Telefon Alıyorum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Nietzscheee

Üyecik
Ben Xiaomi Redmi Note 9S 64 GB ve Oppo Realme 6 128 GB arasında kaldım. Bugün ya da yarın alacağım. Oppo'dan bir adım geri duruyorum; 4300 mAh olduğu için ve de telefonda bildirim ışığı yok. Hangisini neden alayım? Teşekkürler.

26¥¥26

Profesör
Note 9S al.Oppodan uzak dur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

alpotter

Profesör
Kesinlikle Realme 6

9S 4/64 GB, Realme 6 8/128 GB
Verimlilik dışında Realme 6 performansta daha iyi.
Bataryada 9s önde.
Realme 6'nın 90hz avantajı var.
Video çekim dışında Realme 6'nın kamerası daha iyi

Realme 6: Ekran, kamera, performans ve sade arayüz

9S: Batarya ve Arka kamera video çekim kalitesi.

alpotter

Profesör
Note 9S al.Oppodan uzak dur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

9S almak için tek bir neden yok. Neden oppo'dan uzak duralım ?

Kaan06

Üyecik
Ben Xiaomi Redmi Note 9S 64 GB ve Oppo Realme 6 128 GB arasında kaldım. Bugün ya da yarın alacağım. Oppo'dan bir adım geri duruyorum; 4300 mAh olduğu için ve de telefonda bildirim ışığı yok. Hangisini neden alayım? Teşekkürler.
Hocam, Redmi Note 9S kullanıyorum. Telefon çıktıktan 1 ay sonra satın aldım. Çok memnunum telefondan, şarjı çok iyi gidiyor. Başka sorun varsa cevaplarım.

Nietzscheee

Üyecik
Hocam, Redmi Note 9S kullanıyorum. Telefon çıktıktan 1 ay sonra satın aldım. Çok memnunum telefondan, şarjı çok iyi gidiyor. Başka sorun varsa cevaplarım.
Şarjı tam olarak nasıl? Ne kadar süre dayanıyor? Oyun oynarken ısınma oluyor mu? Ayrıca şarj ne kadar sürede doluyor?

Kaan06

Üyecik
Şarjı tam olarak nasıl? Ne kadar süre dayanıyor? Oyun oynarken ısınma oluyor mu? Ayrıca şarj ne kadar sürede doluyor?
Hocam, hiç oyun oynamıyorum. Oyun konusunda pek fikrim yok. Ben telefonu sosyal medya ve kitap okumak için kullanıyorum. Şunu söyleyebilirim 5000 lik batarya, hakkını veriyor. Yoğun kullanımda 10 saat ekran süresi alıyorum. Çok yoğun kullanmazsam telefonun şarjı 2 gün rahat gidiyor.