Öneride bulunurmusunuz?

Kübra Polatel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yılbaşından sonra kesin telefon alicam lakin yine kararsizim . Xiaomi mi10 bekliyordum çıkmasını ocaktan sonra . Ama google türkiye yeni çıkacak cihazlara destek vermeyecekmiş. Aklımda 3 4 cihaz var .
8 plus , Oneplus 7t , mi9 ve mi 10 serisi falan .

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Hocam yılbaşı gelsin sonra konu açın. 1 ayda çok şey değişiyor. He illa öneride bulunun derseniz alabiliyosanız oneplus 7t öneririm.

Kübra Polatel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Haberlere bakmayın siz ciddi bir bilgi kirliliği var. Başlıklar "Samsung satışları durduruyor" ya da "Google Türkiye'den çekildi" şekilde atılıyor ama haberin içi -mi -mu larla dolu. Bir şeyin olduğu veya olacağı yok. Hatta Google Türk Telekom ile anlaşma imzaladı çekileceği ülkeyle anlaşma mı imazalar insan? Zaten öyle bir durum olsa bile şuanki cihazlar için bir problem olmayacak içiniz rahat olsun.
Böyle güzel cihazlar varken o fiyatalara anca 7 plus alırsınız.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,971
Yılbaşından sonra kesin telefon alicam lakin yine kararsizim . Xiaomi mi10 bekliyordum çıkmasını ocaktan sonra . Ama google türkiye yeni çıkacak cihazlara destek vermeyecekmiş. Aklımda 3 4 cihaz var .
Mi9T Pro

Sapplemiwei

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Mi 10 daha çıkmadığı için birşey diyemem ama alabiliyorsanız oneplus 7t öneririm

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Yerinde olsam OnePlus 7T alırdım canavar gibi telefon ah ah bütçem olsaydı garanti falan dinlemem gider OnePlus 7T alırdım Mİ9'u bataryasından dolayı önermiyorum bataryası dışında güzel telefondur bende Mİ9T kullanıyorum bütçe sıkıntın yoksa Pro al derim SD855 için değer

Reaksiyon puanı
892
xr a geçin,farkı görün

Yavuzb

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
Reaksiyon puanı
10
Ben OnePlus 7 pro kullanıyorum aldığımda 12gb ram ve 256 gb depolama bu modelde vardı 7t pro da 8/256 modeli vardı ve sevmediğim renkteydi 50 puanlık sentetik test farkı hayatımda kocaman bir boşluk yaratmayacağı için bunu seçtim. Markadan aşırı memnunum, o yüzden saydıklarından OnePlus 7t öneririm.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Keşke Google çıksa ülkeden de hükümetin aklı başına gelse yerli mobil işletim sistemi ve yerli arama motoru üzerine o gaz ile bir atılım yapıp hayata geçirsek...

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,971
Keşke Google çıksa ülkeden de hükümetin aklı başına gelse yerli mobil işletim sistemi ve yerli arama motoru üzerine o gaz ile bir atılım yapıp hayata geçirsek...
Yerli bişey yapamıyoruz biz.Yerli otomobil olacak 50 yıldır olacak.İşletim Sistemi yapsak ne olacak ? Marketi Google Play veya App Store gibi olacak mı ? Kaç yıl sürecek ? O zamana kadar insanlar ne kullanacak ? Boş beleş yapın anca...

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Yerli bişey yapamıyoruz biz.Yerli otomobil olacak 50 yıldır olacak.İşletim Sistemi yapsak ne olacak ? Marketi Google Play veya App Store gibi olacak mı ? Kaç yıl sürecek ? O zamana kadar insanlar ne kullanacak ? Boş beleş yapın anca...
İnanmak işi bitirmenin yarısıdır. Sizin gibi düşünen insanlar yüzünden hiçbir atılım yapılamıyor.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,971
İnanmak işi bitirmenin yarısıdır. Sizin gibi düşünen insanlar yüzünden hiçbir atılım yapılamıyor.
Ne atılımı ya... Ülkecek refah seviyemiz çok yüksek müthiş bir hayatımız var atılım yapmıyoruz.Ben istemem mi ? Bizimde Işletim Sistemimiz olsun,telefonumuz olsun,arabamız olsun ama şimdiki durumda olmaz.Vergiler zaten zorluyor,bastırdıkça bastırırlar o zaman.

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Düşün sen bir mühendissin geliştiricisin. Milli olmak için işletim sistemi yapmaya çalışır mıydın? Çok ığraş gerektiren ve sonunda bütün uğraşlarının boka sarması ihtimalinin çok yüksek olduğu bir iş ve senin yeni başladığın işi onlar senelerce yapmış üstüne koymuş. Bu işler bu kadar kolay olsaydı çıkar samsung yapardı ne biliyim microsoft başarılı olurdu.Üstelik kimse de sana al bakalım evlat şu parayı diye de destek olmayacak ha. Kendi halinde debelenip duracaksın. Hayallere dalmayalım lütfen.

Kübra Polatel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben OnePlus 7 pro kullanıyorum aldığımda 12gb ram ve 256 gb depolama bu modelde vardı 7t pro da 8/256 modeli vardı ve sevmediğim renkteydi 50 puanlık sentetik test farkı hayatımda kocaman bir boşluk yaratmayacağı için bunu seçtim. Markadan aşırı memnunum, o yüzden saydıklarından OnePlus 7t öneririm.
Evet herkes OP7t diyor bende çok beğeniyorum o cihazı lakin ilerde satacak olursam satamam diye çekiniyorum.
Ios da ise bütçem sadece 8plus a kadar yetiyor

Yavuzb

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
Reaksiyon puanı
10
Evet herkes OP7t diyor bende çok beğeniyorum o cihazı lakin ilerde satacak olursam satamam diye çekiniyorum.
Ios da ise bütçem sadece 8plus a kadar yetiyor

Ben de telefon alırken ileride satacak olursam diye düşünüyorum ama nihai kararımı etkilemiyor, beni memnun edip etmemesine bakarım aslında burada fikirlerimiz ayrılıyor. Satamazsam 6 ay 1 yıl fazla kullanır ufak bir birikim yaparım ama telefonu kullanırken ben 3 yıl civarı kullanırım yani bu durumda 3 yıl kullanmak için satabileceğim bir telefon yerine istediğim bir cihazı almak isterim. Umarım her ne karar verirseniz pişman olmaz mutlu olursunuz.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,778
Mi 9T ya da One Plus 6 falan alın bence.

yemre22

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
bence General Mobile'ın 9pro modeli şu an piyasadaki en mantıklı tercihlerden. zamanında 2binin üzerinde olan bu telefon yılbaşı indirimiyle birlikte 1400lere kadar geriledi. kamerası ve işlemci performansıyla kesinlikle 3bine yakın fiyatlarda satılması gereken bi model
katılıyorum bence de general baya fiyat düşürdü tasarım ödüllü bi model 9pro 1400lü fiyatlarda kaçırılmaması gerekir