Exynoslu Note 20 Ultra'ya rakip aranıyor.

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
Arkadaşlar bir yıldır Note 10 plus kullanıyorum. Telefonu değiştireceğim benim net düşüncem Note 20 Ultra idi.ama şuan net değilim. Exynoslu modele gelen yorumlar ve olumsuz hava hevesimi kırmış olabilir. Bir diğer önceliğim snapdragonlu Note 20 Ultra.
Size sorum şuan alabileceğim en iyi ve en performanslı telefon hangisi. Lütfen fiyat bazında düşünmeyin. Fiyat-performans olayına girmeyin. Sadece performans istiyorum. Düşünceleriniz benim için çok önemli.(İphone hariç lütfen)
Hangi telefonu alayım????

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Note 10 plus iyi telefon ama 1 yıldan uzun telefon kullanmıyorum. Biraz daha durursa satamam.
İphone sayılmazsa en güçlü telefonlar bildiğimiz gibi 865+ kullananlar. Onlar da şu anlık çok az. Bi rog 3,bir de sd’li note 20 (bir de lenovo vardı ama modeli unuttum)

Daha fazla 865+ kullanan cihazların gelmesini beklemek istemiyorsanız Sd’li Note 20 en iyi seçenek olur diye düşünüyorum. Hem Note 10 kullanıyorsunuz. Aynısının daha iyisini almış olursunuz.

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
İphone sayılmazsa en güçlü telefonlar bildiğimiz gibi 865+ kullananlar. Onlar da şu anlık çok az. Bi rog 3,bir de sd’li note 20 (bir de lenovo vardı ama modeli unuttum)

Daha fazla 865+ kullanan cihazların gelmesini beklemek istemiyorsanız Sd’li Note 20 en iyi seçenek olur diye düşünüyorum. Hem Note 10 kullanıyorsunuz. Aynısının daha iyisini almış olursunuz.
Note serisinde kalmak benide memnun edecektir. Aöa nelli olmaz

Lorville

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Eğer kararınız Snapdragonlu Note 20 Ultra almak ise dolar da yükselmeden almanız kanatindeyim. SD 865+ bu haliyle iyi rekabetçi bir telefon. Sadece performans istiyorsanız diğer markalardan aklıma geldiği kadarı ile Mi 10 Pro, Find X2 Pro, Poco F2 Pro. Özellikle Find X2 Pro kullanıyorum efsane. Ama Snapdragonlu Note 20 Ultra kullanmak isterdim.

The Cyclist

Dekan
Reaksiyon puanı
6,906
Oneplus 8 proyu listeme alacağım. Biraz ordan burdan araştırdım. Süper cihaz ama bu kulvarda mı tam bilemiyorum. Görüntüsüde hoş duruyor.

Garantili bir cihaz almak istiyorsanız en mantıklı seçenek.

S-pen benim için vazgeçilmez derseniz garantisiz olarak Sd 865+ Note 20 Ultra'ya da bakılabilir.

grbzz

Dekan
Katkıda Bulunan
Reaksiyon puanı
9,768
Oneplus 8 proyu listeme alacağım. Biraz ordan burdan araştırdım. Süper cihaz ama bu kulvarda mı tam bilemiyorum. Görüntüsüde hoş duruyor.
Donanım olarak çok güçlü eşit seviyede diyebiliriz.
Tasarımı hem sade hem de çok şık. Şahsen imkanım olsa yeşilini hemen alırım.

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
Garantili bir cihaz almak istiyorsanız en mantıklı seçenek.

S-pen benim için vazgeçilmez derseniz garantisiz olarak Sd 865+ Note 20 Ultra'ya da bakılabilir.
Benim için garantinin hiç önemi yok. Zaten android kısmında telefonun garantili olup olmaması hiç önemli değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Donanım olarak çok güçlü eşit seviyede diyebiliriz.
Tasarımı hem sade hem de çok şık. Şahsen imkanım olsa yeşilini hemen alırım.
Elinize telefon almak için para geçti diyelim. Oneplus mı samsun note 20 Ultra mı alırdınız.?

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Lütfen fiyat bazında düşünmeyin. Fiyat-performans olayına girmeyin. Sadece performans istiyorum. Düşünceleriniz benim için çok önemli.(İphone hariç lütfen)
Fiyat olayına girmeyin sadece performans istiyorum diyorsan Snapdragon 865+ işlemcisini kullanan telefonlara bakmalısın onlar da zaten belli Snapdragonlu Note 20 Ultra, Nubia Red Magic 5S, Lenovo Legion, Asus Rog Phone 3 ve Realme V5 Pro bunlar arasından Note 20 Ultra almanı öneririm zaten androidde garanti önemli değil demişsin

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Arkadaşlar bir yıldır Note 10 plus kullanıyorum. Telefonu değiştireceğim benim net düşüncem Note 20 Ultra idi.ama şuan net değilim. Exynoslu modele gelen yorumlar ve olumsuz hava hevesimi kırmış olabilir. Bir diğer önceliğim snapdragonlu Note 20 Ultra.
Size sorum şuan alabileceğim en iyi ve en performanslı telefon hangisi. Lütfen fiyat bazında düşünmeyin. Fiyat-performans olayına girmeyin. Sadece performans istiyorum. Düşünceleriniz benim için çok önemli.(İphone hariç lütfen)
İkinci el piyasasının olmaması sorun değilse Oppo find x2 alabilirsin.Snapdragon 865 işlemci,120 hz ekran hızı ve cihazda sıvı soğutma sistemi olmasından dolayı her oyunu maksimum ayarlarda çok az ısınma ile oynayabileceğin gayet iyi bir cihaz.Oppo find x2 dışında Poco f2 pro yada bir bak derim.İyi forumlar.

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
Fiyat olayına girmeyin sadece performans istiyorum diyorsan Snapdragon 865+ işlemcisini kullanan telefonlara bakmalısın onlar da zaten belli Snapdragonlu Note 20 Ultra, Nubia Red Magic 5S, Lenovo Legion, Asus Rog Phone 3 ve Realme V5 Pro bunlar arasından Note 20 Ultra almanı öneririm zaten androidde garanti önemli değil demişsin
Teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkinci el piyasasının olmaması sorun değilse Oppo find x2 alabilirsin.Snapdragon 865 işlemci,120 hz ekran hızı ve cihazda sıvı soğutma sistemi olmasından dolayı her oyunu maksimum ayarlarda çok az ısınma ile oynayabileceğin gayet iyi bir cihaz.Oppo find x2 dışında Poco f2 pro yada bir bak derim.İyi forumlar.
Teşekkürler yorumlarınız için.

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
Bunların haricinde OnePlus 8 Pro almanı öneririm.

ugureryavuz

Profesör
Reaksiyon puanı
430
Iphone a geçerseniz bir daha bırakmak istemezsiniz kardeşimdeki 7 plus exynoslu samsunglardan daha iyi

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
Iphone a geçerseniz bir daha bırakmak istemezsiniz kardeşimdeki 7 plus exynoslu samsunglardan daha iyi
İphone taraftarı değilim. İçimde iphone karşı sadece boşluk var. ? Şaka bir yana İphone sevmiyorum. bu yüzden almıyorum.

Reaksiyon puanı
10,327
(İphone hariç lütfen)
Allahına gurban gardaşım, budur!
Aynı kafada birini görünce içi ferahlıyor insanın. :)
Çürük elma konusunda hemfikiriz.

Note20 ultra tabii ki çok iyi ama, snp. modelini nereden bulabilirsin ki?!