Arama sonuçlarınız

1. TeknoLocks

Belediye Başkanı Sevgilimden Çok Mesaj Atıyor

Arkadaşlar bildiğiniz gibi şirketlerden gelen mesajları engelleyebiliyoruz internet üzerinden ancak belediyelerin attığı mesajları nasıl engelleyebiliriz .
  2. TeknoLocks

Yardım Windows Destek Saçmalığı

Windowsun kendi uygulamasında cihazınız desteklenmiyor diyor ancak github üzerindeki açık kaynak kodlu uygulamayı indirdim bir tane soft (zorunlu olmayan) gereksinim hariç diğerlerini karşılıyor
  3. TeknoLocks

Anket Kaç Liraya Logo Yaptırırsınız

Arkadaşlar normalde 1000 lira civarına kaliteli bir logo yaptırılabilir ancak ülkenin ekonomisi malum size sorum şu bir şirketiniz varsa veya olsaydı kaç liraya logo yaptırırsınız?
  4. TeknoLocks

Haber Yks'de Başarılar

benim de gireceğim sınav olan yks 2021de girecek olan herkese başarılar... umarım mutlu olacağınız bir sonuç gelir
  5. TeknoLocks

Anket Laptoplar Btc'den Hızlı Yükseliyor

bir yıl önce idareten laptop almıştım 3000 liraya acaba fiyat ne olmuş diye girip bakayım dedim 6200 lira olmuş siyaset konusu dışında olduğu için siyasi bir yorum yazmayacağım lakin bıktık ya bu ülkede gençlerin yüzü gülmeyecek mi neden yurt dışına çıkmak istiyor gençler.. nedeni gayet...
  6. TeknoLocks

Haber İletişim Başkanlığı'nın Tüm Vatandaşların 'Kişisel Verilerine' Ulaşması Yetkisine Onay Verdi

Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan’ın da arasında bulunduğu 5 üye, mahkeme tarafından verilen bu karara itiraz etti. İtiraz eden üyeler, kişisel verilerin İletişim Başkanlığı’nın eline geçeceği ve bu verilerin korumasız kalacağı konusunda uyarıda bulundu. Yüksek Mahkeme, itiraz eden 5...
  7. TeknoLocks

Anket Eurovision Adayınız Kim Olurdu

Eğer Türkiye bir gün eurovisiona katılırsa sizce kim temsil etmeli
  8. TeknoLocks

Anket Huawei İnstagram Görüntü Kalitesi Düzelebilir Mi?

Arkadaşlar bildiğiniz gibi HOS çıktı huaweinin tepe modellerine gelecek işletim sistemi olduğu için instagram özel optimizasyonu olur mu sizce iphonelerdeki gibi.. iphone almak istemiyorum ama sırf instagramı ve güncellemesi için gidip alıyorum bunu huawei başarabilir mi sizce
  9. TeknoLocks

Soru Matebook X Pro Vs Macbook Pro M1

Ders anlatım ve borsa takibi için alınacak macbook tavsiye eden arkadaşkar ders anlatım için grafik tablet kullanılacak macbooklarda sorun yaratır mı
  10. TeknoLocks

Yardım Kulaklıklar İnterneti Yavaşlatıyor

Arkadaşlar ikisi de 2.4 ghz yi kullandığı için bu sorunu yaşatıyor galiba çünkü 5ghz wifi ağına bağlanınca sorun çözülüyor lakin 5ghz iki duvar sonrasına geçemiyor sizin bu sorunu yaşamadığınız bluetooth kulaklık var mı bu sorunu yaşamayacağım1k ya kadar tavsiye kulak içi kulaklık önerisi...
  11. TeknoLocks

Steam 'E Korsan Mod Yükleme

Arkadaşlar oyunları almadan önce korsan olarak indirip oynarım seversem emeğe karşılık satın alırım (kesinlikle size tavsiye etmem virüs falan girer bilgisayarınıza) her neyse korsan olanında türkçe mod vardı democracy oyunun ancak steam atolyesinde yok nasıl türkçe mod yükleyebilirim..
  12. TeknoLocks

İsrail - Filistin

Evet israilin yaptığı cinayettir ancak filistin çiçek böcek dağıtmıyor etrafa daha 10 dk önce otobüs vurdular İLGİLİ HABER siyasete çekmemek adına hükümetin yaptıklarına değinmeyeceğim konu siyaset değil çünkü.. acaba filistin için sokağa çıkan insanlar israil için çıkıp katil filistin...
  13. TeknoLocks

Binance Türkiye

Arkadaşlar binance de hesabım vardı ancak anladığım kadarı ile türkiyeden işlem yapılamayacakmış binance tr gerçek binancenin tr kolu mu yani güvenilir mi?
  14. TeknoLocks

Bu Bir Dramdır

upload hızına bakınca 5. dünya ülkesiyiz sanırsınız (sırf rant için hızlandırılmayan upload) internet için çözüm önerisi sunan kimse yok mu ya en son hakkı alkan internetçi abiyi davet etmişti ancak o kadar bakan ile konuşuyor acaba hiç sormuyor mu internetin bu vahim halini
  15. TeknoLocks

İlk Amv Edit Çalışmam Nasıl Olmuş

İnstada falan gördüğüm edit tarzı üzerine biraz çalıştım nasıl olmuş izleyici olarak eksiklikleri nedir sizce
  16. TeknoLocks

Kablosuz Kulaklık Önerisi

arkadaşlar hem kendime hem babama bir kulaklık alma fikrim var benim kriterlerim -wifiye bağlanınca çok yavaşlatıyor diyen konular gördüm başka forumlarda ,mümkünse wifiyi yavaşlatmasın -ses kalitesinin ortalama olması yeterli canlı dersler için -mümkünse kulak üstü olmasın bütçe:500 babam...
  17. TeknoLocks

Suzerian Türkçe Yama Virüs

Arkadaşlar Suzerain adlı oyunun türkçe çevrisini yaptığını iddia eden sitelerin hepsi mining virüsü indiriyor bilgisayarınıza , çeviri yapan kimse exe dosyası vermez dil klasörü vs şeklinde verir, onu geçtim steam workshopuna ekler. dediğim gibi bunu indirmeyin indirtmeyin başka forumlarda çok...
  18. TeknoLocks

Coğrafya Kederdir

hakkı alkanın videosuna denk geldim amerikada maskesiz sokağa çıkıyor biz 17 gün kapanmadayız yemin ediyorum bıktım ya bi değişiklik olsun.. (siyasi başlığında açmadım konuyu onun için cevap yazarsanız siyasi olmamasına dikkat edin arkadaşlar durduk yere ban yemeyin)
  19. TeknoLocks

Sdn'nin Önerdiği Transfer Uygulamasına Dikkat

android-windows arası dosya transferi için önerilmişti güzel uygulmayadı ancak dikkatli olmanız gerekiyor fishing ile verilerinizi çalabilirler kaspersky uyarısını paylaşıyorum WeTransfer kimlik avı dolandırılıklarına karşı dikkatli olun Bu popüler dosya paylaşım...
  20. TeknoLocks

Youtube Video İndirirken Dikkat

Google aramalarda ilk sırada çıkan savefrom.net de virüs uyarısı veriyor kaspersky acaba hata mı diye mcafee ile de denedim o da verdi dikkatli olun
  21. TeknoLocks

Küçük Esnaf Batmak İstiyor (!)

Burada bahsettiğim şey tüm küçük esnaflara yönelik değildir.. bugün sabah haberlerinde küçük esnaf kan ağlıyor diye manşet gördüm neden kan ağladıklarını bi kaç yerde yaşadığım sorunu bir yaşadığım olayla anlatacağım -yanımda nakit yok sadece kart vardı bakkala girdim 3 su aldım 4.5 tuttu adam 5...
  22. TeknoLocks

Winrar Indirme Linki

sdn kendi sitesinde (forum olmayan) var ama link kırık resmi indirme sitesinin linki nedir warez sitelerden virüs bulaşsın istemiyorum
  23. TeknoLocks

Korsan Siteler Nerden Para Kazanıyor

korsan siteye yönlendirmemek için linkini veya ismini vermeyeceğim ama çok merak ettim para konusunu ve bir uygulama indirdim test için anlamlandıramadığım şey: domain adresi ,sunucu vs nasıl bu parayı karşılıyorlar anlayamıyorum sitesinde reklam yok, indirme linklerinde yönlendirme reklamı...
  24. TeknoLocks

"Köpekleri Kısırlaştırdık"

öncelikle eski konu var neden yeni konu açtın diyecek arkadaşlar geçmiş konular öneri veya görüşlerinizi soran konular benimki tamamen soru Mahallemizde gece bir sürü köpek oluyor ve bazen izliyorum bildiğiniz taş yiyor köpekler, aç oldukları dışarıdan belli kemikleri görünüyor zayıflıktan .bi...
  25. TeknoLocks

Karamsarlığa Düştüğüm Video

sanki işgal yıllarındaki görüntüler gibi değil mi, vatandaş evde diğer milletler (turistler) dışarıda; çok milliyetçi biri olduğum söylenemez ama bu görüntü bana aşırı dokundu.. (bu mesajdaki tüm içerikler sadece düşüncemdir herhangi bir bilgi taşımamaktadır)
  26. TeknoLocks

Banka Hesabı Nasıl Açılır

18 yaşıma girdim ve banka hesabı açmak istiyorum birçok yerde gerek oluyor özellikle iban vs için .. bundan önce papara kullanıyordum lakin dediğim gibi başkasından iban ile para alma özelliği olmadığı için yetersiz kalıyor .. sözün özü hesap açmak için ne yapmam gerekiyor ?
  27. TeknoLocks

Yine Yangınlar Yine Amd

Arkadaşlar laptop almıştım (amd a9 işlemci ,8gb ram,r5 ve 530 ekran kartı var) alalı bir yıl oldu normalde bu kadar fan çalışmazdı şimdi yarını yokmuşçasına fan çalıştırıyor Boş yere de çalışmıyor klavyenin üst kısmı gerçekten ısınmış .. Sebebi ne diye düşündüm ,korsan yazılım kullanmamaya...
  28. TeknoLocks

Photoshop Trickleri

2-3 yıldır ps kullanıyorum eğitim verecek derecede olduğumu tabi ki düşünmüyorum sadece yeni başlayanlara benim kullandığım bir kaç öneri vereceğim -kısa yolları çok iyi öğrenin çünkü ara yüzünde bir şeyleri bulmak pratik değil 1 saatte yapacağınız iş 6 saat sürer kısa yol bilmezseniz...
  29. TeknoLocks

Çerezleri Onaylamayın

Çerezleri adeta onaylamamızı şart koşan sitelerden kaçmanın bir yolu var arkadaşlar, ublock orgin eklentisini kurun eklentiye tıklayıp şimşek logosuna basıp pop up mesajının üstüne tıklayın görmek istediğiniz ana siteye ulaşana kadar aynı işlemi yapın çerezlerle verilerinizi vermeyin
  30. TeknoLocks

Amd Laptopların "Sorununu" Buldum

sabahtan beri microsoft ile 3 saat, lenovo ile 2 saat , yazılım mühendisi kuzen ile 2 saat uğraşım sonucu hiçbir sonuca varamadığım konuyu ingilizce aratınca çözüm buldum anlatayım hemen çünkü türkçe hiçbir yardım yok bu konuda adminler de seo için uygun bir başlıkla düzeltirlerse başlığı bu...
  31. TeknoLocks

Televizyonun Ekranı Büyük Mü Olmalı Yoksa Kalitesi Mi Iyi Olmalı?

Televizyon alırken ekranı büyük mü olmalı yoksa ekran kalitesi mi iyi olmalı çünkü uygun fiyata büyük ekranlı tvler var almak mantıklı mı ?
  32. TeknoLocks

Adobe Uygulamalarını Uyguna Alma

Böyle bir yöntem bilen var mı örneğin windows için bazı yerlerde satılan 20-30 liralık keyleri gibi bir yol .neden arıyorsun diyenler olacak bunu aramamın sebebi şu insanlar emek verip uygulama tasarlamış parasını verip kullanalım istiyorum ancak aylık 180 lira bence uçuk bir rakam yha ücretsiz...
  33. TeknoLocks

İphone 13 Fiyat Tahmini

sizce fiyatı ne olur
  34. TeknoLocks

"Papara Metal Kartı Siz Alamazsınız Biz Veririz"

Tasarımına bayıldığım bir kart yapmışlar ancak bir videoda papara ceosu böyle bir şey söylemiş "metal kartı siz alamazsınız biz veririz ,sadece değerli gördüğümüz müşterilere vereceğiz" demenin anlamı nedir sizce neye göre değerleme yaparlar eğer harcamaya göre yapacaklarsa aylık harcamalarımı...
  35. TeknoLocks

İnstagram Vb İçin En İyi Kameralı Telefon

Alacağım için değil sadece sizlerin görüşünü almak için açtım bu konuyu , instagrama video atınca tost makinesi gibi çıkarmayan android telefon var mı (çıkarmıyor demeyin instagram veya snapchat storylerinde gezerken kimin telefonu ios kimin telefonu android fark edebiliyorum) bunu çözümü var mı...
  36. TeknoLocks

Telefonların Video Testleri İnstagram Üzerinden Yapılmalı

SDN de telefon incelerken kendi kamera ara yüzünden test yapılıyor ancak hangimiz videoyu çekip galerisindeki haline bakıyoruz ki sosyal medya platformlarına atıyoruz bu videoları veya fotoğrafları . kendi kamera uygulaması ile çekilsin yine ama en azından instagram ,whatsapp vb uygulmalarda da...
  37. TeknoLocks

Eşcinsel Karakter Nedeniyle İptal Edildiği Söylenen 'Şimdiki Aklım Olsaydı' Dizisi, Başka Ülkede Çekilecek

"‘Şimdiki Aklım Olsaydı’ çekimlerine bir gün kala iptal edildikten sonra dizinin senaristi Ece Yörenç, olayın Kültür ve Turizm Bakanlığı ile ilgili perde arkasını kamuoyuna bildirdi. İptal kararının tek nedeninin eşcinsel bir karakter olduğunu söyleyen Yörenç, bunun korkunç bir olay olduğunu...
  38. TeknoLocks

BluTV Hafta Sonu Tamamen Ücretsiz

öncelikle sebebini bilmiyorum ama Sdn'de böyle bir haberi görmemek beni üzdü şahsen. *edit* sdn sayfasında bulamamıştım haberi forumun yan kısmındaki son haberlerde varmış haber kısaca şu : eğer girecek arkadaşlar olursa o günler dahilinde e postanız yerine kendi postanızı şifre yerine de...
  39. TeknoLocks

Pixel Telefonlara Nasıl Erişebiliriz

Kaçak imei falan uğraşmak istemiyorum ancak devletten kayıt yaptırınca da sadece o cihazı sen kullanabiliyorsun gibi bir şey duydum .. pixel cihazları normal yasal olarak nasıl alabilirim (ikinci elde başkası da kullanabilecek şekilde)
  40. TeknoLocks

Fen Dersleri Nasıl Çalışılmalı

Arkadaşlar bu sene yks ye gireceğim türkçe 35-40 arası sosyal 15-20 arası matematik 30-35 arası ancak fen netlerim 5-10 arası geliyor tyt bazına. bu dersleri siz zamanında veya şimdi nasıl hallettiniz .şimdiden teşekkürler cevaplar için
  41. TeknoLocks

Windows ,Türkiyeyi Takmıyor

Sesli asistan gelir tr desteği yok , güncelleme gelir tr sonra gelir ,bir hata ile karşılaşırsınız wintr ekibi format atmaktan başka çözüm önermez (o öneriyi dedeme sorsam o da yapar), uygulama mağzasında ab veya abd de açık şeyleri tr de bulamazsınız sizce bunun sebebi ne ? ( ilk başlarda...
  42. TeknoLocks

Hepsiburada 1 günde kargo getirmesi

Amazon prime kullanıyorum zaten bir veya en geç iki günde elime ulaşıyor , aranızda hepsiburadanın efsane kargosunu deneyen oldu mu memnun mu?
  43. TeknoLocks

Mi 11 Lite Tasarımı Neden Kötü

6,55 inc telefon nedir allah aşkına bugün bir türk yt kanalında incelemesine denk geldim adam tek elle kullanamıyor telefonu xıoamı mi 9 se den sonra neden bu makul ekran büyüklüğünü korumadı android tarafında(özellikle xıoamı) küçük ekran bulunmuyor doğru düzgün siz bu tasarımdan memnun musunuz
  44. TeknoLocks

mi wifi range extender interneti çok yavaşlatmaya başladı

kablo ile bağlı olan bilgisayar 30 mbs ile bağlanıyor normal wifiden bağlanınca 25 civarı oluyor ancak mi wifi range extender ile bağlanınca hız 3 e kadar düşüyor çözümü nedir
  45. TeknoLocks

Karantina Bitmeden Test Yaptırıp Negatif Çıkarsam Dışarı Çıkma Durumum Nedir

temaslı olarak görünüyorum ancak çocukla aynı ortamda bile bulunmadım test yaptırsam pozitif çıkarsa dururum evde kimsenin sağlığı ile oynamaya hakkım yok biliyorum ancak negatif çıkarsa 10 günlük karantina süreci bitiyor veya azaltılabiliyor mu bilen var mı sınav öğrencisiyim derslerden geri...
  46. TeknoLocks

İphone 13 Çıktığında İphone 12 Fiyatı

arkadaşlar iphone 13 çıkınca iphone 12 modeli 7000-8000 bandına düşer mi sizce yoksa sabit mi kalır
  47. TeknoLocks

SDN reklam kanalı olmaktan çıkmalı artık

3 yıldır hem rakip kırmızı logolu kanalı hem sdnyi takip ediyorum eve gelince acaba hangi videoları var diye açıp bakarım ve izlerim son dönemlerde her ikisinde de (galiba reklam verenlerle ilişkiyi iyi tutmak için) çoğunlukla güzel özellikleri veriliyor kötü özellikler videonun 1/50 sini bile...
  48. TeknoLocks

Dizilerden ve Filmlerden Aklında Kalan Sözler

Bir zamanlar popüler olan veya olmayan aklınızda kalan bir dizi sözü .. Çok Kötüyüm Lütfen Gel
  49. TeknoLocks

Tüm MMO FPS Oyunlar P2W'dir

Örneğin 60fps ekranı olan birisi ile 120fps ekranı olan birisi oyunda eşit olmaz başka bir örnek internet pingi 5 olan kişi ile 50 olan kişi aynı değil tabi bu kavram (p2w) oyun içi satın alımları falan kastediyor ancak donanımsal üstünlükler de p2w değil midir ? siz ne düşünüyorsunuz
  50. TeknoLocks

Markalar Hakkında Özet

Arkadaşlar gözlemlediğim kadarı ile markalar hakkında biraz bilgi vereyim (Forumdaki kişilerin birçoğu bunları zaten biliyordur benim amacım google'de teknolojiye uzak birisi aradığında bunu bulması ve işine yaraması ) .Son olarak elbette benden daha iyi bilen onlarca kişi vardır forumda, onlar...
  51. TeknoLocks

Old but Gold Şarkılar

sizin eski ama harika şarkı dediğiniz şarkılarınız ne edit. yıldızların altında - kargo
  52. TeknoLocks

Halk Sefalet İçindeydi

"halk sefalet içinde sürünürken yönetenler lüks harcamalar yapıp saraylarda oturuyor ,liyakat kalmamış tamamen tarikatların kuklası olmuş bir devlet " Osmanlının yıkılma döneminde yaşanan şeylerin özeti arkadaşlar ..
  53. TeknoLocks

İphone - Macbook Uyumunu Androide getirme

Aynı üretici üretiyor biliyorum bu yüzden birbirleri ile bu kadar senkronize çalışıyorlar ancak illa ki bunun benzerini yapan bir uygulama vardır geçen sdn yt kanalında inceliyorlardı böyle bir şey ancak o uygulama değildi ve yapabildiği çok sınırlı idi (sadece dosya transferi yapıyordu) kısaca...
  54. TeknoLocks

Android Kullanıcıları Fakirdir (?)

Bugün (sdn'den sonra en büyük ,logosu kırmızı olan) teknoloji sitesindeki bir haberde yorumlarda steve jobs nickli birisi "fakir dandroidçiler ağlıyordur şimdi" yazmış şu sıralar twitter olsun böyle teknoloji siteleri olsun android kullanan insan fakirdir mantığı nerden geliyor android...
  55. TeknoLocks

Bir Daha Asla Almam Dediğiniz Telefon Markası?

Bir sorun yaşayıp yada verdiği hizmetten/performanstan memnun kalmayıp bi daha asla dediğiniz markalar edit: general mobile ilk çıktığında yerli dediler alaım dedik aldık bi tane keşke o parayı yaksaydım en azından escobar effect olurdu
  56. TeknoLocks

Ekran Kasa Oranı Yüksek Küçük Android Telefon

Arkadaşlarım android telefonları kendi satıyormuş gibi öneriyor ve şu an androide aşırı hypelandım yaza doğru alacağım , onların telefonu android bir tanesinde mi note 10 vardı görünüşü güzel ancak telefon çok büyük diğerinde de huaweinin bir telefonu var ancak onun da alttaki çerçevesi çok...
  57. TeknoLocks

Windows 10 tasarım güzelleştirme

Arkadaşlar kullandığım birkaç uygulama var bazıları ücretli internetten bedava da indirebilirsiniz ama ben microsoft storeden indirdim virüssüzdür diye siz de biliyorsanız eklerseniz sevinirim 1-Modernflyouts soldaki ses açma popup tasarımını sağdakine çeviriyor 2-Taskbar X (ücretli) görev...
  58. TeknoLocks

Fifa Klavye ile Oynanır Mı

Yani tabiki oynanır ama kol ile oynamanın zevkini verir mi eskiden pes 13 falan oynamıştım klavyede zevkli gibiydi ancak o yıllarda pek oyun oynamadığım için o bile zevkli gelmiş olabilir, son yıllarda ise ps kafelerde kollarla oynuyorduk arkadaş çevremle korona sağolsun gidemiyoruz bende fifa...
  59. TeknoLocks

Android kullanıcıları ios kullanıcılarına göre arkadaşlık ilişkilerinde daha iyiler

Ben demiyorum araştırma yapmışlar onlar öyle diyor sizce durum ne bahsettiğim araştırma : Study says Android users make better relationship partners than iPhone users
  60. TeknoLocks

F1 2021 istanbul gp'si olmayacakmış

Sizce geçen seneki olaylarla ilgisi var mı ?
  61. TeknoLocks

Twitter donate sistemi

twitter platforma donate sistemini entegre etmeyi planlıyormuş artık abazan amcaları dolandırmayan kalmayacak sitede siz ne düşünüyorsunuz
  62. TeknoLocks

SDN Teknoloji Marketi Açmalı

İnternetten neredeyse her ay teknoloji alışverişi yapıyoruz ve güvenemediğimiz 3.parti satıcılar satıyor pazar yeri mantığı ile keşke sdn bir online teknoloji marketi açsa da alışveriş yapsak.
  63. TeknoLocks

Xıaomı akıllı saatlerinin artık f/p olmaktan çıkması ...

Arkadaşlar internette dolanırken denk geldim sdn youtube kanalı mi watch inceliyordu anladığım kadıyla mikrofon ve hoparlör gibi şeyler yok bu akıllı saate.Sesli asistanı söylemiyorum bile o da yok.Bugün çinden veya türkiyeden apple watch çakması alsanız (asla çakma önermiyorum sadece kıyaslama...
  64. TeknoLocks

Birden fazla farklı hoparlörü aynı anda çalıştırmak

jbl go ,,oppo ve preo hoparlöre sahibim hepsi telefona aynı anda bağlanıyor ancak aynı anda çalmıyor bunun ile ilgili bir program var mı bildiğiniz şimdiden teşekkürler
  65. TeknoLocks

XR 2021 yılında alınır mı

XR alınır mı daha öncesinde ip7 telefonum olmuştu uzun süre güncelleme vermesi harika bir şeydi ancak XR bu sene çıkmadı 2018de çıktı güncelleme alması ne kadar daha devam eder
  66. TeknoLocks

Orijinal şarj aleti daha yavaş şarj ediyor

Arkadaşlar son bi kaç gündür telefonumun aşırı yavaş şarj olduğunu fark ettim ve evde test yaptım sonuç olarak (adaptör aynı)kutu içerisinden çıkan kablo ile test gm5 şarj kablosu ile yaptığım testin çok altında kaldı acaba kablom mu bozuldu bilmiyorum ekran görüntüleri ekte yazılımsal bir şey...
  67. TeknoLocks

jbl go 3 fiyatı düşer mi

jbl go 3 almak istiyorum ancak 400 lira da bütçe ayırmak istemiyorum max 300 lira civarına düşer mi düşerse ne zaman düşer alternatif öneriniz var mı şimdiden teşekkürler
  68. TeknoLocks

15 inc vs 13 inc Laptop Farkları

15 inc lenovo bir laptop kullanıyorum ekran kasa oranı güzel ancak biraz büyükmüş gibi geliyor önceliklerim pil performansı ve ekran kasa oranının büyük olması kısacası estetik 13 inc laptop kullanan arkadaşlarım pil performansı ve ekranı nasıl ve tekrar alacak olsanız hangisini alırsınız...
  69. TeknoLocks

Güvenli Son Dönem Vpn Servisleri

Önceliğim güvenlik ve hız arkadaşlar ücretli veya ücretsiz farketmez şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler..
  70. TeknoLocks

Papara gibi şirketler neden bşkasından havale kabul etmiyor

kendi banka hesabımızdan para gönderiliyor fakat başkasından havale alınamıyor acaba kullanıcılar olarak bilmediğimiz bir düzenleme mi var bu konuda merak ettim bilenler açıklarsa sevinirim
  71. TeknoLocks

Telefon Boyutları

iphoneden xıoamıye geçtim ve şunu farkettim telefon çok kalın ve büyük android cephesinde çerçevesiz ekran dediğimiz ekran türüne sahip ince ve minimalist (en azından XR boyutlarında) bir telefon özellikle xıoamıde bulamadım biliyorsanız önerir misiniz
  72. TeknoLocks

Google Pixel Telefonları Türkiyede Neden Resmi Olarak Satılmıyor

Sebebini bilen arkadaşlar açıklayabilir mi , fiyat mı acaba diye düşündüm ama fiyat olarak muadili olan iphone modellerini apple getiriyor.
  73. TeknoLocks

"CORTANA" Türkçe dil desteği

Microsoft 2015 yılından beri getirecez diyor ve getirmiyor sizce şu saatten sonra getirir mi kişisel görüşlerinini merak ediyorum.
  74. TeknoLocks

Ali Koç vs Aziz Yıldırım

Sizce hangisinin fenerbahçeye bir şeyler katma potansiyeli daha yüksek
  75. TeknoLocks

Türkiyede Online Olarak Freelance İş Var Mı

İş aramıyorum ancak ne zaman lazım olacağı belli olmaz benim merak ettiğim şey freelance iş var mı türkiyede bildiğim kadarı ile yurt dışında birçok iş var freelance olararak bildiğiniz online işler var mı teşşekürler sağlıklı günler şimdiden herkese
  76. TeknoLocks

Videoları 1080p izleyememe

Arkadaşlar lol indirmiştim geçen hafta orta grafiklerde 40-60 fps arası oynatıyordu ve cihazımın linki bu "Lenovo İdeapad " ancak youtubede 1080p50fps video açınca cpu kullanımı %100 oldu nedendir donanımsal ise cpuya bişey yapamam ancak ram yükseltmesine bütçem var ram ile alakalı ise bu arada...
  77. TeknoLocks

Yerli Telefonlar Kayıp

Bir zamanlar çok umutlanmıştım ama şu an tüm umudumu kaybettim . GMden aldığım iki telefon da bir yıl geçince bozuldu ve garantisi de( migrostan almıştım) hiçbir şey yapmadan geri göndermiş o sıralar iphone 6s mikrofon arızası sebebi ile gidip yenisi gelmişti GM telefon açılmıyordu bile her...
  78. TeknoLocks

Çenti̇kli̇ Telefonlarda Netfli̇x Tam Ekran Ve Uygulama Desteklenmi̇yor Sorunu

Özellikle de şu günlerde olmak üzere birçok kişi evden çıkmıyor ve Netflix izliyor bu da sorunların gün yüzüne çıkmasına sebep oluyor benim karşılaştığım 2 sorun var SORUN 1-Bu cihaz, uygulama tarafından desteklenmiyor veya Bu uygulama cihazınız ile uyumlu değil Bu sorunların başlıca...