Exynoslu Note 20 Ultra'ya rakip aranıyor.

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,513
O nasıl bir zenginlik öyle yaw...
Knka bence değiştirme cihazın hala çok güzel

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
19,024
SD 865+'lı Note 20 Ultra 5G versiyonu. :D

Son düzenleme:

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
Allahına gurban gardaşım, budur!
Aynı kafada birini görünce içi ferahlıyor insanın. :)
Çürük elma konusunda hemfikiriz.

Note20 ultra tabii ki çok iyi ama, snp. modelini nereden bulabilirsin ki?!
Teşekkür ederim. Kendimi bildim bileli iPhone karşıyım ama forumda alacağım diyenlere de bişey demiyorum. ?Saygı duyarım. Snp. Modelini bulmak boynumun borcu oldu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

O nasıl bir zenginlik öyle yaw...
Knka bence değiştirme cihazın hala çok güzel
Aslında paranın yönünü ne tarafa cevirdinizle alakalı. Bazı şeyleri bazı şeylere tercih ediyorum ?

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,513
Teşekkür ederim. Kendimi bildim bileli iPhone karşıyım ama forumda alacağım diyenlere de bişey demiyorum. ?Saygı duyarım. Snp. Modelini bulmak boynumun borcu oldu ?

Aslında paranın yönünü ne tarafa cevirdinizle alakalı. Bazı şeyleri bazı şeylere tercih ediyorum ?
Ben neden tercih edemiyorum ???
Paranın gelmesi ile gitmesi bir oluyor gelmiyor bile cüzdana girmiyor.

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
Snapdrogonlu ve 12Gb'li versiyonu akşam elimde olacak. İlk izlenimleri ve fotoğrafları atarım buraya. (Fiyat 9500 tl.)

Reaksiyon puanı
6,381
Teşekkür ederim. Snapdragonlu Note 20 ultraya yakınım. Bulamasam ilk tercihim 8 pro sanırım.
Kesinlikle kalemli deneyim için size sıkıntı olmazsa 865 plus kullanan Note 20 Ultra bulamazsanız da OP 8 Pro öneririrm.

Snapdrogonlu ve 12Gb'li versiyonu akşam elimde olacak. İlk izlenimleri ve fotoğrafları atarım buraya. (Fiyat 9500 tl.)
Aldınız demek. Deneyim paylaşırsanız mutlu edersiniz beni. Foruma çektiğiniz videoları ve fotoğrafları koymayı unutmayın.

Çünkü ben 4K 60 kare çekerken lens arası geçiş çok güzeldi ama internette kötü diyorlar.

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
Kesinlikle kalemli deneyim için size sıkıntı olmazsa 865 plus kullanan Note 20 Ultra bulamazsanız da OP 8 Pro öneririrm.

Aldınız demek. Deneyim paylaşırsanız mutlu edersiniz beni. Foruma çektiğiniz videoları ve fotoğrafları koymayı unutmayın.

Çünkü ben 4K 60 kare çekerken lens arası geçiş çok güzeldi ama internette kötü diyorlar.
Bulamasam diye farklı bir kaç telefona baktım. 8 pro'da aralarındaydı. ama Note 10 plus'tan geçmek için yetersizdi sanki. Biraz uğraştan sonra temin ettim. Beklesem biraz buradaki fiyat düşebilirdi ama Yurt dışındaki fiyatlar dolar kurundan dolayı biraz daha artabilir düşüncesi ile almış bulundum.
Buraya ilk izlenimleri kamera ve video performansını yapabildiğim kadarıyla atarım.

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
Adamımızın işgüzarlığı yüzünden SN-986F modelini getirmiş. Exnyoslu 256GG'li versiyon. Fiyatı 8200e indirmesine rağmen almadım. İnat ettim snapdrogonluya. Onu getirmesem bile Exnoyslu 5G olanı getirtecem512gbli olan

Reaksiyon puanı
8,024
Arkadaşlar bir yıldır Note 10 plus kullanıyorum. Telefonu değiştireceğim benim net düşüncem Note 20 Ultra idi.ama şuan net değilim. Exynoslu modele gelen yorumlar ve olumsuz hava hevesimi kırmış olabilir. Bir diğer önceliğim snapdragonlu Note 20 Ultra.
Size sorum şuan alabileceğim en iyi ve en performanslı telefon hangisi. Lütfen fiyat bazında düşünmeyin. Fiyat-performans olayına girmeyin. Sadece performans istiyorum. Düşünceleriniz benim için çok önemli.(İphone hariç lütfen)
Hangi telefonu alayım????
iPhone 12 serisi dışında herhangi bir cihazın Note 20 Ultra ile yarışacağını sanmıyorum.

Reyzingen

Asistan
Reaksiyon puanı
193
Arkadaşlar bir yıldır Note 10 plus kullanıyorum. Telefonu değiştireceğim benim net düşüncem Note 20 Ultra idi.ama şuan net değilim. Exynoslu modele gelen yorumlar ve olumsuz hava hevesimi kırmış olabilir. Bir diğer önceliğim snapdragonlu Note 20 Ultra.
Size sorum şuan alabileceğim en iyi ve en performanslı telefon hangisi. Lütfen fiyat bazında düşünmeyin. Fiyat-performans olayına girmeyin. Sadece performans istiyorum. Düşünceleriniz benim için çok önemli.(İphone hariç lütfen)
Hangi telefonu alayım????

OnePlus 8 Pro
Oppo Find X2 serisi
Bu iki cihaz dışında o cihazın başka rakibi olabileceğini sanmıyorum.

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
İnternetten siz araştırınca herkes araştırmıyor ki. Mağazalara gidin sorun nadiren satıyorlar Note 10 serisini. Berbat fiyat politikası ve yanlış zamanlama yüzünden unutuldu gitti. Note 9 kadar ses getiremedi cihaz.
Şöyle bir şey var. Samsung Note serisini çıkaracağı zaman tahmini satış rakamları belirler. ve şuana kadar hepsini tutturmuştur. Note 10 plus çıkalı 25 gün olmuşken 1 milyon adet satarak S8'in 37 gündeki başarısını geçmişti. Bunun yanında samsung Note 10 satışlarının %67sinin Note 10 plus modeline ait olduğunu ve tahmini satış rakamlarına çok erken ulaştıklarını söylemişti. Ayrıca note 10 plus bugün bile alınası telefonlar arasında ilk 3tedir.

Bide iphone 11 satış rakamlarının gerçeği yansıttığını düşünmüyorum. Tek model ve altarnatifsiz olduğu için tek telefon için satış rakamları yüksek olabilir tabi. ama Sadece japonya ve abd'de birinci olan bir markanın birinci olması saçma. Dün dünya genelindeki Android - ios kullanım oranları açıkladı. Android %87 İos %13 piyasaya hakim. Demek ki içerisinde Android işletim sistemini kullanan ıphone 11'ler var ?

Son düzenleme:

Guaqroz

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Oppo find x2 diyorum hem 5G si var hemde 65watt hızlı şarj desteği, kötü tarafı ön kamerası 1080 p video çekebiliyo ama eğer kamera tarafına önem veriyosan note 20 ultra kesin cevap

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Adamımızın işgüzarlığı yüzünden SN-986F modelini getirmiş. Exnyoslu 256GG'li versiyon. Fiyatı 8200e indirmesine rağmen almadım. İnat ettim snapdrogonluya. Onu getirmesem bile Exnoyslu 5G olanı getirtecem512gbli olan
O zaman nasıl hissettin bilmiyorum ama buna ben bayağı bir üzüldüm.

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
O zaman nasıl hissettin bilmiyorum ama buna ben bayağı bir üzüldüm.
Valla bende üzüldüm. Ben biraz aceleci bir insanım. Onca şey sipariş ediyorum daha hiç birinin getirilmesini beklemedim. Şubeye gelir gelmez gidip ben alıyor o derece yani.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
SD865 Plus versiyonunun ekranı daha parlak, kamerası daha iyi, performansı çok daha iyi ve çok daha az ısınıyor.