Mi note 10 lite

Sapplemiwei

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Mi note 10 lite ı bugün sipariş vermeyi düşünüyorum. Sorum şu olacak, bu telefonu alma memnun kalmazsın şu x telefonunu al o daha iyi dediğiniz bir telefon var mı?

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Mi note 10 lite ı bugün sipariş vermeyi düşünüyorum. Sorum şu olacak, bu telefonu alma memnun kalmazsın şu x telefonunu al o daha iyi dediğiniz bir telefon var mı?
Ağırlığından ve kalınlığından memnun kalmayabilirsin, realme 6 pro önerebilirim. Performanstan çok bir şey bekleme, o fiyata daha ii performanslı telefonlar var. Onun dışında üzmez, yalnız kronik sorunlarının olduğu söyleniyor. Mi note 10 lite yerine alınacak telefon Realme 6 Pro olur.

Sapplemiwei

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Ağırlığından ve kalınlığından memnun kalmayabilirsin, realme 6 pro önerebilirim. Performanstan çok bir şey bekleme, o fiyata daha ii performanslı telefonlar var. Onun dışında üzmez, yalnız kronik sorunlarının olduğu söyleniyor. Mi note 10 lite yerine alınacak telefon Realme 6 Pro olur.
Telefonu elime alıp incelemiştim bir mağazada. Başta bende rakamlara bakınca kalın olacağını düşünüyordum ama eline alınca arka taraftan içe doğru kenarlar kavisli olduğu için bu hissedilmiyor. Daha iyi performanslı dediğiniz sanırsam P40 lite ve bu telefonunda ben işlemci dışında pek iyi bulmuyorum. Realme 6 pro ile karşılaştıracak olursak ekran batarya ve kamera konusunda ben daha iyi buluyorum.( İşlemci konusunda bence pek bir farkları yok. Ekranda da amoled olmasını 90hz ye tercih ediyorum. Ve tabi bu bir kişisel görüş Realme 6 pro nun arka taraf tasarımını mi note 10 lite kadar şık bulmuyorum, mi note 10 lite bana daha premium geliyor.) Yorumunuz için teşekkürler bu arada.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Öyle diyebileceğim bir telefon yok Mi Note 10 Lite o fiyatlarda alınacak en iyi telefon şimdiden hayırlı olsun

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Mi note 10 lite dışında Realme 6 pro olabilir.İki cihazdan hangisini alırsan al memnun olacağını düşünüyorum.

Sapplemiwei

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Mi note 10 lite dışında Realme 6 pro olabilir.İki cihazdan hangisini alırsan al memnun olacağını düşünüyorum.
Ben de böyle düşünüyordum. Tasarım olarak mi note 10 lite ı beğendiğim için ve birkaç sebepten daha dolayı mi note 10 lite karar kıldım.

Sapplemiwei

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Bu arada telefonu sipariş vermiş bulunmaktayım. Trendyoldan 64gb lik versiyonunun siyah rengini sipariş verdim. Elime tahminimce Perşembe-cuma gibi geçer. Telefon elime geçince isteyenlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Reaksiyon puanı
6,381
Eğer mi note 10 lite cihazından memnun kalmazsanız realme 6 pro alın. Zaten o bütçede alınabilecek sadece iki telefon var onlarda mi note 10 lite ve realme 6 pro.