ANKET-Forumda İmza Seçeneği Olmasını ister miydiniz?

Forumda İmza Seçeneği Olmasını ister miydiniz?

• EVET

Kullanılan: 33 55.0%
  • HAYIR

Kullanılan: 27 45.0%

• Kullanılan toplam oy
    60

ömerim55

Doçent
İsterseniz evet'i istemezseniz Hayır'ı tuşlayın. Forum yöneticilerinin de çoğunluğa göre hareket edecğinden hiç şüphem yok. arkadaş sistemi ile ilgili soru sorduğu zaman imzasına bakıp anlayacağız sistemini ve sisteme göre teşhis koyup sistemi sormamış olacağız ve çoğu konuda en az 2 mesaj yazılmamış ve kirlilik olmamış olacak. Hakeza kullanılan imzadaki sözlerden arkadaşın karakteri ile ilgili bir varsayımda bulunabileceğiz.

Son düzenleme:

_X_

Profesör
Forumlarla Ilk Tanistigim Yillarda Severdim, Lakin Uzun Yillardir Imza Olayinin Olmamasindan Rahatsiz Degilim ve Bunu Heryerde Destekliyorum.
Zira Goruntu Kirliliginden Baska Birsey Degil. Imzalar Nedeniyle Konu Icerisindeki Mesajlari Okuma Hizi Dusuyor ve Dikkat Dagitiyor.
Bu Bakimindan Ele Alirsak Imzalarin Olup Olmamasi Konusunu Bir Kere Daha Dusunup Karar Verilmeli.

ömerim55

Doçent
Forumda daha sade bir tema tercih edildiği için imzanın ekleneceğini düşünmüyorum.
Daha önce de dediğim gibi profilinizde bulunan hakkında kısmına istediklerinizi ekleyebilirsiniz.
Kısaca 2 satırlık bir yer düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumlarla Ilk Tanistigim Yillarda Severdim, Lakin Uzun Yillardir Imza Olayinin Olmamasindan Rahatsiz Degilim ve Bunu Heryerde Destekliyorum.
Zira Goruntu Kirliliginden Baska Birsey Degil. Imzalar Nedeniyle Konu Icerisindeki Mesajlari Okuma Hizi Dusuyor ve Dikkat Dagitiyor.
Bu Bakimindan Ele Alirsak Imzalarin Olup Olmamasi Konusunu Bir Kere Daha Dusunup Karar Verilmeli.
2 satırdan fazla olmayacak ve küçük punto ile yazılacak.

Emin olun çoğu üye es geçecektir. Bir kaç kez belirtmemize rağmen bir kısmı vermemekte ısrarcı :)

Fakat Göster/Gizle tarzı bir imza sistemi olabilir belki.
İki satır olacak ve küçük punto ile yazılacak. Bu şekilde kalabalık da yapmaz.

Ne işe yarayacak?
Adam sistem özelliklerini yazacak mesela biz de habire adama sistemini sorup mesaj kirliliği yaratmayacağız.

Ya abi öne çıkar yok öne çıkar. Siz imza diyorsunuz.

Allah aşkına soruyorum. Öne çıkara itirazı olan bir kişi var mı?
Tamamıyla fayda olan bu özellik neden getirilmiyor.

ömerim55

Doçent

Ben şöyle itiraz ediyorum üs kısımdaki konular dışındaki konuları neredeyse kimse görmüyor. Bu yüzden de ihtiyacı olan arkadaşların konusu yukarda kalmıyor. Mesela ben sistem toplayacağım öneri bekliyorum. Hemen hallolacak bir iş değil. İstişare etmek lazım. Ama kullanıcılar uzaylılar dünyaya biyolojik silah attı gibi başlıkları öne çıkaracağı için sıkıntı olacağı kanaatindeyim.

The Judge

bmbozbey
Yönetici
Moderatör

Bazı şeyler ha deyince olmuyor.
Bu konuyu diğerleri ile beraber yönetim ekibi olarak tartışıyoruz.

ömerim55

Doçent
Bazı şeyler ha deyince olmuyor.
Bu konuyu diğerleri ile beraber yönetim ekibi olarak tartışıyoruz.
Ben şöyle itiraz ediyorum üs kısımdaki konular dışındaki konuları neredeyse kimse görmüyor. Bu yüzden de ihtiyacı olan arkadaşların konusu yukarda kalmıyor. Mesela ben sistem toplayacağım öneri bekliyorum. Hemen hallolacak bir iş değil. İstişare etmek lazım. Ama kullanıcılar uzaylılar dünyaya biyolojik silah attı gibi başlıkları öne çıkaracağı için sıkıntı olacağı kanaatindeyim.
Öne çıkarmanın benim bahsettiğim gibi bir yönü de var. Forum yavaş yavaş sözlüğe dönüşüyor.

Şuan o konular görülüyor mu? Asıl cevap verilmemiş ama verilmeye değer konular biri görsün diye üste çıkarılır. Adam yorum yapamaz ama cevaplanmasını ister öne çıkara basar.
Öbür türlü hiçbirşey yazmadan geçip gidiyor.

ömerim55

Doçent
Şuan o konular görülüyor mu? Asıl cevap verilmemiş ama verilmeye değer konular biri görsün diye üste çıkarılır. Adam yorum yapamaz ama cevaplanmasını ister öne çıkara basar.
Öbür türlü hiçbirşey yazmadan geçip gidiyor.
5561.JPG

Sözde donanımla ilgili bir site ama üstteki başlıklara bak.

Ekli dosyayı görüntüle 93247

Sözde donanımla ilgili bir site ama üstteki başlıklara bak.
Dhnin sadece adı dh. Burada da aynı bölümler var. Aktiflik sıfırın altında olduğu için yok sanıyorsunuz.
Siyaseti çıkartmazsın olur biter. Bakın zaten orada sadece teknoloji forumlarından diye seçenek var.

Ben bölüm kısıtlamasından çok dhdeki gibi bir kullanıcıya bağlı filtreleme taraftarıyım.

Şimdiki forumda ne oluyor başlığındaki konulardan iyidir öne çıkar sistemi.

ömerim55

Doçent
Dhnin sadece adı dh. Burada da aynı bölümler var. Aktiflik sıfırın altında olduğu için yok sanıyorsunuz.
Siyaseti çıkartmazsın olur biter. Bakın zaten orada sadece teknoloji forumlarından diye seçenek var.

Ben bölüm kısıtlamasından çok dhdeki gibi bir kullanıcıya bağlı filtreleme taraftarıyım.

Şimdiki forumda ne oluyor başlığındaki konulardan iyidir öne çıkar sistemi.
Ben öne çıkarma ile neler oluyor ayrı olsa nasıl olur? mesela üste buton olsa öne çıkart seçeneğini aktif et diye.

İmza olsun da mesajdan büyük resimli gif koymak da engellensin.

Son düzenleme: