Şifre Değişikliği

Bu konuyu okuyanlar

Nietzscheee

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Pcden kendi kendine hesap çıkış yapmıştı. Daha sonra şifremi unuttum, uzun bir zamandır hesaba giremiyorum, telden konu açıyorum. E-posta adresime doğrulama kodu gönderildi diyor ama kod yok. Bir aydan uzun süre oldu. Tekrar deniyorum yine sorun.

Nietzscheee

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Sorun tam olarak nedir, şifrenizi mi hatırlamıyorsunuz. Lütfen ufuk.tukenmez@shiftdelete.net adresine mail atabilir misiniz?
Mail attım. Buradan da yazayım tekrar: Pcden hesabım çıkış yaptı, daha sonra şifremi unuttum ve giriş yapamadım. Şifre yenileme isteği için de mail adresime doğrulama/onay kodu gelmedi. Bunu birçok defa denedim. Konuyu da telden açtım.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,457
Mail attım. Buradan da yazayım tekrar: Pcden hesabım çıkış yaptı, daha sonra şifremi unuttum ve giriş yapamadım. Şifre yenileme isteği için de mail adresime doğrulama/onay kodu gelmedi. Bunu birçok defa denedim. Konuyu da telden açtım.
Doğru mail adresine baktığına emin misin? Yanlış hatırlamıyorsam Xenforo'da genel bir sorun vardı belki o ana denk gelmişte olabilirsin.

Nietzscheee

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Doğru mail adresine baktığına emin misin? Yanlış hatırlamıyorsam Xenforo'da genel bir sorun vardı belki o ana denk gelmişte olabilirsin.
Sorunum halledildi ancak yardım ile. Mail adresinde sıkıntı yoktu. Bu dediğimi birkaç ay önce de denemiştim ancak yine sorunluydu.

Son mesajlar