGK genel merkezinden şimdi Ziraat bankasına aktardılar,aylık primleri Ziraata yatırıyorum.2 senedir işsizim birde aylık 30 lira genel sağlık sigortası primi ödüyorum oh ne ala Bursa :)
  2. Handikap

TTarena Hızla İnşaa ediliyor !

50000 kişilik stadtaki manzaralara bakalım... Sahanın yarısı gözükmüyor mu ne? Sahanın yarısında çatı mı görünüyor ne? Görüş açısı nedeniyle Uefa finalinde 42 bin kişilik olunan bir stadla, 52695 kişilik TTARENA'yı kıyaslamak biraz tuhaf bence... :) Mühim olan sahayı her yönden tam anlamıyla...
  3. Handikap

Rijkaard Ve Aykut 'rezillik' Için Ne Dedi? !!

Burda ufak bir fark var. İki lokomotif deniyor biri şampiyonlar liginden elendi küme düştü, sonrada UEFA'ya veda etti, ikinci kez küme düştü yani...Diğeri sadece UEFA'ya katıldı ve elendi. Biz zaten geçen seneden beri iyi sinyaller vermiyorduk. Ayrı kefelere koyun önce , öyle yaklaşın...
  4. Handikap

Galatasarayda Bu Durumun Sorumlusu Kim?

Sorumlu mu kim? Yönetim... 2 milyona sakat oyuncularla, gidenlerin yerini doldurmaya çalışanlar...
  5. Handikap

Rijkaard Sonunda Patladı

Sonuna kadar Rijkaard diyorum.
  6. Handikap

Al Play-off | K.lviv - Galatasaray | 26 Ağustos | 21.45 | Futbol Smart

3 dakika skoru koruyamayan bir defansın varsa 10 kişi kalmış bir takıma gol atamayan bir kadron evlere şenlik orta sahan varsa , önce defansa sonra takviye gerektiren bölgelere alamadığın adamlarla kaçırdıkların bir araya gelirse, UEFA hayalini en başta istemediğini belli etmiştin zaten. Ancak...
  7. Handikap

Bir Zamanlar Avrupa da Aslan'dı ! | Karpaty - 1 Vs Galatasaray - 1

Bu gece en azından iki kişiyi mutlu edebildik, ekran karşısında yediğimiz gole gülen Sergen Yalçın ve Ercan Taner'i... Ukraynada açılan çirkin pankarta eşdeğer bir davranış sergiledikleri için futbolun nankör yanını gösterdikleri için tebrik ediyorum kendilerini... Bu sene maalesef çok uzun...
  8. Handikap

Sdn Centilmen Yorumcular

...
  9. Handikap

Sdn Centilmen Yorumcular

edit...
  10. Handikap

Sdn Centilmen Yorumcular

Verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür diliyorum... Bu konuda diğer mesajlarımıda silemediğim için üç nokta ile editliyorum(siliyorum)...
  11. Handikap

Burası Gazze Değil!!! TÜrkİye

"Ülkemde aç insan yok" diyenlerin Diyarbakır Silvan Hacı Oruç ve benzeri bir çok örneklerini görmemeleri gibi... Elhamdülillah!... Fakir fukara garip gureba.Ver kömürü karınları doysun... Bir kesim evine yemek dahi götüremiyor, ama kim görüyor veya kim duyuyor... Neyse biz dışarıya yardım...
  12. Handikap

Son Zamanlarda Forumda Sıklıkla Görünen

Yüklendiğinde genelev çıkıyor , kendini ifade ettiği oran olarak... Son zamanlarda forumda sıklıkla görülen ,kendi başlattığı bir moda olmasın sakın...
  13. Handikap

Annesi Ermeniymiş

İki üye ve aynı tarz siyasi haber...XEROX - ELBRUZ Melih Gökçeğin fetvasından çıkarım yapan üyeler. Dualarınız eminim diğer tarafta Melihin ve sizin işinize çok yarayacak. Irkçılık ve kafatasçılık devam araştırın bakalım... İşin teknoloji tarafı: Kendi kurallarını hiçe sayan, izin veren bir...
  14. Handikap

Aslantepe'de Büyük Değişim !!

1-) Bugün iki koltuk montajı yapıldı.:) 2-) Sahada 3 ekskavatör hafiften zemin çalışmalarına başladı. 3-) E blok, D blok'tan sonra B blok çatısıda kaplanmaya başladı.
  15. Handikap

Galatasarayda Bu Durumun Sorumlusu Kim?

İlk haftadan bitirdik sanırım ligi... Bir musibet bin nasihattan iyidir, lig başında oldu en azından...Kendilerince alınacak önlemleri, transferleri görelim şimdi, gerçi Haldun Üstünel'de yok ama...Eksik başlarsan eksik gidersin... İkinci yarı Aslantepe'ye geçtiklerinde umarım bazı şeyler...
  16. Handikap

Cevahir'in Bıyıklar Gitti, Yeni Aşkı Geldi

Zuhal Topal ekranı dolduruyordu en azından, sahip olduğu yetenekleri ile, bazı yerler boş kalacak desenize...:D
  17. Handikap

Başbakan'ın "İşsizlik Yok, Iş Beğenmiyorlar" Açıklamasına Cevap

Her gün bir fabrika, iş imkanı açılıyor ülkemde normaldir... Kısaca deniliyor ki, biz senin beynine ihtiyaç duymuyoruz... Onca sene boşa okudun, buyur mahalle berberine...:thumbdown: Bizden sonraki kuşakları boşuna okutuyoruz, boşuna...
  18. Handikap

Gs Taraftarının Öfkesi

Bütün omurgasız basın manşetlerindeki fotoğraflarda, ya forma rengi ile alay veya Arda Turan kaptanımı koymuş. Futbolu amigo gözlerle izleyen yorumlayan, br Türk takımı berabere kaldı diye sevinen güruh topluluğu,aynı tas aynı hamam çirkefce yollarına devam ediyorlar... Bir kişinin sözünü...
  19. Handikap

3. ve 4. kat dış cephe kaplamaları son sürat...
  20. Handikap

İnternette F.b.-G.s. Maçı Geyikleri

Güzel geyikler. 2 tanesi pek hoş değil, sorun var. Leo Franco bizim sözleşmeli oyuncumuz değil , Selçuk atılacaktı ben niye oynamadım diye isyan edemez artık. Hastaneye kaldırın hastaneye kısmı geyik değil gerçek. Fenerbahçeli taraftarların attığı meşale bir kızın sırtına gelmiş hastaneye...
  21. Handikap

Tarih 19.07 (Fenerbahçe Günü)

Aynen öyle. 17 Mayıs 2000 Bu forumda ne çekememezliklere ,başarıları karalama mesajlarına denk geldik, bugün bundan sıyrılıp büyük adam olduğumuz gün sanırım çünkü bana yerimi hatırlatıyorlar, konunun dışındasın diyorlar bazı arkadaşlar... Bakın dikkatinizi çekeyim mesajımda tabir yok, ima...
  22. Handikap

3 Mayıs 1907 nedir arkadaşım sizin kuruluş tarihiniz. Her sene 3 Mayıs'ı yaparsın Fenerbahçe günü hiç olmazsa aklınızda kuruluş tarihiniz kalır. Boş işlerle uğraşıp tarihler uydurmaktan başka işiniz yok mu gerçekten... Çevir aman yanmasım kuş yahnisi...
  23. Handikap

Söyle Rahatla

Seviyesizlik almış başını gitmiş, mesajlarda iğrençlik diz boyu ama nerde bir dur diyecek nerde... Forumun içler acısı hali yazık gerçekten...
  24. Handikap

Zenci partisinde sarışınlara ne olur? Açıkca edebiniz, kaldıysa yazar mısınız? Ha diyorsunuz bizim eğlence seviyesiz ve terbiye dışı, ahlak kuralları tanımaz ona göre bundan sonraki mesajlarımı size ağır içinde değer taşımayan hakaret içerenlerden özel seçerek yazayım size... Her türlü basarız...
  25. Handikap

19.07 , 19 Temmuz mantığı... Bursaspor 1963 ne yapacak, 63. ayın 19'mu kutlayacak... Boş işler.
  26. Handikap

Söyle Rahatla

Su gibi akıp giden ömrün, zamanı çalarcasına durgun akan ırmağının kenarına oturmuş, suya vuran aksinde hayallerimin, yanılgısını aradım... Ve her gün birşeyler akıp gitmeye devam etmekte, ben tükenmekteyim. Acaba hidroelektrik santrali mi kursam önüne...:D:D
  27. Handikap

Şu güzelliğe bak... 17.07.2010 Bugüne ait panoramik bir fotoğraf.
  28. Handikap

Ne dinliyorsunuz?

http://www.dailymotion.com/video/xdptz4_mustafa-cecely-ozan-doyulu-hata-201_music?start=114#from=embed Mustafa Ceceli - Hata
  29. Handikap

Söyle Rahatla

İki gözüm iki çeşmeymiş, musluklar açık kalmış...:D :crying: :D
  30. Handikap

Fenerbahçe 2 - 5 Köln

Sporx'in başlığı:
  31. Handikap

Sağ Tık Menüsüne Bir De Bu Pencereden Bakın: Context Menu Enhancer 4.0

Gönder menüsündeki fazlalıkları aldım, sağolasın.:)
  32. Handikap

Söyle Rahatla

Biraz köpürtük mü tamam...:D Büyüyünce her gün traş olmaktan bıkacaksın çocuk, şimdi eğlen...:D Emniyet kemerinin zararları: Promil tavan yaparken soğuk ve emniyetli için...:D
  33. Handikap

Osmanlı Tarihinin En Utanç Verici Resmi

Tarihi yargılayan hakaret içermeyen en güzel yorumlar... Cibiliyetsiz: soysuz,sütü bozuk... Haberin bir yerinde ana fikirden çıkarım yapılmış ,artık aramızda olmayan ahirete intikal etmişlere güzel sözler sarfedilmiş...Dünya ile ilişkisi kesilmiş kişilerin ardından küfür edip sevap...
  34. Handikap

Osmanlı Tarihinin En Utanç Verici Resmi

Haberin daha önce yayınlanış tarihleri: 5 Mart 2005 Zaman gazetesi 16 Şubat 2007 Zaman gazetesi 14 Temmuz 2010 Büyük arşive sahip haber 7
  35. Handikap

Söyle Rahatla

Dünya kupası bitti şimdi sıra futbolcu avında...:tongue: Faul, mermi çarptı...Acıdı mı? :D Ahtapot Paul Almanya'nın yenileceğini bilir: Antrenör midye çıkarıyordur çünkü...:D Kameralar çok yakın takip ediyordu olayları... Kamera dayağını bile görüntülediler...:D Ne dünya kupasıydı...:)
  36. Handikap

Nesli Tükenmekte Olan Hangi Canlıyı Andırıyorsunuz? Testimde çıkan Sonuç

Akdeniz foku - %33 Gezgin bir asosyalsiniz. Kendi iç dünyanızda yaşamayı tercih ediyorsunuz. Çünkü orası çok geniş. Aklınıza bir şey koyduğunuzda, enerjiniz yavaş yavaş yükselmeye başlıyor ve birden sonsuzmuşcasına sürüklüyor peşinden sizi. Ama yoksa ortalıkta bir hedef, “bırakın beni...
  37. Handikap

Çok Şirin Bebek Odaları

Onlarla bu dünya çok güzel ve anlamlı...En güzel odalara layıklar. Teşekkürler paylaşım için.:flowers:
  38. Handikap

Askerlik Devre Kaybı B Grubu

En fazla Türkiye genelinde devre kaybı gidilen bir yılda askere gittim. 28 gün acemi birliği yaptım,en fazla okumuş insanın bir arada olacağı bir zamana denk geldim. Genelkurmay'a programcı olarak alınacak devre kaybı seçmelerine dahi katıldım.5 kişi alınacaktı benden daha üstün yetenekli...
  39. Handikap

Zorhak'ın Adıyla Üyelik Alan Tolga'dan Mesaj Var

Sanki 2 senedir beni tanıyor gibisiniz...Yanlış algılamıyorum umarım,bu kadar kesin yazmanız... Kötülükten fayda bulan biriyim yani,sizin gözünüzde... Azcık gerçekleri önünüze serince hep öyle olunur zaten... Bir yerden hatırlayacağım sizi ama her neyse hayırlı geceler...
  40. Handikap

Zorhak'ın Adıyla Üyelik Alan Tolga'dan Mesaj Var

Madem haksızlıktı diyorsun banlanması sende başla eleştirmeye hadi ne duruyorsun? Destek verdiğin yolda tam git... Bu arada benim hakkımda birşeyler bulacaktın, mesajında tehdit sezmiştim ne oldu? Birde mesajında dua mı ediyorsun beddua mı ediyorsun belli değil...
  41. Handikap

Forumda Siyaset Yasak Ama...

Siyaset konuşmak yasak deyip siyasi simge sunmakta, konuşmakla eş anlamlıdır... Ben örnek gösteriyorum diye herkes konuya açmaya başlarsa ne ola bu forumun hali... Beğeniye sunma sergisi sanırım...
  42. Handikap

Zorhak İle Konuştuk

Evet gidenler gönderilenler masumdu biz burda kalanlar pek masum değiliz... Olaya bak sen ya,bu foruma emek veren sessiz giden üyeler oldu kimse gıkını çıkarmadı, agresif mesajlarla kişileri,yönetimi moderatörleri çocuklukla, yaptıklarını alay konusu dahi olarak konu açabilen affınıza sığınarak...
  43. Handikap

Adrenalin tutkunları için yürüyüş parkuru

"Bakarsan bağ olur, bakmazsan dağ olur" ata sözüne biraz farklı bir boyut kazandırmış. Onca demir-beton götürmüşler bakmışlar ama gene dağ olmuş...:D Parkurun kötü tarafı tur bindirme,diğer yürüyüşcüleri sollama alanları biraz dar...:D Ne güzel sucuk ekmek yenir orda...:D
  44. Handikap

Bu devlet benim devletimdir ....

Bende önce sen alakasız yazdığın mesajlar için açılan konu sahiplerinden bir özür dile sonra bana ahkam kes demeye,konulara alakasız mesaj yazma, tartışma ve saptırtma olan biriyle anladığı dilden konuşmaya geldim desem... Anlayamadın hala!...
  45. Handikap

Büyük harfle yazılı yeri iyi oku...
  46. Handikap

Destekliyen yok mu?Başlıklı konu... Hatırlıyor musun tek yazdığın SSK'lı Kemal... Bana yerimi hatırlatacağına durduğun yeri ve yaptıklarını bir düşün önce... Seni komik seni!... Kendi açlığın başlık olunca kimse konuşmasın karşı görüşte bir konu açılsın hemen damla saptırt, ne oldu aynaya...
  47. Handikap

Vay be siyasetin bu forumda yasak olduğunu sanki bilmeden yüzlerce konuya mesaja imza atan arkadaş,bu hale getirdikten sonra uyarıda bulunuyor bide? Çok ilginç!... Bulaştıran siz sonra aman sus konuşma!.... Çok komiksin!... Hidayete erdin sanırım...
  48. Handikap

Evet Diyarbakır'dakiler ,Hakkaridekiler uyandı,hatalarını anladı ? Yoksa Bolu'dakiler yeni mi farkına vardı? Bu bir başlangıçsa açlımınız fiyasko o zaman kabul ediyorsunuz yani? Demek ki önce bizi yönetenlerden bir başlangıç yapılmalı... Bölüp ayırdılar her türlü destek oldular....
  49. Handikap

Bu ses dahada yükselmeli diyorsunda nerde? Batı'dan bakıp doğuyu anlamak... Kepenk kapatmadı diye ateşe verilen dükkan sahibi,şehir dışına çıkarılan şehirden uzaklaştırılanlar yükselttide ne oldu? Meclisteki temsilcileri ve destekçilerinin anlaması lazım,burda sanal ortamda yazmış Batı'da...
  50. Handikap

Dondurma yedikten sonra sevişmeyin!

Israrlara dayanamayıp bir dondurmaya ilişkiyi yedik diyelim peki kaç saat sonra serbestmiş,onu yazmamışlar...:D Dondurmaların üstüne ilişki sonrası yenmesi uygundur ilişkiden önce alınması tehlikelidir diye ibare koysunlar o zaman...:D Dondurmasız cinsel hava sahaları...:D
  51. Handikap

Adrenalin tutkunları için yürüyüş parkuru

Uyarı: 9 buçuk dakikalık, 53 megabytelık bir video seyredeceksiniz!... http://ru.fishki.net/picsw/062010/21/video/stremno.flv Kalbi olanlar, gerçi herkesin kalbi var ama bazı kızlar kalpsiz o ayrı...:D Youtube videosu: Yükseklik korkusu olanlar,ayaklarının altında uçurumlara rağmen yürümeye...
  52. Handikap

Bilinmeyen Şarkıcı Ve Şarkı İsimlerini Bulalım

Louis Armstrong - What a Wonderful World Parçası çalan reklam mı...
  53. Handikap

Kardeş kardeş duşa girdiler

Haberi kısa tutuyorlar ki okuyucular devamını getirsin... Efendim; kardeş kardeş duş yaparken duşluğun altına geçme yarışında bir çarpışma 9 kusurlu hareket olarak kırmızı bikini kart, silikonlu ve selülozlu kısımlarda çarpmadan dolayı kızarıklık-morluk-hafif yanma, trafik yönünden iki arka...
  54. Handikap

Ak partili vekilin kuzeni şehit oldu

Ciddiyetsiz ve duyarsızlar devlet yöneticileri, belki uyanırlar ne diyelim...Terör bu sizide vurabilir ,taksime çıkmanız için belki bir sebep teşkil eder ne dersiniz... Filistine ağlamakla beraber Türkiye'yede ağlarsınız belki... Mekanı cennet,Ruhu şad olsun... mr_rain42 olay İstanbul'da...
  55. Handikap

Eski cimbomlu fenerbahçe'de!

Hayırlı olsun.
  56. Handikap

Terörist sandıklarımız eğitimli Özel komandolar mı?

Çok komiksin!... Konunun senle ne kadar alakalı olduğu düzey idrakince ilgili...
  57. Handikap

Yani konuyla alakasız mesaj yazma en az 3 adet yazma yetkim bulunmakta konuyu başka yöne yönlendirme yetkimde bulunmakta, kimseyi bu durum ilgilendirmemekte demektesizin, ne diyim helal olsun bu geniş yetkiye...:hammer:
  58. Handikap

Cevap arkadaşın aşağıda sıralanan mesajlarında saklı... Pişkinliğin bu kadarınada pes yani... Kaç mesajda aynı konudan bahsediyor sonra? Her neyse ne amaçla foruma geldiği belli bir kişilik...
  59. Handikap

Dokunulmazlık zırhının arkasına saklanan bir zihniyet ve kaldırılmasına engel olan aynı zihniyet eşittir yapılan tüm hareketlere ortaklar... Sınırda çiçekle karşılayanlar birde cenazelerine gitmiş çok mu, malum açılım var... Daha yeni mi farkına varıyorsunuz ne acı... Dağdan inenlere ağlayan...
  60. Handikap

Forum ombudsman'ı olmak ister misiniz?

Cidden bir aralar bu forum için elimden gelenin en iyisini yapmak isterdim ama kendini bilmez bir üyeden küfür yiyince ve bu duruma diğerleri destek ve şikayetlerime karşın sessiz kalınınca değmeyeceğini anladım...Bir yerde kopuyor ipler kalp kırılıyor tamiri mümkün olmaz bir aşamaya geliyor...
  61. Handikap

Vlc media player 1.1.0

Teşekkürler.:flowers:
  62. Handikap

Basınımız doğru mu yapıyor (anket)

SDN Gündem Türkiye Haber başlığındaki haberlere verilen tepki ve yorumlardan ortaya karışık yapmıştım... Birini karalarken birini övmek,empati yapıp rolleri değiştirdim sadece... İlk tepki kimden gelecek diyede bekledim siz geldiniz... Gördüklerim okuduğum yorumlar ,insanı düşüncesinden...
  63. Handikap

Mouse ile karalama sayfası

Bir Fenerbahçe amblem veya yazısı bekliyorum hadi kolay gelsin...:laugh:
  64. Handikap

Ben ney mişim? Hangi muhteşem yafta ile damgaladınız beni? Azcık açık olun? Klavye arkasından gören gözleriniz var sanırım helal olsun size. Rabbim ne güzel lütuflarda bulunmuş size... Aşırının sınırı nedir açar mısın? Bir düşünceyi yok saymak fikir beyanına şu an olduğu gibi engel olmak ve...
  65. Handikap

Buda farklı düşünceye bu çağda çok önem verdiklerini,hoşgörüyü, göz önüne seriyor değil mi? :)
  66. Handikap

Basın ve SDN'ye yansıması: SDN forum Gündem Türkiye Haberleri konular ve açanlar çok belli... Kemal şöyle böyle,Kemalin yedi sülalesi bu... Padişahımız bugün şunu yaptı,sen çok yaşa... Kahrolsun TSK istemiyoruz,gelsin taliban İran muhafızları... Teknoloji sitesi mi yoksa malum partinin...
  67. Handikap

Ne oldu azcık da olsa merhamet duyguların uyandı ve bu seni rahatsız mı etti?
  68. Handikap

Ben 10 şeyi doğru yaptım ama vatan evlatları şehit oldu demek ki yanlışım var... Dikkatini çekti umarım... Vicdan derken kendi vicdanın mı yitip giten vatan toğrağına düşenlerin ve ailelerinin vicdanından mı bahsediyorsun? Düşmana el aç,sınırda karşıla böyle fırsatlar ver sonra düşmanı...
  69. Handikap

Suçu basında arayanlar neyi doğru yaptıklarını bir düşünse? Akılları yetmez, aynaya bakmak zor gelir halkın vicdanını görmek işlerine gelmez çünkü... Almanya'dan haberler dinlediniz. Aman yasaklayın aman örtün kimse görmesin,ya yukarda ki... Ya yönetimdeki basiretsizlikle vatan toprağına...
  70. Handikap

Photoshop ile fotoğraf düzenleme

Teşekkürler.
  71. Handikap

+ bonus THR kardeşim güzel çalışma...:flowers:
  72. Handikap

Güzel çalışmalar paylaşılıyor teşekkürler. Faresine güvenen 90 yetenekli üyeyi görmek isteriz,bu sanat yarışında...:laugh: Önemli olan keyif almak ve burda paylaşmak... Çünkü burası Mouse ile karalama sayfası... Teşekkürler,yüreğinize sağlık...:flowers...
  73. Handikap

İsmi benzersiz ve muhteşem olmuş,yaratıcılık işte bu...:thumbup1:
  74. Handikap

Finix kardeşim çok yoğun duygulara sahip gördüm seni...:D Eline sağlık güzel çalışma.:thumbup1: Teşekkürler.
  75. Handikap

Emeğinize sağlık, güzel çalışmalar paylaşılmış teşekkür ederim.:flowers: Unutulmamalıdır ki beyaz bir sayfaya renklere duygu katıp emek verilen her dakika bizde farklı çağrışımlar, beyin yeteneklerinde gelişme,düşüncenin hafıza ve tepki zamanına yorum katan gücüne bir nevi yolculuktur...
  76. Handikap

Ben teşekkür ederim.:flowers:
  77. Handikap

Space bar tuşuna bas bakayım bir...:flowers: Ekran temizlensin.Ayrıca klavyede yön tuşlarından birine basarsan uygulamayı yapanın imzası karşına gelecek...
  78. Handikap

:D:D Yüreğine sağlık kardeşim tam isabet bir yorum... Kelebekler vadisinde red kit. Yok don kişot... :D Sanattan ve mouse'dan çıkan eserden korkmayın paylaşın lütfen...
  79. Handikap

Neotiger eline sağlık kardeşim...:flowers: Aslında biraz hayal gücü ile neler yapılabilir bir beyaz sayfa nasıl doldurulura güzel örnek. Ben örnekleri basit tuttum ama farklı çalışmalara imza atılıyor. Gibi...
  80. Handikap

Mürekkep bir kere bulaştımı silmek zor. At çöpe sayfayı... Hani eserin bakiyim...:D Hangi sanatsal çalışmaya imza attın bakiyim. Mesela ben şimdi bir çalışma yaptım. "Yağmur ormanında yoğun duygular" adını taşıyor... :D
  81. Handikap

http://s10.directupload.net/images/100621/u8gjsd5a.swf Beyaz bir sayfamız var.Mouse ile üzerinden bir geçin bakalım... Aman değmesin yağlı boya...:D Mouse her sol tıklamanızda değişik bir renk boya yüklenecek, yavaş harekette mürekkebin yoğun dağılış, ortama çabuk bulaşma özelliği ile...
  82. Handikap

Şehit haberi gelince bayram edenler

Şehitler başka ülkenin sanırım ,hükümeti eleştirmek yasak... Almanya şehit vermiş bu bizim hükümet ne iş yapıyor? Şehit kavramları: şehide kelle,terörist başına bebek katiline sayın diyen yumuşak yüzlü yandaş bir zihniyet 35 teröristi sınırda çiçeklerle karşılar terör inanılmaz tırmanışa geçer...
  83. Handikap

Başbakan , Başbuğ Sınırın Sıfır noktasında

Şehide kelle diyen,terörist başına, bebek katiline sayın diyen bir zihniyet sınıra gitmişde başkaları yokmuş... Yazık!...
  84. Handikap

Gerçeğini buyur!... 21 Şubat ve 19 Haziran 4 aylık gelişme... Kaldı 130 gün yani 4 ay 10 gün...
  85. Handikap

Şemdinli'de 11 asker şehit 16 Asker Yaralı

Sana tek soru hükümette CHP veya MHP olsaydı bunca şehit haberi alsaydın hala hizmetlerini savunurmuydun!... Körü körüne bağlandığın partin Türkiye'nin sonunu hazırlıyor ve sen hala desteklemeye devam et. 5000 terörisitten 34 tane geldi onların bayraklarının altında üniformalarıyla karşıladın...
  86. Handikap

Şemdinli'de 11 asker şehit 16 Asker Yaralı

Hasta Osmanlı; şimdi ki yönetimle hasta Türkiye!... Amerikalı abilere bir sorsunlar bakalım onlar ne derse ona göre hareket edelim. Geçen sene Irağa girdikten hemen sonra geri çektirdiler ordumuzu,amerikalı abileri kızdı çünkü... iki askeri kaçırılıyor diye İsrail, Suriyede taş taş üstünde...
  87. Handikap

Paşalar gibi' askerlik

Vakitli vakitsiz,taliban hayranı bir gazete el-kaide'nin fikir babası eski yazarlarına sahipken yapacağı, yazacağı ne ola ki!... Şimdi bunlar kelle koltukta gezinen generallerin çocukları askerlik yapmamış oluyor değil mi?Sahte çürük raporu alıp,bedelli askerlik yapmış oluyorlar yani... Ya hiç...
  88. Handikap

Aslantepe'de tavan iptal edildi!

Satırbaşları: 1- Başka kulüp dediği takımı hepimiz çok iyi biliyoruz.Önce hangi stadın üstünün kapatılmak istendiğini... 2- Stad yapıyorsun yan yolları kamulaştırmaları dahil ediyorsun İstanbul Belediyesi görevini üstlenmesi garip ticari bir zeka...Stad yapacaksın yan yollarıda Galatasaray...
  89. Handikap

Söyle Rahatla

Bir ufak salata iyi gider akşam akşam... İki dilim salatalık oldu mu şimdi?:D Bir güzellik yap arkadaşına bakim...:D
  90. Handikap

Bu olay onu çok üzmüş

Adult star ayrıca öğretmen.. Çin-Japon tarihinde doktora veriyor...:D Böyle yazınca başka bir anlam çıkmasın doktora öğrencisi,doktorasını veriyor...:D Adult star oluşu nedeniyle tecrübelerini genç kuşaklara aktarmak istemiş.:P Bedenini tazminata sayması ödemeyi kafasına koyması sonuçta mülk...
  91. Handikap

Kaleciler Buraya!

Görünmüyorsa kilitleyin lütfen bende açılıyor. Her neyse tekrar özür diliyorum.
  92. Handikap

Kaleciler Buraya!

Aldığım sitedeki problem nedeniyle başka bir yere yönlendirildi. Özür diliyorum.:)
  93. Handikap

Kaleciler Buraya!

http://www.games2rule.com/images/others/sports/smart-soccer/smart-soccer.swf?gid=1441&uname=Guest Ayrı linkte oynamak için. Cinsiyet ve yaş grubunuzu seçip play yazısına basıp,şutları mouse ile yakalama çalışın bakalım. Vuvuzela yok,sadece olaya konsantre olun...Aman dikkatli olun cam...
  94. Handikap

Atatürk ekber, Atatürk ekber: Atatürk için ezan bile yazmışlardı!

Yazının ana fikri neymiş? “Kemalizm akıl tutulmasıdır.” Peki bu yargıya nereden varılmış? “Atatürk’e yalakalık yapanlar varmış.” “Naçiz bedeninin toprak olacağından” bahsedecek, yapılan onca hizmet ve devrimlerin asla “şahsi” değil...
  95. Handikap

Ünlü mankene fuhuş baskını

Polis memuru anlaşıp iş üstündeykende habercileri içeri alsaydı tam olacaktı. Gazeteciler bir kaç kare çekebilmek için içlerinde inanılmaz bir şehvetle yanarken boş göndermemek lazım. Sadece anlaşmış,gazeteciler kapıda...Bir çukur kazıp recm etselerdi tam olacaktı gerçi bu daha beter olmuş ya...
  96. Handikap

Söyle Rahatla

Büyüklere hiç saygı kalmamış canımm. O şapka neyin nesi bakim terbiyesiz...:D:D
  97. Handikap

Söyle Rahatla

Enişte beni andı galiba... :D:D
  98. Handikap

Forumda Nelerden Şikayetçisiniz?

Bende bir üyeyim forumda karşılaştığım bir sorun ve açtığım başlığa bir bakın isterseniz... Yapıcı eleştiri veya ortamı germek nasıl iki farklı başlıkta dile geliyormuş görün. Flash Ekleme Sorunu!... Sağolsun yöneticim ilgilendi giderildi sorunum,teşekkür ettim konu bitti... Bir üye olarak...
  99. Handikap

502 Bad Gateway hatasına ilşkin açılmış konu başlığı bulunmakta... Forumda sorun mu Var ! ! ! Sanırım bu konuda yazılanlar farklı, özür diliyorum... Benim itirazım konunun Forumda nelerden şikayetçisiniz? diye açılması... Süper moderatör-admin böyle bir başlıkla üyelere fikirlerini alma...
  100. Handikap

Bende sizin yaklaşımlarınız, kendinizde bulduğunuz bir yönetici edasıyla yazmış olduğunuz mesajlar hakkında hoşnutsuzluğum hakkında, forumda ilgili bir başlık açsam nasıl olur acaba bir düşünün... Amaç görüş almaksa bırakın yöneticilerimiz yapsın... Zira herhangi bir sorunla karşılaşan üye...
  101. Handikap

Hayırdır toplu şikayet kutusu mu açıldı? Geçerken bir şikayette sen at...Verilen emek, sitenin sürekliliği için harcanan çabalara rağmen beğenmediğim yönü belirtirsem bulunduğum misafirliğin ne anlamı kalır... Yemekteyiz: hadi bakalım beğenmediğiniz yönleri yazın der gibi bir konu...
  102. Handikap

İtalya 1-1 Paraguay (2010 Dünya Kupası F grubu Maçı)

Ne güzel goldü öyle...Ekrana kitlendim resmen...:wub: Vuvuzela sesleri, üfledikleri boruları görmekten gına gelmişti...:D Ne güzel üflediler öpücükleri... :D
  103. Handikap

Vuvuzela'ya tepkiler çığ gibi artıyor..

Arılar gibi çalışıyor,filleri ürkütmeye çalışıyor, üflüyorlar mübarekler...:D http://s10.directupload.net/images/100613/yqlr5d58.swf Hatırlayalım...:D Sağdaki ses düğmesinden kapatabilirsiniz.
  104. Handikap

2010 Dünya Kupası Güzelleri

:D Kırmızı ufak bir yazı vardı. Sağdaki ses düğmesinden kapatabilirsiniz. Dünya kupası bu sesle anılacak,yapacak bir şeyim yok...:D
  105. Handikap

Google'ın son oyununu bu yazı anlatıyor

Bir kısım arama motorunu ve ücretsiz servislerini evinize sokmayın kullanmayın kampanyasına dönüştü olay, teknoljinin zaferi mi desek siyası iradenin hitap ettikleri üzerindeki yansıması mı desek... Teknoloji bizden soruluyordu unutmuşum... Bol e-devletli 70 milyon lira garanti olması...
  106. Handikap

Söyle Rahatla

Hayat bazen beyhude pedal çevirmektir, ulaşmak adına sevgiye... Bazen güneşe doğru yaydığı sıcaklığa doğru,bazen anlamsız yağmurlara... Şimdi bir boşlukta içime dert olan ağırlığınla pedal çevirir oldum bir bilinmeze.. Mutlu yarınlara ortak olman adına bir iz bırakacağım gökyüzüne,belki...
  107. Handikap

Söyle Rahatla

Sana uyumak ve sana uyanmak istedim... Uykulu gözlerle döndüm rüyamdan...Sana sarı çiçekler aldım,ayçiçek tarlasından...:D
  108. Handikap

2010 Dünya Kupası Güzelleri

Kızlar güzel olsa,belki kulak tırmalayan sesler duyulmaz ama nasıl dayanıyorlar o gürültüye hayret. Vuvuzelas mış...:blink: http://s10.directupload.net/images/100613/yqlr5d58.swf Sağdaki ses düğmesinden kapatabilirsiniz. :wub:
  109. Handikap

PKK kirli geçmişine yeniden döndü

Destekçileri ve yandaşları tüm alanlarda medya siyaset dahil temizlenmedikçe, içimizde gezinen düşmanlar yardım ve yataklıkla aldıkları destekle ,her türlü kirli emele imza atmaya devam edeceklerdir... 23 yıla sığan bir yaşam: Onurlu bir görev uğrunda son bulan bir yaşam.Eşine hizmet ve buna...
  110. Handikap

İskenderunda 7 Şehit yine ihmal ...

Şehitler üzerinden kendine prim sağlayan gazeteyi tüm içtenliğimle alkışlıyorum onlar anlar... PKK sözcüsü gibi yazmaktan ne zaman vazgeçecekler acaba? Gurur duyuyordur bu işin altına imza atanlar bu haberi görünce... Çünkü onlar yargılanmadan elini kolunu sallayıp ülkede dolaşma özgürlüğüne...
  111. Handikap

Britney soyunup beni taciz ediyor

Gözünün önünde soyunup, adamın göz zevkine taciz etmiş oluyor doğruya... Evden çıkışta don kontrolü görevinden mi ayrılmış, tam olarak anlamadım. Kim neye taciz etmiş?...:D
  112. Handikap

'Türk Malı' dizisine Dil Derneği'nden sert uyarı

Sanırım tepki gösterenler sokakta saray Türkçe'si konuşuluyor ve yazılıyor sanıyorlar galiba... Siyasilerde ne üsluplar ne inciler dökülüyor ekranda ,gençler kendi aralarında anlayamadığımız bir lehçe ile konuşuyor sokakta görüyoruz duymuyoruz. Kulaklar tıkalı sanırım, kulaklıkla müzik...
  113. Handikap

Rekortmen göğüsler 'patladı'

He valla uçak yolu müşterilerinin göğüs ölçülerindeki değişikliğe göre ayarlıyordu koltuklar arasındaki mesafeyi doğruya. Göğüslerine bir tabela assaydı ya,dikkat kazada patlayabilir...:D Önünde koltuk olmayan bir yere alırlardı ştandart üstü bu yolcuyu, silkonlar uçmazdı belki...:D
  114. Handikap

Avi Formatlı Videolardan Gif Yapma

Format factory ile yapalım sizi mi kıracağım...:) Ulead gif Animatör ile: Format factory'de ,kuşun suyun içindeki hareketi yok etrafa saçılan su taneleri... Yüzüne bir su atıp güne uyanan birine döndü kuş... :D
  115. Handikap

Bu güzel mesajlarınız için hepinize, çok teşekkür ediyorum.:flowers: Naçizane ufak bir çalışmaydı,paylaştığım... Değer verip güzel mesajlarınızla anlamlı hale getirdiğiniz için teşekkür ediyorum,yüreğinize sağlık.:flowers:
  116. Handikap

Söyle Rahatla

Ayrılığın soğuk ve yalnızlığı,kuytu köşede kalan güzel kırıntıları,duygularıda alıp götürdü... Hoşgeldin elem.
  117. Handikap

Erişim Sorunu İçin Google Ne Dedi?

+1 Sıkıntı çekmekten mağdur olmaktan o kadar hoşlanan bir toplum ki,işini yapamayanlar faturayı kullanıcıya kesiyor, bazılarının sıkıntısı bazılarına siyasi zafer kazanmış edasıyla acayip hoşlarına gidiyor. Teknoljinin T'sinden anlamayan yöneticilerle ancak bu kadar oluyor maalesef.
  118. Handikap

Konu çalışmamız. Belgesel sırasında izlediğimiz güzel bir sahneyi gif yapalım. İzlediğim bu sahne bende 720 x 576 boyutlarında avi formatlı bir videoya aitti. Ulead Gif Animatör 5 ile direk videoyu ekleyip gif yapalım. 1.aşama: öncelikle 720 x 576 boyutlarında bir çalışma sayfası açıyoruz...
  119. Handikap

Belen yürek hoplattı!

Olaya avi formatlı videodan gif yapma olarak bakarsak: Ata binerkene biraz yanlışlık olmuş sadece...:D Yürek hoplatmaya gerek yok.Ya giymeseymiş o zaman yürek pörtleyecek miydi?:D
  120. Handikap

Googlede Giremiyorum

Siyasi zeka internete el attı, hayırlı olsun. Girilmiyor. Gmail postalarımı kontrol için dahi giremiyorum şu an...
  121. Handikap

Bakan Yıldırım'ın Google'ye rest çekti

Facebook'a vergi cezası gündemde mi sayın bakanın? Yurt dışı alışveriş sitelerine vergi uygulanacak mı? Google Amerika bazlı bir şirket vergisini nereye ödüyor Amerika'ya.Dese ki ben Türkiye'de faaliyet göstermiyorum.Reklam verenlerin reklamlarını Amerika'daki serverlarımda tutuyorum.Ticari...
  122. Handikap

Rezaletin Son Perdesi

Yazdığınız mesajı baştan bir kontrol edermisiniz? Büyük ülkelere vergi veriyorlar diyorsun neden, teknoljinin T'sinden anlayan yöneticlere sahip olmaları olabilir mi? Bize niye ödemiyorlar eksiklik kullanıcıda mı yoksa 8 senelik yönetimin güzel anlayışında mı?Teknolojinin T'sinden anlamayan bir...
  123. Handikap

UEFA Emre'yi seçti

Hırsını mı görmüş UEFA, yanlış görmüş o zaman. O hırs değil; saldırgan,hakemle tartışmayı seven,rakiple tartışmayı seven,herşeye itiraz eden yapısından kaynaklı dışa vurumu sadece... Racon kesmez kafa keser,sahaya futbolcu ahlakını yansıtır... UEFA'ya cevap ver Hwang abla: :D
  124. Handikap

Rezaletin Son Perdesi

+1 Neymiş vergi ödemiyorlarmış, vergi alamıyorlarmış... Zihniyet ne: vergi ödemeyenin cezasını vergi ödeyen kullanıcılara kesmek. Bizi ileri götürecek,çağ atlatacak zihniyet...Efendim bizi muhatap almıyorlar kim alır kullanıcı kes cezasını... E bravo,sizden beklenen bu...Böyle yöneticlerle...
  125. Handikap

Nutella yeme şekli

Elinizi korkak alıştırmayın, kalın bir tabaka sürün efendim... İncecik, biçağun ucuyla heç olur mu duvara kalın sıva atar gibi bolca sürün malzemeden...:D Ekmeğin içinde sarelle kaybolacağına, sarellenin içinde ekmek kaybolsun mesela. İki sürüşte koca kavanoz biter böylece,kurtulursunuz...:D...
  126. Handikap

Rezaletin Son Perdesi

Yeni adıyla: Telekomünikasyon İletişimsizlik Başkanlığı ,insanı ülkesinden nefret ettirir bir konuma getirmeyi başaran bir kurumdur.Her yavaşlamada ve her yasakta kulaklarını çınlattığımız,kime hizmet ettiği bilinmez bir oluşum haline gelmiştir. Verdiği paralarla rezil olan bir kullanıcı grubu...
  127. Handikap

Söyle Rahatla

Bu internet işkencesini çektirenlerin, her türlü belasını versin...:cursing:
  128. Handikap

Rihanna'dan Selam

Böyle yapacaksa 25 sayıda oluşan rüzgardan, totodan üşütüp hastalanabilir... Tüm sayılar feda olsun.:wub::D
  129. Handikap

İstanbul'a yine geleceğim

Konserde açık giyinmiş diyenlere Rio konseri: Sol tarafında bir dövme var arapça... "Özgürlük Tanrı'dadır" ifadesi seçiliyor.Rihanna bu dövme için "İyilik Meleği" diyormuş.. Arkadan görünmüyor dövme...:D Gene gel olur mu?:wub:
  130. Handikap

Bugün helikopterden çekilen görüntü paylaşalım... :thumbup1:
  131. Handikap

TSK' da "Kipa" lı bir Amiral

Hani sizde anti-semitizm yoktu... Olayı bütün olarak TSK'ya mal etmeye böyle haberler yapmaya devam edin. Hasta Osmanlı'yı hatırlayanlar şu an Türkiye'nin karşı karşıya olduklarını unutmasınlar...Birileri doğuyu ister,birileri kafa tutar siz içinizde birbirinizi yemeye kurumsal yapıları...
  132. Handikap

Seksi şarkıcıdan lezbiyen öpücük GALERİ

Hay ağzını öpiyim ne güzel eşlik ettin bana demek istemiş,yanlış anlaşılmasın...:P:D
  133. Handikap

Fenerbahçe'ye Benzema İle Geliyor !

+1 ________________________________________________________________ Hayırlı olsun, benzine zam (Benzama)'mı geldi...:D İmzaladı mı? Havaalanında karşılandı mı?
  134. Handikap

Ve gelindi önemli bir durağa daha... İkinci makasta yerini aldı... Temmuz ayı statta ,saha boşaltılıp çim transferine başlanacak... Ağustos-Eylül-Ekim çimin hazır hale getirilmesi...:thumbup1: Kaba inşaat %100 bitti. Bu ay prekastlar ve çatı destek parçalarının montajı bitirilip büyük...
  135. Handikap

Delirmemek İçten Bile Değil

Sende gerizekalı dedin,önce kendi yazdıklarına bak sonra konuş... Bir avatardan kişisel teşhis koyup hakaret etmeden önce...
  136. Handikap

Sahibinden.com Yeni yaptırılmış Az Kullanılmış Bayrak

Ve Makinist teknolojiden yoksun buharlı treni 2 dakika şampiyon oluncak bir diyara götürdü...:D Malum Bursa'da tren ağı olmadığından bizde trene binmedik ... E oldu mu şimdi? Bir trenimiz bile yok rotasını şaşıran makinistlerin kullandığı...:laugh:
  137. Handikap

Bu Yazılım Adamı Döver!

Saygın bir otomobil üreticisi firma bu tarz,yan sanayiymiş gibi sokak ağzı konuşan yazılıma izin verir mi sizce? Kişi kendini güncellediği gibi bu yazılımda da kendi egosunu tatmin edici sözde nazik laflar yükleme yaparsa ,her duyduğunda hoşuna giderse o ayrı tabi... Zaten böyle bir konuşma...
  138. Handikap

Galatasaray 'da yaprak dökümü devam ediyor

Sezon finali sonrası ratingler totalde 3. sırada kaldı...Yaprak dökümünden çok futbolcu dökümü olacak,yeni sezona yeni yüzlerle yeni umutlarla girilecek inşallah. Sağlık olsun,yeni bir ruhla ,modern yeni bir stadla Avrupa'da yeni hedeflere inşallah...:flowers:
  139. Handikap

Söyle Rahatla

Hayat; ince kontrollerde gizlidir. Zira sonradan yaşayacakların soğuk duş etkisi yapmasın... Bu su soğuk be anniş...:D Özledim valla annemi...:crying:
  140. Handikap

Hadi AliA'a Mektup Yazalım!

http://s10.directupload.net/images/100604/wb5cq7tv.swf :)
  141. Handikap

Hepinizi çok seviyorum.

Tüm şikayetlerime karşın o küfürü yazan atılmadı ne yazık ki, mesajını editledi gülündü geçildi... Güzel mi oldu? Bana iyilik yapmışsın ne yaptın peki : "Değmez bunlara değiştir mesajı, delikanlı olan arkadaşın mesajını alıntılamasın diye arka çıktın,analarına küfür yemekten bu kadar...
  142. Handikap

Hepinizi çok seviyorum.

İtiraf derken doğruları konuşmak lazım...Hepinizi derken ben hariç eminim ayrıca beni sevme kardeşim,çünkü yazdıklarının nereye gideceğini bilmeden yazıyorsun bazen...Bu nedenle benden sevgi ve sana karşı anlayış bekleme... Klavye arkasından tartışma anında ana,avrat,sülaleyi kelimelerinle...
  143. Handikap

Apple artık en büyük!

Bende ne zamandır şu elektronik baskülden almak istiyordum,sanırım biraz kilo aldım kontrol altında tutayım...:D
  144. Handikap

Seyrantepe İnşaatı Canlı Yayın.

Dört kamerayıda aynı ekranda aynı anda izleme linkleri. http://www.ttarena.biz/kamera.htm http://www.aslantepe.biz/kamera/index.html
  145. Handikap

Ali son nefesinde ömeri öğrendi...EZEL

Türk Telekom Arena'yı dizide gören oldu mu? :tt1: Hey maaşallah, görkemi ile dizilere bile mekan oluyor şimdiden...:thumbup1:
  146. Handikap

İyi ki efsane başkan!

Ankaraspor maçları havadan sahaya çıkmadan emek harcamadan 6 puan 6 gol. Galatasaray'dan 6 puan aldın peki neden açık ara şampiyon olamadın? Hakem kararları ile son dakika golleri ellerle kazandığın puanlar bunu dışında,TFF desteği, hakem desteği, medya desteği, hakem odası basmalar ama ilahi...
  147. Handikap

İyi ki efsane başkan!

1.Mesajın tamamı kalın harflerle yazılmaz... 2."sen önce kendi ocağındaki ateşi söndür" demişsin ya 10 itfaiye aracı yeter mi acaba Şükrü Saraçoğluna... Önce yak sonra sahip çık değişik bir sevgi tarzı, anlaşılmaz...
  148. Handikap

Aramıza yeni katılanlarla tanışın!

Hayırlı olsun,başarılar dilerim...:flowers:
  149. Handikap

İyi ki efsane başkan!

Aziz Bey 1998 yıında başkanlığa geldiğinde Fenerbahçe'nin şampiyonlukları 13-11 öndeydi...Yönetimde olduğu 12 sene boyunca 17-17 oldu... Neler gördü başka başkanlara nasip olmayacak şekilde... 1997-1998 sezonu Şampiyon Galatasaray 1998-1999 sezonu Şampiyon Galatasaray 1999-2000 sezonu Şampiyon...
  150. Handikap

Angutun anlamını biliyormuydunuz ?

Resimdeki angut kuşu mu? Ördekgillerden,tüyleri kiremit renginde, evcilleştirilebilen bir yaban kuşu... Ayrıca : Bir çeşit çekirdeksiz dut. Türk Dil Kurumu
  151. Handikap

FLaS !!! Fenerbahçe'de Sıcak Gelişme !

Haberin kaynağı varda ben mi göremiyorum acaba... Lig tv haberine göre deniliyor,üyeye özel yazım bir haber mi acaba? Kaynak yapayım araya dedim...:D Hayırlı olsun,güle güle eskitin yeşil sahalarda efendim...:flowers:
  152. Handikap

Söyle Rahatla

Haince kalleşce sırtından vuruldun şehidim,şimdi baba ocağına vatan toprağına emanet olmaya gidiyorsun,hakkını helal et bize şehidim... http://www.dailymotion.com/video/x17zsl_murat-basaran-gulumse-anne_music#from=embed?start=48 Sen oğlunu geri dönmez say annem Ben ölünce belki vatan sağ olur...
  153. Handikap

Filistine Destek; Avatar Değişimi

Bu işten kendinize pay çıkarmanız güzel gerçekten,hani diyorsunuz afişe ederim,konuyu açıyorum kimlerin destek vermeyeceği çok belli...Böyle bir günde bu düşünce ile açtığınız konu sizce amacına ulaşmış olabilir. Niyetiniz o kadar açık ki,umarın bu duyarlılığınız ülkemde ki yangında da...
  154. Handikap

Spor Yaparken Dinleyecek Müzik Tavsiyesi

DJ Tiesto Koş koşabildiğin kadar...
  155. Handikap

Eurovision'da bugün final heyecanı

I went everywhere for you Senin için her yere gittim I even did my hair for you Senin için saçımı bile yaptım I bought new underwear, they’re blue Yeni iç çamaşırı aldım, mavi And I wore ‘em just the other day Ve sadece birkaç gün önce giydim Love, you know I’ll fight for...
  156. Handikap

Rihanna - Te Amo Yeni Video Müzik Klip

http://cds009.am4.hwcdn.net/v7j7w3p2/cds/2010/05/28/teamorfme.mp4 http://www.djcan-online.com/wepe/flv/rihanna_teamo.mp4 Rihanna bir haftada iki video çıkardı son albümü “R-Rated”dan çıkan 4. single’ı “Rockstar”ın videosunu 3 gün önce premierini yapmıştı. Şimdi ise hemen arkasından aynı...
  157. Handikap

Kadın Mı?

Paylaşım için öncelikle teşekkür ederim. Kadınlar mı? kullandıkları sistem çözümlenememiş,farklı bir düşünce yapısı ile şifrelenmiş,duygusal etkileşimle her an karşısındakinin sevgi duvarını yıpratıcı saldırılarda bulunabilen,hormanları etkisiyle sürekli güncelleme gerektiren bir yapıdır...
  158. Handikap

Davetiye hakkında.......

101 tane davetiyem var,teknolojiyle nişan-düğün yaparsam dağıtıcam...:D Kime dağıtcam ki ayrıca paran çoksa kefil ol derler, gelenler yol masrafı, pul parası ,süresiz uçuş bileti ile zorlamasın beni... Üstteki şekerler daha güzel duruyor onları dağıtsam olmaz mı?:D Genede...
  159. Handikap

Söyle Rahatla

"Seni paraya boğarım." Benimle evlen...:laugh: Üç dolarlık dünya...:P
  160. Handikap

Erkeklere özel:)

http://95.211.98.18/dl3faf3fc8602f051d141143aa0c3853b4/4bff0780//server01/videos/2010/05/11/21/v201005112142570385314.flv 1 nisan şakası gibi...:D Telef olur onca insan aman temiz olalım,temiz kokalım... 20-45 yaş arası kadınların % 25'inde yaşanan bir problem...
  161. Handikap

Ukrayna'da çıplak protesto GALERİ

Protestoya uygun olarak maviye boyayarak göğüsleri, özel bir geçiş hakkı istemişler çok mu yani? 90 ve üzeri ölçülere sahip mavi boyalı göğüsler olsaydı baya dikkat cekici ses getirici bir eylem olurmuş aslında,küçük olunca ölçüler protestoda pek bir hacim ve yoğunluk göze çarpmıyor...
  162. Handikap

Galatasaray da Anons Kurbanı Olmuş..

44.dakikada Julen Guerrero'dan, Fatih Akyel'in bir hatasıyla gol yemişsin 1-0 yeniliyorsun,Beraberlik veya galibiyetin seni bir üst tura çıkaracağını biliyorsun,maç sonu seviniyorsun nerde peki, bilmem TRT'nin nerdeki bir bürosunda sözde Ankara'da bir meydanda... Çok gülesim var çok mu...
  163. Handikap

Aziz Yıldırım'dan 2 milyon euro avanta isteyen kulüp başkanı kim

Suçlu kim? İyi seyret bir küçük Fenerli var annesinin koruması altında gördüklerini belki idrak edemeyen... http://www.youtube.com/watch?v=Z5JgOu-piAU&feature=related Gerçekten çok farklı bir büyüklüğünüz var... Yazık!...
  164. Handikap

Rica etsem dilinize pelesenk olmuş tüm mesajlarınızda kullandığınız şu kelimeden vazgeçseniz?Mümkün olduğunca nokta veya yıldız konulmayacak kelimeler seçin. Takımınız ile kullandığınız kelime yanyana gelince pek hoş durmuyo gerçekten... Bu gerçeğide siz açıklayın... Hep yazılan düşünceyi...
  165. Handikap

Madem herşey açıklanacak birde rica etsem şunu açıklasın... Bir ceza sahası dışından paralel diğer tarafa atılan top yere değmeden orta mı şut mu karışımı bir vuruşla, bilmem kaç dakikadır gol orucunda olan kaleci tarafından yenir? Peki bu durumda şampiyonluk bozulmuş mudur? Rüştü...
  166. Handikap

Herşeyi açıklasın şu 2 dakikalık şampiyonluktan teknolojiden, telefondan, radyodan, lig tvden habersiz locada maçın sonuna seyirci kalışını 55 binin afedersiniz ama salak yerine koyuluşunuda açıklasın. Şarjı mı bitti tünele mi girdi,yazık ya arasaydı beni cepten sülerdim ona Bursa'da maçı...
  167. Handikap

Benimle sevgili olunmaz

"Benimle sevgili olunmaz" Çok krılmış o yüzden sevgili veya aşık istemeyo herhal? Sağ kuluncu: “We will all laugh at gilded butterflies” “Hep birlikte yaldızlanmış kelebeklere güleceğiz” gibi bir mana taşıyan bu söz Shakespeare sözü, en trajik oyunlardan biri Kral...
  168. Handikap

ETRO'dan Kılıçdaroğlu'na Teşekkür

İmza herşeyi ciddiye almayın... Değişik bir psikoloji...
  169. Handikap

ETRO'dan Kılıçdaroğlu'na Teşekkür

Bu piyasa araştırmasını shiftdelete.net mi yapmış,teşekkür belgesine ulaşmış... Sanırım olayı taçlandırmış site isim ve logosunu paylaşmış... Rica etsem Kemal Beyin iç çamaşırı markası ve fiyatınıda öğrenebilir misiniz? Bu araştırmayıda shiftdelete.net yapmaz umarım,teknolji sitesi siyasi...
  170. Handikap

Fenerbahçe'de dev bütçe

171. Handikap

Fenerbahçe'de dev bütçe

:thumbup1: Paylaşım için teşekkürler. Böyle kapaklar işlerine gelmediği için anlamaz,narsist düşünce yapısına sahip uyutulmaya müsait, tek büyük biziz diye ortada gezinenler... Tek diyeceğimiz 2-2 mi...:D Ver anonsu şenlensin bütçe...
  172. Handikap

Erkekler mi Kadınlar mı Akıllıdır ?

Dünyanın en akıllı kadını bir Türk Evli ve iki çocuklu dünyanın en akıllı kadını; Feryal Özel Dünyanın en akıllı kadını seçilen Feryal Özel Türk olmasıyla bizleri ve ülkemizin göğsünü kabartan bir isim oldu. Evli ve iki çocuk annesi olan Feryal Özel bilim adamları tarafınca dünyanın akıllı...
  173. Handikap

Galatasaraylı Olmaktan Utanıyorum...

Valla bende utanıyorum...:D Timsah yürüşümüzü nasıl çalarlar ya!...:D Rüştünün yediği gole bakacaklarına; eski bir Fenerbahçeli Burak'tan yedikleri şut mu orta mı ne olduğu belirsiz ama kaleye giren Volkan'ın yediği gole bir baksınlar zahmet...Yemeseydinizde şampiyon olsaydınız...
  174. Handikap

Hadise'nin İstiklal Marşımızı Batırışı

Sertab Erener sözleri karıştırıp yanlış okumuştu Formula 1 açılışı, Işın Karaca da tepki görmüştü.Şimdi de Hadise, boz boza bildiğin detone olabildiğin kadar... Valla ne yalan söyleyeyim bir ilkokul çocuğu çıkar oraya bence daha güzel okur...:thumbup1:
  175. Handikap

Söyle Rahatla

Alıştırması olmayan yarınların. Uzak ışıklarının çağrısına aldanıp düştük dipsiz karanlık çukurlarına... Oysaki umutlar birer pusuymuş,bizi içine çeken Düşünce anladık...
  176. Handikap

Soyununca kimse onu tanımadı!

Düşlerinin derinliğinde kendine ördüğün değer duygularını, başkaları içinde iste olur mu? Konumuz Miranda Kerr üzeinden gittim yanlış anlama... Bakış açın kendine güzel başkalarını ise karalarcasınada, dikkatimi çekti? Miranda'nın şerefsizce kolay yoldan para kazandığını nerden biliyorsun...
  177. Handikap

Soyununca kimse onu tanımadı!

Konumuz Miranda Kerr hatırlatayım,mesajın konuyla alakalı olsun... Böyle bir vücuda sahip olsaydın sen ne iş yapardın? Bak terbiyesizleşmiyorum? _____________________________________________________________ Gerçi burda soyunuk resimleri yok ama,her türlü tanırım. Meşhur sağ kalçadaki beni...
  178. Handikap

Söyle Rahatla

Dahada güçlenmem lazım...:D
  179. Handikap

Eşcinsellik ve Askerlik

Homofobik miyim ben? Doktordan randevu alayım?Kendimi bir eşcinselin yerine koyayım...Bir tekrar yapalım,hani salağım ya anladığım muamele bu... Bir erkek başka bir erkekte ne tür arzu-aşk ister ve ne arar? Kusura bakma iğrençlik sınırlarını zorluyor bu konu,anlayamıyorum. Aklım, bilincim ve...
  180. Handikap

Eşcinsellik ve Askerlik

Hasta,bozuk yada anormal olarak nitelendiremezsek, normal sağlıklı bir birey olarak algılayalım... Onlar normalse bizler o zaman anormaliz? :blink: Erkek ve kadın için ayrı ayrı tanımlanmış cinsel rol ve davranışlardan, fiziksel farklılıktan vazgeçtik,aynı rollere yazılacağız demek ki sonumuz...
  181. Handikap

Eşcinsellik ve Askerlik

Ruhsal yönden cinsel kimlik bunalımı yaşayıp,kendilerini özgür hissedenlerin kendince kötü bakış açısı ile TSK'ın kendince bir versiyonlarını beklemeleri çok ilginç...Halk arasında "Peygamber Ocağı" diye adlandırılan kutsiyeti yüksek bir yere gidiyorsun eğlence merkezine değil... Gerektiğinde...
  182. Handikap

Galatasaraylı Olmaktan Utanıyorum...

Hıncal Uluç ,Fenerbahçe şampiyon dedi, olamayınca üzülmüş garibim...:D Şampiyon olsa sevincekti ama işte kader ...:D
  183. Handikap

A Milli Takım'ın Çek Cumhuriyeti ilk 11'i !!

Bir haber ancak bu kadar farklı tarih ve günlere yayılabilirdi tebrik etmek lazım haberi yazanı...Demek ki iki gün maç oynanacak...:D Başarılar Türkiyem. Okan Buruk ve Emre Aşık'a da hizmet ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum...:flowers:
  184. Handikap

Petek, Can'ı morarttı

Can'da onu morartmıştır.Şarkıyla öcünü mü aldı şimdi yani...:D Can'a nispet ve gönderme yaptı desek daha doğru olur bence...
  185. Handikap

"Erkekler tahta gibi kadın sevmez"

Tahta gibi kadın,odun gibi adam biz bir fidanın iki dalıyız...:D İnsanda bu kadar mı ağaç kültürü gelişir hayret ki hayret...
  186. Handikap

Yüksel Bulut Hayatını Kaybetti | ÇARŞI

Allah rahmet eylesin,ruhu şad olsun.
  187. Handikap

Yine Tila, yine skandal

O ne,emniyet kemerini yanlış yere bağlamış,silikonlu hava yastıklarına zarar gelmez umarım... Kenara çek ceza yazıcaz..Kaldır ellerini...:D Galeride hep başka resimler var ne biçim galeri bu...:D
  188. Handikap

Merhabalar, Ben MuRaT

Hoşgeldiniz, iyi forumlar güzel paylaşımlar dilerim...:flowers:
  189. Handikap

Bursa, İnönü'yü İstiyor!

Yetişir inşallah stad, Bursa'da şampiyonlar ligi maçı izlemek için tribündeki yerimi alıp büyük bir gururla maçı seyredeceğim var mı ötesi...
  190. Handikap

Seks kasetinin satışından yüzde 50 pay istiyor

20 yaşında verdiği emeğin karşılığını istemiş çok mu?:P İşi ticarete mi dökmüş başka yere mi bilmem...
  191. Handikap

Kewell artık yok!

Silinmez izler bırakan efendi kişilikler takımdan gitsede asla sevgilerinde eksilme olmaz...
  192. Handikap

Paris Hilton yaptı yine yapacağını

İlk iki resim, mavi elbiseli olanlar Cannes'den diğerleri farklı organizasyonlardan... Hepsinde de aynı şaşırmamak lazım kendini medyaya cömertce sunan, gelir düzeyi yüksek zeka ve ahlak düzeyi sürünen bir yapısı var ne beklenir ki... Kamyoncu yazısı aklıma geldi... Kamyon çeker 10-20 ton...
  193. Handikap

Kanarya sanal alemde!

Ben figürleri sizden öğrendim sizin yaklaşımınızdan mesajlarınızdaki takımınıza sevginizden... http://forum.shiftdelete.net/spor/150000-fenerbahce-trabzonspor-1-1-a-3.html#post1330843 Timsah yürüyüşü: Bağdat caddesi Beşiktaş bağırışları bir defa daha dinle güzel kardeşim... Aslında 16...
  194. Handikap

Konu Başlıkları ve Türkçenin Bozulması

Kendi dilini bilip,yok sayıp katletmek uğruna bu özenti nedendir anlam veremiyorum... Başka bir milliyete geçiş öncesi bir adım,kirletilen, bozulan bir dile sahip olma çabası mıdır? Yazık gerçekten!... :thumbdown:
  195. Handikap

Nasıl kaza olmuyor

Başlık Türkçe olmalı mı olmamalı mı? ww neyi temsil ediyor anlamıyorum gerçekten... Video paylaşım için teşekkürler...
  196. Handikap

Söyle Rahatla

Neden Windows 7? Yenilikler, geliştirmeler ve harika özelliklerin örnekleri. 1 Windows Dokunma özelliği parmaklarınızı bir fareye dönüştürür. 2 Burada Yürüt özelliğiyle evin her tarafında müzik ve video akışı. 3 Uzak Medya Akışı özelliğiyle ev medya kitaplığınıza Internet üzerinden erişim. 4...
  197. Handikap

Son dakika! f.bahçenin cezası belli oldu!

Niye bazı insanlarda yapılanı sorgulamak yerine sağduyu ile olaylara bakmak yerine ,olayın üstünü örtüp holiganca sempati beslenerek, kol kırılır yen içinde kalır mantığı ile bir savunma psikolojisi olurda sporda güzel hareketleri şiddete ortak koşar anlam verilmez... Umarım bu yangın Avrupa...
  198. Handikap

Kanarya sanal alemde!

Ha birde Şampiyonun bulunduğu ilden bir taraftar konuşuyor,bir Bursa'lı olarak sabahlara kadar eğlenen timsah yürüyüşü yapan biri konuşuyor dikkatini çekeyim olur mu?:D Hey Allahım ya...
  199. Handikap

Mesele tüm stadı içindekilerle birlikte yakma, seneye kısmet olur inşallah... Ne diyelim güzel bir kutlama... Boşverelim... Yeni kadro 11 altın itfaiye aracı ile maçlarda başarılar...
  200. Handikap

Zatürre ve grip yaptığımız için özür dileriz.5 hafta istrahat verildi ya size... Aynı kefeye giriyorsa tüm yaşananlar sizin düşünce sisteminizde bizce sorgulanacak bir durum kalmamıştır... Yazık!...
  201. Handikap

Fenerbahçe farkı, Tarihin en büyük kıyağı

Başlığa bak: Fenerbahçe'nin farkı,tarihin en büyük kıyağı; Galatasaray şampiyon olmasın diye hükmen yenilgi adına Beşiktaş maçında sahaya iki başka takımda oynayan futbolcu ile çıkıp Beşiktaş'ı şampiyon yapan tarihtir Fenerbahçe için, bundan büyük kıyak mı var... Bunun üstüne ne konuşsak boş...
  202. Handikap

Kanarya sanal alemde!

Düşüncenin gücü müthiş...:D 55 bin ortak düşünce, 5 bini sahaya aktarılan düşünce ve oluşturulan ortak sinerji; her şey iki dakika mutluluk için... Süper bence...:clap:
  203. Handikap

Hep yazıyorlar ya: "Unutmayın Türkiyenin En büyük Spor klübü FENERBAHÇE'dir..." Büyüklük kendi evini bu hale getirmektir,şan ve şöhrete yakışan budur nokta
  204. Handikap

Dün boşuna mı bağırdı Aziz başkanınız,herkes görüyor şimdi verilen cezayı... Bir daha yazayım:
  205. Handikap

Acaba tüm stadı yaksalardı kaç maç ceza alacaklardı merak ettim şimdi... Maçı tekrar ettirip, şampiyonluk kupası ve plaket vermeliydi bence TFF + PFDK...
  206. Handikap

Kendini şampiyon sanan fenerliler görüyorum!!!

Sahada şampiyonluk figürü oluşturmaya çalışmışlar, olmuş aslında şakacıktan 2 dakikalığına, ama çok komik olmuş...:D
  207. Handikap

SDN Muhabbet Kafe

Ha bi uşak şiir yazmuş... Benimki az pişmiş olsun lütfen... :D
  208. Handikap

SDN Muhabbet Kafe

Pardon uşağum bişiy soracağum. Ha pu nedur? Giresun tavasi mi? Sivas tavasi mi? Arap tavasi mi? Pu ne biçum yemektur annamamişum...:D Her gün bir yemek tarifi çıkayi SDN'de siz pilursunuz diye sorayrum kızmayun emi?:D
  209. Handikap

Rüştü konuştu kel göründü!...

Narsist ve antipatik bir kişilikten ne beklenir ki... Tek büyükmüş vay be.. Kupa tablosu:Takım Avrupa Lig Türkiye Süper Toplam 1-Galatasaray 2 17 14 11 44 2-Fenerbahçe - 17 4...
  210. Handikap

Fenerbahçe asıl şimdi yandı!

Yarım maç seyircisiz oynama cezası verirler,daha önceki cezalarda yaptıkları gibi... Anladıkları; (stadı yakmak kendi futbolcusunu kendi stadında linç etmek gibi)cezai ehliyeti olmadığı görülen bir grubun şiddet gösterisinin vuku bulmasıdır...Üzüntü şiddete dönerse hafifler gibi mantıkla yanlı...
  211. Handikap

SDN Muhabbet Kafe

Cafede masa düzeni çok karışık değil demi... :) Su bardağıma şarap doldurup içmesem,çay,kahve kaşığına çorba içsem olur mu acaba? :D Merhabalar ve kaçtım... Acil çıkış kaçış kapısı nerde, tamam buldum... :D
  212. Handikap

Hata hala var.(üye değişikliği)

Bende dedim ne oluyoruz... Tamam SDN'ye hayranım... :D Bir üye bizi mi karşılıyor acaba... :)
  213. Handikap

Güiza: Beni öldüreceklerdi!

Guiza'ya uzanan eller kırılsın... Futbolcuya dayak atmayı seven,yabancı ülke polis teşkilatlarına hayran kitlelerden beklenen hareketler bunlar... Üzüntüyü,şiddete çevirme...Futbolun ayrılmaz öğesi gibiymiş masum görülen yakmak, lince kalkmak "Kendi stadında kendi futbolcusunun can güvenliğini...
  214. Handikap

Rüştü'nün sözünü tutmasını bekliyoruz

Yok, Mart 2010'da takıma,Daum'a ve futbolculara güvensizliğini şampiyonluk inancı olmadığı için U dönüşü yapmışken şöyle kıvırtmıştı... “Şampiyonluk iddiası kişisel bir söylem değildir.Bizden önceki yönetimler de, bizden sonra gelecekler de bu iddiada bulunacaktır.Bu Fenerbahçe'liliğin...
  215. Handikap

Şampiyon olduğunu sanıp sevinmece

Rüya sezon başlamıştı 2009-2010 ,TFF Süper kupa alınmıştı,geriye ne kalmıştı... [URL="http://img143.imageshack.us/i/fenerbahcebesiktaskupa.jpg/"] Hedefleri gerçekten büyükmüş,Ziraat adını alan Ziraat Türkiye kupasını,Turkcell Süper Ligi,UEFA kupasını v.s. hepsini rüya sezonda istemişler...
  216. Handikap

Rüştü'nün sözünü tutmasını bekliyoruz

Sözünü tutmasını bekliyoruz derken... 3 sene üst üste şampiyonluk sözü verenler bırakacak mı peki? :D Yoksa bir üç sene sözü daha verip devam mı edecekler,söz-nişan devam anlaşılan... :D
  217. Handikap

Yani Antipatizm = Fenerbahçe, ne gurur ama. Değişik bir psikoloji gerçekten,tüm lig takımlarının sevgisine nail olmuş kadar yüksek bir Futbol seviye ve ahlakı ile bütünleşmiş bir konumda olup, sözde kendinden aşağıdakilere böbürlenmek... Ah canım yazık gerçekten...
  218. Handikap

8 Nisan 1951'de Galatasaray şampiyon olmasın diye hükmen yenilgi uğruna Beşiktaş maçına kendi oyuncusu olmayan( Vefa'da oynayan Nusret ile Ankarada Hacettepe’de oynamış olan İlhan) iki futbolcuyla hükmen yenilgi için çıkan Fenerbahçe'den bahsediyoruz sanırım...Beşiktaşı şampiyon yapan...
  219. Handikap

Hangisine sevindiniz?

Karşılıklı muhabbet edeceğiz yani, meyva toplama konusunda... Bakın ben meyva derken neden bahsettim... Futbolda büyük olmak adına yaratılan Antipatizm: Galatasaray maçı uğurlama töreni, son görev maçı arka tarafıyla top tutmak...Günü gelince hoca efendi pamuk tıkar, topu istersen o ayrı bir...
  220. Handikap

Hangisine sevindiniz?

+1 Yüreğine, klavyene, düşüncelerine sağlık...:flowers: Neye sevindim derseniz; Futbolda büyük olmak adına yarattıkları Antipatizmin, nihayetinde iki kupada da meyvalarını toplamalarına sevindim...
  221. Handikap

Fenerli Spikerin Dramı

http://video.haber7.com/video_contents/18052010094013.flv Video bu olacaktı ufak bir yanlışlık olmuş sanırım.
  222. Handikap

Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler | Bölüm Kuralları

http://forum.shiftdelete.net/spor/150144-fenere-10-mac-ceza-ile-milat-olsun.html 1.sayfa ve 2.sayfayı tekrar gözden geçirdiğinizde küfürü ve eşlik edip, yönlendirme ,ortak olma çalışmalarını çok net görebilirsiniz... CALIYAKALI önce küfür edip sonra editliyor gülerek güzel onurlu bir iş yapmış...
  223. Handikap

Fenerbahçe Şike Yapıyor Diyenler, Satın Alıyor Diyenler ve Federasyon Fenerasyon ....

Konuyu açan arkadaşın onayladığı ve forumda duran silinmeyen bir mesaj üzerinden gidiyorum...O zaman gülüp onaylamıştı şimdi de aynı tepkiyi ve güleryüzü bekliyorum... İstediği kadar şike yapsın: "Ziraat kupası ve Turkcell süper ligte kupa törenlerinde her türlü basılır Fenerbahçe'ye" Gülme...
  224. Handikap

Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler | Bölüm Kuralları

11. Forum yazılarında küfür olmamalıdır. Özel mesaj ile üyeleri rahatsız etmek, küfürlü mesaj yollamak, rencide etmek yasaktır. Peki yazılan bu mesajlar aynı kalmalı mı?Müdahele veya silmek gerekmez mi? Aynı üyenin yazdığını bir dahakine ben alıp değiştirip kullanırsam umarım sorun olmaz...
  225. Handikap

Fenere 10 maç ceza ile Milat Olsun !

Stadı parçalayan,yakan,itfaiye resimleri Şükrü Saraçoğlu zemininde ,timsah yürüyüşü yapan sevinç kutlama resimleri mi ağır geldi... Aynaya bakmak rahatsız etti sanırım... Kime saldırdım, resimlerde kimin kime saldırdığı çok açık... Kendi kendinizi yaktınız şimdi ağlamayın bence...
  226. Handikap

Devam devam dök içini... Bir yönetici görmez ki...
  227. Handikap

Şöyle insanlığını konuşturda aramızdaki fark açıkca belli olsun güzel kardeşim... Bazı kutsal değerleri ağzına alırken destur çek... Yazık gerçekten forumda müsamaha gösterilen olaylar ve kişiler aynı ,küfür ve hakaret,utanmadan birde kendilerini haklı çıkarmaya çalışıyorlar... Yazık...
  228. Handikap

Bir arkadaş profil panoma kendini niye yırtıyorsun diye mesaj yazmış... Gerçekleri göstermek; bir Bursa'lı olarak Bursa'da yaşayan biri olarak sabaha kadar kutlamalara katılan biri olarak sevinmek en doğal hakkımdır. Türkiye'de Futbol sahipsiz değil, şiddet ve onun emsali Fenerbahçe'ye gereken...
  229. Handikap

Her şey mazur gösterilir,şiddeti Fenerbahçe taraftarı yapınca masum gösterilir,diğer takımlarda suçtur...
  230. Handikap

Yanlış anons geyikleri .

:D Bursaspor'un şampiyonluk kutlamalarının ilk adresi... Epic ve tepik faul... :D
  231. Handikap

Şok !!! Bursaspor cezalı futbolcu oynattığı için hükmen mağlup sayılacak

Gol sevinçleri ağlamak üzere kurulu takıma yakışan nedir? Fenerbahçe Şampiyon...:D Ağla Fenerim ağla bu talihe bu kadere...
  232. Handikap

Şok !!! Bursaspor cezalı futbolcu oynattığı için hükmen mağlup sayılacak

- Sazan yaz, 1907 ye gönder, konfeti atıp sahaya insinler - Maçtan sonra sahaya atlayıp sevinen taraftardır. İkincilik de başarı tabi. - Şu anda stadı yakıyorlar. Koltukları söküp ateşe verdiler. Sahaya da girmişlerdi, şükür ki şampiyon olduklarını sanıyorlardı da futbolculara dalmadılar. -...
  233. Handikap

Böyle dediler, böyle oldu...

Böyle dediler: Böyle oldular. Şampiyon olmadan şampiyonluk turu atan tek takım, tıpkı 1970-1971 - 2009-2010 sezonunda olduğu gibi kendince tarih yazmaya devam etmekteler..
  234. Handikap

Şampiyon olduğunu sanıp sevinmece

Elalemdekinin Hesabını Tutaroğlu Bunlar 2-2 Bursa hesabını kim tuttu... 55 bin seyirciyi salak yerine koyup bu anonsu yapanlar neyi hesaplıyordu acaba... 2 dakika şampiyonluğunuz kutlu olsun... Bir haftadır mesajlarınızda sokak ağzı söylemlerinize müsamaha gösteren sevgili yöneticilerimizde...
  235. Handikap

Fenerbahçe, Cim Bom'a fark attı!

Çok afedersiniz bu forumda kimseye yaş sormadım ama muhatap olduğum kişinin üstün seviye ve üslubu ile ama böyle ama şöyle ama olmamalı gibi tutarsız, kendi kendine konuşan bir mesajla karşılaşınca sorma gereği duydum kusuruma bakmayın lütfen, sosyal birey yaşınız kaç? Şimdi gene kendi kendine...
  236. Handikap

Yorumsuz...
  237. Handikap

İpini koparanlarımı arıyon "Her türlü basarız" diyen arkadaşın mesajındaki güzel üslubu önce bir sorgula... Böyle bir mesaj yazar kışkırtırsan elbet bir cevap alırsın. Cahillik ve kapasite önce kimde başlar ortada,boşuna kendini yorma şanlı FB taraftarı...
  238. Handikap

Şampiyonlar Liginde Atılmış En İyi 30GOL!

Hagi'yi hatırlamak güzeldi teşekkürler.
  239. Handikap

Bihter Külotu Geldi :)

Hani bebeklerde tuvalet alışkanlığı kazandırmak için kullanılan alıştırma külodu gibi bir işlevi yok değil mi? Ayrıca marka pek sağlam durmuyor bence...:D Başkasının çamaşırını neden alırlar, anlamam...:D Kişiyle özdeşleşmiş ürünü alıp giymek, hayırlara vesile olsun ne diyelim...
  240. Handikap

Adınızın Japoncası

Arikushitekashi
  241. Handikap

Mağlup olup geleceğiz !!

Dünya kurulduğundan beri: Dinazor çağı Buzul çağı,Eski mısır,mö'den önce mö'den sonra kazanmak için, ayakta kalmak yaşamak için doğaya karşı mücadele etmişiz...:laugh: O kadar geriye gitmeye gerek yok sayın Şener, Tirabzonspor kulübü kurulduğundan beri kazanmak için, her maça yenmek için...
  242. Handikap

Canın Sağolsun Kardeşim

Benim son günlerde forumda karşıma çıkan bir olay daha var... Hani hakaret yok,insanı insan gibi tanımlayan onu aşağılamayan bir tutum içindeyiz ya hepimiz... Literatürlerinde olmayan, insanca davranışları tanımlayamayan kelime dağarcıklarıyla hayvanlara özgü davranışı hayvansal özellikleri...
  243. Handikap

Adnan Polat sinir küpü

TFF'ye gene teşekkür etmek istiyorum haftalar öncesi mesajlarımda belirtiğim şekilde; böyle bir seneyi bize yaşattığı için... Çalınan puanlar görülmeyen eller,yarılan kafalar ,yanlı kararlar beleş puanlar (6-9) puanlar birde bizim ruhsuzlar ne bekleniyordu ki,mucizemi... Medya çirkefi, futbol...
  244. Handikap

Ben niye maviyim

Bordo Mavi diyebiliriz ama...:)
  245. Handikap

SeciL Usulü Sucuklu Tost

İlla ki... SeçiL abladan bize kalamayan sucuk...:laugh:
  246. Handikap

Skandal Kaset

Zoruma mı gidecek başkasının uçkurundan bana ne,seyrettirerek başkalarını günaha sokma bence eğer biraz olsun inancın varsa... Kötülüğü yaymayınız, yapılan günaha ortak olmayınız desem... Her neyse edindiğin misyonda başarılar...
  247. Handikap

Skandal Kaset

Kasedin bir ucundan tut dolaş bakim devam... Böyle şeyleri seyretmek günah dersiniz, hepsinden önce seyredersiniz...
  248. Handikap

Süper Lig'i sarsan boykot

Kaça satıyor parada sen mi anlaştın... Hoşuna gider çünkü : Galatasaray şampiyon olmasın diye, başka kulüplerin oyuncusu olan 2 futbolcu oynatarak Beşiktaş’ı şampiyon yapmış bir tarihe sahipsin... Gülmen ve övünmen bundan olsa gerek... Tarihe iyi bakmalı,çünkü olayların kaynağı orda.
  249. Handikap

Defne Samyeli öyle bir poz verdi ki

Nasıl bir poz vermiş görende mini etekle frikik vermiş sanır... Şort etekle programı sundu...
  250. Handikap

Fenerbahçe Türkiye Kupası Geyikleri

En yeni bilinmeyenler servisi...:laugh: - Yıllardır bir özlemdi, yanıp durdu bağrımda..Tam ümidi kesmişken onu buldum karşımda! Mavi, mavi, bordo mavi... - Bu maçta da Bilica bir yerleri kazsaydı, belki kupayı bulurdu.
  251. Handikap

Kızlar Gerçekten De Seçen Taraf Mıdır?

Bazıları seçimlerinde abartıyı,bazıları normali,bazıları imkansızı ister... Cinsiyete bağlı bir olay değil bu.Tamamen bilgi seviyesi karakter ve maddi duruma bağlıdır seçicilik. Fakir bir adamın seçiciliği ile zengin bir kadının yakışıklı erkeği kolunda taşıması,çirkin bir erkekle...
  252. Handikap

Ağlayan Kek Tarifi

Vişneli kekimsin,limonlu kekimsin, ballı krakerim soslu kekimsin lütfen ağlama kekim...Önce teselli edelim bari.:laugh: Neden böyle dramatik bir isim verilmiş acaba? Göz pınarlarından çikolata aka aka depresyona girerek,sonu alkol ve sigara olacak korkarım...:laugh: Ağlayan kek dedin mi içine...
  253. Handikap

Akşam gazetesi: Trabzonspor : 3 - Fenerbahçe : 28 :laugh:
  254. Handikap

Hababam Sınıfı :)

http://video.haber7.com/video_contents/06052010070135.flv Yaktın bizi Trabzon... Trabzon Türkiye kupası finalinde Fenerbahçe'yi dize getirdi ve 8. kupasını kazandı. Trabzon taraftarları Fenerliler'e Hababam sınıflı gönderme yaptı... Sosyal paylaşım sitesi facebook'ta Fenerbahçe'nin...
  255. Handikap

Tam 727 dakika oldu!

Bukelemuna dönmek deyimine örnek iki güzel yorum tebrikler... Kupa hayırlı ve uğurlu olsun...
  256. Handikap

Tam 727 dakika oldu!

Hasar büyük sanırım... Çok büyük ki o kadar büyük ki 28 senedir alamıyor kupayı... Kendi haline acı başkalarına değil bu bir... En sevilen klüp olma yolunda attığı her adım; maçlarda spor ahlakına zorlar hareketlerle topladığı puanların bir tezahürü olan durumu bile kendilerine şanlı...
  257. Handikap

Maalesef bunun ayırımını yapamayanlar var

On off ...:laugh: Konu neydi? Bir veri grubunda en çok tekrar eden değer mod'un tekrarının yasaklanması durumu mu nedir? :laugh: Farklı bir yaklaşım tarzı oldu sanırım...:P
  258. Handikap

TRT Spikeri Erdoğan Arıkan; " Fenerbahçeliler stadı boşaltıyor ama keşke kalsalardı.. En azından kupayı görürlerdi ! ":laugh:
  259. Handikap

Fenerbahçe Kupayı Yine Kazanamadı

Ziraat Bankası . çiftçiye esnafa kredi dağıtacağına Fenerbahçe'ye kupa versin..:laugh:
  260. Handikap

Tam 727 dakika oldu!

Urfa dağlarında gezer bir ceylan aman aman kupasını kaybetmiş ağlıyor aman aman...:laugh:
  261. Handikap

Fenerbahçe Kupayı Yine Kazanamadı

1 avans üçte bitti tüh, gelecek seneye inşallah...:laugh:
  262. Handikap

Türkiye Kupasını Kim Kazanır?

1 Avans üçte biter...:laugh:
  263. Handikap

FB Dergisi:Bu Kupanın Yenisini İstiyoruz

Üzülme ve boşa 'Umut'lanma ,Trabzon Kupayı 'Gap'tı...
  264. Handikap

Hotfile.com

Normale döndü şu an itibari ile birikmiş indirmelerim başladı... İlk dosya internet hattı üzerinde herhangi bir taciz ve yavaşlamaya maruz kalmadan sağlam olarak indi... :D Dört gündür baya birikmişti indirilecek dosya, yarın öğlene kadar bilgisayarı açık bırakayımda bitirsin 4 günün birikmiş...
  265. Handikap

Hotfile.com

Gene başladı bölge bölge hotfile'a girememe, dosya indirememe... Bursa'dan sorunsuz giren var mı? 3-4 gündür giremiyorum ben...
  266. Handikap

Söyle Rahatla

Kıymetini bil kıymetini bil, hayatın. Hiç küçümseme; bu ödülü çok ararsın... :D
  267. Handikap

Söyle Rahatla

"Charm last! Beauty blast" Cazibe sonsuzmuş, güzellik geçici... :D Bak şu ingilazlara... :D
  268. Handikap

Söyle Rahatla

Hayat; içine haylazın birinin bazen neşe ve gülücük doldurduğu bir oyun hamuru... Bu oyunda yakalarsın ama tuttuğunda belki de avucunda ölür sevgin...
  269. Handikap

Sabri'nin Kendine Attığı Vücut Çalımı

Tamam kendine çalım atmış topsuz olarak haklısın, fazla zorlamamak lazım kapasiteyi...
  270. Handikap

Sabri'nin Kendine Attığı Vücut Çalımı

Taça giden topa Saidou' nun yetişmesini engellemek için bir şaşırtmaca yapıyor sadece dikkat ettiyseniz... Birazda rakibi korkutmak ve şaşırtmak amaçlı olarak ani bir refleks...
  271. Handikap

Bilicanın okuma yazması var mı?'

Bilica üzerinden Türkiye Gündemi haberlerini dinlediniz... Gündemi takip ediyor,gazete dergi okuyarak kendini geliştiriyor öylemi peki nece okuyor..Okuduğu gündemle oluşturduğu yüksek donanımla sanırım bu sporcu ahlakını hiçe sayan olaylara imza atıyor vah vah... Diyorsun ki Bilica üzerinden...
  272. Handikap

Bilicanın okuma yazması var mı?'

Tecavüzcü değilde hemcinsiyle takım otobüsünde cinsel münasebette bulunan biri olarak skandalın birine imza atmış... "Bilicayla eğitimsiz diye dalga geçenler" diye başlayıp verdiğin üstün değerle Türk insanını küçük düşürücü konuya ekleme yapman, Türk insanın ne alakası varsa bu konuyla ve...
  273. Handikap

Fenerbahçe'ye Suç Duyurusu!..

Birşey soracağım yüksek izninizle... Bilet basımı ve satışını klüpler mi yapıyor... Klüp biletleri aldı...Klüp bilet satabiliyor mu? Madem aldıysa bedavaya dağıtmak zorunda değil mi? Üçüncü kişilere vermekte yasak... Esenler grubu kavgası bilet ve yol yardımının kesilmesi üzerine yapılmadı...
  274. Handikap

+1000:thumbup1: Yandaş TFF kuralıymış talimatneymiş Fenerbahçe'nin umurunda mı? Hele mantık aramak zor,kazanmak için yapılan her şey mübahtır derler çünkü...
  275. Handikap

Bir daha yazalım: Kasımpaşa bilet oyununa zararına dahi olsa seyirciyi peşkeş çekmekten öte bir olay değil bu... Aslında gör beni ayağımız alışsın veya açıktan bir yardım para rüşveti olayıdır... Her deplasmanda klüpler misafir seyirci biletlerinin tamamını alsın yarı fiyatına taraftara...
  276. Handikap

Küçük Gizem patneri Ömer'e kızınca

Koca Milliyet dans arkadaşı dans partneri nasıl yazılır bilmiyormuş? :D Pat yapan neri, patneri yazmış... :D Garibim Ömer bu yaşta onca kişinin içinde rezil oldu...Yandan yedek bir partner alıp nispet yapmalıydı.Kısasa kısas... :D
  277. Handikap

Söyle Rahatla

Hayat bir andır geçmişten geleceğe... İnanmıyorum sana babiş... :D Beni müsait olmadığım bir zamanda mı çektin... :D
  278. Handikap

Bursasporlu bir taraftar, Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulunun Kasımpaşa maçı biletlerini satın alarak, taraftarlarına daha uygun fiyatla satması üzerine Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu. Bursasporlu bir taraftar, Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulunun Kasımpaşa maçı biletlerini...
  279. Handikap

Cimbom'da 7 futbolcu gönderiliyor !

Emra Aşık Bizim futbolcumuz değil Emre Aşık bizim futbolcumuz dikkatini çekeyim... +1000
  280. Handikap

Fulham-Hamburg rövanşı Çakır'ın

Deneyim ve tecrübe kazanacakları, dışardan bitirme sınavlarında başarılar dilerim...Umarım adil bir yönetimle maçı bitirir Türkiye'deki kararları gibi bir olayın altına imza atmadan alınlarının akıyla dönerler... Bu arada mesaj sayım...:)
  281. Handikap

Cimbom'da 7 futbolcu gönderiliyor !

Kemerleri bağlayın Ligin kapanış düdüğünün ardından Florya'dan dış hatlar terminaline akın var! G.Saray'da yedi futbolcunun bileti kesildi. Devamı... Günü geldiğinde hizmetlerine teşekkür edilir uğurlanırlar... Katkıları, kaybettirdikleri, günahları ve sevapları ile onlarla veya onlarsız...
  282. Handikap

Federasyonun Bilica Kararı

Acizce ve eziklikle penaltıyı sabote etmek,kin ve nefretle atışın yapılacağı noktayı kazmak hangi anlayışa sığıyorsa ona göre ceza verilmiş ne beklenir ki... Nasıl bir cesarettir bunu yapabiliyor derseniz TFF deriz kısaca... Yazık ki Türk Futboluna böyle oyuncular böyle anlayışlara prim veren...
  283. Handikap

Kim Osurdu?

Oksijen alıp metan gazı vermek...Ses ve koku olmadan görsel şölen sunmak...:D Veya Nitrojen(N2),karbondioksit(CO2),hidrojen(H2),metan(CH2),oksijen(O2) gaz karışımının baloncuk şeklinde suyun yüzeyine çıkışını görmek... :D
  284. Handikap

Kızlar da Yapar!

Alıp düzgünce yerine bırakmanın suyu mu çıktı? :D Şirket toplantısında; müşterinin-yöneticinin önüne atarsanız kolayı belgeyi pek iyi karşılanmaz aslında... :D Demek ki menzil dışında bir yerde durmak lazım...Acıktım dersiniz aç ağzını der üç sayılık bir basketle sandivici yerleştirme isteği...
  285. Handikap

Avrupa'nın ilk 5 stadı arasındaki yerini alacak tüm kriterleri ile merak etmeyin. Tribün dikliği,(9 cm)görüş açısı mükemmel...Rahatça koltuklara oturup maçı seyrederken yerinizi alırken rahatça gezinme imkanı ise rahatlık ve konforu ile ön planda,tıkış tıkış koltuk oturma düzenine mahkum...
  286. Handikap

Galatasaray'dan Dev Bir Proje...

Şu güzelliğe bir bakın boşverin yazılanı çizileni... Gurur duyuyorum Türkiye adına 2016 adına muhteşem...
  287. Handikap

SDN Galatasaray Kulübü

Şu muhteşem güzelliğe bir bakın hayran olmamak elde değil,gurur duyuyorum...
  288. Handikap

Biz o kadar fakirdik ki... :)

:D üstad harikaydı bu... :D
  289. Handikap

Urfalı, taraftarı evinde ağırlayacak !!

Bir soralım Urfa GAP Arena Stadı nerde: 5 Mayısa yetişmez ki TTARENA... Yaklaşık 1 gün boyunca bu müthiş coğrafi bilgilerine hayran kaldık... Urfa nire:ağam çok yakın hemen Seyrantepe'de... :D Misafirperver dost canlısı Şanlıurfa'ya selamlar olsun...:flowers:
  290. Handikap

Polat'tan sert açıklama !!

Keser hep kendine yontar, rende hep dışarı yontar, adil olan testeredir, her iki yanına eşit yontar... İnsan vardır, kendine yontar İnsan vardır, kendini yontar. Ne desek boş...Çok afedersiniz sizinle muhatap olduğum içim,kusuruma bakmayın lütfen...
  291. Handikap

Seyrantepenin etrafını baya uefalı yapacaklar zaten 2016 için... :) 6500 kişi az ama 1 sene içinde yapımı ve bitirlmesi göz önüne alınırsa birde sanırım öyle düşünmüşer Galatasaray'lı işadamları, belki bizim ısrarlarımızla kapasiteyi biraz daha arttırırlar denemekte fayda var... :)
  292. Handikap

Anlayışına hasta oldum... Sizin tarz bir anlayışımız olmadığını belirtmek istedim sizin için sanırım ağır oldu... Haberi okuduğunuza eminmisiniz...Biraz Fransız kaldınız sanki... Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği yaptıryor bu projeyi Sadettin Saran değil...Haksız rekabet olmasın...
  293. Handikap

Polat'tan sert açıklama !!

Gözlerinin önünde yaşanılanları göremeyenlere ortaya sunulan manzarayı algılayamayanlara,kazanmak için yapılan herşeyin mübah olduğunu kabul edenlere asıl Allah akıl fikir versin...:wink:
  294. Handikap

1 lira sembolik para ve kanun değişikliği ile İttihada ait papazın çayırına el koyan bir anlayışla Şükrü Şaraçoğlu stadının adına kaçak yapıyı Aziz Yıldırım olarak değiştirdiğinde belki klüp olarak birşeyler yapar eminim...:wink:
  295. Handikap

Galatasaray sportif olarak sıkıntılı günler geçirse de tesisleşme konusunda dev adımlar atıyor.Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği, Adnan Polat yönetimine verdiği sözü tutuyor ve Seyrantepe'de yeni yapılan stada kuş uçuşu 1300 metre uzaklıkta 25 dönümlük bir araziyi kulübe kazandırıyor...
  296. Handikap

Fenerbahçe'nin 'Aynı saat' isteği reddedildi !!

Ağlamak nedir gözlerden akan iki damla yaş mı?Kaybedilen sevgili yitirilen değer sonrası veryansın mı?Bu kelimenin altına hangi değeri yerleştirip kullandığınızı biraz daha açın, azcık net olun... "Futbol için ağlıyorum" doğrudur bu sezon 2009-2010 yılı yaşanılanlar sahada ve saha dışında...
  297. Handikap

Kendisinden kart isteyen Alex'e gülerek yaklaşan sporcu dostu hakem... Her türlü hareketi olgunlukla karşılayan hakem Cüneyt Çakır... Daha ne çirkef görüntüler göreceğiz bu maçta acaba,ceza sahası dışında faul yerlerini mi kazırlar artık, maça başlarken santrayı mı kazarlar...
  298. Handikap

Hesaplar geri dönmüş oldu mu şimdi ama? Saati almamışlar belki ama gönülleri kırılmasın, yardımcı olsun diye Cüneyt Çakır'ı vermişler maçlarına... Ne şans yok ne tesadüf, işler garanti...
  299. Handikap

Ali Turan antrenmanda!

Verdiği karakter sınavıyla; insanlara futbolcunun alınan, satılan bir mal ya da pazarlama aracı olmadığını bizlere en iyi şekilde gösteren,bu uğurda 3-4 ay futol oynamamayı göze alarak aramıza katılan yeni Futbolcumuza, Ali Turan'a hoşgeldin diyorum... Aramıza hoşgeldin...:flowers:
  300. Handikap

Fenerbahçe'den 'fahişe'ye cevap!

Bu olay radyoda oldu ahlaka ayrı bulundu...Ömür boyu uzak tutulması gerektiği dillendirildi... Ahlak nedir; kendi televizyonlarında bir müzik programında küfür edebilmek midir? Ömür boyu uzaklaştırıldı demi bunu yapanlar...:thumbdown: Madem istekte bulunuyorsunuz TFF + MHK'dan kesin sizin...