Beyler bakar mısınız?

Bu konuyu okuyanlar

ömerim55

Profesör
Reaksiyon puanı
1,328
Şu kanalı bir ayağa kaldıralım. Tamirat tadilat ile alakalı videolar çekiyorum.

willkommen

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Bu kanalın neyine abone olacam? Orjinal video yok içinde, birbirinden alakasız içerikler, bilgi yok içinde, müslüm gürses videosunun yanında klavye videosunun ne işi var?

ömerim55

Profesör
Reaksiyon puanı
1,328
Bu kanalın neyine abone olacam? Orjinal video yok içinde, birbirinden alakasız içerikler, bilgi yok içinde, müslüm gürses videosunun yanında klavye videosunun ne işi var?
Artık tamirat tadilat videoları çekiyorum. Öbürleri eski.

Lutfu43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Destek olmuyorsunuz bali kostek olmayin

Lutfu43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Adamin youtube kanaliyla ulkenin ne alakasi var? "Ulkesine en cok faydasi olan isini en iyi sekilde yapandir."

willkommen

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Ben zihniyetten bahsediyorum. Ülkede işini yapmayanlara prim veren insanlar çoğunlukta. Bu zihniyet her konuda mevcut. Bu arkadaşın ki kanal değil olsa olsa youtube kullanıcı sayfası olur. Youtube kanal kurmak öyle basit bir iş değil. Al videoyu copy paste yap sonra da kanala abone gelsin, yok öyle bir dünya, armut piş ağzıma düş. Kanal kuruyorsan 1.si bir konu hakkında bilgili olman lazım 2.si düzgün video edit yapacaksın. 3.sü telif hakkı olmayan güzel müzikler bulacaksın. Doğru etiket gireceksin doğru başlık atacaksın. Günde en az 6 saat çalışman lazım. Copy paste yaparak olmaz bu işler.

Lutfu43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Bahsettiginiz kanallarin arkasinda bir den fazla kisi oluyor adam bir yola baslamis su anlik amator ileride iyilesebilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kimse ise baslar baslamaz dort dortluk olmaz.

willkommen

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Bak arkadaşım sen bu işi bilmiyorsun, bilmediğin konu hakkında bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma. Ben youtube'da kanal açmış biriyim 7 ay boyunca hergün en az 10 saat çalıştım 1400 abonem vardı. Bu arkadaş copy pasteci kendi hazırladığı içerik yok emek yok eğer emek olsaydı tamam derdim şuan videoları kötü ama ileride daha çok öğrenir bilgisi artar iyi videolar çeker yükler kanalına. Bu arkadaş sağdan soldan bulduğu videoları indirip kanalına sayfasına yüklemiş emek sıfır başkasının telifli videosunu gasp etmiş. anladın mı şimdi durumu? Daha fazla uzatmanın manası yok.

ömerim55

Profesör
Reaksiyon puanı
1,328
Bak arkadaşım sen bu işi bilmiyorsun, bilmediğin konu hakkında bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma. Ben youtube'da kanal açmış biriyim 7 ay boyunca hergün en az 10 saat çalıştım 1400 abonem vardı. Bu arkadaş copy pasteci kendi hazırladığı içerik yok emek yok eğer emek olsaydı tamam derdim şuan videoları kötü ama ileride daha çok öğrenir bilgisi artar iyi videolar çeker yükler kanalına. Bu arkadaş sağdan soldan bulduğu videoları indirip kanalına sayfasına yüklemiş emek sıfır başkasının telifli videosunu gasp etmiş. anladın mı şimdi durumu? Daha fazla uzatmanın manası yok.
Kendim lehim yapıp radyo tamir ediyorum. Kendim çekip atıyorum. Nasıl emek yok. Ayıptır günahtır. Yapmayın etmeyin ağalar. Videoyu izleseniz göreceksiniz çalıntı olmadığını. Neyse. Insanlari eleştirmek kolay.