Kısmi Felç Olabilir Mi?

Bu konuyu okuyanlar

Nietzscheee

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Bir yakınımın kürek kemiğinde aylardır sürekli bir ağrı vardı. Birkaç saat önce ağrı keskinleşti ve ensesine kadar yayılmaya başladı. Şu an yürümekte ve konuşmakta dahi zorlanıyor. Ambulansı aradıklarında doktor ağrı kesici alıp sıcak su uygulamasını istedi. Ağrı geçmezse tekrar ara dediler. Ağrı geçmedi, arttı ve aradılar. Şimdi de 6 saat beklemesini söylediler. Şu an çok kötü hissediyor. Kalkıp doktora birilerinin yardımı ile gitmeli mi? Ben yanında değilim, farklı şehirdeyim yardımcı olamıyorum pek.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,954
Ambulans çağırabilir ve bence öyle yapmalı. :)

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
Bir yakınımın kürek kemiğinde aylardır sürekli bir ağrı vardı. Birkaç saat önce ağrı keskinleşti ve ensesine kadar yayılmaya başladı. Şu an yürümekte ve konuşmakta dahi zorlanıyor. Ambulansı aradıklarında doktor ağrı kesici alıp sıcak su uygulamasını istedi. Ağrı geçmezse tekrar ara dediler. Ağrı geçmedi, arttı ve aradılar. Şimdi de 6 saat beklemesini söylediler. Şu an çok kötü hissediyor. Kalkıp doktora birilerinin yardımı ile gitmeli mi? Ben yanında değilim, farklı şehirdeyim yardımcı olamıyorum pek.
Aylardır ağrı çekip doktora neden gidilmez anlamıyorum vücut sinyal veriyor daha ne yapsın yani dile mi gelsin. Ağrı ile durulamıyacağı için ekstra önlemli acile götürsünler bari en azından ağrısını alırlar sonraki gün Poliklinik muayenesine gider

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Ambulansı ara, ısrarla çağır. Eğer araban varsa sana SMS atıyorlar sok. çıkma kısıtlamasına takılmadan gidebiliyorsun.

Nietzscheee

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Ambulansı ara, ısrarla çağır. Eğer araban varsa sana SMS atıyorlar sok. çıkma kısıtlamasına takılmadan gidebiliyorsun.
Ambulans çağırabilir ve bence öyle yapmalı. :)
Aylardır ağrı çekip doktora neden gidilmez anlamıyorum vücut sinyal veriyor daha ne yapsın yani dile mi gelsin. Ağrı ile durulamıyacağı için ekstra önlemli acile götürsünler bari en azından ağrısını alırlar sonraki gün Poliklinik muayenesine gider
Ambulansı aradılar zaten onlar beklemesini söyledi, birkaç defa aradılar. Önceden elbette muayeneye gitti, bugün yatağından bir ara uzun müddet kalkamamış. Şimdi biraz hareket edebiliyor ve bu arada yaşı 21. Hâlâ acı içinde kıvranıyor, ambulans gelmiyor. En son polisi aratacağım, yanında ben olsam götüreceğim ama kimse yok, bir tek küçük kardeşi.

ondemir_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Durumla ilgili detaylı durum verebilirseniz
Seve seve yardımcı olabilirim
Muayenesi yapıldığında teşhis ne konuldu