Soru Instagram şifre yenileme!

Bu konuyu okuyanlar

ThePrime

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Instagram hesabımız şuanda hiçbir cihazda açık değil. Hesabın Şifresi unutuluyor sonrasında denemelerle birlikte şifre yenilendikten sonra giriş için ikinci adım olarak 6'lı yada 8'li doğrulama kodlarını girmemizi istiyor. o sebepten dolayı giriş yapamıyoruz. Bu güne kadar yapılmış olan işlemleri sırasıyla anlatıyorum; Şifremi unuttum a tıkladıktan sonra instagram hesabına bağlı olan mail hesabımıza şifre yenileme maili geldi, bu mail ile şifremizi yeniledik, fakat sonrasında 6’lı yada 8’li kod istiyor. Bu 6’lı kodu google authenticator’dan ve duo mobile'den alamıyoruz, bağlı bir hesap yok uyarısı veriyor. Instagramın vermiş olduğu 8’li kodları da en son 1 yıl önce almışız ve bu kodları girdiğimizde instagram yanlış uyarısı veriyor. Bu süreçte farklı ajanslarla görüştük bir sonuca ulaşamadık. Aynı şekilde meta yetkilileriyle de görüşme sağladık fakat şifre işlemleri için meta nın içerisinde bir departman olmadığını bu sebepten dolayı yardımcı olamayacaklarını açıkladılar. Instagram help linkini yolladılar fakat oradaki adımlar sorunumuzun çözüm noktasında yetersiz kalmaktadır. Bu hesap işletmemize ait bir hesaptır. Bu hesabı nasıl tekrar kullanıma alabiliriz?