Arama sonuçlarınız

1. Nietzscheee

Hesabımı Siler Misiniz?

Sosyal medyada ortaya çıkan bazı rahatsız edici durumlardan ötürü artık buraya üye olmak istemiyorum. Banlayın ya da hesabımı kapatın, her nasıl olacaksa. İyi akşamlar.
  2. Nietzscheee

En İyi Projelere Sahip Coinler

Projeleri sağlam dediğiniz coinler hangileri?
  3. Nietzscheee

Şarj Etmede Sorun Olur Mu?

Telefonum redmi 9s, gün içinde çok fazla oyun oynuyorum, önceleri fazla oynamadığım için 24 saatte bir şarja koyar 12-13 saat ekran görüntüsü alırdım. Şimdi oyuna saatler harcıyorum, 8-9 saat ekran görüntüsü alıyorum. Gün içinde bayağı bir azalıyor, biraz yükseltmek için 15 dk şarja koyup...
  4. Nietzscheee

Şifre Değişikliği

Pcden kendi kendine hesap çıkış yapmıştı. Daha sonra şifremi unuttum, uzun bir zamandır hesaba giremiyorum, telden konu açıyorum. E-posta adresime doğrulama kodu gönderildi diyor ama kod yok. Bir aydan uzun süre oldu. Tekrar deniyorum yine sorun.
  5. Nietzscheee

Korku Filmi Önerisi

Sizi korkutmuş olan korku filmi varsa önerir misiniz? Şu ana kadar 150'den fazla izlemişimdir, film aramaktan içim dışıma çıktı. Önerilere açığım.
  6. Nietzscheee

Kısmi Felç Olabilir Mi?

Bir yakınımın kürek kemiğinde aylardır sürekli bir ağrı vardı. Birkaç saat önce ağrı keskinleşti ve ensesine kadar yayılmaya başladı. Şu an yürümekte ve konuşmakta dahi zorlanıyor. Ambulansı aradıklarında doktor ağrı kesici alıp sıcak su uygulamasını istedi. Ağrı geçmezse tekrar ara dediler...
  7. Nietzscheee

Acil Bilgiye İhtiyacım Var

Bir yakınımın kürek kemiğinde aylardır sürekli bir ağrı vardı. Birkaç saat önce ağrı keskinleşti ve ensesine kadar yayılmaya başladı. Şu an yürümekte ve konuşmakta dahi zorlanıyor. Ambulansı aradıklarında doktor ağrı kesici alıp sıcak su uygulamasını istedi. Ağrı geçmezse tekrar ara dediler...
  8. Nietzscheee

Kitap Önerisi (Az vaktim var)

Bana kalın birkaç roman ve 2. Dünya savaşı ile ilgili birkaç kitap önerir misiniz?
  9. Nietzscheee

Tat Ve Koku Kaybı

Korona oldum yaklaşık 12-13 gün önce ve 6 gündür koku hiç yok ama şeker ve ekşinin tadını alıyorum, sadece onların, onunda dışında salt yemeğin ya da diğer şeylerin tadını alamıyorum. Hafif kırgınlık, birkaç kez baş ağrısı, birkaç defa burun akıntısı ve en faza 5-6 defa öksürük ve hiç ateşim...
  10. Nietzscheee

Ruhsuz Bomboş Bir Beden Gibiyim

1 haftadan fazla süredir hiçbir şey hissetmiyorum, iyi ya da kötü hiçbir şey umurumda değil sanki. Canım sıkkın falan değil. Hislerim yok olmuş gibi. Sadece hissettiğim bomboş bir beden. Aslında endişe duyduğum falan da yok, sadece mantığım bir şeylerin doğru gitmediği konusunda hemfikir.
  11. Nietzscheee

4000 Bin Liraya Laptop Önerisi

Arkadaşlar 4000 liraya öneri istiyorum ancak 5000'e kadar zorlama durumu olabilir ama olmasa iyi olur çünkü; dayım kızına alacak, diğer kızına da aldı ve istekleri bitmiyor, ben de dayımın çok fazla mevcut ekonomi durumunda fazla harcama yapmasını istemiyorum. Bunu gözeterek önerirseniz...
  12. Nietzscheee

Mekik Çekerken Garip Bir Ağrı Oluyor

Merhaba. Ben mekik çekince göbeğimin alt taraflarına bir ağrı giriyor. Sanki bir yumru varmış gibi, içimde bir şeylerin şiştiğini hissediyorum, sonra geri iniyormuş gibi. Bu birkaç defa tekrarlıyor. Birden çıkıp içeriden darbe yiyorum gibi. Bu son 1 yıldır oluyor, önceleri böyle olmazdı. Nette...
  13. Nietzscheee

Tel Önerisi İphone 11 değerinde

Bu sefer başka bir arkadaşım telefon önerisi istiyor. Kendisi iphone 11 alma düşüncesinde fakat ben o fiyata daha iyi telefonlar da olabilir dedim ama emin olmadığım için sormak istiyorum. Onun yerine daha iyi android telefon varsa önerirseniz sevinirim. Kamera kalitesi gerçekten iyi olacak...
  14. Nietzscheee

Oyunun Bir An Donup Kalması

Assassin's creed syndicate oyunu bir an donup kalıyor, bu her 5 dkda bir oluyor ve 10-15 saniye sürüyor. Oyun normal seyrinde kasmıyor bu arada zaten eski bir oyun sayılır. Ancak öylece birden donup kalması sinir bozucu. Bu arada oyunu tekrar silip yükledim.
  15. Nietzscheee

Mesajlara Geç Cevap Veren Kişiler

Benim her zaman gıcık aldığım bir konu zira konuştuğum kişinin kasıtlı yapıp yapmadığını anlarım, inat ettiklerini de seziyorum. Amaç ne anlamıyorum. Şu ana kadar bu yüzden birçok kişiyi engelledim. Twitterda 33kdan fazla takipçim var, yeni insanlarla tanışma konusunda çok sıkıntı yaşamıyorum...
  16. Nietzscheee

5-6 Bin Civarında Tel Önerisi

Yalnız internetten alım olmayacak, bunu gözeterek önerirseniz sevinirim. Arkadaş alacak, kafama göre önermeyeyim dedim. Daha çok oyun amaçlı ve şarj odaklı.
  17. Nietzscheee

Güncelleme Sonrası Bazılarının Yorumları

Ben miui forumda geziyorum bazen, çoğu kişi sorunlarını dile getiriyor, güncelleme sonrası şarj performansı 3-4 saat düşmüş kişiler var ki onlardan biri de benim. Ondan önce 11-12 saat ekran süresi alanlar 7-8 saat civarında almaya başladı. Bazıları çıkıp diyor ki gayet iyi değerler... Ben çok...
  18. Nietzscheee

Güncellemeden Sonra Şarj Başıma Bela Oldu

Eski sürüme dönme imkanım var mı? İlk gün 1,5 saat civarında daha az ekran görüntüsü aldım sonra bu 3 saat daha az duruma düştü. Yeni güncelleme bazı kişilerde sıkıntı yaratmadı ama benim gibi birçok kişide de yarattı. Xiaomi aldığıma bin pişmanım. Her telefon aynı performansı vermiyor. Eski...
  19. Nietzscheee

Güncellemeden Sonra Şarj İstatiskleri

Durum şu an aynen böyle. Güncellemeden önce 1,5-2 saat daha fazla ekran görüntüsü alıyordum. Ayrıca şarjımın %100'den 10 dk içinde 95'e düşme sorunu da çözülmedi. (9s)
  20. Nietzscheee

İngilizce Sözcüklerin Kullanıldığı Yerler

Esenlikler. İngilizce sözcüklerin nerede hangi amaçla kullanıldığını anlatan kaynak sitesi biliyorsanız yazar mısınız? Örneğin; ''see'' sözcüğü hem görmek hem de bazen anladım şeklinde kullanıldığına rast geldim. Genel kullanım amaçlarını anlatan bir kaynak.
  21. Nietzscheee

Android Oyun Önerisi

Android oyun önerir misiniz? Bağımlılık yapacak bir şey olsun, tür fark etmez.
  22. Nietzscheee

5000 Mah ne kadar gider?

Ekran açıklığı kaç olmalı? Sürekli oyun oynandığını göze alırsak. Bunu tecrübe edenler de cevap verirse sevinirim. Bir de android sistemin %25 seviyelerinde (Şarj kullanım) olması normal midir?
  23. Nietzscheee

Türk F-16, SU-25 Düşürdü İddiası

Ermenistan Savunma Bakanlığı, Gence Havalimanından kalkan Türkiyeye ait F-16, Ermenistan'a ait SU-25 savaş uçağını düşürdüğünü ve pilotun öldüğünü iddia ediyor. Doğru mu değil mi yakında ortaya çıkar. Daha önce Türk Ordusunun Suriye'de 3 savaş uçağını düşürdüğünü biliyoruz.
  24. Nietzscheee

Korku-Gerilim-Bilim Kurgu Film Önerisi

3 konuda film önerileri bekliyorum. Özellikle korku konusunda izleyip de beğendiniz varsa bol bol yazabilirsiniz. Çok bilinen olanları izlemişimdir bu arada dikkate alırsanız sevinirim.
  25. Nietzscheee

Ekran Kartı-İşlemci-Anakart Önerisi

Benim mevcut sistemim: 500 W power Gtx 750 Ti 12 Gb Ram DDR3 AMD FX(tm) 6300 Six Core 3.50 GHz Mevcut anakart modelimi bilmiyorum, pcden de öğrenemedim model yazmıyor nasıl bir şeyse. Bunlara uygun beni rahatlıkla 5-6 yıl götürecek ekran kartı, işlemci ve ona göre anakart... Aslında parça...
  26. Nietzscheee

Şarj Doldurma

Birçok forumda farklı farklı yazılar mevcut, telefonu yüzde kaçta şarj etmeliyiz diye. Bazıları 10, bazıları 25, bazıları 30-40 arası olduğunu ve hatta bazıları da telefonu %100'e kadar doldurmanın batarya ömrünü kısalttığını söylüyor. Ben de bu tür şeylere bakmayı bıraktım, doğrudan sorayım...
  27. Nietzscheee

İngilizce Bilgim Hakkında

Ben bir sitede anonim olarak şöyle bir şey yazmıştım: I'm sure most of them don't know English because they just speak... There is nothing to be done for them. But even though I know English ( a little ) , I want to see Turkish in the games when I play... Daha sonra biri benim yazdığım şeyle...
  28. Nietzscheee

Halsizlik, Baş Dönmesi, Uyuşukluk

Benim son bir buçuk haftadır günlerim iyi geçmiyor. Bende bel fıtığı başlangıcı vardı, hafif ağrılar oluyordu ancak bu hiçbir şeye engel olmuyor. Spor yapıyorum düzenli. Fakat bazen yüzüm, ayaklarım, ellerim ve bacaklarımda uyuşukluk ve karıncalanma oluyor. Genel olarak başım dönüyor gibi ama...
  29. Nietzscheee

Yeni Telefon Aldım

Bundan önce kendime Xiaomi note 9s almıştım. Amcama acil olarak araştırmadan Samsung Galaxy M21 64GB aldım. 2400'e aldım. Uygun mu sizce? Telefon umarım kötü değildir. Çok acil olduğu için düşünmeden aldım.
  30. Nietzscheee

Oyun Önerileri

Bağımlılık yapan, zar zor bırakacağım oyun önerileri bekliyorum. İçinde simülasyon da olursa sevinirim, klasik android strateji oyunları olmazsa sevinirim. Gerçeğe yakın, diplomasi yapılan strateji oyunu da olursa arasında sevinirim.
  31. Nietzscheee

Xiaomi Redmi Note 9s Şarj Sorunu

Telefonu yaklaşık bir haftadır kullanıyorum. Şarj konusunda bir sıkıntım var. Telefonumu yoğun kullanımda 24 saatte bir %35-40 arasında şarja koyuyorum. Buraya kadar sıkıntı yok ama ilk kullandığım iki gün içinde telefon %100 haldeyken %100 olarak şarj o esnada 20 dk gidiyordu daha sonraki...
  32. Nietzscheee

İş Başvurusu

Ben yeni mezunum da nasıl iş başvurusu yapacağım açıkçası bilmiyorum. İşkur ve kariyernet dışında nasıl yapabilirim? Yardımcı olur musunuz? Lojistik (Önlisans) Uluslaraarsı İlişkiler (Lisans)
  33. Nietzscheee

Sistemim Bu Oyunu Kaldırır mı?

Assassin's Creed® Odyssey Ekran K. : Nvidia GTX 750Tİ 2GB 128bit İşlemci : AMD FX(tm)-6300 Six-Core 3.50 GHz Ram : 12 GB Windows 7 64 Bit
  34. Nietzscheee

Epic Games Hata Veriyor

Epic games ...0007b hatası veriyor. Her yolu denedim olmadı. Bendeki programla sorunlu dll dosyalarına baktım yüzlerce gösteriyor. Biraz saçma bir durum. Ondan önceki bu tür sorunlarımı hep çözdüm ve böyle bir şeyle karşılaşmadım. Yardımcı olunuz. Ayrıca web üzerinden ücretsiz yayınlanan oyunu...
  35. Nietzscheee

Telefon Alıyorum

Ben Xiaomi Redmi Note 9S 64 GB ve Oppo Realme 6 128 GB arasında kaldım. Bugün ya da yarın alacağım. Oppo'dan bir adım geri duruyorum; 4300 mAh olduğu için ve de telefonda bildirim ışığı yok. Hangisini neden alayım? Teşekkürler.