Arama sonuçlarınız

1. Reyzingen

Trading için en iyi borsa hangisi?

Borsaya girmek istiyorum sorun çıkarmayacak ve en az komisyon alan güvenilir uygulama hangisi bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
  2. Reyzingen

Yeni Sosyal Medya Sitem Yuyu'yu Kurdum

Teşekkürler
  3. Reyzingen

Neredeyse bir yıl aradan Youbea tekrar artık aktif! Öncelikle Adımızı Yubea olarak değiştirme kararı aldığımızı belirtmek istiyorum eski isimden pek memnun değildik, sitemizin yeni adı hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Canlı Yayın Güncellemesi: - Artık Youbea'da canlı...
  4. Reyzingen

Yeni Sosyal Medya Sitemiz Yuyu İçin Yatırımcı Arıyoruz

11. Sınıf
  5. Reyzingen

Teşekkürler evet sanırım biraz daha resmî bir yer orası
  6. Reyzingen

Çok teşekkür ederim, devlet destekliyor mu bilmiyorum ama bize küçük bir destek bile çok yardımcı olur.
  7. Reyzingen

Sitemizde mevcut bir çok özellik bulunmaktadır; - Yudeo (Reels tarzı sistem) - Başlık (Hastag tarzı sistem), fakat ayrıca gönderiler ve sayfalar trendleri de mevcut. - Gönderi Gönderme/Beğenme/Yorum Atma/Paylaşma/Rapor etme bulunmaktadır. - Yorum Gönderme/Beğenme/Yanıtlama bulunmaktadır. - Admin...
  8. Reyzingen

Teşekkür ederiz umarım daha da fazla insana hitap edebiliriz
  9. Reyzingen

Host ve Domain en kısa sürede alınacak.
  10. Reyzingen

Yuyu Yeni Güncelleme Bakiye Sistemi artık Yuyu'da ! - Şuanda alış ve bağış kapalıdır. (Çünkü host yok mantıkken) - Bağış alabilmek için en az 100 takipçiyi geçmeniz gerekir. - Yanlış anlaşılma olmasın, Yucoinleri her zaman satın alabileceksiniz ve birilerine gönderebileceksiniz. Fakat size bağış...
  11. Reyzingen

Öneri 9000-9500Tl Gaming Laptop Tavsiyesi

9000-9500Tl arası bir gaming laptop almak istiyorum önerebileceğiniz laptopları yazarsanız sevinirim :)
  12. Reyzingen

hocam sizde özel konuşma başlat yazısı çıkmıyor siz bana mesaj gönderir misiniz rica etsem 1626816341 Ufak Güncelleme; - Kayıt ile ilgili yaşanan sorunların farkındayız ve bu sorun sunucularımızdan kaynaklanıyor. Siz veriyi göndermeden sayfayı değiştirmeye (home sayfasına) attığından dolayı...
  13. Reyzingen

Matsu Kobayashi doğru mudur hocam?
  14. Reyzingen

Peki hocam kullanıcı adınızı atar mısınız ben sizin için şifre oluşturup mesaj olarak atacağım 1626815843 Aslında Türkçe karakter sorunu yok fakat nedense orada öyle gözüküyor. Aynı şey hashtagler içinde geçerli, ne yazıkki hashtag oluşturmak için ingilizce harfler kullanmak gerekiyor. Şuanlık.
  15. Reyzingen

Olurum hocam kullanıcı adınızı aklınızda kalan şifreyi bana özelden mesaj olarak atar mısınız?
  16. Reyzingen

Hiç sorun değil biz ve pek çok üyemiz gerçek e postalarımızla kayıt olduk ?
  17. Reyzingen

Uydurma bir hesap açarak hızlıca kayıt olabilirsiniz. Örnek: İsim:Ahmet Kullanıcı Adı:Ahmet1 :Eposta:jsfdhuasfıohasudhf@gmail.com şifre:112233 tekrar şire:112233
  18. Reyzingen

Çok teşekkürler mesajınız bize özgüven verdi 1626811706 Merhaba öncelikle siteyi 2 lise öğrencisi olarak kurduk ve yönetmekteyiz herhangi bir maddi gelirimiz de olmadığı için SSL ve Domain'i ikinci plana atmak zorunda kaldık fakat en kısa sürede edineceğiz şu an sitemiz localhosttur bir kuruma...
  19. Reyzingen

Duyuru Sdn Forum Bayram Hediyesi Geliyor!

Katılıyorum Mount And Blade II: Bannerlord
  20. Reyzingen

Bütün sosyal medya platformlarının popüler özellikleri Yuyu'da bulunmaktadır.
  21. Reyzingen

Biz açabiliyoruz hocam tekrar dener misiniz?
  22. Reyzingen

Yuyu'nun Büyük Güncellemesi; Trendler kısmına Başlıkları ekledim. (Twitter'da bildiğimiz Hashtagler), - Artık her yapılan Başlık Database'de kaydediliyor. (Önceden kaydetmek yerine postun içinden seçiyordum.) - Başlıkları incelerken ki kısım düzenlendi. Üstüne tıklayarak başlık ile ilgili...
  23. Reyzingen

"Gizemli Oyun" 18.00'Da Ücretsiz Dağıtılacak (Epic Games Içerir)

Epic her geçen gün kalitesini arttırıyor gerçekten.
  24. Reyzingen

Türk Irkçılığı

Hayır ben olabileceğinden bahsettim çünkü bu bahsettiğim durum çok yaşanıyor ve hala böyle hiç bir şey değişmedi zaten bildiğiniz gibi Türkler dünyanın her yerinde ırkçılığa maalesef maruz kalıyor
  25. Reyzingen

Сovid-19 Ne Zaman Biter?

Bitmeyecek arkadaşlar ömür boyu bizimle kalacak aynı domuz gribi gibi bir kaç yıl sonra (10-20 yılcık) insanoğlu olarak bağışıklılık kazanmış ve aşıda ilerlemiş olacak inşallah da ilacını bulmuş olacağız çünkü aşı kısa süreli bir koruma sağlarken ilaç bildiğiniz gibi tamamen koruma sağlıyor.
  26. Reyzingen

Türk Irkçılığı

Doğrudur arkadaşlar bunun böyle olmasının nedeni de maalesef bizim Türkler'dir 2000'lerin başlarında rus kadınları sanki Türkiyeye özellikle cinsel ilişkiye girmek amaçlı geliyormuş gibi bir algı oluşturuldu ve pek çok rus turist tacize maruz kaldı bugün arka sokaklarda sokakta ki hayat...
  27. Reyzingen

2000 Tl Ye Bu Laptop Alınırmı

Bence fiyatına göre gayet iyi laptopu alabilirsiniz
  28. Reyzingen

Iphone Bilinmeyen Numaraları Meşgule Atıyor.

Teşekkür ederim.
  29. Reyzingen

Iphone Bilinmeyen Numaraları Meşgule Atıyor.

geçen sene telefonumu ilk aldığım zamanlarda rehberimde kayıtlı olmayan numaraların beni aramaması için bir ayarı açmıştım şimdiyse onu kapatmak istiyorum ama bir türlü nereden kapatacağımı bulamıyorum bilgisi olan birisi yardımcı olursa sevinirim.
  30. Reyzingen

İnşallah :D
  31. Reyzingen

Tamam hocam yardımcı olamadığım için üzgünüm.
  32. Reyzingen

Peki hocam son bir kez şifreniz de Türkçe harfler bulunuyorsa onları değiştirebilir misiniz?
  33. Reyzingen

hocam kullanıcı adınızı internall olarak deneyebilir misiniz 1616595906 Bir kaç ay içerisinde projemizi daha da çok büyütmek istiyoruz bu yüzden biraz parayı gözden çıkartacağız desteğiniz için teşekkür ederiz.
  34. Reyzingen

Hocam ben de bir sorun olmuyor 2 farklı bilgisayardan ve browserdan kayıt olma denemesi yaptım ve bir sorun olmadı sizin sorununuzu hala tam olarak anlayamadım açıkcası 1616595507 Free Hosting kullanıyoruz
  35. Reyzingen

Türkçe harfler kullanmadan tekrar dener misiniz? 1616594886 Hocam biz de lise 2 ye gidiyoruz bu projeye başlayalı 4 ay oldu şimdiye kadar bir sorun yaşamadık çok şükür tabii ki bu yaşamayacağımız anlamına da gelmiyor fakat düzenli maddi bir gelirimiz de olmadığı için kullanıcı sayımızı...
  36. Reyzingen

SSL sertifıkası Haziran ayında alacağız şaun beta aşamasında
  37. Reyzingen

Tabii ki
  38. Reyzingen

Hesap oluşturma ekranından sonra giriş yapmayı dener misiniz?
  39. Reyzingen

Şimdi tekrar dener misiniz?
  40. Reyzingen

Sorunu tam anlayamadım görselli bir şekilde gösterir misiniz?
  41. Reyzingen

Teşekkür ederiz elimizden geldiğince geliştirmeye çalışıyoruz sizlerin de desteği ile
  42. Reyzingen

13000₺ Laptop Önerir Misiniz?

Az önce okuduğum bir bilgiye göre laptop da ryzen işlemciler intel işlemcilerden daha iyi deniyor doğru mu?
  43. Reyzingen

Yuyu Güncellemesi - Yeni giriş ekranı, - Yeni kayıt olma ekranı, - Kullanıcı aratırken profil fotoğraflarının düzensiz gözükmesi düzeltildi. - Trendler kısmındaki uzun isimlerin düzensiz gözükmesi düzeltildi. - Takipçiler kısmındaki "Takip Et" butonunun boyutu düzeltildi. - Gönderi gizliliğini...
  44. Reyzingen

Türkiye'de En Çok Oynanan 10 Mobil Oyun

Minecraft PE de paralı
  45. Reyzingen

Teşekkür ederim teşekkürler
  46. Reyzingen

Hekes casper a sövüyor gerçekten o kadar kötü mü?
  47. Reyzingen

Çok pardon 1660Tİ olacaktı ben yanlış yazmışım, nasıl kullandığını soracağım teşekkürler
  48. Reyzingen

Monster'ın 3060 modelini arkadaşım aldı ve fps sorunundan dolayı iade etmişti 1060Tİ kullanan başka bir arkadaşım daha çok fps alıyor bildiğim kadarıyla
  49. Reyzingen

Performans önceliğim
  50. Reyzingen

Teşekkürler
  51. Reyzingen

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi son bir kaç aydır pek çok nedenden dolayı global bir ekran kartı krizi var bu durum ülkemizde daha da vahim durumda o yüzden ben de gaming laptop almaya karar verdim bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
  52. Reyzingen

Okulların Açılması ile ilgili basın açıklaması

Aynen öyle sosyal mesafe falan gerçekten yalan bir Samsunlu olarak geçen sene çıkan şu üzücü haberi de hiç unutamıyorum, sadece bu olsa keşke ama haberlere yansımayan daha bir çok kişi okulda korona kaptı https://www.birgun.net/haber/samsun-da-240-ogrenci-karantinaya-alindi-319460
  53. Reyzingen

Müzik için bilgisayar ve telefonda kullanılabilecek kablosuz kulakiçi kulaklık önerisi

https://www.trendyol.com/sony/wf-xb700b-4-sony-extra-bass-ipx4-kulakici-bluetooth-kulaklik-siyah-p-43469925?merchantId=104683&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_urun_listeleme&adjust_tracker=uv21fv4_za1u3cm&adjust_campaign=epey_urun_listeleme...
  54. Reyzingen

Gerçekten öyle Allah sonumuzu hayır etsin
  55. Reyzingen

Yabancı ülkelerin sahibinden.com gibi siteleri var mı?

tamam buyrun en kaliteli siteler bunlar https://www.cargurus.com/ https://www.cars.com https://www.carmax.com/cars
  56. Reyzingen

sorun yok özelden mesaj olarak gönderdim arkadaşa
  57. Reyzingen

Var tabii ki ama reklama gireceği için burada yazamam.
  58. Reyzingen

Nedir bu işin aslı,sahiden bu kadar vahim mi?

Torrent e genelde reklam veriliyor siteye giriş yapıldığı zaman reklama tıklıyorsun diye biliyorum. fakat yasadışı olduğu doğru günah mı değil mi orası tartışılır
  59. Reyzingen

Nedir bu işin aslı,sahiden bu kadar vahim mi?

Biz hiç bir sorun yaşamadık torrent kullanırken
  60. Reyzingen

Teşekkür ederiz
  61. Reyzingen

Rica ederim
  62. Reyzingen

İngilizcemi geliştirmek isitoyrum

Ben genelde online oyunlarda yabancı insanlarla sohbet ederek ve dizi/film izleyerek kendimi geliştiriyorum, onun dışında da kullandığım cihazlar da ve oynadığım oyunlarda dili ingilizce yapıyorum bilmediğim kelimeleri de öğrenmiş oluyorum. Yabancı forumlarda ve sosyal medya sayfalarında çok...
  63. Reyzingen

Bir düzenleme yaptık dikkatlice tekrar dener misiniz Türkçe harfleri nick de kullanmayın.
  64. Reyzingen

Sorununu detaylı olarak anlatır mısın elimden geldiğince yardımcı olacağım, şimdi denedim herhangi bir sorun yok.
  65. Reyzingen

Bu test sunucusu olduğu için şimdilik hostingimiz bu siber saldırılara karşı sorun teşkil evet ama biz henüz bir sorun yaşamadık ileride bu sorunu çözeceğiz, destek bölümümüze de "profil düzenle" kısmından ulaşabilirsiniz
  66. Reyzingen

Forumda da görebileceğiniz gibi her hafta güncelleme yapmaya çalışıyoruz sitemizin amacı ise yerli sosyal medya platformu yapmaya çalıştık.
  67. Reyzingen

YUYU YENİ GÜNCELLEME - Artık bio'nuza emoji koyabilirsiniz. - Yorumları kapalı bir şekilde gönderi gönderme özelliği gelmiştir! Böylelikle yorum yapılmasını istemediğiniz bir gönderi atabilirsiniz. - Artık Hastaglerde "Popüler" veya "En Son" seçenecekleri mevcut . Böylelikle artık en son atılan...
  68. Reyzingen

Bu sorunu en kısa sürede çözeceğiz.
  69. Reyzingen

2 kişi geliştiriyoruz.
  70. Reyzingen

Hosting almadığımız için öyle yakında alacağız.
  71. Reyzingen

Biliyorum zaten forumdakilerin fikirleri bizim için çok önemli, tekrardan teşekkürler
  72. Reyzingen

Sorunu düzelttik.
  73. Reyzingen

şuan biz giriş yapabiliyoruz tekrar dener misiniz?
  74. Reyzingen

Teşekkür ederiz
  75. Reyzingen

Liseliyim Ve Sorunlarım var

9. sınıfta olduğunu tahmin ederek yazıyorum, dersleri bu kadar çok umursama kendini iyi olduğun alanda geliştir, asıl önemli olan şey sosyal becerilerin ve insan ilişkilerin dersler bundan sonra gelir
  76. Reyzingen

LGS yaklaşıyor ve benim ders çalışma isteğim bir anda gitti

Aynı durumu ben de yaşadım ve son aylar da matematiği saldım LGS' de çok kötü bir net yaptığımı görünce çok pişman oldum çalışmadığım için, kendini biraz motive etmeye çalış, küçük aralar ver ama asla çalışmayı bırakma.
  77. Reyzingen

F/P İşlemci önerisi istiyorum

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-ryzen-3-2200g-socket-am4-3-7ghz-6mb-onbellek-65w-islemci.html
  78. Reyzingen

Samsun 1. olmasına rağmen bize okulumuzun tarafından 2. dönem sınavlarının Nisan ayında yapılacağı söylendi
  79. Reyzingen

Laptop Tavsiyesi

Bana da 10-15k arası bir laptop önerir misiniz?
  80. Reyzingen

Hangi bluetooth kulaklıkığı almalıyım lütfen uzman arkadaşlar yardımcı olsun

Merhaba kulaklıklar hakkında çok bir bilgim yok bu 4 kulaklık arasında kaldım sizlerinde önerilerine açığım fakat bunlardan hangisi en iyisi yardımcı olursanız sevinirim...
  81. Reyzingen

Teşekkür ederim 1615295415 Teşekkürler :)
  82. Reyzingen

YUYU YENİ GÜNCELLEME - Yuyu'nun temasını artık değiştiriyoruz! Daha kullanışlı ve mobile uygun bir tema yapıyoruz! Yavaş yavaş tema komple uygulanacaktır. - Ufak tefek hatalar giderildi. - Trendlerin bozulması giderildi, artık trendler tamamen çalışıyor. - Profil fotoğraflarının postlara göre...
  83. Reyzingen

SON DAKİKA!!! | Toplu Taşımada Yaş Kısıtlaması Kalktı

Normalleşecek durumda olduğumuzu zannetmiyorum bugün korona da ilk 10 ülkeden biriyiz çok yanlış kararlar alınıyor sonradan göreceğiz bunun etkilerini
  84. Reyzingen

İyi güzel kamerası olan android cihaz mı yoksa tek kameralı iPhone se mi

Sosyal medyada android cihazlar çok kötü fotoğraflar çekiyor, ama sosyal medya için kullanmayacak iseniz aynı fiyatlarda bulunan android cihazlar da iyi fotoğraflar çekiyor.
  85. Reyzingen

Sunucalarımızı kapatmıştık şimdi tekrar açtık, eğer hala giriş yapamıyorsanız kullandığınız bir antivirüs programı varsa kapattıktan sonra tekrar giriş yapmayı deneyin
  86. Reyzingen

Evet ama hosting alacağız.
  87. Reyzingen

9000 Tl Pc Toplama

Keşke dün yazsaydın İtopya'da VOK Ultra İ5 10600 ve RTX 3060 sistemi 7999TL ye satılıyordu, benzer özelliklerle bu pc de var ama fiyatı bütçeni biraz aşıyor https://www.gaming.gen.tr/urun/47461/pc-hocasi-gg30-amd-ryzen-5-3600-asus-tuf-rtx-3060-oc-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/...
  88. Reyzingen

:D
  89. Reyzingen

Sword Art Online gibi bir teknoloji olabilir mi?

AR teknolojileri uzak değil fakat SAO gibi bir gerçekçilik yapılması 21. yüzyıl için zor.
  90. Reyzingen

Evet daha ekleyeceğimiz çok şey var destekleriniz için teşekkür ederiz .
  91. Reyzingen

Sword Art Online gibi bir teknoloji olabilir mi?

Yakın gelecekte mümkün değil fakat, imkansız değil.
  92. Reyzingen

Yuyu Yeni Güncelleme: - Artık video gönderebiliyorsunuz - Video boyutları ayarlandı. (hem paylaşılan postlar için hemde normal postlar için) - Fotoğrafların boyutları tam olarak gönderiye uymuyordu. Düzeltildi. - Fotoğrafların gönderileri paylaşınca yine fotoğraf boyutu gönderiye uymuyordu...
  93. Reyzingen

Aramıza katılmak ister misiniz?

Teşekkür ederiz. 1614012798 Umarım :)
  94. Reyzingen

Aramıza katılmak ister misiniz?

Merhaba daha önce yaptığımız projede bize çok destek olmuştunuz, desteklerinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum şimdi bambaşka bir projemiz var kendi oyun stüdyomuzu kurduk ShifDelete.NET'de başarılı arkadaşlarım olduğunu biliyorum kısaca bizden bahsetmek gerekirse amacımız para kazanmak...
  95. Reyzingen

Tasarımı biraz daha geliştireceğiz
  96. Reyzingen

Türkçe dil de mevcuttur ayarlardan yapabilirsin. 1613127166 Yakında video paylaşamı eklenecektir.
  97. Reyzingen

Bizce de öyle çok teşekkürler
  98. Reyzingen

YUYU YENİ GÜNCELLEME - Mavi tikliler için yeni güncelleme! Artık gönderdiğiniz gönderilerde de mavi tikiniz var ise mavi tikiniz gözükecek! - Artık bir başka kullanıcının gönderisini paylaştığınızda beğeni ve paylaşım simgesi olmayacaktır. Böylelikle asıl gönderi trende girebilecek, paylaşılan...
  99. Reyzingen

iPhone 11 64 gb yeterli mi?

bana yetiyor fazla uygulama ve 1000 üzerinde fotoğraf + video olmasına rağmen sorun yaşamadım.
  100. Reyzingen

Üst kısım düzenlenecek, default pp ile ilgili önerinizi düşüneceğiz. Teşekkür ederiz 1612640373 Teşekkür ederiz daha da geliştereceğiz.
  101. Reyzingen

YUYU YENİ GÜNCELLEME ?Artık Trendler bölümümüz var! ? Anasayfa'nın sayfa düzeni değiştirildi. ?Tüm Gönderiler'in adı Keşfet olarak değiştirildi. ?Keşfet sayfa düzeni değiştirildi. ?Buton simgeleri düzeltildi ?Mobil'de Keşfet çözünürlük sorunu giderildi. ?Başlık boyutu büyütüldü. ?Forumlarda...
  102. Reyzingen

Teşekkür ederim
  103. Reyzingen

Sorunla ilgileniyoruz, kullandığınız browser nedir?
  104. Reyzingen

Domain alamıyoruz çünkü henüz Lise öğrencisiyiz şuan böyle bir şeye para harcayabilecek durumumuz yok, bahsettiğin sorunla da ilgileneceğiz.
  105. Reyzingen

Bilgisayarınızı çözünürlüğünü yazar mısınız? Ondan kaynaklı olarak sorun olabiliyor.
  106. Reyzingen

hangi yerler acaba yazar mısın?
  107. Reyzingen

Mobilde bir kaç özellik eksik onun dışında kullanabilirsiniz.
  108. Reyzingen

Şu anda 52 üyemiz var :) 1612552732 Vaktimiz çok olmuyor o yüzden vakit ayıramıyoruz.
  109. Reyzingen

Teşekkür ederim
  110. Reyzingen

Evet,Yuyu'nun beta sürümünün 1.4 güncellemesi: - Emojiler eklendi. Artık gönderi atarkende emoji koyabiliyorsunuz. - Tema biraz daha değiştirildi. -Tema'da ciddi değişikliklere gideceğiz. Yakında çok daha büyük bir değişim göreceksiniz. - Bir kaç hata giderildi. bazen mesaj gönderilmemesi...
  111. Reyzingen

Ziya Selçuk 15 Şubat'ta Okulların Açılacağını Söyledi Peki Ya Siz Gitmek İstiyor Musunuz? (Anket)

Ben Samsun'da yaşıyorum diğer illerin durumunu bilmiyorum fakat biz de 15 Ekim 2020'de böyle bir olay oldu: https://www.sabah.com.tr/yasam/2020/10/14/samsunda-2-ogrenci-ve-1ogretmen-kovid-19-cikti-240-ogrenci-karantinaya-alindi
  112. Reyzingen

Ziya Selçuk 15 Şubat'ta Okulların Açılacağını Söyledi Peki Ya Siz Gitmek İstiyor Musunuz? (Anket)

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un açıklamasına göre(aşağıda ki linkten okuyabilirsiniz) okulları 15 Şubat'ta açmak istiyorlar ben de akranlarıma sormak istiyorum yani Lise'de olanlara,okul 15 Şubat'ta açılsa gider miydiniz...
  113. Reyzingen

Apple'ın kazık olduğunu düşünenler

10 ay önce iphone 11 aldım o zamanlar fiyatına göre alınabilecek en iyi telefon iphone 11'di
  114. Reyzingen

WhatsApp'a son

Cüneyt Özdemir'in kanalına konuk olan Doç. Dr. Ali Murat KIRIK "Şunu unutmamaız gerekir bir şey ücretsizse alınıp satılan ürün bizim kişisel verilerimizdir",aynı zamanda KIRIK "Telegram ve Signal'ın da pek bir farkı yok sadece biraz daha isnaflı davranıyor hiçbirinin birbirinden farkı yok".
  115. Reyzingen

En iyi GTA V RP Serveri Hangisi? (EightbornV Hariç)

Arkadaşlarımla roleplay sunucusuna katılmak istiyoruz ama hangisinin daha iyi olduğuna karar veremedik sizin bildiğiniz iyi bir server varsa yazar mısınız?
  116. Reyzingen

WhatsApp'a son

Hakkı abi bugün instagram hesabında ki canlı yayınında "whatsapp ı sileceklerin instagram ve facebook u da silmesi gerekiyor instagram hesabınızı açtığınızda zaten aynı sözleşmeyi kabul etmiş oluyorsunuz" dedi.
  117. Reyzingen

En iyi uygun fiyatlı ekran kartı markası hangisi?

3 dakika oldu :D
  118. Reyzingen

En iyi uygun fiyatlı ekran kartı markası hangisi?

Bir çok ekran kartı markası bulunmakta piyasada MSİ,Asus,Gigabyte,Sapphire bu markaları bilmeyen yoktur sanırım ama 2021 de pek de bilinmeyen ülkemizde ki uygun fiyatlı farklı markalar bulunmakta bunlardan hangisi en iyisi onu merak ediyoru.(Bir de EVGA var fakat marka kaliteli daha önce çok...
  119. Reyzingen

14 yaşındaki çocuk ailesini katledip intihar etti, sebep: "Balina"

Evet ediyor çünkü geliştiricisi tek başına değil, o ölse bile mavi balinayı daha yıllarca duyacağız
  120. Reyzingen

Monitör Tavsiyesi

seç beğen al kardeşim. https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-vg24vq-23-6-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-curved-monitor-p-HBV00000R2YJX https://www.hepsiburada.com/acer-xf240qs-23-6-165hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-pivot-oyuncu-monitor-um-ux0ee-s01-p-HBV00000RV6MG...
  121. Reyzingen

Bu sitem kaç bin tl

alabilirsin gayet iyi bir kasa
  122. Reyzingen

Bu sitem kaç bin tl

Şuan elinde ki kasanın ön fanları daha iyi hava akışı daha rahat olur ama sen bilirsin
  123. Reyzingen

Bu sitem kaç bin tl

Parçaların durumuna değişir fakat göre 5500-6000TL olabilir. (sistemi 0 olarak topladım 7200TL olarak çıktı)
  124. Reyzingen

10000TL Altında İş ve Oyun Laptop Önerisi

Ablan üniversite de kullanacağı için pek gaming laptop almak mantıklı mı emin değilim Apple'ın da macbook air modelleri çok iyi.
  125. Reyzingen

Ekran kartlarında bit ve GB farkı nedir?

Bit, ekran kartının işlemcisi –ki buna grafik işlemci, yani GPU nedir- ile bellekleri arasındaki iletişim veri yolunu temsil eder. Bellek ile iletişimini bir veriyolu üzerinden yapar. ... Bu veriyolunun 192 şerit yerine 256 şerit olması daha yüksek bir performans ile sonuçlanır GB da ekran...
  126. Reyzingen

10000TL Altında İş ve Oyun Laptop Önerisi

https://www.hepsiburada.com/asus-d509d-amd-ryzen-7-3700u-36gb-1tb-ssd-mx230-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-d509dj-ej119h8-p-HBV000017A7PT bu da dahil pek çok laptop freedos
  127. Reyzingen

Oneplus 8 mi iPhone 11 mi?

Tartışması bile olamaz OnePlus 8 [iphone 11 kullanıyorum] hatta forumda ki ilk konumda budur https://forum.shiftdelete.net/konular/iphone-11-mi-oneplus-8-mi.686417/
  128. Reyzingen

Tamamdır artık buradan devam ediyoruz ?
  129. Reyzingen

Henüz telefona Geri bildirimin için teşekkürler telefon sürümü şuan yapım aşamasında, şire sorununu şimdi düzeltiyoruz.
  130. Reyzingen

? Domain alacağız zaten şuan host da pek bir sıkıntı yaşamıyoruz ama senin için alırım.
  131. Reyzingen

Teşekkür ederim
  132. Reyzingen

Arayüz şuan beta olduğundan dolayı aynı kalıcak en son 2.0 güncellemesi ile tamamen değişecek.Bu yamada hataları düzelttik domain aldığımız zaman ip adresi de değişecek.
  133. Reyzingen

Evet,Yuyu'nun beta sürümünün 1.3 güncellemesi geldi henüz 3 gün oldu bugün ki güncellememiz: - Sayfalar yeniden boyutlandırıldı. - Bazı cihazlarda Gönderilerin normalden büyük gözükmesi sorunu giderildi. - Bazı cihazlarda profil fotoğraflarının yamuk, tam yuvarlak olmama sorunu giderildi. -...
  134. Reyzingen

220TL Rival 3 Alınır mı?

aynısını dedim ama indirimden dolayı stellseries istediğini söyledi ,zaten rival 3 gayet güzel bir mouse
  135. Reyzingen

220TL Rival 3 Alınır mı?

Stellseries'in hiç bir zaman kötü bir deneyim sunacağını zannetmiyorum TR'nin en iyi kanalları da incelemiş ve beğenmiş zaten
  136. Reyzingen

220TL Rival 3 Alınır mı?

Alınır hocam onu almak istemezseniz bu mouse a bir göz atın derim https://www.hepsiburada.com/logitech-g203-lightsync-rgb-mouse-pm-HB00000X8001 bu videodan sonra her zaman olduğu gibi fiyatına zam yapıldı.
  137. Reyzingen

[Forum Oyunları] Forum'un En Yaşlı Ve En genç üyesini buluyoruz

vallahi öyle abi ben de 16 yaşındayım ama 19 yazıyor profilde ?
  138. Reyzingen

Usb wifi adapter vs entegre wifi

Ping testi yaparsan anlayabilirsin. Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test
  139. Reyzingen

Naruto' daki En İyi Dövüş Sahnesi

Yani çocukken izlediğim Beyblade Bakugan Yu-gi-oh Pokemon Avatar Kaptan Tsubasa anime oldukları halde bana çizgi film gibi geliyor ama neyse.
  140. Reyzingen

Naruto' daki En İyi Dövüş Sahnesi

Çok uzun zaman önce naruto izlemiştim ama bence gaara vs rock lee en iyilerinden birisiydi shippuden de jiraiya vs pain diyebilirim 1609792282 evet çizgi film ama genelde çocukların görmesini istemeyeceğiniz içerikler olabilir.o yüzden anime çocuklar için ve 15+ yaş için olarak ikiye ayırılır
  141. Reyzingen

Amd ekran kartı

[silindi]
  142. Reyzingen

İphone 11 + Apple watch series 6 mı yoksa iPhone 12 mi?

Tabi ki iphone 12 bir iphone 11 kullanıcısı olarak söylüyorum.
  143. Reyzingen

Lise 2. sınıfız 1609783843 Biz webscripti kendimiz yazdık ama eğer sen telif hakkının sorun olmayacağı bir hazır paket bulursan kullanabilirsin.
  144. Reyzingen

farkındayız continue diyerek geçebilirsiniz en kısa sürede de domain alacağız.
  145. Reyzingen

kendi imkanlarımızla kurduğumuz sosyal medya sitesi, her gün geliştirmeye çalışıyoruz.
  146. Reyzingen

Domain almadık, böyle riskli bir işe bizim gibi lise öğrencileri için hemen para yatırmak çok mantıksız olur.
  147. Reyzingen

Dün forumda bahsettiğim sosyal medya sitemiz için bugün bir kaç güncelleme yaptık ,kısa sürede yelimizde geldiğince geliştiriyoruz ? Giriş ekranı artık mobile uyumludur. Yavaş yavaş tüm sayfalar mobile uyarlanacak. ?Giriş ekranındaki gereksiz butonlar kaldırıldı ve düzeltildi. ?Post kısmına...
  148. Reyzingen

7000-7500 tl ye iphone mi alnır android mi

İphone 11 kullanıyorum günlük hayatta bazen bana kafayı yedirtiyor donuyor ve dokunmatiği bozuluyor apple ın ekran değişimi kampanyası için sorgulama yaptım ama cihaz dahil değildir yazısı çıktı.
  149. Reyzingen

Sunucu sabah bakımdaydı şuan kullanımda. 1609750287 Şuan beta amaçlı açtık insanların düşüncelerini öğrenmek için bizde henüz lisede olduğumuz için sadece boş vakitlerimizde ilgilenebiliyoruz, ilerleyen zamanlarda para harcayacağımız bir proje olucak. Geri dönüşün için teşekkür ederim...
  150. Reyzingen

Teşekkürler şifre sorunu yaşarsan eğer, Profili Düzenle>Genel>Yeni Şifre>Değişikliği kaydet yapabilirsin.
  151. Reyzingen

Tekrar dener misin biz bir sorun yaşamıyoruz çünkü, beklenmedik şekilde fazla giriş oldu o yüzden de olabilir kusura bakma halletmeye çalışıyoruz 1609699041 tekrar dener misin?
  152. Reyzingen

Kullanıcı adını bana yaz şifreni değiştireyim istersen,henüz beta da olabiliyor.
  153. Reyzingen

Tabii ki ?
  154. Reyzingen

Henüz daha yolun başlarında olduğumuz yeni sosyal medya sitemizi kurduk daha bugün beta sürümünü açtık ve aklımıza yeni fikirler geldikçe hobi amaçlı geliştiriyoruz, buraya yazma amacım sadece sizlerin düşüncelerini de merak etmem benimle paylaşırsanız sevinirim. (giriş ekranı İngilizce'dir...
  155. Reyzingen

9500TL Sistem Önerisi

kafam çok karışık uzun zamandır sistemlere bakıyorum hatta foruma da sormuştum eskiden ama şimdi bütçemde biraz artış oldu mümkünse RTX olmasını istiyorum, lütfen güvenilmez sitelerden sistem önermeyin.
  156. Reyzingen

8000 tl sistem önerisi

işte dostum eğer bütçeyi artıracak ve intel sistem toplayacaksa senin topladığın sisteme nazaran bu daha iyi https://www.vatanbilgisayar.com/intel-10600-msi-rtx-2070-ventus-gp-b460-torpedo-samsung-500gb-ssd-kingston-16gb-ram.html
  157. Reyzingen

8000 tl sistem önerisi

Bende yeni sistem alacağım bu sistemi de düşünüyorum sen de bir göz atabilirsin. Gerçekten bu fiyata daha iyisi yok. https://www.vatanbilgisayar.com/amd-3500x-asus-dual-rx5700xt-o8g-evo-prime-b450m-k-ii-kingston-500gb-nvme-16gb-ram.html
  158. Reyzingen

600TL bütçe ile alınabilecek en iyi oyuncu kulaklığı hangisi?

Merhaba yeni bir oyuncu kulaklığı alacağım bütçem 600TL discord da özellikle çok vakit geçiriyorum bu yüzden mikrafon benim için çok önemli pek fazla bilgim yok kulaklıklara dair bu yüzden size de sormak istedim.
  159. Reyzingen

İyi bir gelecek için okul(üniversite) şart mı?

Tabiki eğitim çok önemli biliyorum ama,okulunu bırakıp şuan milyoner olan bir sürü insan var örnek vermek gerekirse: Bill Gates Mark Zuckerberg Michael Dell Steve Jobs Jan Koum Elizabeth Holmes Amancio Ortega Larry Ellison Steven Spielberg Ralph Lauren Acun Ilıcalı Düşüncelerinizi merak ediyorum.
  160. Reyzingen

KFC'nin Yeni Oyun Konsolu Geliyor!

vallahi ben internetten gördüm?
  161. Reyzingen

Evet tavuk satan
  162. Reyzingen

Konsolun Özellikleri: Özel Cooler Master NC100 kasa Intel Nuc 9 işlemci Asus RTX GPU 4k 240fps'ye kadar oyun deneyimi 2 adet Seagate BarraCuda 1TB SSD Değiştirilebilir ekran kartı slotu VR & Ray Tracing Desteği ve benim en sevdiğim özelliği... Sistemleri doğal ısı ve hava akımı sistemi...
  163. Reyzingen

Hiç bir konuda yeteneğim yok

Eşit ağırlıkçıyım YBS ile yazılımcı olabilir miyim?
  164. Reyzingen

Hiç bir konuda yeteneğim yok

Uzun zamandır bu sorunu yaşıyorum ilgi alanıma göre bir çok sporu denedim fakat hepsinde de başarısız oldum,derslerim çok kötü oyun oynamayı seviyorum ama istisnasız bütün oyunları kötü oynuyorum artık bilemiyorum ne yapacağımı ama geleceğimden endişe duymaya başladım, henüz lise 2. sınıfım...
  165. Reyzingen

iPhone 11 mi OnePlus 8T mi?

İphone 11 kullanıyorum kesinlikle OnePlus 8T zaten beni forumda tanıyanlarda OnePlus fanboyu olduğumu bilir.Dünyanın en iyi markasını sevmemek ne mümkün,kullanmak çok az nasip oldu ama uzun süreli kullanan herkes aynı cevabı veriyor 'ben artık OnePlus'dan başka marka kullanmam' bunu youtube da...
  166. Reyzingen

En sevdiğiniz film ?

Hocam Neo ve Morpheus'un tanıştığı sahnede kapatmıştım filmi sonrada hiç devam edesim gelmedi :d
  167. Reyzingen

En sevdiğiniz film ?

Inception The Dark Knight The Godfather serisi Forrest Gump Catch me if you can Genel olarak herkes LOR ve Matrix i seviyor ben de izlemeye çalıştım fakat her ikisininde de 20. dakika da can sıkıntısından kapattım ve bir daha hiç izlemedim.
  168. Reyzingen

Hangi OEM Kasa Daha İyi

Samsun
  169. Reyzingen

Hangi OEM Kasa Daha İyi

Babam sadece Vatan'a güvendiği için şart oldu.
  170. Reyzingen

Hangi OEM Kasa Daha İyi

Karar vermekte zorlanıyorum lütfen yardımcı olun hangi OEM sistem sizce daha iyi? https://www.vatanbilgisayar.com/intel-10400-asus-dual-rtx2060-evo-oc-prime-b460m-k-samsung-500gb-ssd-16gb-ram.html...
  171. Reyzingen

RTX 2060 Ventus XS'de RTX İyi Olur Mu?

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-rtx-2060-ventus-xs-6g-gddr6-192bit-dx12-nvidia-ekran-karti.html https://www.itopya.com/gigabyte-geforce-rtx-2060-oc-192bit-gddr6-dx12-ekran-karti/ bu ekran kartlarından birisini almayı düşünüyorum fakat RTX deneyimini nasıl vereceğinden şüphe...
  172. Reyzingen

Nasıl Bedava Discord Nitro Alabilirim?

Bedava discord nitro üyesi olan bir çok insan var ben de merak ediyorum nasıl yaptıklarını bilen birisi varsa ve bilgilendirirse sevinirim
  173. Reyzingen

Xbox 360 alınırmı.

eğer xbox series s alacaksan bence hiç girme o işlere boşuna para israfı
  174. Reyzingen

Geleceğin Meslekleri Neler?

Sizce geleceğimizin meslekleri neler olacak ve benim gibi henüz lise çağında arkadaşlarıma verebileceğiniz meslek tavsiyeleri neler?
  175. Reyzingen

İphone mu Oneplus mı?

OnePlus Oxygen kullanıyor Hakkı abi de dahil pek çok insan inanılmaz buluyor bu arayüzü çünkü ayrı bir işletim sistemi gibi çalışıyor. Örnek tasarımları da buraya bıraktım :))(genelde iphone kullananlar pek sevmiyor bu tasarımları)
  176. Reyzingen

İphone mu Oneplus mı?

evet bence de zaten konuyu bir anlık sinirle açtım arkadaşlarımla yeni tartıştık da :D
  177. Reyzingen

İphone mu Oneplus mı?

Evet sadece telefonları kıyaslıyorum.Diğer yönlerden OnePlus bir tek kulaklık üretiyor onunda airpods ile rekabet etme şansı olamaz.
  178. Reyzingen

İphone mu Oneplus mı?

Bence dünyanın en iyi telefon markası OnePlus'dır . Aynı zamanda forumda ki insanların düşüncellerini merak ettim sizce İphone mu? OnePlus mı? Nedenini de açıklarsanız sevirinim.
  179. Reyzingen

Dizi Gelmiş Geçmiş En İyi Türk Dizisi Hangisi?

Bazı dizileri eklemek için Cennet Mahallesini silmek zorunda kaldım.
  180. Reyzingen

Dizi Gelmiş Geçmiş En İyi Türk Dizisi Hangisi?

En çok sevilen dizileri ankete koyacağım tabiki unuttuğum diziler olacaktır onlar için şimdiden özür diliyorum.
  181. Reyzingen

ABD seçimleri bugün. Tahminleri görelim

İkiside çok kötü Biden bize yaptırım yapmak için fırsat kolluyor. Türkiye dış politika da çok kötü bir ülke umarım onların yaptırımlarıyla baş edebiliriz.
  182. Reyzingen

Zaman Makineniz OIsaydı Hangi Yıla Gitmek İsterdiniz?

Şunu yazmayı unutmuşum zamanda yolculuğunuzun hiçbir zararı olmayacak
  183. Reyzingen

Zaman Makineniz OIsaydı Hangi Yıla Gitmek İsterdiniz?

Neden o yılı tercih ettiğinizi de yazarsanız sevinirim :) Ben Cyberpunk 2077 oyununu çok merak ediyorum doğrusu aynısı zamanda 2077 yılında ki dünyayı da çok merak ediyorum bu yüzden 2077 yılına giderdim...
  184. Reyzingen

Celal Şengör isyan etti: Lütfen şu 6,6’yı artık silin

Yok yok bu ülkede hiç bir şeyi doğru söylemezler boşuna konuşmasın,Celal Bey.
  185. Reyzingen

Uygun Fiyatlı Ve Kaliteli Oyun Önerir Misiniz?

Euro bölgesindeyiz oyunlar zaten 60-80 euro arası değişiyor bu durumda oyun almak lüks oldu,sizlerden bana hem çok pahalı olmayan hem de kaliteli oyunları önermenizi rica ediyorum.
  186. Reyzingen

Hayalinizdeki Otomobil Ne?

Tesla'nın ülkemizde bu kadar sevildiğini bilmiyordum beklediğimden fazla Tesla mesajı geldi.
  187. Reyzingen

Yunanistan ve Fransa'dan deprem açıklaması: yardıma hazırız

Benzer bir açıklamayı Yunanistan'da yangın çıktığında biz de yapmıştık...
  188. Reyzingen

Hayalinizdeki Otomobil Ne?

Benim Dodge Challenger Hellcat
  189. Reyzingen

Hayatınızın Dönüm Noktası Nedir?

Başınız sağ olsun,mekanı cennet olsun.
  190. Reyzingen

SDN Forum Seçiyor: 2020' nin En iyi Oyunu Hangisi/Hangisi olucak?

Ben bazı ses getiren oyunları aşağıya koydum oradan oylayabilirsiniz.
  191. Reyzingen

Hayatınızın Dönüm Noktası Nedir?

Henüz o gün gerçekleşmedi fakat ben de merak ediyorum.
  192. Reyzingen

Geceye Bir Şarkı Bırak ?

...
  193. Reyzingen

Poco X3 NFC mi Realme 7 Pro mu?

Bu iki telefon arasında çok kaldık sizlerinde yorumlarınız okumak isterim.
  194. Reyzingen

Hatay’da sigara içmek için yol kenarında çakmağı çakan adam, çevredekiler tarafından darp edildi.

İyice paranoyak ettiler bizi,milletimizi bu duruma getirenlerin en kısada sürede acı çekerek ölmesini diliyorum.
  195. Reyzingen

Ordu'da Güneş Enerjisiyle Şarj Olan Araç Üretildi

Çok güzel bir atılım olmuş fakat aracın daha çok geliştirilmesi gerek bu şekilde seri üretime geçilmemesi gerektiğini düşünüyorum.
  196. Reyzingen

5 Yıl Önce Sıradan Olup Şimdi Lüks Olan Şeyler?

Türkiye dışa bağımlı olduğu için dolar çok önemli normalde Japonya'nın para birimi bizimkinden değersiz ama yerli üretimleri çok fazla bu da onları dünyanın en büyük 3. ekonomisi yaptı.
  197. Reyzingen

:D maalesef :D
  198. Reyzingen

çok doğru söyledin.
  199. Reyzingen

Evet ben de aynı başlığı SDN Foruma taşımak istedim,kitleler biraz farklı herkesin düşüncesini merak ediyorum. Ben de ekleyeyim Araba ve ev sahibi olmakta artık lüks oldu.
  200. Reyzingen

Benim açıkcası sayamayacağım kadar çok...
  201. Reyzingen

oppo reno 4

Oppo Reno 4 açık ara orta segment de ki en iyi cihaz tabi ki alınır
  202. Reyzingen

Üniversite İçin Dizüstü Bilgisayar Önerir Misiniz?

Ablam üniversiteye başlayacak bizlerde karar vermekte çok zorlandık fikirlerini merak ediyorum Max Bütçe:12.000TL
  203. Reyzingen

Uygun Fiyatlı Teknolojik Ürün Öner ?

Ben de Mi Band 4 kullanıyorum gerçekten güzel bir bileklik 1600767427 Ben alıyorum bunu ?
  204. Reyzingen

Uygun Fiyatlı Teknolojik Ürün Öner ?

Okuyan herkesten uygun fiyatlı ve kullanışlı bir teknolojik ürün önermesini rica ediyorum, bakalım 2020'nin son aylarında elimizde neler kalmış.
  205. Reyzingen

Sizce Türkiye'nin en iyi internet servis sağlayıcısı Hangisi?

Onu herkes biliyor sadece ben elimizdekinin en iyisi sordum.
  206. Reyzingen

Sizce Türkiye'nin en iyi internet servis sağlayıcısı Hangisi?

Ben Superonline kullanıyorum gayet memnunum .
  207. Reyzingen

iPhone 12 Pro Max'in Antutu Skoru Ortaya Çıktı! Sonuçlar Şaşırtıcı

OnePlus 8 pro'nun puanı şaşırtıcı derecede daha yüksek,aşığım OnePlus'a.
  208. Reyzingen

2020-2021 Yılında Alınabilecek En Uygun Fiyatlı iPhone Modeli Ne?

Bence fiyatlar düşmeyecek çok küçük oynamalar olucak
  209. Reyzingen

2020-2021 Yılında Alınabilecek En Uygun Fiyatlı iPhone Modeli Ne?

Gördüğüm kadarıyla hala uygun fiyatlı iPhone almak isteyen insanlar var,bence şuan alınabilir cihazlar iPhone Xr ve iPhone SE (2. Nesil) peki sizce şuan en uygun fiyatlı hangi iphone cihazı alınabilir?
  210. Reyzingen

Gelecekte Türkiye'de Yaşamak İstiyor Musunuz?

Bu yazdıklarıma inanmayan insanlar yapılan başka bir araştırmada 15 yaşında her 2 gençten 1 i yurt dışında yaşamak istiyor siz de tanıdığınız gençler (14-18) arasına sorabilirsiniz gelecekte nerede yaşamak istediğini...
  211. Reyzingen

Exynoslu Note 20 Ultra'ya rakip aranıyor.

OnePlus 8 Pro Oppo Find X2 serisi Bu iki cihaz dışında o cihazın başka rakibi olabileceğini sanmıyorum.
  212. Reyzingen

En Sevdiğiniz Telefon Tasarımı Ne Hangisi?

Bende seviyorum o tasarımları ama bütün ekran deneyimi de başka
  213. Reyzingen

:D haykırdım 1599074048 Bende anlamam vallahi yurtdışına gitsem bile Türkiye'de kesin evim olur ve her yıl gelirim Türkiye'ye. 1599074081
  214. Reyzingen

Olası öyle reis ama her geçen gün yaşam şartları zorlaşıyor ben oyun oynamayı seven birisiyim bu hobi bile zor oldu artık 500tl den çıkmaya başladı oyunlar.
  215. Reyzingen

2. El'de Bilgisayarım Ne Kadar Eder?

1599069171 Model adı: Casper D1 D100
  216. Reyzingen

Aynen ben de her sabah Londra cafelerinde çayımı içmeden güne başlayamıyorum.
  217. Reyzingen

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/sodev-arastirmasindan-turkiyede-gencler-yalnizca-yetenek-ile-bir-yerlere-gelebilecegine-inanmiyor-1739771 https://www.haberturk.com/polemik/haber/926236-gencler-neden-yurtdisinda-okumak-istiyor Buyrun hocam. 1599064638 1599064814 BU VİDEONUN YORUMLARINI...
  218. Reyzingen

https://tr.euronews.com/2018/09/21/turkiye-nin-beyin-gocu-sorunu-diplomali-gocmenler-anlatiyor https://tr.sputniknews.com/turkiye/202005191042074199-arastirma-her-10-gencten-6si-yurt- disinda-yasamak-istiyor/ Sayıların bazılarında...
  219. Reyzingen

3 GB telefon iyi midir oyun vs. Oynanmiycak

İşinize bir kaç sene boyunca fazlasıyla yarar.
  220. Reyzingen

Almanya,Japonya,Amerika bu üç ülke hedefin olsun derim :) .
  221. Reyzingen

Kim bilir belki komşuların seni gördükten sonra ön yargılarını yıkarlar. :)
  222. Reyzingen

Çok uzun zaman sonrasından değil bir kaç sene sonrasından bahsediyorum,üniversiteyi yurt dışında okumak isteyip orada hayat kurmak isteyen bir çok genç var.
  223. Reyzingen

2017 yılında Türkiye'den beyin göçü %60 artarak 120 bin kişiye çıktı ve bu sayının gittikçe artması bekleniyor ve yurt dışına giden gençler de geri dönmeyi düşünmüyor . 2020 yılında yapılan bir ankete göre ise Türk gençlerin %76'sı gelecekte Yurt dışında yaşamak istiyor,peki sizler ne yapmak...
  224. Reyzingen

En çok güncelleme alan Android telefon hangisi?

Sadece amiral gemileri için söz verdiler.
  225. Reyzingen

En çok güncelleme alan Android telefon hangisi?

Soru sadece ülkede bulunan telefonlar için geçerli. Google Pixel için değil :)
  226. Reyzingen

En İyi Kargo Şirketi Hangisi?

Sizce Türkiye'nin en iyi kargo şirketi hangisidir?
  227. Reyzingen

Bir E-Ticaret sitesinde alışveriş yaparken nelere dikkat edersiniz?

çok teşekkür ederim
  228. Reyzingen

Çok teşekkür ederim. 1595436627 Çok teşekkürler.
  229. Reyzingen

İphone 11'de En sevdiğiniz Renk?

E
  230. Reyzingen

Yani insanların yaşadığı deneyimler,teşekkür ederim geri dönüşünüz için.
  231. Reyzingen

Merhaba bir e ticaret sitesi kuruyoruz bir kaç aya hazır olucaz,bize fikirelerinizi belirtirseniz çok sevinirim her birisini teker teker okuyacağım.
  232. Reyzingen

İki gelinine cinsel saldırıda bulunan ve bir gelininden çocuğu olan adama 54 yıl ceza!

Bu ülkede artık ne zaman daha kötüsü olabilir diyorken beni yine şaşırtmıyor
  233. Reyzingen

Sizce 2019-2020'nin En İyi Telefonu Hangisi?

Neden?
  234. Reyzingen

s20 plus nasıl?
  235. Reyzingen

Evet anket açmıştım ama gözükmüyor sanırım
  236. Reyzingen

En İyi Telefon Ödülü Kimin Olmalı? Not:Biliyorum henüz 2020 bitmedi ve hala çıkıcak bir çok telefon var fakat ben yine de sormak istedim
  237. Reyzingen

iPhone 11 mi, OnePlus 8 mi?

Teşekkür ederim 18w ile beraber alacağım :)
  238. Reyzingen

çok teşekkürler
  239. Reyzingen

Pro modeli değil yanlız OP 8 olduğu için kararsızım zaten yoksa anında OP 8 Pro alırdım
  240. Reyzingen

İphone 11'in sorunlarından haberim yoktu bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.Keşke Pro ve ya Pro Max modellerini alabilsem fakat o kadar bütçem yok
  241. Reyzingen

İki telefon arasında kaldım ,lütfen fikirlerinizi belirtin karar veremiyorum kafayı yemek üzereyim. https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/223976-441835/apple-iphone-11_oneplus-8/