Galatasaraylı Olmaktan Utanıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Mustang böyle mesajlara cevap vermeyin şikayet edin, ben şikayet ettim. Bir mesajda iki hakareti var. Sağduyulu olup şikayet ederseniz cezasını alacaktır.

evowinds

Dekan
Reaksiyon puanı
174
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Başka sözüm yok ...

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
takım isimlerini düzgün yazalım lütfen arkadaşlar

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Mustang böyle mesajlara cevap vermeyin şikayet edin, ben şikayet ettim. Bir mesajda iki hakareti var. Sağduyulu olup şikayet ederseniz cezasını alacaktır.

Bundan böyle şikayet edeceğim kardeş adam resmen hakaret ediyor yav zaten mesajlarıda silmiş emu önce onunkini silseydi ben bunlara cevapta vermezdim işte insan gaza geliyor bir kere hele konu FENERBAHÇEM olunca insan zıvanadan çıkıyor

Reading

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Kimse sağa sola kıvırmasın. Fenerbahçe'nin yaşadığı rezaleti hiç bir konu, hiç bir Hıncal Uluç örtbas edemez.

Onkolik

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bende senin Galatasaray'lı olmandan utanıyorum.

Tutma kardeşim bu renkleri,bu takımı.

Bu takımın senin gibi taraftara ihtiyacı yok.

Doğruyu söyleyen 9 köyden kovulur.

Adam Doğruları anlatmış

Sizin yaptıklarını Sevinmek değil kendi başarısızlığınızı başkasının şampiyon olamaması ile avutmak

Aynı şey gs nin başına gelse emin ol sevinirdik ama sizin yaptığınızı yapmazdık...:yes:

---------- saat 15:00 eklendi ---------- önceki mesaj saat 14:57 eklenmişti ----------

Kimse sağa sola kıvırmasın. Fenerbahçe'nin yaşadığı rezaleti hiç bir konu, hiç bir Hıncal Uluç örtbas edemez.

canım: Fenerbahçenin rezil olduğu tek konu yanlış anonsdur. Bunuda inkar eden yoktur sanırım ama sizin rezilliğiniz Bizim şampiyon olamamızla avunmanızdır, o yüzden konuyu büyütmeye abartmaya gerek yok... Kimsede bunun üzerini örtmeye çalışmıyor aksine sen gs nin rezilliğini örtmek için laf ebeliği yapıyorsun :)

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Doğruyu söyleyen 9 köyden kovulur.

Adam Doğruları anlatmış

Sizin yaptıklarını Sevinmek değil kendi başarısızlığınızı başkasının şampiyon olamaması ile avutmak

Aynı şey gs nin başına gelse emin ol sevinirdik ama sizin yaptığınızı yapmazdık...:yes:

Ortalığı karıştırmanın anlamı yok şimdi. Biz ne yapmışız söyleyin bakalım ?

Kendi adıma konuşayım. Ben sevindim. Bursa şampiyon olduğu anda havaya zıplayıp bağırdım.Fakat bu Türkiye sınırları içinde.

Peki siz 2000 yılında ne yaptınız ? Söyleyeyim.

Gençlerbirliği maçında Arsenal yazılı tişört giyinmiş kişiler.Final maçında Arsenal tribününde fener bayrağı açtınız.Bu da yetmedi kupamıza tesadüf dediniz. Bir teşekkür bile etmediniz.
Antu taraftar sitenizde açtığınız maç başlıklarını çok iyi hatırlıyorum.

Ben sevinecem.Hemde fazlasıyla sevinecem. Var mı bir itirazınız ?

Önce kendi aynanıza bakın sonra bize laf atın.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34

Arkadaş biz sizi yıllardır rezil ediyoruz sıkıldık artık galibi belli maçlar oynamaktan Fenerbahçem neden rezil olsunki vede bunu Hıncal ULUÇ örtmeye çalışsın hayret bir şeysiniz ya bu söylediğinize kendiniz de inanmıyorsunuz rezil olan gs ayrıca lige şampiyonluk lafıyla başlayan sizsiniz 3. bitirende sizsiniz Bursa şampiyon oldu diye sevinende siz Ama şunu anladım her musibette bir nasihat var derler ya aynen şu ÜLKEM de bir FENERBAHÇEM var birde diğerleri zaten bir gol atsaydık bunlarıda konuşamayacaktınız ya neyse

Onkolik

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Abi ben çok güzel kanıtlarla gelecem az kaldı.Bakalım kim daha çok seviniyormuş :)

Bak kardeşim Ben sana kendimden örnek vereyim kendimi bildim bileli fenerbahçeliyim ve olacağım ailem de fenerbahçelidir ve gs uefa kupasını aldıgında Beykoz savaşalanına dönmütü sanki herkes seviniyor sevinçden silah atıyor kimileri konvoylara katılıyor bizde aynı şekil herkes gibi sevindik ve o anı gs li bjk li ts li arkadaşlarla çoşkuyla kutladık...

ama ne varki Fenerbahçe avrupa kupalarında başarısız olunca Anladım ki Gs lilerin tek sevinci Fenerbahçenin yenilgisiydi, yenilsin ama kime yenilirse yenilsin farketmez o gün sizin için bayram olduğunu anladım ve benim gibi birçok insan anladı bunu ve o günden sonra sizin yaptığınızı size yapmaya başladık... Ama gs ile muhattap olmaya gerek yok biz büyük bir spor klübüyüz....

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Bazı kişilerde Fb tirübünlerinde arsenal forması vardı falan diyor da, kendi taraftarlarının milan lehine shevchenko lehine Rooney lehine açtığı pankartları yaptıkları tezahüratları görmezden geliyor. Gülüyorum, biraz da acıyorum.

Onkolik

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bazı kişilerde Fb tirübünlerinde arsenal forması vardı falan diyor da, kendi taraftarlarının milan lehine shevchenko lehine Rooney lehine açtığı pankartları yaptıkları tezahüratları görmezden geliyor. Gülüyorum, biraz da acıyorum.

+1

cheleby haksızsın boşuna konuşma herşey ortada... Bizim yanlış yaptığımız şeyler varsa aynıları sizinde var burda anlalaşılan Sadece senin değil Gs taftarlarının geneline bakıldığında Tek avuntunuz Fenerbahçenin yenilmesi ve şampiyon olamaması...:yes:

Reading

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Arkadaş biz sizi yıllardır rezil ediyoruz sıkıldık artık galibi belli maçlar oynamaktan Fenerbahçem neden rezil olsunki vede bunu Hıncal ULUÇ örtmeye çalışsın hayret bir şeysiniz ya bu söylediğinize kendiniz de inanmıyorsunuz rezil olan gs ayrıca lige şampiyonluk lafıyla başlayan sizsiniz 3. bitirende sizsiniz Bursa şampiyon oldu diye sevinende siz Ama şunu anladım her musibette bir nasihat var derler ya aynen şu ÜLKEM de bir FENERBAHÇEM var birde diğerleri zaten bir gol atsaydık bunlarıda konuşamayacaktınız ya neyse

Ben Beşiktaş taraftarıyım ama haksızlıkları görünce da dayanamıyorum. Sizin sorununuz nedir biliyormusunuz. Galatasaray'ın almış olduğu UEFA kupasını hala hazmedememiş olmanız. Ömer Çavuşoğlu ile başlayan rezalet her sene katlanarak devam ediyor Fb camiasında.

1) Kadıköydeki maçlarda yönticilerinizin talimatıyla konuk takımın tribünlerine idrar dolu torbalar fırlatırsınız.

2) Kulüp başkanınızın talimatıyla kendi oyuncunuzu tartaklarsınız.

3) Yöneticileriniz bir hafta önce hakemler hakkında zehir zemberek açıklama yapıp, bir hafta sonra biz hakemler hakkında hiç konuşmayız diyebilecek pişkinliğe ve onursuzluğa sahiptir.

4) Yöneticileriniz kaçan şampiyonluğun faturasını Beşiktaş'ın kalecisine kesebilecek kadar aciz ve gülünçtür.

5)Beşiktaş Liverpoll gibi bir takım dan 8 gol yiyince bayram havasına girenler, Fener şampiyon olmadığı zaman sevinenlere bu konu sizi neden ilgilendiriyor diyebilme pişkinliğine sahiptir. (Pendikspor:7 - Fenerbahçe:0)

6).......

7) ......

Lütfen biraz realist olunda boşlukları da siz doldurun.

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Pendik, Fenerbahçe'yi ne zaman 7-0 yendi?

Onkolik

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Ben Beşiktaş taraftarıyım ama haksızlıkları görünce da dayanamıyorum. Sizin sorununuz nedir biliyormusunuz. Galatasaray'ın almış olduğu UEFA kupasını hala hazmedememiş olmanız. Ömer Çavuşoğlu ile başlayan rezalet her sene katlanarak devam ediyor Fb camiasında.

1) Kadıköydeki maçlarda yönticilerinizin talimatıyla konuk takımın tribünlerine idrar dolu torbalar fırlatırsınız.

3) Yöneticileriniz bir hafta önce hakemler hakkında zehir zemberek açıklama yapıp, bir hafta sonra biz hakemler hakkında hiç konuşmayız diyebilecek pişkinliğe ve onursuzluğa sahiptir.

4) Yöneticileriniz kaçan şampiyonluğun faturasını Beşiktaş'ın kalecisine kesebilecek kadar aciz ve gülünçtür.

5)Beşiktaş Liverpoll gibi bir takım dan 8 gol yiyince bayram havasına girenler, Fener şampiyon olmadığı zaman sevinenlere bu konu sizi neden ilgilendiriyor diyebilme pişkinliğine sahiptir. (Pendikspor:7 - Fenerbahçe:0)

6).......

7) ......

Sen gel şampiyonlar liginde fenerbahçe başarısızlık yaşarken onunla sevin sonra beşiktaş olunca biz dalga geçtik diye onu örnek ver siz ne yaptıysanız aynısını karşılık verdiik...

Dün e kadar fenerbahçe şike yapıyor diyen siz değilmiydiniz hakemleri alıyor diyen siz değilmiydiniz şimdide çıkmış yöneticilerin talimatıyla idrar atılmış yok kendi oyuncumuzu tartaklamışız, yalan dolanlarınız iftiralarınız tek tek ortaya çıkıyor Son maçda kendi kalenize gol atmalar falan filan onları göz önünde bulundurmuyorsunuz beşiktaşın yediği 1. gole bakarsak ibrahim toraman önündeki topu bırakıyor ve yavaşlıyor bursa sporlu oyuncu gelip topu alıyor asıul şike budur. taraflı yorumlar yapmayın...

---------- saat 15:59 eklendi ---------- önceki mesaj saat 15:58 eklenmişti ----------

Pendik, Fenerbahçe'yi ne zaman 7-0 yendi?

bu da sallama tekniklerinden biri...

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8

6).......

7) ......

:thumbup::thumbup:

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Bak kardeşim Ben sana kendimden örnek vereyim kendimi bildim bileli fenerbahçeliyim ve olacağım ailem de fenerbahçelidir ve gs uefa kupasını aldıgında Beykoz savaşalanına dönmütü sanki herkes seviniyor sevinçden silah atıyor kimileri konvoylara katılıyor bizde aynı şekil herkes gibi sevindik ve o anı gs li bjk li ts li arkadaşlarla çoşkuyla kutladık...

ama ne varki Fenerbahçe avrupa kupalarında başarısız olunca Anladım ki Gs lilerin tek sevinci Fenerbahçenin yenilgisiydi, yenilsin ama kime yenilirse yenilsin farketmez o gün sizin için bayram olduğunu anladım ve benim gibi birçok insan anladı bunu ve o günden sonra sizin yaptığınızı size yapmaya başladık... Ama gs ile muhattap olmaya gerek yok biz büyük bir spor klübüyüz....

Muhattap olmaya gerek yoksa cevap da yazmayıver olsun bitsin.

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Galatasaray Türkiye'dir.

Siz dövünün durun...

İkinci Denizli faciasını da yaşadınız, ömrünüz boyunca unutamazsınız.
Zaten Denizli faciası hala hepinizin içinde kalan bir yaradır.

denizli053401.jpg

937.jpg

Sizin klübünüzün utanç tablolarını da paylaşacağım merak etmeyin.

Handikap

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Valla bende utanıyorum...:D

Timsah yürüşümüzü nasıl çalarlar ya!...:D

Rüştünün yediği gole bakacaklarına; eski bir Fenerbahçeli Burak'tan yedikleri şut mu orta mı ne olduğu belirsiz ama kaleye giren Volkan'ın yediği gole bir baksınlar zahmet...Yemeseydinizde şampiyon olsaydınız...

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
konuyu fanatizm boyutuna getirdiniz arkadaşlar. konu futbol olunca nedense herzaman böyle oluyor. konu kilitlenmiştir. lütfen bundan sonra biraz daha anlayışlı olalım birbirimize karşı her takım taraftarına karşı. birde takım isimlerini düzgün yazalım!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...