Arama sonuçlarınız

1. ömerim55

Sahibinden Param Güvende Adını Kullanarak Dolandırıcılık Yapılıyor

Göründüğü üzere dolandiricilikta çığır açmış vaziyetteler. Depremzedeyiz diyerek dolandırıcılık yapıyorlar. 1678645187 Videoyu guncelledim
  2. ömerim55

SDN İş bankası Kumbara İncelemesi- Eski para incelemesi

İş bankası Kumbara İncelemesi- Eski para incelemesi Kameramı değiştim. İnşallah daha güzel görüntüler sunabilmişimdir.
  3. ömerim55

SDN Babamın zoruyla sonunda başardım.

Merhaba arkadaslar. Sorunum başlıkta yazdığı gibi babamın bana hiçbir şey almaması ve bana hiç para vermemesi. İlkokulda günde 1 lira falan verirdi, ortaokula geçtim. Hiç para vermedi ne okul kıyafeti aldı ne kırtasiye aldı ne ayakkabı aldı ne kitap ne yemek parası verdi. Ben de nereden para...
  4. ömerim55

sıkı bir android kullanıcısının apple fanboyu olma süreci

Arkadaşlar merhaba. beni tanıyan tanır tuşlu telefon kullanmaktan android kullanmaya geçmiştim ve son telefonum galaxy a52 idi. şuan iphone 13+apple watch se+airpods ilen apple fanboy olma sürecine girmiş bulunuyorum. cihazlar adeta akıyor. bugüne kadar ızdırap yaşamışım bence kesinlikle...
  5. ömerim55

SDN Radyo İnternet 7.0 ile 1112 Radyo Kanalı bilgisayarınızda !

c# ile geliştirdiğim RADYO İNTERNET 7.0 © ile kolayca radyo dinleyebilirsiniz. Merhaba size Radyo İnternet Yazılımımızın yeni sürümünü tanıtacağım. görseller hakkındaki eleştirilerinizi dinlemek için sabırsızlanıyorum. ayrıca en çok dinlediğiniz radyoları ekledim. TAM 1112 RADYO KANALI Program...
  6. ömerim55

Samsung Galaxy J6 mı yoksa Galaxy A2 Core mu ?

Merhaba . ikinci telefon olarak bir telefon almak istiyorum. 750 tl ye temiz bir Samsung Galaxy j6 buldum. ayrıca kutulu faturalı bir a2 core de 550 tlye var. hangisini almalıyım bütçem maksimum 750 tl .
  7. ömerim55

Haber BİMCELL 2022 Zamlı Fiyatlar

ESKİ FİYATLAR 26 TL karşılığında 3gb internet, 250 Sms, 750 dk Heryöne ve Bimcelliler ile sınırsız konuşma için Dost KÜÇÜK 30 TL karşılığında 6gb internet, 250 Sms, 750 dk Heryöne ve Bimcelliler ile sınırsız konuşma için Dost ORTA 35 TL karşılığında 9gb internet, 250 Sms, 750 dk Heryöne ve...
  8. ömerim55

Yurt odam cok kalabalik.

10. Sınıfa gidiyorum. Okulum bir fen lisesi ama 20m2 odada 9 kişi kalıyoruz. Sizce fazla mi?
  9. ömerim55

Pansiyon odalarını çok kalabalık olması

Bizim oda 9 kişi. Sizce de çok kalabalık değil mi? Yanımdaki kişi ile aramda 1 karış mesafe var.
  10. ömerim55

gitar öğreniyorum yardım

gitar öğrenmeye başladım yaklaşık iki hafta oldu. şimdilik klasik bir folk ritim ile am dm e gibi akorları biliyorum ve basit şarkıları çalabiliyorum haliyle. gelişmeme yardımcı olabilmesi için ne yapabilirim ?
  11. ömerim55

EBA için Satılık 1 GB Ramli Laptop

Cihaz temizdir. Eba ve zoom yüklüdür .Photoshop ve Autocad En üstün performansı gösterir. Lisanslı windows xp yüklüdür. Her türlü işi zorlanmadan yapar. Fiyat 800 tl'dir. Pazarlık yoktur 50 lira ancak kazanıyorum.Kargo havale alıcıya aittir. İntel Pineview turbo dual cpu with intel graphics...
  12. ömerim55

Windows XP ve Vista Tema Yüklemek ve Görselliği İyileştirmek İçin Yapılabilecekler Listesi

Merhaba Arkadaşlar, Öncelikle Böyle Nitelikli Bir Projeyi Foruma Kazandırmanın Haklı Gururunu Yaşıyorum : ) Windows XP ve Vista İçin Hazırlamış Olduğum Konuma Hoşgeldiniz. Aşağıda bulunan konular rehber niteliğinde hazırlanmıştır. HEPSİNİ DENEDİM VE EN KULLANIŞLILARINI SIRALADIM. İyi Eğlenceler...
  13. ömerim55

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İnternet açıklaması

Başkan erdoğan habert??rk'te yayınlanan rize kongresinde ''Bizden Önce türkiyede internet yoktu. Geniş bant altyapısını elhamdülillah biz kurduk'' ifadelerini kullandı.
  14. ömerim55

Eski Laptoplarınız İçin Alım İlanı

Amacım parası olmayan öğrenci arkadaşlara satın aldığım laptopları hediye ederek onlara dersleri ve ödevleri için yardım etmektir. Sizden ücreti mukabilinde alacağım Laptop ve Netbook'lara bakım yapıp SSD takarak öğrenci arkadaşlara hayrına teslim edeceğim. Gerekli Özellikler *En az 1 GB ram...
  15. ömerim55

Öğrenci Arkadaşlara Yardım İçin Eski ve Atıl Durumda Olan Laptoplarınızı Satın Alıyorum.

Amacım parası olmayan öğrenci arkadaşlara satın aldığım laptopları hediye ederek onlara dersleri ve ödevleri için yardım etmektir. Sizden ücreti mukabilinde alacağım Laptop ve Netbook'lara bakım yapıp SSD takarak öğrenci arkadaşlara hayrına teslim edeceğim. Gerekli Özellikler *En az 1 GB ram...
  16. ömerim55

Xiaomi mi Max incelemesi

17. ömerim55

Yazıcıya Dolma Kalem Murekkebi ile Kartuş doldurma

Derin temizlikten sonra bütün kartuşlar çalıştı. 60 sayfa siyah beyaz ödevimi arkalı önlü bastım Aldığım çıktılar.
  18. ömerim55

Android sürümü düşük tablete zoom ve eba kurulabilir mi?

Sorum başlıkta. Galaxy tab 4 7.0 t230 cihaza eba ve zoom kurmam gerek. ama android sürümü android 4.4.2. Buildprop ile cihazı başka bir cihaz gibi gösterebilirsek bunlar kurulur mu?
  19. ömerim55

Fırında laptop : ) (Çalışmayan Laptop Anakartı Fırınlama)

Merhaba Arkadaşlar bugün müthiş bir lezzetle karşınızdayım. Ekran kartı çipi ve chipsetinde sorunlar olan anakartımızı bilim için fırına verdik. Müthiş bir lezzet elde ettik ve sonunda çalıştırmayı başardık. Eğer anakartınızdan vazgeçtiyseniz siz de bu yöntemi deneyebilirsiniz. Mezeleri...
  20. ömerim55

Bu cihaz alınır mı

Cihaz açılırken bu ekranda kalıyor. Tekrardan flashlasak düzelir mi? Cihazı 150 liraya almayı düşünüyorum. Dokunmatik vs. Hasarlı değil.
  21. ömerim55

Haber Fahiş Vade Farkı Evkur

40.999-23.999=17.000tl vade farkı 23.699-14.989=8710tl vade farkı 17.889-14.429=3460 vade farkı 2.359-2949=590tl vade farkı Gördüğünüz gibi farklar oldukça fahiş. Alırken bu farklara bakmayan, bazen de el mecbur alan insanlar var. 1 senedi yatırmadığınız anda ise motosiklet vs...
  22. ömerim55

Hava kirliliği

. konu silinsin
  23. ömerim55

Huawei P8 Lite İncelemesi

Oyun testini yükleyeceğim.
  24. ömerim55

Ailevi Sorunlar Konusu

Bu konuda ailevi sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.
  25. ömerim55

Telefon tavsiyesi

1.000 lira bütçem var. Pubg fortnite son ayarlarda akıcı oynatacak android 10 ve üstü, metal veya cam kasa, 6 inch'den büyük Amoled ve en az 2k ekran kriterlerin var.
  26. ömerim55

Anlamsız yere konuların kilitlenmesi

Böyle bir şey sezdim forumda. Kurallara uymayan paylaşımlar yapmamıza rağmen bazı konular sebep belirtilmeden kilitleniyor. Konuda ne küfür var ne argo. Kategori yanlış da diyemezler konu dışına açtım. İçimizi döküp bilgi alisverisi yapmayacaksak forumun ne anlamı kalir. Moderatörler keyif...
  27. ömerim55

Ailem Çok Baskıcı

Sorunumu anlatayım. Daha önceki konumda ailemin beni parasal olarak hiç desteklemediğinden bahsetmiştim. Ama şu anki konu beni maddi işlerden daha çok sıkıyor. Ailem aşırı baskıcı. Özellikle annem. Babam halden anlayan biridir. Öyle pek zalim biri değildir. AAma annem çok sert. Bir çene var...
  28. ömerim55

Yılbaşında 200 Bin Kolluk Kuvveti Görev Yapacak

içişleri bakanlığı'nın yaptığı fantastik açıklama. tam hali 208 bin 139 polis ve jandarmanın yılbaşı tedbirleri kapsamında görev yapacak olması. savaşa mı giriyoruz yeni yıla mı belli değil. 2017 Yılbaşında 34.000 2018 Yılbaşında 37.000 2019 Yılbaşında 39.000 2020 Yılbaşında 200.000 Bu arada...
  29. ömerim55

asus p1440f alınır mı

Cihazın özellikleri i5 10210u 240gb ssd optik sürücü hd 620 16gb ram HD erkan parmak izi Cihaz 5800 lira. alınır mı?
  30. ömerim55

NOSTALJİ SERİSİ- HP IPAQ 514 İncelemesi

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda Hp IPAQ 514 cep telefonunu inceleyeceğim. Cihazın ön yüzünde dönemi için fena sayılamayacak bir tasarım bizi bekliyor. Cihaz Gayet sade ve şık görünüyor 2.0'' ve 220 x 176 özellijklerindeki ekran ise bu kasa için yeterli görünüyor. Üstteki hp logosu da oldukça...
  31. ömerim55

Koronavirüs Aşısı Bu Salı BİM'de

32. ömerim55

Android telefon hızlandırma

Android cihazınız yavaş mi? Yapabileceğiniz güvenli bir yol var. Telefonu sıfırlayın ve Google play store ayarlarından güncellemeleri ve güncelleme bildirimlerini kapatın. Mükemmel bir sonuç aldım. Eskiden kasmaktan kullanılamayan S3 mini ve Galaxy ACE bile adam oldu. Deneyin zararini görmezsiniz.
  33. ömerim55

Tekno Benim kanalı

https://www.youtube.com/c/TEKNOBEN%C4%B0M/videos Böyle bir kanal keşfettim. 200 küsür abonesi var. Bu çocuk tutar bence. Gayet güzel bir ses tonu ve diksiyonu var.
  34. ömerim55

.

.
  35. ömerim55

Bilgisayarımı sattım

https://forum.shiftdelete.net/konular/bu-bilgisayar-ne-kadar-eder.717405/ bu konudaki pc'yi 1350 liraya anlaştık. ama cd romları ve 2 gb ramden 1 gb'yi söktüm. Faruk beye hayırlı olsun.
  36. ömerim55

Dolandırıldım

Bana mp3 çalar lazımdı. Amfiyi müzik çalara çevirecektim. Bir arkadaşla anlaştık. Cihazın şarjı bitik getirdi. Tamam dedik. Yazı ile de kanıtları var sıkıntısız diye. Ancak evde test ettiğimde şarj tutmuyordu. Arkadaşı aradım böyle böyle. O da test etseydin dedi. Ben cihazın batarya durumunu...
  37. ömerim55

Animasyon film tavsiyesi

Sorumu başlıkta belirttim. Bana animasyon film önerebilir misiniz? Çizgi film değil ama
  38. ömerim55

Esnafın hali ne olacak?

Merhaba arkadaşlar. Ben bu konuya eğilmek istiyorum. Esnaf şu anda berbat vaziyette. Samsundan konuşuyorum nerede ise açık lokanta kalmadı sahilde. Bütün sektörler feci durumda. Biz tesisat işi yapıyoruz işlerde bir yavaşlama yok çok şükür ama fiyatlar aşırı artıyor. Yavaş yavaş fiyatlar dolarla...
  39. ömerim55

Matkap Tamir Etme

40. ömerim55

Yeni Atölyem

Video olarak yükleyebildim. Fotoğraf 1mb yüklenebiliyormuş.
  41. ömerim55

kanalımı nasıl büyütebilirim

https://www.youtube.com/channel/UCUjwZNV3-8DdcmyQCpt1Uzg?view_as=subscriber bu kanalı nasıl büyütebilirim?
  42. ömerim55

Hiking X11 İncelemesi

43. ömerim55

NOSTALJİ SERİSİ-Braun Braun Compact 1000 Saç Kurutma Makinesi incelemesi

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda 1983 yılında piyasaya sürülen Braun Compact 1000 saç kurutma makinesini inceleyeceğim. Cihazı bit pazarindan 10 liraya aldım. 37 yıllık bir cihaz olduğunu bildiğimden içini açıp soğuk lehimleri tamir ettim. Plastik aksamı yıkadım ve bu kondisyona geldi. Cihazın...
  44. ömerim55

Yatılı okul güvenli mi

Merhaba beyler. Şu anda bir fen lisesinde yatılı okuyorum. Sınıfımız 34kisi ve ikişerli oturuyoruz. Yurt odaları ise 8 er kişi yan yana. Corona sıkıntısı olur mu
  45. ömerim55

ISO Ayarı Ne İşe Yarar? Nasıl Yapılır?

Bu yazımda kameralarda ISO ayarı nasıl yapılır konusunu anlatacağım. İlk olarak ISO ayarının mantığını anlatacağım. ISO ayarını artırdıkça sensöre giden voltaj miktarı artar. Voltaj miktarının artması da sensöre daha çok ışık girmesini sağlar. Daha çok ışığın etkisi ile parlak ama grenli görüntü...
  46. ömerim55

General Mobile E Tab 4 16gb Eba sorunu

Bu cihazi dayim hediye etti. Cihazı gayet beğendim. Ama Eba inmiyor. Cihazda robot var. Bu cihaza gore android 5 ve ustu ROM yok mudur? Ya da build prop ile oynayarak cihaz sürümünü yüksek gösterip Eba kurulabilir mi?
  47. ömerim55

Havya tavsiyesi

Nasıl bir Havya önerirsiniz. Ticari olarak kullanacağım. Sağlam bir şey olmalı. Çok da pahalı olmasın ama. En fazla 250 verebilirim.
  48. ömerim55

Lehim yapmayı biliyor musunuz

Soru belli zaten. Merak ettim yaşıtların acaba ne durumda.
  49. ömerim55

Ailem beni aşırı zorluyor

Merhaba arkadaşlar. Bu sene 9. Sınıfa başladım. Ailem beni ders anlamında aşırı zorluyor. Gündelik programımı anlatayım. Saat 9 ile 10.30 arasında eba ders dinliyorum. 10.30 'dan 13.00 a kadar izlediğim konuları 5 farklı youtube kaynağından dinliyorum. Sonra babamın öğretmen arkadaşına 13.30dan...
  50. ömerim55

Ne olabilir bir şey yapabilir mi

Ben telefon tamiratı yapiyorum. 2 kişi çalışıyor yanımda. Bu dallamalardan biri n11 den ekran istemiş benim adıma sonra soktuğu kırık ekranı geri kargolamis. Mağazadan eleman aradı mahkemeye verecem nitelikli dolandırıcılıktan diyor. Bu dallama da benim üzerime söylediği için bana geliyor yine...
  51. ömerim55

Xiaomi wiha 24 üçlü hassas tornavida seti

Telefon matkap ışıldak ütü vb cihazları tamir ediyorum. Gayet küçük vidalara sahipler. Bazı vidalar güvenlikli. Bu set iş görür mü? Bu arada ürün 190 lira.
  52. ömerim55

Babam bana hiçbir şey almıyor.

Merhaba arkadaslar. Sorunum başlıkta yazdığı gibi babamın bana hiçbir şey almaması ve bana hiç para vermemesi. İlkokulda günde 1 lira falan verirdi, ortaokula geçtim. Hiç para vermedi ne okul kıyafeti aldı ne kırtasiye aldı ne ayakkabı aldı ne kitap ne yemek parası verdi. Ben de nereden para...
  53. ömerim55

Nokia 1100 ses sorunu

Arkadaşlar merhaba. Cihazın sesi az çıkıyor zamanla yükseliyor neden acaba? Videoyu da izlerseniz donanımsal bir sorun olduğuna kanaat getirdim. Çözümü var mı?
  54. ömerim55

İkinci el Peugeot Ninja 103 motosiklet hakkında

Arkadaşlar 15 yaşındayım. Samsun Canik ilçesinde yasiyorum. Yaşadığım yer oldukça yokuşlu bir yer. Bir mobilet almak istiyorum. Arkadaşımda varmis. Telefon almak için satiyor. Kullandım bütün yokuşları çıkıyor. Orjinal halinde. Modifiye yok. Bu arada 94 model Peugeot 103. Evrakları yok. İlçede...
  55. ömerim55

NOSTALJİ SERİSİ- Miele S234i Elektrikli Süpürge İncelemesi

Bu yazıda çöpün kenarında bulduğum oldukça eski olan süpürgeyi incelemek istiyorum. Süpürge oldukça büyük. 60cm uzunluğa 27 cm genişliğe ve 19 cm yüksekliğe sahip. Büyük olmasına karşın nispeten hafif ve oldukça sessiz. Süpürge 1000 Watt gücünde ve devir ayarlı. Ayrıca otomatik devir...
  56. ömerim55

Bu cihaz hala alınır mı?

Cihaz Huawei p8 lite. 2 gb ram 16gb hafıza kirin 620 işlemci var. Bu telefonla dokunmatik telefona geçiş yapacağım. 200 liraya alınır mı?
  57. ömerim55

Beyler bakar mısınız?

Şu kanalı bir ayağa kaldıralım. Tamirat tadilat ile alakalı videolar çekiyorum. https://m.youtube.com/channel/UCUjwZNV3-8DdcmyQCpt1Uzg
  58. ömerim55

Fan tamir

59. ömerim55

Radyo Tamir Ettim

60. ömerim55

İphone 6

Bende pert bir iphone 6 vardı. Cihazın bütün eksiklerini yazıp iade olmayacağını yazıp olana koydum. Camı çatlak bir j5 prime ile takas istediler. Takası yaptık. Arkadaş arıyor cihaz bozuk deyip geri vermek istiyorum diyor. Ben bozuk olduğunu söyledim. Karakola vermekle tehdit ediyor. Bir şey...
  61. ömerim55

Sende Akrostiş Şiir Yaz

İlk şiiri ben yazdim. H er şey el cep yakıyor Ü rünlere el sürülmüyor K alite kalmadı peynirde sucukta Ü züm bile artık tat vermiyor M eyve sebze alırken halk 2 kere düşünüyor E t süt hem hileli hem de pahalı T ürk halkı size ne yaptı? İ ngiltere almanya fransa S alak gibi bizi kıskanıyor...
  62. ömerim55

Radyo İnternet 5 GOLDEN EDİTİON

Tamamen kendi yapımımdır. Oldukça az internet harcar. Aşağıdan indirebilirsiniz. (Sarı)Hemen İndir-----> (Lacivert)Hemen İndir---->
  63. ömerim55

Niçin bizi takip etmelisiniz?

64. ömerim55

NOSTALJİ SERİSİ-İş Bankası Kumbarası İncelemesi

Abone olmayı unutmayınız.
  65. ömerim55

Ekran kartına ısıl işlem uygulama

Kendi tecrübemi anlatacağım. Elimde eski model asus bir ekran kartı vardı (NVİDİA 8500 GT). Bu ekran kartı bir süre önce bozulmuştu. Bu gün ısıl işlem uygulamaya karar verdim. Kaybedecek bir şeyim yoktu zaten. Kartın üzerindeki ufak soğutucuyu söktüm ve GPU çipine ulaştım. Sonra çakmakla 90...
  66. ömerim55

Rahmetle Anıyoruz.../Cem Karaca

67. ömerim55

İl İl Türkiye - Afyon'da Gezilecek Yerler

68. ömerim55

En Çok Kullanılan Tarayıcıların Artıları ve Eksileri

69. ömerim55

Tuşlu Telefona Bilgisayarla Uygulama Kurma

70. ömerim55

NOSTALJİ SERİSİ- Nokia 3310 İncelemesi

Bu incelemede böyle bir telefona hiç sahip olmamış veya hiç kullanmamış arkadaşlara bu telefonu tanıtmak istiyorum. Telefon inceleme yaptığım tarihte 20. yaşına girdi. İnceleme video Telefon Klasik, basit ve amaca yönelik bir tasarıma sahip. Tuşlar gayet gürültülü. Tuş seslerini ve Telefonun...
  71. ömerim55

ETS 2 Kaldırır mı?

AMD Radeon HD 6570 İntel Xeon 5450 3.00 Ghz DDR3 4GB Ram Ets 2 akıcı oynatır mı?
  72. ömerim55

Radyo İnternet 5 GOLDEN EDİTİON

Her zamanki gibi en güncel siteden en kral radyo. BU BAŞLIĞI TAKİP EDİN GÜNCEL RADYO ADRESLERİNDEN HABERİNİZ OLSUN https://forum.maxicep.com/attachments/radyo-internet-rar.218502/
  73. ömerim55

NOSTALJİ SERİSİ-Nokia N73 İncelemesi

Bu yazımda hiç bu kadar eski telefon kullanmamış arkadaşları bu telefon hakkında bilgi sahibi yapmak istiyorum. Abone olmayı unutmayınız. Telefonun ön tasarımı hoş ve yuvarlak hatlara sahip. 3 adet hoparlörü var dense de 2 adet hoparlörü var. Üstteki kısımda tek hoparlör var. Telefonun...
  74. ömerim55

Temiz Kurulum CD'si Hazırlama/Format Atma

Abone olmayı unutmayın. Bu işlemler için bilgisayarınız USB'den önyüklemeyi desteklemelidir. Rufus Programını aşağıdaki eklentiden indirip Çalıştırın. 1-Aygıt kısmında usb'nizi seçin. 2-''Önyükleme Seçimi'' kısmına iso dosyasını işaretleyin. 3-Dosya Sistemi olarak ''NTFS'' seçin. 4-Hedef...
  75. ömerim55

Canınız mı sıkıldı? Bu oyun sizin için birebir.

Link videoda. Abone olmayı unutmayınız.
  76. ömerim55

İl i̇l Türki̇ye-Adıyaman/Adıyaman'da gezi̇lecek yerler

77. ömerim55

İL İL TÜRKİYE-ADANA/Adana'da Gezilecek Yerler

78. ömerim55

NOSTALJİ SERİSİ-Nokia E72 İncelemesi

Yazımda bu telefonu incelemek istiyorum. Belki bu telefona sahip olan olmuştur illaki ama ben bu incelemeyi bu telefonlar sahip olamayan veya olmayanları bilgilendirmek istiyorum. Telefonun ön kısmı güzel tasarlanmış ama çok kullanışlı değil. Yan kısımları plastik ama gayet tok bir...
  79. ömerim55

Rahmetle Anıyoruz...

Abone olmayı unutmayın...
  80. ömerim55

En Çok kullanılan Arama Motorlarının Artıları Ve Eksileri

Müzik biraz tırt oldu ama ne yapalım elde bu vardı.
  81. ömerim55

Symbian s60 Kaliteli Temalar

Konumuz devamlı güncellenecektir. Beğenmenizi temenni ederim. WHİTE ORANGE Tema indirmek için tıklayın--->https://tr.phoneky.com/applications/?p=download-item&id=y0y13020&tt=51 Red Theme Tema indirmek için tıklayın--->https://yadi.sk/d/3b4mf0vLrfEjhg Night Shade Tema...
  82. ömerim55

Hayatınızda Yediğiniz En Büyük Kazık ve Yaptığınız En karlı Ticaret Nedir?

Benim hayatımda yediğim en büyük kazık S3 Mini'ye 200 lira vermek oldu. En karlı alışverişim ise hurdadan 70 liraya aldığım galaxy ace ve grand prime telefonların çalışması oldu. Ace'yi 3 tane tuşlu telefon ile takas ettim ve tanesini 80 liradan sattım.
  83. ömerim55

Symbian S60 Sistem Uygulamaları

Bu konudan elbette forumda illaki vardır ama linkler kırık vaziyette olduğundan sapasağlam güncel linklerle paylaşıyorum.Bütün bu uygulamaların hepsini aşağıdaki bölümden indirebilirsiniz. Rar şifresi: omerkati.maxicep ---->İNDİR HANDY TASKMAN Bu uygulama telefonunuzun multitasking...
  84. ömerim55

Sony Cyber-shot DSC-S730 Fotoğraf Makinesi İncelemesi

Bugün başlıktaki yeni aldığım bu ürünü incelemek istedim. Ürünü 10 liraya bit pazarı hurdasından aldım. Şansıma çalıştı. Bende de akıllı telefon olmadığı için bazı yerlerde bu kamerayı kullanıyorum. Görüntü kalitesi muazzam olmasada güzel sayılır. Benim nokia e72'ye göre muazzam. 7.2mp ve...
  85. ömerim55

Renault fluence Extrem 2012

Araba pahalıya mı geldi bilmiyorum ama araçtan 4.000 ve 8.000 olarak 2 kaza var. Kazalı halini gördüm arabanın. 8.000 lik kazada sağ iki kapı değişmişti. Sonraki 4.000 liralık kazada da ön tampon kaput farlar değişti. Arabayı 41.250 liraya aldim. Kilometresi 200.000 KM'de. 2.000 lira ön takıma...
  86. ömerim55

26 Nisan 2020 Ramazan İmsakiyesi

26 Nisan 2020 Ramazan İmsakiyesi Ramazanı-ı Şerifleriniz Hayırlara Vesile Olsun...
  87. ömerim55

25 Nisan 2020 Ramazan İmsakiyesi

Ramazan-ı Şerifleriniz Hayırlara Vesile Olsun...
  88. ömerim55

Samsun'da Gezilecek Yerler

Beğendiyseniz abone olmayı unutmayın.
  89. ömerim55

Rahmetle Anıyoruz

kendi yapımımdır.
  90. ömerim55

NOSTALJİ SERİSİ- Microsoft Digital Keyboard 1.0a/ Microsoft Wirless Optical Mause İncelemesi

Bu incelemeyi hayatında hiç bu kadar eski fare ve klavye kullanmamış arkadaşlara bu cihazları tanıtmak için yapıyorum. Klavyenin kutusu gayet sade ve şık. Kutu da çok sağlam bir kartondan yapılmış ki üstünde zıplasan bile ezilmeyecek gibi hissettiriyor. Klavye gayet şık ve sağlam...
  91. ömerim55

NOSTALJİ SERİSİ-Ericcson GA-628 İncelemesi

Bu incelemeyi hayatında hiç bu kadar eski bir telefon kullanmamış ve hatta hiç görmemiş arkadaşları bu telefon hakkında bilgi sahibi yapmayı amaçlıyorum. Telefonumuz mavi ve şık bir kutuda geliyor. Kutudan telefondan başka pek bir şey çıkmıyor. Telefonun ön kısmı gayet işlevsel ve amaca...
  92. ömerim55

Kazıklandım mI? / Tp-Link TL-wn321g ve Logitech C110

Bu iki ürünü 90 tl'ye aldım Letgo'dan. Kazıklandım mı acaba diye sormak istedim. Bu piyasadan pek haberim yok da. Amacım Zoom ve Skype'de kullanmak.
  93. ömerim55

İnternet hızım normal mi?

35 Mbps altyapım var ve türknet kullanıcısıyım. İnternet hızım saat akşam 4 gibi hep böyle. Hızım düşük mü yoksa normal mi? iki farklı sunucudan da böyle sonuçlar çıktı.
  94. ömerim55

NOSTALJİ SERİSİ- Sony CD Walkman D-EJ000 İnceleme

Bu yazımda hayatında hiç cd walkman görmemiş ve kullanmamış arkadaşları bu cihaz hakkında bilgi sahibi yapmak istiyorum. Cihazımızın ambalajı gayet sade ve şık. Cihazımız gri ve beyaz hatlara sahip. Cihaz 2 adet aa pil ile çalışıyor. Ben Duracell marka şarjlı pil tavsiye ediyorum...
  95. ömerim55

ANKET-Forumda İmza Seçeneği Olmasını ister miydiniz?

İsterseniz evet'i istemezseniz Hayır'ı tuşlayın. Forum yöneticilerinin de çoğunluğa göre hareket edecğinden hiç şüphem yok. arkadaş sistemi ile ilgili soru sorduğu zaman imzasına bakıp anlayacağız sistemini ve sisteme göre teşhis koyup sistemi sormamış olacağız ve çoğu konuda en az 2 mesaj...
  96. ömerim55

NOSTALJİ SERİSİ-Sony Handycam DCR-TRV285E Video Kamera İnceleme

Evde bulduğum bu kamerayı incelerken ilk önce kasetli kameraları görmemiş arkadaşları bu konuda ufacık da olsa fikir sahibi yapmayı amaçlıyorum. Sony Handycam DCR-TRV285E Cihazımız 2005 yılı yaz aylarında çıkıyor. Cihaz mavi ve sade bir kutu ile geliyor. Cihazın içinden kumanda...
  97. ömerim55

2019-2020 S40 ve S60 Yararlı Uygulamalar ve Oyunlar

Benim gibi bu telefonları hala kullananlar varsa onların da işine yarayabilecek uygulamaları paylaşmak istedim. Bu uygulamalar kendi seçkilerim aralarında çalışmayan yok. Olur da çalışmayan uygulamaya rastlarsanız bana bildirmeyi unutmayın. Beğeneceğinizi ümit ederim. Uygulamalar kurulum...
  98. ömerim55

bedava sistem buldum upgrade tavsiye

abiler özellikler şöyle 3gb 1066mhz ddr2 500gb 3.5 inch hard disk 320 gb 2.5 inch hard disk amd phentom x2 550 processor 3.1 ghz nvdia geforce 6600 250 mb dahili 750 mb paylaşımlı toplam 1 gb harici ekran kartı 300 w psu bu pc ile ets 2 orta ayarda oynamak istiyorum ne eklemem lazım gelir.