Windows 10 tasarım güzelleştirme

Bu konuyu okuyanlar

TeknoLocks

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
332
Arkadaşlar kullandığım birkaç uygulama var bazıları ücretli internetten bedava da indirebilirsiniz ama ben microsoft storeden indirdim virüssüzdür diye siz de biliyorsanız eklerseniz sevinirim
1-Modernflyouts
soldaki ses açma popup tasarımını sağdakine çeviriyor
modernflyouts.png

2-Taskbar X (ücretli)
görev çubuğunun tasarımını istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz
FalconX-taskbar-blur-style.jpg

3-Mytube (ücretli kısmı da var)
bunun düzgün fotoğrafını bulamadım ama youtube uygulama apisini kullanıyor tasarımını acayip güzelleştirmenin yanında gerçek youtubeden daha stabil çalışıyor

4-Fluent Search
Malum macbooklarda arama yapınca sadece bilgisayarı değil her şeyi arıyor internet müzik hesap makinesi vs bu da o işe yarıyor tasarımını da istediğiniz gibi yapabilirsiniz
65n8avaj1ka61.png

5-Quick Look
Yine macbooklarda dosyayı açmadan dosyaya bakma uygulaması ama pek stabil değil şimdilik
quicklook-windows-10-app_.jpg
quicklook_2x.png

6-Files
dosya uygulamasının aşırı güzel hali
apps.43287.13649428968955623.68a65709-bc76-40cb-9c3d-c5242b2fd013.c3f25032-dd06-4928-8e68-e4ce154f64a8

arkadaşlar kendimce size yardımcı olmaya çalıştım uygulamalar bu kadardı bu sene sınavım olduğu için son forum yazım inşallah sınavdan sonra geri gelince windowsta otomatik gece gündüz döngüsü yapmayı anlatacağım yabancı bir forumda görmüştüm ama tam hatırlamıyorum görev zamanlayıcıdan mı ne yapıyorduk siz araştırıp bulursanız yorum olarak yazın hadi kalın sağlıcakla.