Pixel Telefonlara Nasıl Erişebiliriz

Bu konuyu okuyanlar

TeknoLocks

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
332
Kaçak imei falan uğraşmak istemiyorum ancak devletten kayıt yaptırınca da sadece o cihazı sen kullanabiliyorsun gibi bir şey duydum .. pixel cihazları normal yasal olarak nasıl alabilirim (ikinci elde başkası da kullanabilecek şekilde)

fifacıkardeş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Hayır bu telefonları Türkiye'den yasal bir şekilde almanın yolu yok.
Hadi İmei için para verip cihazı getirtmek istiyorum derseniz de telefonu yurt dışından sadece kendiniz getirebilirsiniz ve İmei kaydını yaptırınca sadece siz kullanabilirsiniz.

Eawald

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Hocam bazı modeller Amazon sitesinde satılıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Amazondan alırsan beğenmezsen iade edebilirsin, Amazon bu konuda muhteşem bir site. Garantisi KVK ya da Genpa olur ama IMEI sorunu yaşamazsın. Epey sitesinden hangi modellerin ülkede satıldığına bakabilirsin. Üstteki mesajı atan arkadaş yanlış biliyor.

TeknoLocks

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
332
Hocam bazı modeller Amazon sitesinde satılıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Amazondan alırsan beğenmezsen iade edebilirsin, Amazon bu konuda muhteşem bir site. Garantisi KVK ya da Genpa olur ama IMEI sorunu yaşamazsın. Epey sitesinden hangi modellerin ülkede satıldığına bakabilirsin. Üstteki mesajı atan arkadaş yanlış biliyor.
link atar mısınız

fifacıkardeş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Ben şimdi baktım amazon.com.tr'ye evet google pixel var ama sadece 1 model var o da Google Pixel 4a ve fiyatı 6400 lira.Link
normal amazondan alırsanız imei kayıtsız olacağı için yasal yolla kayıt edemezsiniz(Kargo ile gelen cihazlara İmei kaydı yapılmıyor.)
Eğer illa bir pixel telefon kullanmak istiyorsanız dediğim gibi google pixel 4a'ya 6400 tl verip alabilirsiniz.Ama ben tercih etmezdim bu fiyatta daha iyi cihazlar var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir düzeltme daha yapmak istiyorum bu verdiğim linkteki satıcıya Türkiye'den yapılan bir yorum yok,bu telefonda imei'siz olabilir.
Eğer diğer arkadaş bulabilirse onun link atmasını rica ediyorum.

Ayrıca arkadaş epey'den bakabilirsiniz yazmış ama şimdi epeyden de baktım hiç bir google markalı telefonun şu anda ülkemizde satışı yok.

Son düzenleme:

Eawald

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Ben şimdi baktım amazon.com.tr'ye evet google pixel var ama sadece 1 model var o da Google Pixel 4a ve fiyatı 6400 lira.Link
normal amazondan alırsanız imei kayıtsız olacağı için yasal yolla kayıt edemezsiniz(Kargo ile gelen cihazlara İmei kaydı yapılmıyor.)
Eğer illa bir pixel telefon kullanmak istiyorsanız dediğim gibi google pixel 4a'ya 6400 tl verip alabilirsiniz.Ama ben tercih etmezdim bu fiyatta daha iyi cihazlar var.

Bir düzeltme daha yapmak istiyorum bu verdiğim linkteki satıcıya Türkiye'den yapılan bir yorum yok,bu telefonda imei'siz olabilir.
Eğer diğer arkadaş bulabilirse onun link atmasını rica ediyorum.

Ayrıca arkadaş epey'den bakabilirsiniz yazmış ama şimdi epeyden de baktım hiç bir google markalı telefonun şu anda ülkemizde satışı yok.
Hocam imeisiz telefonu Amazonda satamazsın, sattırmazlar. Ben her model falan var demedim zaten bence de alınacak bir model değil. Amazonda satış yapan insanları tanıyorum, koşulsuz şartsız 14 gün iade politikası var Amazonda. Epey sitesine bakın deme sebebim de ülkede satışı olan model varsa orada görünüyor. Link atamıyorum çünkü mobilden giriyorum da Amazona Google Pixel yazıp bakınca görebilirsin. Amazon TR'den bahsediyorum bu arada. Amazon üzerinden yurtdışından telefon almadım.

link atar mısınız
Amazon TR sitesine arama kısmına Google Pixel yazarsan bakabilirsin hocam, mobilden giriyorum.