Arama sonuçlarınız

1. Sapplemiwei

Mi note 10 lite tan geçilecek telefonlar

Realme 7 kağıt üstünde çok iyi antutu fln ama MTK işlemci sıkıntı çıkarır mı?
  2. Sapplemiwei

Hocam bir sorum olacak realme 7 de mtk var uzun vadede bir sıkıntı çıkarır mı?
  3. Sapplemiwei

O kadar çıkabilir miyim bilmiyorum. Peki poco x3 ve realme 7 den hangisi mantıklı olur veya mi note 10 lite tan bunlardan birine geçmek mantıklı mı
  4. Sapplemiwei

İşlemci batarya sonra diğerleri
  5. Sapplemiwei

Bir sorum olcak realme 7 yi poco x3 ten üstün kılan nedir? Ben fazla güvenemiyorum mtk olduğu için
  6. Sapplemiwei

Bütçe 3200-3300 ü geçmese iyi olur üst fiyatlara ikna edebilir miyim bilmiyorum.
  7. Sapplemiwei

Yaklaşık 6 aydır mi note 10 lite kullanıyorum. Şu an anneme yeni telefon lazım olduğu için benimkini ona vermeyi planlıyorum. Ben de yeni telefon alıcam. Sorum ise şu poco x3 e geçmek mantıklı mı ve poco x3 ten başka neye geçebilirim?
  8. Sapplemiwei

Mi note 10 lite MIUI 12

Çok teşekkür ederim bugün güncellerim ben de
  9. Sapplemiwei

Mi note 10 lite MIUI 12

Türkiye garantili 1607071566 Xiaomi resmi garantili olarak aldım
  10. Sapplemiwei

Mi note 10 lite MIUI 12

Ne farkları var ki?
  11. Sapplemiwei

Mi note 10 lite MIUI 12

12. Sapplemiwei

Mi note 10 lite MIUI 12

Pubg mobile gibi oyunlar oynuyor musunuz
  13. Sapplemiwei

Mi note 10 lite MIUI 12

Rom nereden bakılıyor
  14. Sapplemiwei

Mi note 10 lite MIUI 12

Gelen güncelleme 12.0.2.0.Q peki sizce güncellemeyle gerek var mı memnun musunuz
  15. Sapplemiwei

Mi note 10 lite MIUI 12

Forumda uzun bir süredir yoktum bu konuda eskilerde bir şey yazıldı mı bilmiyorum eğer böyle bir konu varsa mazur görün. Soruma gelecek olursak mi note 10 lite telefonu mu MIUI 12 ye güncellersem bir sıkıntı olur mu?şarjın hızlı bitmesi vb.
  16. Sapplemiwei

Mi note 10 lite 60fps ve 40fps??

Harici program kullanmıyor. Yani sadece sayı mı farklı oluyor?
  17. Sapplemiwei

Mi note 10 lite 60fps ve 40fps??

Şimdi arkadaşımda da mi note 10 lite var bende de mi note 10 lite var. O MIUI 12 ye güncelledi ben güncellemedim. Onda pubg de en fazla akıcı-aşırı yüksek alıyor ve 60fps yazıyor game turboda bende ise aynı şekilde akıcı-aşırı yüksek ama 40fps yazıyor. Gerçekten bu fps farkı var mı yoksa sadece...
  18. Sapplemiwei

Xiaomi mi note 10 lite

Ben de sizin dediğiniz şekilde kullanıyorum. Sosyal medya saatte ortalama 7-8 şarj yiyor 9-10 saate vurduğumuzda kötü bir ekran süresi değil, bir de eğer mobil veriden kullanıyorsanız biraz daha fazla şarj yer wifi ye göre
  19. Sapplemiwei

Xiaomi mi note 10 lite

Kullanış şekline değişir mesela ekran ışığı fullersen bu kadar alamazssın ya da arka planda uygulama çalıştırmayı fln yaparsan yine düşer bu değer
  20. Sapplemiwei

Xiaomi mi note 10 lite

5-6 saat pubg-cod ile 8-9 saat mi ne almıştım
  21. Sapplemiwei

Xiaomi mi note 10 lite

Yaklaşık 1-2 aydır kullanıyorum telefonu. Beni şu zamana kadar üzmedi memnunum ben. Sorun olarak telefon konuşması yaparken kulağa götürünce ekran kapanmasında ara sıra sıkıntı oluyor ama beni rahatsız çok fazla etmiyor.
  22. Sapplemiwei

SDN Forum 5.000.000 Mesaj Çekilişi

Katılıyorum
  23. Sapplemiwei

JBL t500bt vs Sony wh-ch500?

Ben memnunum ama kulaklık piyasasını takip etmediğim için yeni bir model çıktı mı daha iyi ya da o fiyatlara düşen bir kulaklık oldu mu bilmiyorum o yüzden başka öneri veremiyorum. Dışa ses verme konusu da eğer sesi fullersen ya da full e çok yakın kullanırsan az bişe veriyor.
  24. Sapplemiwei

Realme 6 8 gb?

Arkadaşlar konunun öncesini biraz okuyalım lütfen. Konu sahibi p40 lite aldım demiş zaten.
  25. Sapplemiwei

Realme 6 8 gb?

Arkadaşlar konu 1-2 aylık arkadaş p40lite aldım demiş ya zaten. Hemen cevap yazmadan önce biraz diğer yazılanlara da bakalım.
  26. Sapplemiwei

Mi 9T MIUI 12 Güncellemesi Dağıtıldı

Gördüğüm kadarıyla ve çoğu kişinin de dediği gibi ios a çok benziyor. Seven olur sevmeyen olur. Birisi özgün MIUI ister birisi ios a benzeyeni beğenir. Şahsen ben ios a benzemesini sevdim ama ben de mi note 10 lite var ve güncelleme daha gelmedi o yüzden deneyimleyemedim inşallah güzel...
  27. Sapplemiwei

mi band 5 şarz aleti

Ben etmiyor diye biliyorum. Sanırsam sdn bin kutu açılımı videosunda ya incelemesinde denemişlerdi.
  28. Sapplemiwei

Mi note 10 lite deneyimlerim

Hangi sürümüne güncellediniz? Ve güncelledikten sonra bir eksi fark ettiniz mi?(parmak izi okumada yavaşlama, batarya ömründe azalma vs...)
  29. Sapplemiwei

Mi fan boyları

Ben: 6 bin bütçem var ne almalıyım? Fan boylar: 2tANe mİ 9t. Bu işin sonu bu olacak.
  30. Sapplemiwei

Mi band 5 fiyat düşmesini beklemeli miyim?

Mi band 5 birkaç gündür ülkemizde satışta. Sizce fiyatı daha da düşer mi beklemeli miyim ya da şimdi almalı mıyım? Cevaplarınızı bekliyorum.
  31. Sapplemiwei

Performanstan yana bir sıkıntı yaşamadım hala aynı. Kamerasından da gayet memnunum. Sadece geniş açının da ana kamera kadar iyi olmasını beklerdim. Ama bu da bu fiyatta biraz zor.
  32. Sapplemiwei

Appledan Xiaomiye geçiş?

Ben normal kullanırken kılıfla kullanıyorum ama oyun oynarken ısının rahat bir şekilde dışarı şekilde dışarı çıkabilmesi için kılıfı çıkartıyorum. Tel soğuyunca tekrar takıyorum.
  33. Sapplemiwei

Appledan Xiaomiye geçiş?

Kapanmama şöyle, ben sadece 1 kere yaşadım ve bana büyük bir sorun yaratmadı. Her seferinde kapanmama değil zaten bu olay arasıra oluyor. Bence de böyle büyük bir sorun değil. Isınma, evet oluyor ama çok anormal değil. Söyle bir şey görmüştüm, sanırsam telefon yapısından dolayı ısının çoğunu...
  34. Sapplemiwei

Mi note 10 lite kilif alabilecegim yer bilen

Link bırakabilir misiniz? Bende de mi note 10 lite var da hiç kılıf bulamadım.
  35. Sapplemiwei

Maks. 3500 TL'ye amoled Ekran Cihaz Tavsiyesi

Hocam garanti dışına çıkarıyorsa ben deneyemeyeceğim kusura bakmayın riske atmak istemiyorum telefonu. Ama büyük ihtimalle çalışacağını düşünüyorum. Tekrardan kusura bakmayın garanti dışına çıkarma riskini alamayacağım.
  36. Sapplemiwei

Ben şu an stock rom dayım. Hoparlörü de güzel. Ben müzik falan dinlemedim ama çağrı gelme sesleri bana güzel geldi. Karanlık mod konusunda da ayarlardan karanlık mod u açınca karanlık mod desteği olan uygulamalara karanlık mod u uyguluyor. Substratum u da indirdim ama " kök erişim moduna geri...
  37. Sapplemiwei

Kullanıcısı olduğum mi note 10 lite ı öneririm. M31 ile bu telefon yan yana getirilemez bile. Telefon ile ilgili bir sorun olursa seve seve yanıtlarım.?
  38. Sapplemiwei

Appledan Xiaomiye geçiş?

Alışma konusunda aklına fazla bir şey takılmasın. Ben de ios tan bir nebzede olsa nasibimi aldım ve alışamama gibi bir sorun söz konusu olmadı. Telefon olarakta mi note 10 lite ya da realme 6 pro dan birine bak. Ama ben fiyatı düşmüşken mi note 10 lite ı öneririm. Bu arada bende de mi note 10...
  39. Sapplemiwei

Xiaomi Mi 9T/9T Pro Kullanıcıları Kulübü

Hocam bende mi note 10 lite var da bu alttaki " shot on mi 9t by usain " deki by usain kısmını nasıl yaptınız?
  40. Sapplemiwei

Gerçek isimleriniz neler?

Ahmet Kağan
  41. Sapplemiwei

Ayn ya. Benim babamda da var günün yarısında tel şarjda. Wp yi yarım saatte açıyor
  42. Sapplemiwei

Yalnız ben öneri falan istemedim sizden. Bir soru da sormadım. Burada sert yargılamanın sebebi saçma(bence) önerileriniz. P30lite dediğiniz cihaz ile mi note 10 lite ın özelliklerine bir bak. Telefonları isimlerinin başındaki marka yazısına göre yargılama.
  43. Sapplemiwei

Orta üst segment olarak p30 lite öneriyorsanız ben daha susuyorum, lütfen daha fazla da uzatmayalım
  44. Sapplemiwei

Belli bir bütçede en iyi donanım, malzeme kalitesi, kamerayı vs... toplamak göz boyamak ise evet göz boyuyorlar.
  45. Sapplemiwei

Size cevap verip uzun uzun tartışmalara girmek istemiyorum. Vaktim sizin gibi teknoloji cahillerine harcayacak kadar değersiz değil. Sizin fikriniz size kalsın. Siz gidin iphone 6s inizi alın kullanın. Bu konuyu da burada kapatalım. 1593973831 Bilgi için teşekkürler. Dokunma hassasiyetini...
  46. Sapplemiwei

Isınma oluyor evet ama çok aşırı bir ısınma değil. Ben de araştırdım normal diyorlar.
  47. Sapplemiwei

Hangi cihazı kullanıp bunları söylüyorsunuz?
  48. Sapplemiwei

Ben de şöyle bir şey fark ettim, ghost touch değil ama bazen dokunduğumu algılamıyor bunun sebebini de çözdüm, oyun oynarken elim terliyor bazen o zman ekrana bu ter mi işte her neyse bulaşıyor ve dokunma hassasiyeti azalıyor ama ekran sildiğimde yani temiz olduğunda bir sorun yok yani ekran...
  49. Sapplemiwei

Ben de ghost touch yok ama ısınma illaki oluyor ama oynamayı bıraktıktan sonra hemen soğuyor.
  50. Sapplemiwei

Akıcılık bana çok güzel geliyor ama 90hz ya da 120hz bir cihaz deneyimleme şansım olmadığı için keşke olsaydı fln demiyorum, diyemiyorum.
  51. Sapplemiwei

Bana arka tarafı koruması yeterli geldi. Dediğiniz gibi ben de baktım kılıf ama değil spigen hiç kılıf göremedim internette.
  52. Sapplemiwei

Ben performans konusunda gerçekten baya bi çağ atladım. Örnek verecek olursam ben pubg yi tabletten oynuyordum ( iPad Air 2). Ve şu an tablet kasıyor gibi geliyor. Fiyatına göre demişsiniz benim bu fiyatlardaki ilk telefonum bu ve bana gayet yeterli geldi.
  53. Sapplemiwei

Xiaomi Mi 8 Lite telefonu nerede bulurum

İnternetteki fiyatları 2600 fln. Ben bunun yerine biraz çıkabiliyorsanız redmi note 9 pro öneririm. Redmi note 9 pro bu telefondan çoğu konuda daha iyi. Ayrıca internetten iyi bir siteden alışveriş yaptıktan sonra rahatça güvenebilirsiniz. Tam bütçenizi söylerseniz daha iyi bir öneri yapabilirim.?
  54. Sapplemiwei

Bu telefonu 1 günden fazladır kullanıyorum. Telefondan çok memnunum. Tasarımdan başlayacak olursam mükemmel ancak kılıf biraz daha bu ihtişamı düşürüyor. Kamera konusunda da çok memnunum özellikle 64mp lik modu beni benden aldı biraz çok yer kaplasa da fotoğraflar cidden çok iyi. İşlemciden ve...
  55. Sapplemiwei

Kamerası İyi Telefon Önerisi -hayırlı cumalar-

Hayırlı olsun. En doğru kararı verdin.
  56. Sapplemiwei

Tabi ki haklısınız. Zaten bir telefoncuya gidip bu iki telefonu da eline alsa farkı hissedecek.
  57. Sapplemiwei

Kullanıcısı olarak mi note 10 lite öneririm. A71 önerip sadece telefonun isminin başındaki Samsung yazısına bakanlara aldanma. Mi note 10 lite hem kağıt üstünde hem de normal olarak a71 den çok daha üstün. Lütfen a71 e 3800 verip paranı çöpe atma.
  58. Sapplemiwei

xiaomi mi note10 lite vs realme 6 pro

Oyun performansı çok güzel, özellikle pubg de resmen çağ atladım. Ben bu oyunu tabletimden oynuyordum(iPad Air 2) bu telefonda oynadıktan sonra resmen tabletteki kasıyormuş gibi gözüktü. Batarya da telefon bugün elime ulaştı, açtığımda 50 ydi. Kurulum yaptım ve baya bi inceledim, oyun oynadım...
  59. Sapplemiwei

xiaomi mi note10 lite vs realme 6 pro

Mi note 10 lite öneririm. Ben de satın aldım hatta şu an mi note 10 lite tan yazıyorum. Sorularınız varsa cevaplayabilirim.
  60. Sapplemiwei

Xioami Mi 9T

Bence mi 9t ye bu fiyatlar çok saçma. Bir de 64 lüğü iyice saçma. Bu fiyatın da ucuzuna 3400 küsüre mi note 10 lite almak çok çok çok daha mantıklı ya da 3600 e mi note 10 lite ın 128 liği ya da realme 6 pro öneririm.
  61. Sapplemiwei

Hangi telefonu deneyimlemek istersiniz?

Hocam bütün cihazları 1 gün incelemeye ömür yeter mı bilmem.?? Not: Yaşlılığa değil cihazların çokluğuna vurgu yaptım. Yanlış anlaşılmasın. 1593757360 Aslında bana da bu telefonu ekleyebiliriz. Şimdi çok fazla istemesem de ilk çıktığında çok istemiştim. Ama o zaman ki koşullar bu duruma uygun...
  62. Sapplemiwei

Hangi telefonu deneyimlemek istersiniz?

Evet konu başlıktan da anlaşılıyor. Hangi telefonu deneyimlemek istersiniz? Mesela bu telefon eski zamanlarda satın almak isteyip ama satın alamadığınız bir telefon olabilir ya da mesela bir özelliği çok dikkatinizi çeken bir telefondur(120hz gibi, katlanabilen telefon gibi). Cevaplarınızı...
  63. Sapplemiwei

Mi band 5??

Kulaklığa pek ihtiyacım yok hali hazırda bulunan jbl t500bt kulaklığım var. Ve eğer fiyatı 350den falan gelirse büyük ihtimalle kara cumayı beklerim.(Bu arada mi note 10 lite aldım onunla kombin yapmak için özellikle düşündüm bu bilekliği ama zaten tel almadan önce de istiyordum.)
  64. Sapplemiwei

Mi band 5??

O zaman fiyatları pek incelemedim ama tahmini ne kadar indirim olur?
  65. Sapplemiwei

Mi band 5??

Kara cuma tam olarak ne zamana denk geliyordu?
  66. Sapplemiwei

Mi band 5??

Yorum yazan herkese yorumları için teşekkürler. Mi band 5 i beklemeye karar verdim. Umarım çok pahalı gelmez.
  67. Sapplemiwei

Mi band 5??

Sizce mi band 5 i beklemeye değer mi yoksa mi band 4 te yeter mi? Ben daha güncel olduğu için mi band 5 i düşünüyorum ama sizin de bu konudaki fikirlerinizi öğrenmek isterim.
  68. Sapplemiwei

iPad Air 2 ghost screen sorunu

5 sene önce aldığım iPad Air 2 cihazımda ghost screen sorunu oluştu. Daha önce böyle bir sorun yaşamamıştım. Bugün çıktı sorun. Nasıl çözebilirim ya da çözebilir miyim veya görünmesini engelleyecek bir şey yapabilir miyim? Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.
  69. Sapplemiwei

Realme 6 pro hakkında düşünceleriniz..

Oyun kamera önemli demişsin. Realme 6 pro oyun konusunda üzmez kamera da yine üzmez ama mi note 10 lite kamera bi tık daha iyi. Oyun konusunda da pek bir farkları yok. Bu yüzden mi note 10 lite öneririm. Ama realme 6 pro da asla üzmez.
  70. Sapplemiwei

5000 TL telefon önerisi

Eğer bütçeyi zorlayarak 5000 e çıkıyorsan mi note 10 lite yeterli olacaktır. Ama eğer bütçeyi zorlamıyorsanız s10 lite ya da p30 dan birine bak.
  71. Sapplemiwei

Xiaomi mi note 10 lite

Alınır. Bu telefonu ben de aldım hatta. Telefon sanırsam cuma gibi elime geçecek merak ettiğin bir şey olursa seve seve yanıtlarım.?
  72. Sapplemiwei

mi note 10 lite

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/yeni-nesil-9d-tam-yapisan-uv-cam-xiaomi-note-10-pro-P423162352 Bu ürüne bakabilirsin. Youtube ta bu ürünün takılma videolarını fln izlemiştim. Parmak izi okuyucusu falan filan hiç birinde sıkıntı yaratmıyor.( Takma videoları da youtube ta mevcut mizancell...
  73. Sapplemiwei

Hangi telefonu almalıyım

64gb liğinin siyah rengini 3450 ye sipariş verdim. Trendyol dan satın aldım.
  74. Sapplemiwei

Şarjda ısınma

Gfx tool fln mı kullanıyorsunuz? Çünkü telefon normalde pubg de 60fps almıyor.
  75. Sapplemiwei

Hangi telefonu almalıyım

Ben mi note 10 lite öneririm. Kalın diyenlere aldanma bir mağazaya gidip öyle incele. Kenarları dıştan içe doğru kavisli olduğu için bu hissedilmiyor. Sorunlar demiş birisi bu sorunlar aman aman kocaman sorunlar değil. Benim bildiğim neredeyse herkeste olan sorunu telefon görüşmesi yaparken...
  76. Sapplemiwei

Mi note 10 lite

Bu arada telefonu sipariş vermiş bulunmaktayım. Trendyoldan 64gb lik versiyonunun siyah rengini sipariş verdim. Elime tahminimce Perşembe-cuma gibi geçer. Telefon elime geçince isteyenlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
  77. Sapplemiwei

Mi note 10 lite

Ben de böyle düşünüyordum. Tasarım olarak mi note 10 lite ı beğendiğim için ve birkaç sebepten daha dolayı mi note 10 lite karar kıldım.
  78. Sapplemiwei

Mi note 10 lite

Telefonu elime alıp incelemiştim bir mağazada. Başta bende rakamlara bakınca kalın olacağını düşünüyordum ama eline alınca arka taraftan içe doğru kenarlar kavisli olduğu için bu hissedilmiyor. Daha iyi performanslı dediğiniz sanırsam P40 lite ve bu telefonunda ben işlemci dışında pek iyi...
  79. Sapplemiwei

Mi note 10 lite

Mi note 10 lite ı bugün sipariş vermeyi düşünüyorum. Sorum şu olacak, bu telefonu alma memnun kalmazsın şu x telefonunu al o daha iyi dediğiniz bir telefon var mı?
  80. Sapplemiwei

Xiaomi mi mix 2s vs Realme 6

Ben bu ikisi arasından realme 6 yı öneririm. Anladığım kadarı ile derdiniz 60fps. P40 lite a da bi bakın 60fps almıyor ama gayet iyi bir donanıma sahip. Ama jiroskop yok haberiniz olsun P40 lite da.
  81. Sapplemiwei

TCL Plex vs Redmi Note 8 Pro

Bu ikisi arasından ben redmi note 8 pro öneririm ama biraz daha ekleyip note 9 pro almak bence daha mantıkılı olcaktır.
  82. Sapplemiwei

Max. 1.500₺ tutarında telefon önerisi

Hayırlı olsun bence memnun kalırsınız. Benim kardeşimde bunun bir alt modeli A5 2020 var. O gayet memnun. Sizinki bir üst modeli daha memnun kalacağını düşünüyorum.
  83. Sapplemiwei

Mi 10 lite??

Başlıkta gördüğünüz gibi mi 10 lite, mi note 10 lite ı kastetmiyorum. Sorum şu: Bu telefon tr ye ne zaman gelecek ya da gelecek mi bilgisi olan var mı? (Mi 10 lite zoom ya da mi 10 lite 5G hangisi olduğu fark etmez)
  84. Sapplemiwei

Mi note 10 lite 128 vs 64?

1 hafta içinde bu telefonu almayı düşünüyorum. Şu anki fiyata göre 64 lük 3500tl, 128 liği 3650tl 150 tl fazla verip 128 liği almak bana daha mantıklı geliyor ileride kafam daha rahat olur. Sizce 150 tl fazla verip 128 liği almak mantıklı mı? Yoksa 150tl cebinde kalsın az bişe ekle mi band 4 al...
  85. Sapplemiwei

Xioami Mi 10 Lite X Redmi Note 9 Pro X Realmi 6 Pro -

Tekrardan hayırlı olsun. Renk gördüğüm kadarı ile mos mor değil. Fotoğraflar için teşekkürler. Sizin fikirlerinizi de duymak isterim? 1592545415 Bir de bir sorum daha olacak: Kutunun içinden şeffaf kılıf mı çıktı yoksa siyahımsı şeffaf kılıf mı çıktı? Sormamın nedeni bazı kutu açılış...
  86. Sapplemiwei

Xioami Mi 10 Lite X Redmi Note 9 Pro X Realmi 6 Pro -

Öncelikle hayırlı olsun. Ben de bu teli ya da realme 6 pro yu düşünüyorum. mor rengi 128 liği diğer renklerdeki 64gb liği ile aynı fiyatta. Ama mor renginin alınıp alınamayacağı konusunda kararsız kaldım. Mor aşırı sevdeğim bir renk değil. Rengin duruşu fotoğraflardaki gibi böyle tam mor mu...
  87. Sapplemiwei

xiaomi mi note 10 lite

Hocam öncelikle hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. Ben de 2-3 hafta sonra belki daha erken bu telefonu ya da realme 6 pro yu almayı planlıyorum fiyatlarına göre karar vereceğim. Telefon eline geçince deneyimlerinden bahsedersen sevinirim.
  88. Sapplemiwei

Mi note 10 lite

Bildiğiniz üzere bu telefonun parmak izi okuyucusu ekran içinde. Ekran koruyucu cam takıldığında okumama veya yavaş okuma gibi sorun olur mu? Bir de bazı yerlerde ısınma ile ilgili bilgiler okudum doğruluğunu çok fazla bilmiyorum bilgisi olan varsa bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.
  89. Sapplemiwei

Maksimum 3500TL telefon önerisi

Hocam realme 6 pro daki 8gb ram i ve 128 hafızayı es geçmeyelim.( Max 3500 dediği için konu sahibi mi note 10 lite ın 64gb liğini baz alıyorum. Ve kamerada gcam ile farkın kapanabileceğini düşünüyorum.)
  90. Sapplemiwei

Mi Note 10 Lite hakkında

Ama şöyle de bir şey var tamam telefon kapalıyken beklemede şarjın çok gitmemesi iyi ama kimsenin böyle telefonu kenara bırakıp 24 saat bekliyeceğini düşünmüyorum. Bu yüzden beklemedeki performanstan ziyade normal kullanımdaki batarya performansı çoğu kişi için daha önemli olduğu için bence...
  91. Sapplemiwei

Mi Note 10 Lite hakkında

Yalnız batarya testlerinde redmi note 9 pro realme 6 pro ya göre daha iyi performans sunuyor. Redmi note 9 pro ya yakın bataryası olan amoled ekranlı mi note 10 lite nasıl realme 6 pro nun gerisinde kalıyor?
  92. Sapplemiwei

Mi Note 10 Lite hakkında

Daha iyi batarya sunuyor demenizdeki kastınız ips olmasına rağmen iyi mi yoksa mi mi note 10 lite a göre daha iyi mi?
  93. Sapplemiwei

Mi note 10 lite vs realme 6 pro

Konu başlığında da dediğim gibi bu iki telefon arasında kaldım. Birisi amoled birisi 90hz. Kamera note 10 lite daha iyi ama realme 6 pro ya gcam yükleyip farkı kapatabileceğini düşünüyorum. Kısacası hangisini öneriyorsunuz? Başka önerilere de açığım. Bir de realme 6 pro yu şu anki fiyatıyla deil...
  94. Sapplemiwei

Max 200 TL kulaklık

Kendim için değil arkadaş için baktığım için arkadaşa kötü bişe aldırmak istemiyorum. Ben kendim de Jbl t500bt kullanıyorum. Arkadaş oyuna düşkün olduğu için onun için oyundaki sesi önemli.
  95. Sapplemiwei

Max 200 TL kulaklık

Peki oyun performansı nasıl? Özellikle pubg de.
  96. Sapplemiwei

Max 200 TL kulaklık

Öneri için teşekkürler.
  97. Sapplemiwei

Max 200 TL kulaklık

3.5mm girişli olursa daha iyi olur. 1590317860 Fark etmez her türlü olur ama bildiğim kadarıyla kablolular ses konusunda biraz daha iyi.
  98. Sapplemiwei

Max 200 TL kulaklık

Sanırsam bu bilgisayar için. Açıklamada belirtmemişim kusura bakmayın mobil cihaz için lazım.
  99. Sapplemiwei

Max 200 TL kulaklık

Max 200 TL ye kulaklık araştırıyorum. Oyun performansı iyi olmalı. Önerilerinizi bekliyorum. Arada 15-20 TL farkı olan güzel cihaz varsa böyle önerilere de açığım.
  100. Sapplemiwei

Realme x2

Yorumlar için teşekkürler. Büyük ihtimalle 9t alcam. İncelemelere felanda baktım XT, x2 ve a71 Samsung sensör; 9t Sony sensör. 9t nın kamerasını ben daha çok beğendim. İşlemciler zaten yakın. 2 GB ram in de fazla sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum. 1587133873 İşlemci aşırı önemli değil. Kasma...
  101. Sapplemiwei

Realme x2

Peki bu ikisinden hangisini önerirsiniz? Ben a71 i düşünüyordum fiyatı düşerse ama fiyatı da düşmeyecek gibi. Mi 9t alsam keşke a71 alsaydım der miyim? 1587129345 Bir de realme XT vardı aklımda. Bu nasıl alınır mı?
  102. Sapplemiwei

Realme x2

Realme x2 nasıldır? Alınır mı? Daha iyi önerileriniz var mı?
  103. Sapplemiwei

Max 3500 TL alınacak telefonlar

A71 öneririm. Bende bu telefonu almayı düşünüyorum. 18-20 saatten kastı 1 günü çıkarsın demek istedi diye düşünüyorum.
  104. Sapplemiwei

Hangisini almalıyım? Nova 5t - Mi note 10 (GLOBAL) - Samsung a71

Garantisiz oneplus 7t al keyfine bak.
  105. Sapplemiwei

Ülkemize 5G'li telefonlar gelecek mi ?

Peki 5G li telefonlar Türkiye ye gelir mi?
  106. Sapplemiwei

Ülkemize 5G'li telefonlar gelecek mi ?

5G ülkemize yakın zamanda gelmeyeceğini biliyorum ama 5G li telefonlar gelecek mi? 5G li telefon alıp 4.5G de kullanabilir miyiz? Bilgisi olan var mı?
  107. Sapplemiwei

Kullandığınız telefonun artı ve eksi yönleri nelerdir ?

Lenovo K5+ Artı yönleri: +Hala çalışıp uygulamalara fln açabiliyor olması. +Arka kamerası çok iyi olmasa da beni tatmin ediyor +Ekran LCD de olsa tatmin etmesi Eksi yönleri: -Ön kamerası -işlemci beni tatmin etmiyor -ekran kasa oranı -parmak izi olmaması -Daha birçok var da şimdi aklıma...
  108. Sapplemiwei

A71 mi, Mi9T mi ?

Tahminimce aldığınız güncelleme MIUI güncellemesidir çünkü yanlış bilmiyorsam android güncellemesini 2 yıl alabiliyor. Bir de cihazınızı öğrenebilir miyim?
  109. Sapplemiwei

3500TL'ye kadar telefon önerisi verebilir misiniz ?

Garantisiz oneplus 7t öneririm buradaki tüm cühazlardan daha iyi. Garantili alacaksan A71 öneririm
  110. Sapplemiwei

A71 mi, Mi9T mi ?

Daha güncel ve özellik bakımından bir tık daha iyi olmasından dolayı a71. İnşallah yaza kadar fiyatı düşer çünkü ben de yazın a71 almayı düşünüyorum ama fiyatı düşmezse mi 9 t alacağım.
  111. Sapplemiwei

3000TL'ye kadar telefon önerisi verebilir misiniz ?

Mi 9t. A71 de alternatifidir ama fiyatı biraz daha düşecek bu fiyatı şu an pek haketmiyor.
  112. Sapplemiwei

Telefon Satın Alımında Ekran Seçimi

Telefonlara ayrı ayrı baksan pek bir fark hisstemiyorsun ( ben pek hissetmiyorum,bu kişiden kişiye değişebilir) ama yan yana koyunca özellikle siyah renklerde farkı hissediyorsun. LCD panel arkadaşlarında dediği gibi siyah renklerde saçmalıyor.
  113. Sapplemiwei

Hangi telefonu almalıyım ?

Mi 9t.
  114. Sapplemiwei

Almak mı Beklemek mi?

Samsung Galaxy s10 öneririm. 1584870262 Şimdi gördüm s10plus ın fiyatı da 5990 TL imiş 128 GB hafızalı modelinin s10 plus a da bakabilirsiniz.
  115. Sapplemiwei

Almak mı Beklemek mi?

5G ülkemize yakın bir zamanda gelmeyeceği için bence beklemenize gerek yok. İstediğiniz özellikleri karşılayan bir sürü telefon var bütçenizi belirtirseniz şu telefonu alabilirsiniz diyebiliriz.
  116. Sapplemiwei

A71 Nova 5t

Bence P40 lite bu işlemci ile gelmez gelecekse de Google servisleri olmaz çünkü yanlış bilmiyorsam kirin810 işlemcisinde Google lisansı yok. Honor 9x de Türkiye ye gelmeden önce bilgilerinde kirin 810 yazıyordu ama kirin 710f ile geldi.
  117. Sapplemiwei

A71 Nova 5t

Neden ezer geçer? Bildiğim kadarıyla işlemci dışında pek bir bariz farkı yok.
  118. Sapplemiwei

Huawei nova 5t

Ne gibi eksi yönleri var ki alma diyorsunuz?
  119. Sapplemiwei

Amazon.tr

Amazon, Aliexpres gibi yurtdışından mı getiriyor yoksa Hepsiburada, Trendyol gibi yurt içinden mi gönderim yapıyor? Cevaplarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
  120. Sapplemiwei

Mi9t vs A71

Bu iki telefondan hangisini önerirsiniz? Değerlendirmeyi fiyata göre değil sadece özellik bakımından yaparsanız sevinirim. A71 e çıkabiliyorsan Nova5t al gibi yorumlardan çok hangisi iyi bu iki telefondan bunu değerlendiriseniz sevinirim.
  121. Sapplemiwei

Maksimum 3500TL'ye telefon önerebilir misiniz?

Throttle tam olarak nedir?
  122. Sapplemiwei

Neden mi 9 t ? Nova 5 t neden değil
  123. Sapplemiwei

A71/Mi 9t/nova 5t bu üçünden hangisini önerirsiniz?
  124. Sapplemiwei

Bulabilirseniz derken mesela nerden alabilirim?
  125. Sapplemiwei

Maksimum 3500 TL ye ne önerirsiniz? Oyun oynarım ama kasmasın takılma donma olmasın yeter. Batarya 1 günü rahat çıkartsın. Kamerası kötü olmasın. Bu özellikleri karşılayan ne önerirsiniz?
  126. Sapplemiwei

Max 5000tl oyun için laptop öneri

Ben 5700 TL ye monster ın GTX 1650 li laptop unu buldum bir tane. Adı monster abra A5 V15.1
  127. Sapplemiwei

SDN Forum Hediye Çekilişi #1

Katılıyorum
  128. Sapplemiwei

Bende biraz araştırayım bunu.
  129. Sapplemiwei

Bakacağım. Yorum için teşekkürler.
  130. Sapplemiwei

Yanımda taşımam gerekeceği için laptop bakıyorum
  131. Sapplemiwei

Max 5000tl ye oyun için hangi laptop u önerirsiniz?
  132. Sapplemiwei

Xiaomi mi Oppo mu

İşlemci yi oyun için mi yoksa uzun süreli kullanım için mi istiyorsunuz? Uzun süreli kullanım için ise mi note 10 derim. Oyun oynamak içinse mi 9t pro 1577679633 Büyük bir indirim olacağını sanmam en fazla 50-100 TL bu da en fazla.
  133. Sapplemiwei

Xiaomi mi Oppo mu

İşlemci önemliyse mi 9t pro, kamera önemliyse mi note 10.
  134. Sapplemiwei

İphone 8 plus mı, p30 mu ?

Üstüne birde para veriliyorsa çok güzel geçilir. Ama p30 un bir sıkıntısı yoksa.
  135. Sapplemiwei

2.000-3.000 TL arasında en iyi telefon önerisi

Mi 9t. Neden rn8 pro değil dersen: 1-Malzeme kalitesi 2-Daha iyi ekran 3-İşlemci Dipnot: İşlemciden kastım performans değil güvenirlik.
  136. Sapplemiwei

Sizce Hangisini Almak Mantıklı ?

Rog phone 2 öneririm. Alternatif olarak oneplus 7t.
  137. Sapplemiwei

Arada Kaldım

S10+ a çıkabiliyorsan ben iPhone 11 öneririm. iOS sevmiyorsan s10+ ta güzel bir tercih olur.
  138. Sapplemiwei

JBL t500bt izlenimlerim

Olabilir. 1577420361 Tweeter sorunu ne oluyor?
  139. Sapplemiwei

JBL t500bt izlenimlerim

Bu cihazı forumdakilerin önerisiyle satın aldım. İki gündür kullanıyorum. Genel olarak izlenimlerim; Ses kalitesi çok iyi. Özellikle basları iyi. Tabiki tiz sesleri kötü değil. Cızırtı diyenler vardı ama bana böyle önemli derecede bir cızırtı gelmedi. Sadece YouTube da videoyu durdurunca çok çok...
  140. Sapplemiwei

P30 lite mı, mi note 8 pro mu?

Rn8 pro
  141. Sapplemiwei

3500-4000 liraya telefon önerileri

Mi 9t pro yu tarif ettiniz
  142. Sapplemiwei

Xiaomi mi 9 lite?

Mi 9t yi pop-up dan dolayı almıyorsanız bence almalısınız. Böyle dandik bir sistem değil bir inceleyin kaliteli bir şey olduğunu anlayacaksınız.
  143. Sapplemiwei

Xiaomi mi 9 lite?

İşlemci önemli değilse mi 9lite.
  144. Sapplemiwei

Redmi Note 8 Pro mu, Mi 9T mi ?

Mi 9t pro öneririm.
  145. Sapplemiwei

Hangi Samsung A Serisi telefonu önerirsiniz ?

1577161951 Mi 9t pro öneririm.
  146. Sapplemiwei

Bir yorumunuzu almak isterim.

Garanti önemli değilse sahbinden de o fiyatlara mi 9t pro var, snapdragon 855li. Eğer garanti önemli ise meizu 16th güzel tercih olur
  147. Sapplemiwei

Kablosuz kulaklık mı kablolu kulaklık mı?

Elime geçince deneyimlerimi iletip inşallah yardımcı olabilirim size
  148. Sapplemiwei

Ben de JBL t500bt modelini satın aldım. Sipariş verdim,tahminimce birkaç güne gelir
  149. Sapplemiwei

İphone 11

Telefonda sorun varsa geçilir eğer telefonunuz sağlamsa gerek yok.
  150. Sapplemiwei

3000tlye telefon önerisi

Onlar genelde çakılmış IMEI. Mi 9t
  151. Sapplemiwei

Önerileriniz doğrultusunda JBL t500bt bugün sipariş verdim. Tahminimce Çarşamba-Perşembe günü gelir. Sorusu olan varsa elime geçince cevaplayabilirim.
  152. Sapplemiwei

3000 tlye ois ve işlemcisi iyi telefon

Biraz çıkabilirseniz LG g7 thinq var 1577039147 Ois olması lazım demiş.
  153. Sapplemiwei

Google hizmetlerinden sonra telefon değişikliği

Daha üstüne vermeniz biraz zor. Böyle çok telefondan anlamayan birini bulursunuz ona belki 900-1000 e satarsınız.
  154. Sapplemiwei

Yaklaşık 700-750 TL ye satarsınız
  155. Sapplemiwei

Ne kadar süredir kullanıyorsunuz cihazı?
  156. Sapplemiwei

Peki... Yorumlarınız için teşekkürler.
  157. Sapplemiwei

Risk almaya değer mi?
  158. Sapplemiwei

Erzincan da yaşıyorum. 1576956516 Eee öneriniz nedir
  159. Sapplemiwei

Yaşadığım şehirde Media Markt bulunmuyor. Teknosa var orada da teşhir ürünü yok.
  160. Sapplemiwei

Orası öyle kablosuz daha kullanışlı ama cızırtılı ses geldikten sonra konfor olsa ne olur
  161. Sapplemiwei

Kablolusunu alsam daha garanti olmazmı? Cızırtı olmama açısından
  162. Sapplemiwei

Kablolu kulaklık için o kadar fazla para vermek istemiyorum.kablolu kulaklık için max 200 TL bütçem var 1576954789 Birde böyle fazla büyük bir kulaklık istemiyorum daha günlük kullanım için ve biraz küçük
  163. Sapplemiwei

Mesela? 1576954009 Neden?
  164. Sapplemiwei

JBL in t500bt kulaklığını alamayı düşünüyordum ama bazı kişilerde cızırtı olduğunu duydum. Bir de JBL in t500 modeli var kablolu olanı. Ses kalitesi açısından bir fark var mı? Hangisini önerirsiniz?
  165. Sapplemiwei

Mi A3 mü yoksa Mi 9 Lite mı?

Eğer mi a3 işinizi görüyorsa mi A3 alın. Merak etmeyin pikselleri görceğini zannetmiyorum.
  166. Sapplemiwei

Xiaomi Redmi Note 8 Pro mu? iPad 10.2" 32 Gb 7. Nesil mi?

Hepsiburada ya güvenebilirsin güvenilir bir sitedir. Google lisansı olacak.
  167. Sapplemiwei

Cevaplar teşekkürler.
  168. Sapplemiwei

Peki oyunlarda sesi nasıl veriyor?
  169. Sapplemiwei

2 sorum daha olacak 1.si YouTube da videoyu durdurunca bir klik sesi geliyormuş doğru mu? 2.si oyun performansı nasıl? Pubg cod gibi oyunlarda sesi nasıl güzel mi? 1576866733 Bir de cızırtı ya garanti bakıyor mu?
  170. Sapplemiwei

Xiaomi Redmi Note 8 Pro mu? iPad 10.2" 32 Gb 7. Nesil mi?

Eğer telefonunuz size yetiyorsa iPad öneririm eğer telefondan çık sıkıntı yaşıyorsanız rn 8 pro öneririm.
  171. Sapplemiwei

Sizde cızırtı oluyor mu? 1576865449 Yakın zamanda almayı planlıyorum ama cızırtı falan olur mu?
  172. Sapplemiwei

Peki sadece kafa bandı için 40-50 TL fark değer mi? Bir de hangisi daha uzun ömürlü olur?
  173. Sapplemiwei

Sony ile ne gibi farkı var?
  174. Sapplemiwei

Hangisini önerirsiniz? Başka önerileriniz var mı?
  175. Sapplemiwei

5000TL'ye hangi iOS'u almalıyım?

iPhone 11 e çıkabilirsiniz iPhone 11. Çıkamazsanız az bişe ekleyip iPhone xr ı öneririm
  176. Sapplemiwei

Öneride bulunurmusunuz?

Mi 10 daha çıkmadığı için birşey diyemem ama alabiliyorsanız oneplus 7t öneririm
  177. Sapplemiwei

iPhone 11

Yorumlar için teşekkürler
  178. Sapplemiwei

iPhone 11

Daha az fiyattan kastım iPhone 11 den düşük bir fiyat Birde asıl sorum iPhone 11 alınır mı?
  179. Sapplemiwei

Anne'ye telefon önerisi

Rn 8 pro güzel telefon f/p olarak ama anneme alacağımız için tasarımı pek anneme göre değil 1576523917 Büyük ihtimalle mi 9 lite alacağız
  180. Sapplemiwei

iPhone 11

iPhone 11 nasıl bir telefon alınır mı? Daha fazla fiyata değil ama daha az fiyata önerleriniz varsa onlara da açığım
  181. Sapplemiwei

Anne'ye telefon önerisi

İçlerinde benimde düşündüklerim vardı onları göstermiştim
  182. Sapplemiwei

Anne'ye telefon önerisi

Onun dediği Samsung un "A" serisi kötü ama fiyatına göre kötü. A70, A50 felan güzel telefonlar ama fiyatına göre kötüler. Tahminimce bunu kastetmiştir.
  183. Sapplemiwei

Anne'ye telefon önerisi

Sadece görüntü değil ama annem görüntüye de önem veriyor. 1576406727 Gösterdimden kastım özelliklerini kamerasını falan yani genel olarak hem görüntü hem de özellik olarak gösterdim 1576409257 Birşey daha soracağım da ithalatçı garanti ile Türkiye garantili arasında ne fark var?
  184. Sapplemiwei

Anne'ye telefon önerisi

Aslında Xiaomi istemiyor değil. Sadece arayüze alışabilir mi o sıkıntı 1576404670 Bu telefonda bakacağım. Yorumlar için teşekkürler. 1576404756 Mi 9 lite ı anneme gösterdim beğendi büyük ihtimalle onu alacağız.
  185. Sapplemiwei

Anne'ye telefon önerisi

Zaten öyle yaptığı şeyler gün içinde telefonla konuşma ve arasıra fotoğraf çekme
  186. Sapplemiwei

Anne'ye telefon önerisi

A51 in tasarımını pek beğendim
  187. Sapplemiwei

Anne'ye telefon önerisi

M30s in kamerası nasıl? Tatmin eder mi
  188. Sapplemiwei

Anne'ye telefon önerisi

M30s e de bakacağım
  189. Sapplemiwei

Anne'ye telefon önerisi

Ne gibi sorunlar var?
  190. Sapplemiwei

Anne'ye telefon önerisi

Annem Xiaomi ye pek sıcak gözle bakmıyor. Türkiye de fazla bilinmediği için böyle daha bilindik birşey istiyor. Ayrıca Samsung un arayüzüne alıştığı için başka arayüz de kullanmak istemiyor. 1576347436 Ayrıca daha ucuz önerileriniz varsa onları da söyleyin oyun oynamıyor batarya ve kamerası...
  191. Sapplemiwei

Anne'ye telefon önerisi

Annem için telefon bakıyoruz max 2000-2300 TL ne önerirsiniz? Önceliğimiz batarya ve kamera. İşlemci ikinci planda.
  192. Sapplemiwei

Pocophone F1

Zamanla düşer bence. Ayrıca poco F1 e o para verilmez
  193. Sapplemiwei

SDN Büyük Röportaj- Hakkı ALKAN Sorularınızı Alıyor

Keşke bunu yapmasaydım dediğiniz bir olay oldu mu?
  194. Sapplemiwei

Hangisi?

Telefon için işlemci demiştim?? 1575346904 Yorumlar için teşekkürler Sanırsam 9t pro alacağım
  195. Sapplemiwei

Hangisi?

Bende onu düşünüyorum ama rn 8 pro işlemci dışında fazla bir artısı yok sadece işlemci için 1000-1500 TL fazla verilir mi
  196. Sapplemiwei

Hangisi?

Max 3000-3500 TL işlemci önemli.f/p yi de göz önünde bulundurarak ne önerirsiniz?
  197. Sapplemiwei

Mi 9T 2549 TL kaçırılmamalı mı ?

Recovery mod u nasıl açtınız
  198. Sapplemiwei

Sahibinden.com

Sıfır yazanlardan alsak bir sıkıntı çıkar mı?
  199. Sapplemiwei

Sahibinden.com

Yorumlar için teşekkürler.
  200. Sapplemiwei

Sahibinden.com

Bu sitede niye fiyatlar daha ucuz? ( Telefon fiyatları)
  201. Sapplemiwei

Kulaküstü kulaklık

Buna da bakacağım. Yorumlar için teşekkürler
  202. Sapplemiwei

Kulaküstü kulaklık

Yorum için teşekkürler ama kablosuz istiyorum 1574275275 Bakacağım
  203. Sapplemiwei

Kulaküstü kulaklık

Max 300-350 TL ye kablosuz kulak üstü kulaklık ne önerirsiniz
  204. Sapplemiwei

Mouse

Yorumlarınız için teşekkürler 1574103522 Bu mouse da bakacağım
  205. Sapplemiwei

Mouse

Logitech in MX Vertical mouse u var beğendim ama pahalı 700-800 TL fiyatı var bir de trust markasının verto adında mouse u var benzer tasarımda sizce alınır mı?
  206. Sapplemiwei

CC9 PRO (Mi note 10) hakkında görüşleriniz nelerdir?

2-3 sitede 400 dolar diyordu.
  207. Sapplemiwei

CC9 PRO (Mi note 10) hakkında görüşleriniz nelerdir?

Cc9 pro bugün tanıtıldı. Fiyatı 400 dolar deniyor. Sizce nasıl bir telefon?
  208. Sapplemiwei

Redmi Note 8 Pro vs Mi9T

Mi note 10 da olabilirmiş
  209. Sapplemiwei

Redmi Note 8 Pro vs Mi9T

Sanırsam Cc9pro A3pro ismiyle çıkacak.
  210. Sapplemiwei

GM 9 pro alınırmı?

Sizinki yine iyi benim ilk telefonum s4 dü. Kendiliğinden kapanıp açılıyor. Şarjı birden düşüp birden yükseliyordu.
  211. Sapplemiwei

S10e vs Mi 9t pro

Sizce hangisi daha iyi
  212. Sapplemiwei

Parmak izi okuyucu

Mi 9t de sıkıntı olur mu?
  213. Sapplemiwei

Parmak izi okuyucu

Telefona ekran koruyucu takarsak ekrandan parmak izi okuyucuda sıkıntı olur mu?
  214. Sapplemiwei

Xiaomi Mİ Band

Teşekkürler.
  215. Sapplemiwei

Xiaomi Mİ Band

Mi band 5 çıkacak mı? Çıkacaksa ne zaman çıkacak? Bilgisi olan var mı?
  216. Sapplemiwei

Mi 9T Kullanıcı Deneyimi

Sağol bilgiler için
  217. Sapplemiwei

Mi 9T Kullanıcı Deneyimi

Teşekkür ederim bilgiler için.
  218. Sapplemiwei

Mi 9T Kullanıcı Deneyimi

Çok oyun oynamam. Pubg ye 1-2 el girip çıkarım. Sıkıntı olmaz dimi.
  219. Sapplemiwei

Iphone X 64gb yoksa Galaxy Note 10 8/256 gb

Bu ikisi arasından Note 10.Ama iPhone istiyorsan bence iPhone 11 i bekle.
  220. Sapplemiwei

Mi 9T Kullanıcı Deneyimi

Mümkünse oyun deneyimi paylaşabilir misin. Pubg gibi yüksek performanslı oyunlar için.
  221. Sapplemiwei

2500 tl civarı telefon önerisi

Çıkabilirsen mi 9t. Çıkamazsan LG v30+ yada A50.
  222. Sapplemiwei

Mi 9T Bir yıl sonra alınır mı?

Oneplus 7 t de güzelmiş ama yurtdışında 38.000 rupi. Yani yaklaşık 3000tl vergilerle falan 5000 TL ye yaklaşıyor.
  223. Sapplemiwei

Huawei mate 10 pro alinirmi

Bence başka seçeneklere bak.Mi 9t gibi.Eğer bütçen yetiyorsa ve daha iyi bir performans istiyorsan Mi 9t pro ya bak.
  224. Sapplemiwei

Max 3300 TL Telefon

Önceliğim işlemci ve batarya.Kamerası da iyi olsun ama aşırı iyi olmasına gerek yok.PUBG oynatacak bir telefon olsun.
  225. Sapplemiwei

Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için
  226. Sapplemiwei

Mi 9t pro yu ben daha fazla beğendim ama bütçeyi aşıyor
  227. Sapplemiwei

Abiler ben seneye lise 1 olacağım.Yeni telefon alacaklar.Ben şimdi bakıyordum telefonlara mi 9t yi beğendim.Seneye alınır mı?