Arama sonuçlarınız

1. Boyga TV

Yardım Hangi Mouseu Almalıyım? (Glorious, SteelSeries, Razer)

Teşekkürler önerileriniz için. Logitech e benzer bir mouse kullandım. Yanlarındaki plastik yapısı zamanla aşınıyor, o yüzden seçenekler arasında çıkarmıştım. Önerdiğiniz Razer ise RGB siz sanırım. Tabi ki çok önemli değil ama en azından logosu falan ışıklı olsaydı iyiydi. Odada her şey ışıklı...
  2. Boyga TV

Yardım Hangi Mouseu Almalıyım? (Glorious, SteelSeries, Razer)

Merhaba herkese. Cs2 vb fps oyunları oynuyorum. Arada başka oyunlar da tabi. Bu 4 mousedan hangisini almamı önerirsiniz? Ya da başka öneriniz varsa 1000-2000 tl arası onları da paylaşırsanız sevinirim. https://www.epey.com/klavye-mouse/glorious-model-i.html...
  3. Boyga TV

Soru Hangi Sistemi Almalıyım? i5 13400F vs i7 12700F

https://www.hepsiburada.com/dragos-drx6094-intel-core-i5-13400f-32gb-ram-512gb-m-2-nvme-ssd-8gb-rtx4060ti-sivi-sogutmali-freedos-oyuncu-bilgisayari-p-HBCV00004ZBVHN...
  4. Boyga TV

Haber Hazine Ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati'den Olay Açıklama!!!

Halı saha maçında rakip oyundan düşünce şova kalkarsın, dalga geçersin ya... Bana onu hatırlattı bu açıklama. Çok düştük herhalde.
  5. Boyga TV

Yardım GTA Online Heist Görevleri İçin Arkadaş Aranıyor !

En risksiz hile elegy satarak para kazanma. Level hilesi zaten tehlike. Hesap açılırsa gel, para da level de kazandırırız sana. :D
  6. Boyga TV

Gelmek isteyen olursa akşam 9'dan sonra DC'dayız. DC link: Join the Boyga TV Discord Server!
  7. Boyga TV

Bende ban yemedim de level hilesi yapmadım, sadece araba satma ile para. Görevleri "invite only session"da yapıyoruz hocam, yani serverda sadece biz oluyoruz.
  8. Boyga TV

Bende de yedek hesap var diye rahat rahat yaptım hileyi. :)
  9. Boyga TV

Yıllar bize acımadı be... Olsun, yaşlı da olsak genç arkadaşlarla da oyun oynuyoruz. Fikrin değişirse bekleriz. ;)
  10. Boyga TV

Başlıkta belirttiğim gibi heist için arkadaş arıyoruz, DC var. Hem sohbet muhabbet hem de oyun (başka oyunlar da oynarız). Hile yapmaya çekinen arkadaşlar olursa daha iyi olur, onlara helal yoldan para kazandırırız. Gelmek isteyenler için DC link: Join the Boyga TV Discord Server! Yaşlarımız...
  11. Boyga TV

Öneri Steam Multiplayer Oyun

Bu sistemle online oyun oynayamazsın.
  12. Boyga TV

Öneri Redmi Note 9S vs. Redmi Note 10 5G vs. Redmi 10 vs. Redmi 10C (Oyun Performansı)

9S ya da Redmi Note 10 5G'den birini alın derim. 9S hepsinden daha performanslı bir telefon ama 90 hz ekranım olsun derseniz Redmi Note 10 5G de tercih edilebilir. Birbirine yakın telefonlar. 10C ye gelince Adreno 610 kullanıyor, 9S e göre eski. Ekran çözünürlüğü de iyi değil. Geekbench 5...
  13. Boyga TV

Soru Odalardaki Ethernet Girişlerini Nasıl Aktif Edebilirim?

Türk Telekom İnternet kullanıcısıyım. Evin içine kadar gelen ve oradan dağıtımı yapılan fiber internet kullanıyorum. Şuan sadece modem bulunan odada internet var. Ben istiyorum ki tüm odalardaki ethernet girişlerinde internet olsun; örnek tv'yi direkt bağlayayım. Kısaca internetimi tüm odalarda...
  14. Boyga TV

Soru Sigaranın spora etkisi var mıdır?

Sigara hem performansını düşürür, hem de yediklerinden yeterli seviyede vitamin almanı engeller. Tabi ki vücut geliştirmeye direkt bir etkisi yok. Sadece gelişimi ağırlaştırabilir, kolay yorulman ve vitamin eksikliğinden dolayı.
  15. Boyga TV

Soru Bisiklet önerisi

3 yıldır kullanıyorum ve hiç bir sıkıntı yaşamadım. Şehir bisikleti olarak geçiyor ama uzun yola da çok gittim. Tekerlekleri kalın olmadığı için uzun yolda rahat ettiriyor. Biraz hafiflesin dersen de (uzun yol için), arka aksesuar ve çamurlukları çıkarabilirsin. Vites de shimano, bu da kalite...
  16. Boyga TV

Soru PC mi alsam ps5 mi

PC ilk tercih olmalı bence. Hem oyun çeşitliliği çok hem de oyun fiyatları konsol oyunlarına göre çok daha ucuz. Konsol alacaksan da bence xbox almalısın, yine aynı şekilde oyun seçeneği çok ve game pass üyeliği ile oyunlar çok daha ucuza geliyor.
  17. Boyga TV

Eski futbolcu Ahmet Dursun'un Almanya'daki market hesabı...

Tabi Almanya bizi kıskanıyor gibi bir durum olamaz. Açıklama yapan arkadaş için yazdım onu. Biz bilinçli insanlar diğer ülkelere bakıp üzülüyoruz sadece. Yaşam şartları en düşük ülkelerden biriyiz, bizi kim niye kıskansın zaten?
  18. Boyga TV

Eski futbolcu Ahmet Dursun'un Almanya'daki market hesabı...

Almanya yine bizi kıskanıyor olabilir mi?
  19. Boyga TV

Haber Şampiyonlar Ligi Yarı Final ve Final Maçları Şifresiz Yayınlanacak

https://www.sporx.com/sampiyonlar-ligi-nde-yari-final-sifresiz-yayinlanacak-SXHBQ969930SXQ
  20. Boyga TV

Soru 3000-5000 tl arası telefon alınacak telefon.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/e/YToxOntzOjU6ImZpeWF0IjthOjI6e2k6MDtzOjQ6IjMwMDAiO2k6MTtzOjQ6IjUwMDAiO319X047=/ Bu siteden hem inceleyebilir hem de karşılaştırma yapabilirsin.
  21. Boyga TV

Kaliteli çakma ayakkabı alınır mı?

Bence alınır. En azından ben alıyorum. Yıllarca da giyiyorum. Fakat görerek almayı tercih ederim. Ne kadar kaliteli yapıldığını incelemeden anlayamayız sonuçta.
  22. Boyga TV

Öneri Pişman olmayacağınız 4 şeyi açıklıyorum. 5. maddeyi siz yazın..

Kanada'yı düşünüyorum ilk tercih olarak. Kuzey ülkelerinin hepsi olabilir ama.
  23. Boyga TV

Öneri Pişman olmayacağınız 4 şeyi açıklıyorum. 5. maddeyi siz yazın..

Yurtdışına yerleşmek.
  24. Boyga TV

Öneri 18 Yaşındayım Aidatsız Kredi Kartı Almak İstiyorum En Iyisi Nedir Öneri

Enpara öneririm: Ayda 3 kere peşin fiyatına aldığın ürünleri faizsiz taksite bölmesi iyi ve az çok kampanyaları da oluyor.
  25. Boyga TV

Soru Bu yazı animasyon efekt nerde bulabilirim

Movavi Video Editor programında bu tarz hazır şablonlar mevcut. Diğer bir seçenek Adobe Premier Pro için de bu tarz pluginler bulunabilir.
  26. Boyga TV

Öneri 5000-7500 tl arası telefon önerisi

Poco X3 Pro (256GB/8GB) öneririm.
  27. Boyga TV

Soru Spor Yaptığımızda Hayatımızdaki 4 Mükemmel Değişim! Kaç Kişi Düzenli Spor Yapıyor?

Haftanın 3 günü fitness, 2 günü halı saha maçı yapıyorum 4 aydır. Hem sağlık açısından hem de oluşturduğu fiziki görüntü açısından yeterli geliyor bana.
  28. Boyga TV

Soru Hangi "Kreatin"i Önerirsiniz?

Herkese selamlar. Kreatin almayı planlıyorum ve ilk defa alacağım. Hem iş görecek hem de uygun fiyatlı deneyimlediğiniz ürünleri paylaşırsanız çok sevinirim.
  29. Boyga TV

Spotify, Barcelona ile sponsorluk anlaşmasına vardı! Tarihi stadın ismi değişiyor

"Kalite nasıl hiç edilir?"in örneği.
  30. Boyga TV

Hangi nick'i seçmeliyim?

Gleam gözüme daha hoş geldi benim. Wolf nickleri görmekten bıktık artık zaten. :D
  31. Boyga TV

Soru God of War dizisi geliyor! Peki sizce Kratos'u kim canlandırmalı?

Gerard Butler ("300 Spartalı" filmindeki haline gelirse vücut olarak)
  32. Boyga TV

Soru Bu kadar pahalı olmamalı dediğiniz neler var?

Bebek maması ve bezi.
  33. Boyga TV

Soru Win 10 mu 11 mi daha iyi

Oyunlar için şuan Windows 10. Oynadığımız oyunların çoğu eski zaten ve 11'e uyumu biraz daha zaman alır bence. Windows 11'in daha zamanı var kısaca.
  34. Boyga TV

Öneri 2000-3000 TL telefon önerisi

Ben de bakıyorum bir süredir aynı fiyat aralığında. Şu üçü arasında kaldım ama bugün m21'e daha yakınım. Sen de bak istersen: Samsung Galaxy M21 - Xiaomi Redmi Note 9 (128 GB) - Samsung Galaxy M22 Karşılaştırması - Epey
  35. Boyga TV

Öneri Hangi oyuncu koltuk alınmalı?

XMAX oyuncu koltuğunu tavsiye ederim. Bir yılı aşkın süredir kullanıyorum, çok memnunum. Ben 1150 liraya almıştım da fiyatı bayağı artmış şuan: XMAX Evoque (X5) Demir Ayak Terletmez Kumaş Profesyonel Oyuncu Koltuğu Kırmızı / Siyah
  36. Boyga TV

Boy

Fitness ile belirli hareketlerle boy uzar tabi ki ama benim önerim basket ya da yüzme. Yanında da boy uzatma egzersizleri.
  37. Boyga TV

Soru En son hangi filmi izlediniz?

"Marianne" dizisi. Korku-gerilim sevenlere şiddetle tavsiye ederim.
  38. Boyga TV

Öneri "Hangi Filmi İzlesem?" Diye Düşünenlere En Etkileyici Film Tavsiyeleri! Sizin Film Önerileriniz Nedir?

Film denince son 7-8 yıldır aklıma ilk gelen "Interstellar - Yıldızlararası" oluyor. İzlemeyen varsa, izlenecekler listesinde ilk sıraya almasını tavsiye ederim.
  39. Boyga TV

Soru 3-4k civarı ikinci el telefon önerisi

Redmi Note 10S düşünüyorum ben bu fiyat bandında. Bir bak istersen.
  40. Boyga TV

Ne dinliyorsunuz?

Sabaton - To Hell and Back
  41. Boyga TV

En iyi Online Oyun

Conqueror's Blade
  42. Boyga TV

Soru Bu bilgisayar 5 sene idare eder mi?

7-8 yıl bile idare eder. Zaten masaüstü olduğu için eklemeler yapıp yükseltirsin.
  43. Boyga TV

Ryzen 7 3800x vs Ryzen 5 5600x Hangisini Almalıyım?

MSI B450M PRO-M2 RX 580 8GB GPU 16 GB 3000MHZ RAM 650W POWER diğer parçalarım.
  44. Boyga TV

PES 2021 Etkili Frikik Taktikleri (Joystick Göstergeli)

Frikikten gol atmayan kalmasın arkadaşlar. Frikiklerin nasıl etkili kullanılacağını detaylı bir şekilde ve joystick üzerinde gösterildiği bu video hepiniz için faydalı olacaktır.
  45. Boyga TV

Epic Games ABZU Oyununu Ücretsiz Veriyor, İnceleme Videosu Ektedir

Epic Games Ücretsiz Oyunu ABZU İnceleme
  46. Boyga TV

PES İçin Forma Tasarlama Anlatım Videosu

Siz de kendinize özel forma tasarlamak isterseniz videoyu izleyebilirsiniz...
  47. Boyga TV

Aşağıdaki anakartlardan hangisini almalıyım?

Bellek saat hızının daha yüksek olması ve wi-fi özelliği.
  48. Boyga TV

Aşağıdaki anakartlardan hangisini almalıyım?

Ben MSI modelini tercih ederdim
  49. Boyga TV

bana göre türkçe rapin en iyi şarkıları (ve size göre)

CEZA - Med Cezir
  50. Boyga TV

Silahsız mobil oyun önermek isteyen varmı .

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.herogame.gplay.idlearena2&hl=tr
  51. Boyga TV

PUBG İndirmeye Değer mi?

Bende de var zamanında alıp bir yıl keyifle oynadık. Sonra hile sorunları çıktı ve sildik. Tekrar denedik geçen yıl ama, sonuç aynı. Kısaca indirme bence de.
  52. Boyga TV

2020 de Abonelik İptali İçin Faks İstenmesi

Faks ile ilgili güvenli olduğu söylenmiş belki doğrudur belki değildir bu konuda yorumum yok ama, şirketlerin faksa yönlendirmesi bence işi yokuşa sürmek.
  53. Boyga TV

4000TL Altı telefon önerisi

Xiaomi Mi Note 10 Lite kullanıyorum ve hiç bir hatası yok. Ve özellikle, kamera konusunda, bu fiyatlarda bu işi yapabilecek telefon yok. Kamerası müthiş. Mi 10 Lite'ın da fiyatı 4000'e düştüğü için onu da öneririm.
  54. Boyga TV

Temeli atılan tesise Atatürk’ün adı verildi

Tabi ki yasak yok ama; sporla ilgili 7'den 70'e herkesin ezbere bildiği ve genel olarak sevdiği, ülkenin kurucusu Atatürk'ün sözü varken yazılması tuhaf. RTE dediğim kişinin bu ülkenin Cumhurbaşkanı olduğunu biliyorum. RTE kendisinin de kullandığı bir kısaltma zaten, bunda bir sıkıntı yok bence.
  55. Boyga TV

Muhalefeti ben de beğenmiyorum da kulpu RTE'ın sözünü duvara yazarak AKP kendi koymuş burada.
  56. Boyga TV

Duvara yazılmak için tercih edilen söz gibi, bu olay da hiç bir anlam ifade etmiyor.
  57. Boyga TV

Gençlik Araştırması Yapılmış, Buyrun Sonuçlar

Haberde tek yüzümü güldüren resmin Kırklareli'den olması :)
  58. Boyga TV

Parça Tavsiyesi

İlk sistem daha iyi ama, 8 GB'lık bir ram daha eklerseniz çok daha güzel olur.
  59. Boyga TV

Müzik önerisi

Ben de değişik bir tarz önereyim: Volbeat
  60. Boyga TV

Utangaçlığımı nasıl yenerim?

Kafana göre davran (saygıda kusur etmeden kimseye) ve kimse senden değerli değil bunu hiç aklından çıkarma. Hayat gerçekten çok kısa, hatta bazen tahmin edilenden çok daha kısa bile sürebiliyor. Bu sebepten güzel yaşa, istediğin gibi yaşamanın utanılacak hiç bir yanı yok. Ve sana tavsiyem, çık...
  61. Boyga TV

Hayat sadece zenginlere güzelse biz neden yaşıyoruz?

Klasik olacak belki ama, güzel hayat sadece parayla yaşanmıyor. Aileni geçindirecek kadar paran olsun, güzel de bir ailen olunca her şey çok güzel oluyor.
  62. Boyga TV

Şuan en çok oynadığın oyun hangisi?

CS:GO (face it)
  63. Boyga TV

Ne dinliyorsunuz?

Volbeat - The Everlasting
  64. Boyga TV

telefon fiyatları düşecek mi?

ya da Redmi Note 9S. Bu iki telefondan birini önceliklerinize göre alabilirsiniz.
  65. Boyga TV

Beyler oyun adı

Bu konuyu görünce (sizin oyunla alakası yok ama) aklıma hüzünlü bir şekilde Dangerous Dave oyunu geldi; şuan gözlerim dolu dolu...
  66. Boyga TV

CS:GO'nun Birebir Benzeri Türk Oyunu Sabotaj İnceleme Videosu

Grafikleri ben de beğendim, ortanın üstü. Şuan için p2w değil ama, ilerde n'olur göreceğiz. Şuan bıçak bile alabiliyorsun oyun parasıyla.
  67. Boyga TV

CS:GO'nun Birebir Benzeri Türk Oyunu Sabotaj İnceleme Videosu

Başlıkta da belirttiğim gibi CS:GO'yu birebir kopyalayıp bir oyun yapılmış: Türk Oyunu SABOTAJ. Oyunda "Galata Kulesi", "Kervansaray" gibi bize özgü haritalar ve daha bir sürü ilginç özellik... Oyunla ilgili detaylı inceleme videosu:
  68. Boyga TV

Ateşten Kurtarmaca Oyunu ??

"Ona nasıl daha iyi yanabileceği konusunda tavsiyelerde bulunurum." seçeneği çok hoşuma gitti :D
  69. Boyga TV

Mi Note 10 Lite ekranı gidip geldi

discord'da bir problem olabilir ya da internet bağlantısında veya o sıra arka planda çok fazla uygulama çalışıyordur.
  70. Boyga TV

Foruma İnstagram Hesabı açsak ?

Açarsanız benim de instagram sayfamın reklamını ücretsiz yaparsınız artık. :)
  71. Boyga TV

Online Oyun Önerisi

CS:GO'yu faceit üzerinden oynarsan bu sorunları yaşamazsın. Biz de bu sorunlardan dolayı face it'e geçtik kafamız rahat.
  72. Boyga TV

Csgo için doğru mu

TANK arkadaşın yazdığı güncel sistem gereksinimleri ve minimum tabi ki.
  73. Boyga TV

Photoshop,Logo,El İlanı,Afiş, Kitap Kapağı Yapılır

bionluk.com 'a üye olmanızı tavsiye ederim (ben de aynı işleri yapıyorum).
  74. Boyga TV

Sago Eski Tarzına Dönmüş, Parçalar Efsane Olmuş

Yorumuna saygı duyuyorum ama hodri meydan dediğin için cevap vermek durumundayım. Metal müzik dinlemesini bilene kulak tırmalıyıcı değildir. Her müzik güzeldir, sadece kişilerin tercihleri farklıdır.
  75. Boyga TV

Baytar en iyi parçası bence de. Ben de normalde metal dinliyorum ama, güzel olan her müziğe hakkını vermek lazım. Hatta sana bir de parça önereyim: Volbeat - The Everlasting
  76. Boyga TV

En Beğendiğim Parçası:
  77. Boyga TV

Huion New 1060 Plus Alınır Mı?

Huion New 1060 Plus fiyatı şuan 999 TL. Almayı düşünüyorum ama, son kez sizlere sorayım dedim. Bütçe belirttiğim gibi ama, belki 100-200 üstüne çıkabilirim. Bunu alayım mı, yoksa başka öneriniz var mı?
  78. Boyga TV

Bluetooth kulaklık

Bana göre uygun Haylou T15. Fiyat belirtmediğiniz için kendime göre uygun olanı yazdım.
  79. Boyga TV

Korkuuuu filmi

Ben de bir korkusever olarak ruhani-görünmeyen korkuları seviyorum, öyle katilli falan sevmem. Buna göre önerilerim şunlar: Filmler: Korku Seansı 1-2 Sinister (Lanet) Ruhlar Bölgesi Serisi Annabelle Serisi (özellikle ikinci filmi harika) Diziler: Tepedeki Ev (The Haunting of Hill House) Marianne
  80. Boyga TV

İ9 10900KF Ve RTX 2080Tİ 3000 Lira ?

Ben bilmem bakanımız öyle diyor, vardır bir bildiği. ;)
  81. Boyga TV

İ9 10900KF Ve RTX 2080Tİ 3000 Lira ?

Bence ekonomi bakanımız gayet net bir cevap verdi dün: Dolarla mı maaş alıyorsunuz? Dolar borcunuz mu var? O zaman dolarla ne işiniz var?
  82. Boyga TV

Okul Açıldıktan 1 Gün Sonra Herkes Karantinaya

Benim çocuğum var ama, okul çağında değil. Okul çağında olsaydı kesinlikle göndermezdim. Eşim öğretmen O da gitmesin istiyorum ama, açarlarsa okulu mecbur gidecek. Çok yanlış iş yapılıyor. Çocuklar ne sosyal mesafeyi uygular ne de tedbir alabilir. "Tedbir" kelimesini bilmeyen, bu dönemde öğrenen...
  83. Boyga TV

AÖF bölüm tavsiyesi

Az tehlikeli (c) sınıfında bulunan iş yerleri çok. İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİNE İLİŞKİN TEHLİKE SINIFLARI LİSTESİ TEBLİĞİ Birinci maddenin a bendinde geçen tüm işlerin yapıldığı kurumlarda/işyerlerinde görev alabiliyorsunuz.
  84. Boyga TV

Telefon

Realme 6 ya da redmi note 8 pro.
  85. Boyga TV

AÖF bölüm tavsiyesi

Evet tam dediğiniz gibi. Ön lisans okuyun C'yi alın, sonra DGS girip 4 yıla tamamlayın; A alın.
  86. Boyga TV

Soru Redmi note 9pro 64gb olanında yer problemi yaşar mıyım ?

Her uygulamayı taşıyamaz zaten ama, taşıdığı çok uygulama var. Genelde yüklü halde gelen uygulamaları taşıyamıyor. Mesela sonradan yüklenen bir oyunu taşıyabilir.
  87. Boyga TV

AÖF bölüm tavsiyesi

https://www.bulutakademi.com.tr/isg-sinav-icerikleri buradan detaylı bakabilirsiniz. Burada yazan konuların hepsini önlisans programında görüyorsunuz ayrıca.
  88. Boyga TV

Soru Redmi note 9pro 64gb olanında yer problemi yaşar mıyım ?

Uygulamaları SD karta taşıyan uygulamalar mevcut, onları kullanabilirsiniz.
  89. Boyga TV

AÖF bölüm tavsiyesi

Evet ek sınava giriliyor sertifika için.
  90. Boyga TV

pdf dosyasını worde çevirme

Katılıyorum. O sebepten deneyeyim dedim. Benim dönüştürdüğüm dosyalar çok karmaşık olmadığından güzel dönüştürdü. Arkadaşın dosyasını da denemek lazım, hazır program da kurulu...
  91. Boyga TV

Redmi Earbuds S Alınır Mı?

Evet hem o yüzden yazdım hem de oyun modunun iyi olduğu söyleniyor. Ben de yakında bu modeli alacağım.
  92. Boyga TV

Haylou da Xiaomi ile ortak zaten.
  93. Boyga TV

Haylou T15'e de bakabilirsiniz.
  94. Boyga TV

PC başındayım şuan bir süreliğine, mail atarsan deneyeyim hemen.
  95. Boyga TV

AÖF bölüm tavsiyesi

Hayır çıkarmaz. Çünkü önemli olan belgenin olması. Önlisans mezunları da C sertifikası alabiliyor ve bu sertifika tehlikesi az olan işyerlerinde uzmanlık yapmanızı sağlıyor.
  96. Boyga TV

AÖF bölüm tavsiyesi

İş Sağlığı ve Güvenliği. Hem çok zor değil hem de iş imkanı çok. İlerde daha da çok iş imkanı olacak, çünkü uzman çalıştırmak yavaş yavaş her yerde zorunlu hale getiriliyor.
  97. Boyga TV

"Icecream PDF candy desktop" programının full'ünü indirin. Ben bu programı kullanıyorum, tavsiye ederim. Ama, dediğim gibi full olan lazım.
  98. Boyga TV

grafik tasarımı ile nerelerden para kazanabilirim

İnternette her şeyin daha iyisi bedavaya var evet katılıyorum ama, bunu bilmeyen veya uğraşmak istemeyen insan sayısı çok. Ben internetten para kazanıyorum. Kartvizit, logo hatta profil fotoğrafı tasarlatanlar dahi oluyor. En güzel para dergi tasarımından geliyor tabi. Kısaca interneti herkes...
  99. Boyga TV

Maksimum 3000 TL telefon

Note 9 Pro ya da Note 9S
  100. Boyga TV

Sizce android telefon için en az kaç gb ram gerekli?

6 GB şart bence
  101. Boyga TV

Hangi marka bisiklet kullanıyorsunuz?

Salcano Üsküp 28
  102. Boyga TV

Photoshop CC İçin Çizim Tablet Tavsiyesi

Hala tablet almadım, tavsiyelerinizi bekliyorum. Kullanan arkadaşlar bir yardımcı olursa...
  103. Boyga TV

Amd VS İntel

Katılıyorum.
  104. Boyga TV

Sizce Rap Müziğin En'i Hangisi?

CEZA - Med Cezir
  105. Boyga TV

5000 tl ye kadar telefon önerisi

Xiaomi Mi 9T Pro öneririm. Mi Note 10 Lite'a da sorunları var diyorlar, diğer xiaomi telefonlara da. Hep xiaomi kullanıyorum, şuan da mi note 10 lite; hiç de sorun denecek sorunları yok.
  106. Boyga TV

mi note 10 lite hala alınır mı?

Şuan elimde, oyunumu oynuyorum. Sırf kamerası için bile alınır ama, batarya ve ekran da harika. Yani alınır tabi ki...
  107. Boyga TV

CS:GO Faceit Oynayacak İki Arkadaş Arıyoruz (MG Rank)

Başlıkta belirttiğim gibi arkadaşlar faceit'e geçiyoruz üç arkadaşız, yaşlar 30 civarı. Hileden bıktık artık normal rekabetçide. Ranklarımız mg ve mg2. Discord'u olan, 20 yaş üzeri, çağırdığımızda gelebilecek iki arkadaş arıyoruz. Akşam ilk maçımıza gireceğiz, saat 20:30'da...
  108. Boyga TV

Eğlenmek icin ne yapıyorsun?

Gündüz iş zaten. Akşamları eve geçince 3 saat oğlumla oyun oynuyorum, o uyuduktan sonra PC başına geçip CS:GO takılıyorum ya da dizilerimi izliyorum. Ligler devam ederken de 3 büyük avrupa liginin (serie a, ing. premier, la liga) maçlarına bakıyorum. Son olarak da akşam serin havada, balkonda...
  109. Boyga TV

Oppo Reno 3 mü Realme 6 Pro mu

Bu arada aradığınız özelliklere göre Mi Note 10 Lite almalısınız. Ben de sizin gibi özellikler arıyordum, aldım ve çok memnunum.
  110. Boyga TV

Fenerbahçe'de neler Oluyor Arkadaşşlaarrr?

Hayır zaten gündemde kesin gözüyle bakılan 5-6 kişi var, bunları herkes biliyor. Bari bunlar için gizem yapmayın. :D
  111. Boyga TV

Oppo Reno 3 mü Realme 6 Pro mu

Telefon alacaksanız bir an önce alın derim. Ekonomi daha da kötüye gidecek çünkü.
  112. Boyga TV

Redmi Note8 Pro IMEI

Ben olsam iade ederim. O kadar para veriyorsunuz iki sim de olmalı; olmaması tuhaf. Yurt dışından çok daha ucuza tek simli alırsınız zaten. Bir de telefon imei atılmış yurt dışı telefonu da olabilir. Bence iade edin.
  113. Boyga TV

Redmi Note8 Pro IMEI

Normalde yurt dışı cihazlarda bir sim çalışır. Yurt içi kayıtlı telefonda ikisinin de aktif olması gerekir. Bende hem yurt içi kayıtlı hem de yurt dışı Xiaomi var, olay anlattığım gibi.
  114. Boyga TV

Mi Note 10 Lite alınır mı?

Kırklareli'de oturan varsa burada mevcut arkadaşlar :) Bana gelirken takılı geldi ve yanlardan kalkma falan yapacak gibi de değil. Bayağı yok gibi, yanımdaki arkadaş ekran koruyucu taksaydın dedi, düşünün o derece. ;)
  115. Boyga TV

Turn Based Combat Oyun Önerisi!!!

Android için yeni önerim var. Bir aydır oynuyorum ve bayağı sardı: Idle Arena: Evolution Legends Puanının düşük olmasına bakmayın: Biri grafikleri kötü deyip bir yıldız vermiş, halbuki grafik ayarlarında high'a alsa sorun çözülecek. ;) Şans verin bence kısaca...
  116. Boyga TV

Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Şarjı dün öğlen doldurdum, şuan hala kullanıyorum. Sürekli oynadığım oyunum da var ve yeni aldığım için gün boyu kurcaladım, hatta kamerayla çok uğraştım şarj daha bitmedi. Sensör sorunu da hala yaşamadım. Belki son güncelleme ile düzeltilmiştir. Oynadığım oyun...
  117. Boyga TV

Ne kadar gereksiz ve boş bir yorum. Yılardır Xiaomi kullanıyorum ve yazdıklarının tek bir tanesi bile doğru değil. Daha dün Mi Note 10 Lite modeli elime ulaştı, hiç bir problemi yok. Eski telefonum Mi 5S Plus da 4 yıldır kullanmama rağmen ne şarjında bir sıkıntı var ne yazılımında. Ve ben her...
  118. Boyga TV

Arakadaşlar bence bunlar tartışılacak konular değil. Konunun başlığı "Mi Note 10 Lite Alınır Mı?" alınır ya da alınmaz yeterli. İki telefonun kendileri arasında üstün olduğu farklı yanları var. Mesela amoled isteyen alsın Mi Note 10 Lite, bana ekran farketmez diyen alsın 6 Pro'yu. Bu iki telefon...
  119. Boyga TV

Evet tanıdık biri yardımcı oldu.
  120. Boyga TV

Imei si atılan telefon zaten bende oluğu için (eski telefonum) kapanma ihtimali yok.
  121. Boyga TV

6 Pro kötü telefon değil. Tercihi sizin öncelikleriniz belirler. Benim önceliğim amoled ekran, kamera, batarya ve tasarımdı.
  122. Boyga TV

Ben 2600'e aldım. Bundan önce kullandığım telefonun imeisini attık.
  123. Boyga TV

Şuanj şarjda güncellemeleri yapıyorum hiç ısınma yok. Ve gerçekten hiç yok.
  124. Boyga TV

Rica ederim. Ben yurt dışından getirttim. Koruyucu ve arka kılıf takılı geldi. Ekran koruyucu tam kaplamıyor, kenarlardan yaklaşık ikişer milim boşluk var, kavisin yarısını koruyor diyelim. Ama arka kılıf kavisi kapatıyor.
  125. Boyga TV

Telefonun şuan güncelleme ve aktarma işlemlerini yapıyorum. İlk izlenim, hissiyat çok iyi. Tam bir premium telefon. Kamerası zaten çok iyi, tasarımı da harika. Sadece ağırlık takıntınız varsa sorun olabilir, biraz ağır çünkü. Sensör sormuştunuz iki telefon görüşmesi yaptım bir problem yaşamadım...
  126. Boyga TV

Barcelona ile Juventus oynarsa kim kazanır?

Juventus'u sezon başından beri takip ediyorum, 36 maçın 32'sini canlı izlemişimdir ve maalesef (Ronaldocu olduğum için maalesef) böyle bir eşleşmede Barça parçalar. Juventus seri pas yapmada zorlanan ve bir gol yediğinde hemen düşüşe geçen bir takım. Hele son 6-7 maç çok kötüydü. Bu şekilde...
  127. Boyga TV

Çok teşekkür ederim, sağolun...
  128. Boyga TV

Teşekkürler... Paylaşırım tabi ki. Baktınız yazmamışım 2 gün içinde, konuyu hortlatın gelirim. ;)
  129. Boyga TV

Bugün birazdan elime ulaşacak; yani alınır. :) Ekranın amoled olması, kamerasının daha iyi olması ve batarya performansı olarak önde olması sebebiyle Mi Note 10 Lite'ı tercih ettim.
  130. Boyga TV

Ekrem İmamoğlu ile tartışan esnaf Eyüp Akgün özel kalem müdürü oldu

Ağlanacak halimize gülmeyi öğrettiler bize be...
  131. Boyga TV

Bu neyi kaldırır? Cevaplarsanız sevinirim

CS:GO ve Just Cause 3'ü full ayarlarda oynatır ama, bahsettiğiniz diğer iki oyunu orta özelliklerde oynarsınız.
  132. Boyga TV

Bu neyi kaldırır? Cevaplarsanız sevinirim

Çok genel bir soru. "Şunu kaldırır mı?" derseniz daha net cevaplar gelebilir.
  133. Boyga TV

Türkiye Ziraat Kupası finali... Trabzonspor mu Alanyaspor mu?

Geçen sene Galatasaray aldı.
  134. Boyga TV

Türkiye Ziraat Kupası finali... Trabzonspor mu Alanyaspor mu?

Alanyaspor alacak bence, Trabzonspor'da moraller çok bozuk. Uzun yıllardır şampiyonluğa hiç bu kadar yaklaşmamışlardı çünkü. Yaklaşmamışlardı dememin sebebi, ikinci olduklarında genelde rakipleri üç büyüklerden biri oluyordu. Bu sefer rakip büyük olarak nitelendirilen bir takım olmadığı halde...
  135. Boyga TV

FIFA'nın Her Sene Aynı Çıkması

Maalesef öyle, belki FM'le anlaşmaları vardır. Ama, çok özledim o serileri.
  136. Boyga TV

Kalıcı gt yapılıyor

Benim paylaştığım içeriğe ilgi göstermeyecek takipçiyi ne yapayım ben? Beni takip eden içeriklerimi beğendiği için takip etsin.
  137. Boyga TV

FIFA'nın Her Sene Aynı Çıkması

İki oyun arasında tercihim sadece grafiklerden dolayı PES. Ama iki oyunu da oynuyorum. Benim isteğimse, kariyer modundaki istatistiklerin daha detaylı olması. Eski oyunlarında (FIFA 2005-06 - PES 2008) çok ayrıntılı istatistikler vardı, sonradan bunu tamamen kaldırdılar. Mesela kariyer modunda...
  138. Boyga TV

Bankadan altın alsam zarar edermiyim?

Gram Altın Fiyatı - Altın Fiyatları - Doviz.com bu linkten hangi bankanın ne kadara alım-satım yaptığını görebilirsiniz.
  139. Boyga TV

Erdoğan dolarınızı bozdurun dedi ama vatandaş dinlemedi

Bizim vatandaş da zengin he, bu istatistiğe göre vatandaş bile olamıyorum.
  140. Boyga TV

Film ve Dizi önerisi

Altered Carbon
  141. Boyga TV

sayın 18 yaşından büyük abilerim yardımcı olur musunuz?

Ben de bilgisayar ve teknolojiyle çok ilgiliyim. Şuan freelance tasarım işi ve video düzenleme işleri yapıyorum. Geriye dönme ihtimalim olsaydı yazılım mühendisliği okurdum ve en az iki programlama dili öğrenirdim. Bilgisayarda iş yapmak, bir şeyler üretmek beni çok mutlu ediyor, sen de...
  142. Boyga TV

RAM Hakkında Yardım

2666 Mhz "PC4-21300" diye arama yaparsanız sadece 2666 lık ramlerin çıktığını görebilirsiniz.
  143. Boyga TV

Sistemim nasıl olmuş?

Dediğim gibi en az 75hz olmalı. İlerleyen zamanda 144hz almayı isteyeceksiniz ama. Sistem gayet iyi, kim görse monitörü ve SSD'yi yükselt diyecektir. Ekonomik durum yoksa eğer monitör 75hz alınabilir ama, SSD'yi kesin yükseltin bence. CS:GO - Valorant gibi oyunlar oynuyorsanız da 144hz monitör...
  144. Boyga TV

Sistemim nasıl olmuş?

Monitörü en az 75hz ve SSD'yi en az 480gb almanızı öneririm. SSD'den bahsettiğiniz için yazmayacaktım ama, aynı hatayı ben de yaptım ondan yazıyorum: SSD'yi 240 aldım bir ay sonra hemen gidip bir de 480 lik aldım, 240 hemen doluyor.
  145. Boyga TV

eFootball PES 2021 Sezon Güncellemesi Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı

Hiç bir yerde net bir cevap veya haber bulamadım: PES 2020'si olan bu güncellemeyi ücretsiz mi alacak, yoksa parayla mı?
  146. Boyga TV

Son Dakika: Fenerbahçe'de Yumruklar konuştu

Futboluna lafım yok ama, verilen örnekte adı geçen Alex karakterinde olamadığından hiç sevemedim kendisini. Bana göre saygı duyulan bir futbolcu olmak için karakterin de Alex gibi olması gerekiyor. Trabzonspor kupa maçında elenmemize neden olan adam bu ve devam ederse bize hep bu tarz zararları...
  147. Boyga TV

Son Dakika: Fenerbahçe'de Yumruklar konuştu

Şu Emre'den bıkmayan Fenerbahçeli var mı arkadaşlar, samimi soruyorum?
  148. Boyga TV

Xfx rx5700 xt vs asus dual rtx 2060 s

Sistemleri de paylaşsaydınız daha net cevaplar verebilirdik.
  149. Boyga TV

Monitör Tavsiyesi 2000-2500 Lira Arası

24 var bende CS:GO oynadığım için 24 kullanıyorum. Yoksa 27 alırdım ben de, 24 küçük ekran sayılır kısaca.
  150. Boyga TV

Monitör Tavsiyesi 2000-2500 Lira Arası

Var ama şuan indirimde değil https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-vg252qxbmiipx-24-5-240hz-1ms-hdmi-display-gsync-full-hd-ips-led-monitor-um-kv2ee-x01-p-HBV00000T9FCD?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.95.7
  151. Boyga TV

Realme 6 Pro vs Mi Note 10 Lite

Ben Mi Note 10 Lite sipariş ettim. Tercihimin sebebi de öncelikle amoled ekran, sonrasında batarya ve tasarım şıklığı.
  152. Boyga TV

CS:GO Parçalanmış Ağ Operasyon Görevleri Oynatma Listesi Ektedir

Oynatma listesi güncellenmeye devam ediyor...
  153. Boyga TV

Norm Ender in yeni şarkısı Konu Kilit 10 Temmuzda çıktı

Hiç bir zaman bir Ceza kalitesinde olamadı zaten Norm Ender ve bu sebepten genel rap şarkısı olarak değilde kendi yolunda olarak değerlendirirsem orta seviye bir şarkı olmuş. Kötü diyemem kısaca ama, sözler biraz anlamsız ve aceleye gelmiş gibi. Hepsi değil bir kısmı bu şekilde, o yüzden orta...
  154. Boyga TV

Dizi Neden artık kaliteli ürünler çıkmıyor?

Emrah'ı beğenmediğinize şaşırdım. Tabi ki saygı duyuyorum fikrinize ama, bence Ahmet KURAL'dan sonra dizinin en iyi oyuncusuydu. Ve Emrah karakteri çoğu sahnenin daha komik olmasını sağladı bence.
  155. Boyga TV

Hunt: Showdown mı, The Crew 2 mi?

Steam yaz indirimlerinin son gününde bu sorunun cevabını arıyorum. Sadece birini alabilecek paramız var ben ve arkadaşımın. Kısaca iki ya da üç kişi oynayarak, en çok hangi oyunda eğleniriz ve iyi vakit geçiririz? Önerinizi ve önerme sebebinizi yazarsanız sevinirim. 1594314991 Arkadaşlar hiç mi...
  156. Boyga TV

New Divide (Official Video) - Linkin Park

Sonrasında da "What I've Done"a geçilerek devam edilebilir.
  157. Boyga TV

Note 9 pro mu, Mi 10 pro mu ?

Bu fiyatlarda Mi Note 10 Lite ya da Realme 6 Pro alınır. A71 o fiyatı kesinlikle haketmiyor ve Mi Note 10 Lite çok daha iyi bir cihaz A71'den (yukarıda öneren olmuş ondan yazdım).
  158. Boyga TV

Tablet öneri(4000-4500tl)

Samsung Galaxy Tab S6
  159. Boyga TV

Sistem Toplama Önerisi Monitör Dahil (Bütçe 6500 TL)

İki mesaj yukarıda açıklama yaptım.
  160. Boyga TV

Masaüstü önerisi(Bakarsanız lütfen cevap yazın)

Dediğin Monitör gayet iyi. Sistem olarak da şunu öneririm: https://www.itopya.com/eastergamers-asus-rog-strix-rtx-2060-advanced-edition-6gb-amd-ryzen-5-3600-16gb-ddr4-500gb-nvme-m2-ssd-geforce-rtx-raytracing-pc/ 7 bin liralık kasa. Üzerine biraz daha ekleyip ekran kartını yükseltebilirsin ama...
  161. Boyga TV

Bence de ama, "Önemli olan diğer parçaların yüksekliği, ekran kartlık bir işim yok, gerekirse de sonra değiştiririm." dedi alacak arkadaş. Adobe kullanması bile düşük ihtimalmiş açıkçası. İş yerine alıyor ve sadece office kullanacak gibi düşünün.
  162. Boyga TV

insanların iphone'u tercih etmesinin nedeni ne

İsimden dolayı ve hava atmak istemelerinden ötürü. Bu tabi ki çoğunluk kısım için düşüncem. Tabi ki güvenlik, işletim sistemi tercihi ve satış sonrası desteğin iyiliği için de tercih edenler var. Ama, son olarak düşüncem; ne kadar güzel özelliği olsa da o kadar para edecek özelikler değil...
  163. Boyga TV

Co-op oyun önerisi

Komik ve çok eğlenceli olsun derseniz: Human Fall Flat Hayatta Kalma: The Forest ve Left4Dead
  164. Boyga TV

Online oyun denince akla gelen ilk oyun

Counter Strike
  165. Boyga TV

Cevaplar için teşekkürler. Sistemi bu şekilde topladık:
  166. Boyga TV

Adobe Programları ve Office Programları için kullanılacaktır.
  167. Boyga TV

400-450 Liraya Oyuncu Mouse Önerisi (Üç Mouse Arasında Kaldım)

HyperX'in de 16000 dpi
  168. Boyga TV

Cevap için teşekkürler. Araştırmalarım sonucu 3 mouse arasında kaldım, sizce hangisini alayım?, https://www.epey.com/klavye-mouse/karsilastir/69353-103509-429272/logitech-g403-prodigy_razer-basilisk_hyperx-pulsefire-raid/#
  169. Boyga TV

Daha ucuza da varsa olur tabi...
  170. Boyga TV

Redmi Note 9 Pro Özellikleri ve Fiyatı

9S deneyimlerini aktarabilir misin?
  171. Boyga TV

Redmi note 9 pro aldim mamnun kalirmiyim

Kullanalı 15 günü geçmiş; memnun musunuz?
  172. Boyga TV

2 Kişilik Oyun Önerisi

The Forest ve Dying Light
  173. Boyga TV

AK Partili Zengin: AK Parti gelene kadar 'kadın' kelimesinin adı yoktu Türkiye’de

Çok ilginç bir kafa yaşıyorlar. Ben herhangi bir partinin destekçisi değilim, futbol takımı bile tutmam (Yani taraftarlık sevmem). Eğer gerçekleri göstermeyen veya sadece istediklerimizi görüp mutlu-iyi olmanın formülünü bulduysalar, paylaşsınlar biz de yararlanalım. Malum sorunumuz çok.
  174. Boyga TV

Şu Karşılaştırmaya Bakabilir Misiniz

OnePlus 7T almanızı öneririm.
  175. Boyga TV

Anlayan biri yokmu bilgisayardan

PSU da tam sınırda 650 veya 700 olsa kafamız daha rahat olurdu. İşlemcide sorun çıkarsa garantisi vardır zaten. Garanti belgesine göre işlem yaparsınız, ilgilenirler. Bir de fanların doğru takıldığından emin olun (bir taraf kasa içine üflüyor, diğer taraf kasa dışına üflüyor olmalı)
  176. Boyga TV

Anlayan biri yokmu bilgisayardan

Sıkıntı PSU ya da işlemci gibi duruyor.
  177. Boyga TV

Mi Note 10 Lite Ekran Koruyucu

Dizilimi aynı, çerçevesi farklı diye biliyordum ama; yanlış biliyorum o zaman. En azından ekran koruyucu için bakılabilir o zaman.
  178. Boyga TV

Aslında Mi Note 10 olarak da bakabiliriz ekran koruyucu ve kılıflara, ikisi de birebir aynı tip çünkü.
  179. Boyga TV

İki Wi-Fi Güçlendirici Arasında Kaldım, Sizce Hangisi?

Teşekkürler...
  180. Boyga TV

İki Wi-Fi Güçlendirici Arasında Kaldım, Sizce Hangisi?

https://urun.n11.com/access-point-router/access-point-repeater-2-antenli-pixlink-300mbps-kolay-kurulum-P407116252 https://urun.n11.com/access-point-router/xiaomi-mi-wifi-pro-router-sinyal-guclendirici-global-versiyon-P433279976
  181. Boyga TV

Hagi ve 3 Rumen Teşvik Primi Verdi [İTİRAF]

Hiç şaşırmadım.
  182. Boyga TV

Cevap için teşekkürler. İki modeli de takibe aldım. Wacom Intuos şuan için düşünmüyorum çünkü, fiyat-özellik dengesi iyi değil bence.
  183. Boyga TV

Karakalem ve karikatür çizimleri yapıyorum. Bu çizimlerime photoshop cc'de devam etmek istiyorum. Bunun için hem fiyat olarak uygun hem de işimi iyi bir şekilde görecek tablet önerilerinizi bekliyorum. Baktığım ve beğendiğim iki tablet bunlar, hem fiyat aralığı için örnek olsun hem de bu...
  184. Boyga TV

Xiaomi mi note 10 lite kırılmaz cam

Aynı konu burada var: https://forum.shiftdelete.net/konular/mi-note-10-lite-ekran-koruyucu.680787/#post-5280813
  185. Boyga TV

Ben de aynı telefonu alacağım ve ekran koruyucu alacağım yer burası: https://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-note-10-lite-ekran-koruyucu-lensun-nano-mucize-koruma_pdp_560102239?utm_source=akakce&utm_medium=ocs&utm_campaign=standard&utm_content=standard&v=1.94.5 sayfada...
  186. Boyga TV

Oyun icin Hangisi

Realme 6 Pro; oyun için sorduğunuzdan. Ekran 90 hz en önemlisi, sonrasında ram 8 gb ve antutu performansı daha iyi diğerlerine göre. Ama, normal; her şey dahil kullanım için sorsaydınız Redmi Note 9s derdim.
  187. Boyga TV

6500 TL AMD Sistem Önerisi

Teşekkür ederim...
  188. Boyga TV

6500 TL AMD Sistem Önerisi

Başlıkta da belirttiğim gibi arkadaşlar; 6500 liraya kadar AMD sistem önerisi yapabilir misiniz? Monitör dahil değil, sadece kasa.
  189. Boyga TV

realme 6 pro mu yoksa xiaomi note 10 lite mı? neden?

Amoled ekran ve batarya çok iyi. Tasarım kişisel tercih ona lafım yok ama, tasarım da bence çok güzel. Beni en çok arada bırakan kamera performansının nasıl olacağıydı o da bahsi geçen videoda detaylıca incelenmiş ve iyi olduğu kanıtlanmış. Sonuna kadar izlediysen eğer, videonun sonunda da bir...
  190. Boyga TV

Alex mi? Hagi mi?

krAlex tabi ki
  191. Boyga TV

3500₺ Civarı Telefon Önerisi

Mi Note 10 Lite. Shifdelete'nin youtube kanalında tanıtım videosu var Note 10 Lite'ın, izlerseniz daha net karar vereceğinize eminim.
  192. Boyga TV

Shifdelete YouTube kanalında Mi Note 10 Lite inceleme videosu yayımlandı dün ve kesin kararım Mi Note 10 Lite oldu. İzlemenizi tavsiye ederim.
  193. Boyga TV

Huawei Nova 5T mi yoksa Xiaomi Mi Note 10 mu

Xiaomi Mi Note 10 Pro öneririm. Şuan Mi Note 10'dan daha uyguna satan bir satıcı var: https://www.gittigidiyor.com/xiaomi-mi-note-10-pro_spp_755911?renk=Beyaz&dahili-hafiza=256+GB
  194. Boyga TV

mi 10 lite mor mu siyah mı

Ben çok beğenemedim, sonuçta siyah tonu ve hep ışıkta değiliz. :)
  195. Boyga TV

mi 10 lite mor mu siyah mı

Ben mor rengini almayı düşünüyorum. Hem güzel hem de bir değişiklik olsun; hep siyah veya beyaz kullanılıyor çünkü.
  196. Boyga TV

Galaxy A71 ve Xiaomi mi note 10

Şuan inanılmaz bir fiyata satılıyor Mi Note 10 Pro. Ben de çok şaşırdım ama pro'su bu kadar uygun. Param olsa direkt alırdım: Xiaomi Mi Note 10 Pro Cep Telefonu Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor Kamera konusunda bu telefon ile yarışacak en fazla 3-5 telefon vardır, onlar da pahalıdır...
  197. Boyga TV

Galaxy A71 ve Xiaomi mi note 10

Mi Note 10 Lite'ı sormak istemiş olabilir misin? Çünkü a71 dengi olan o. Mi Note 10 ve A71 kıyaslanamaz.
  198. Boyga TV

Dizi Hadi herkes favori Türk dizisini ve En sevdiği bölümünü yazsın :D

Kardeş Payı tüm bölümler. Hala youtube'dan, her gece özel sahnelerini izliyorum.
  199. Boyga TV

Rtx 2070 süper mi rx 5700xt mi?

Fiyat farkından dolayı rx 5700 xt alırdım, zaten aralarında çok bir fark yok.
  200. Boyga TV

Realme amoled ekran olsaydı direk onu seçecektim ama, ben de ikisi arasında kaldım. Cevapları ben de bekliyorum.
  201. Boyga TV

Bugünlerde Denize, Tekne turuna gidilir mi ?

2 haftaya yasaklar gelebilir, gidecekseniz acele edin bence. Sağlıklı mıdır konusuna gelince de ne kadar dikkatli olursanız o kadar sağlıklı olur.
  202. Boyga TV

Sizce 6.7Bin ₺ Vermeye Değer mi?

4.7 bin veririm de bence ;)
  203. Boyga TV

eFootball PES 2020 Oyun İnceleme [İlk Bakış] Videom Yayında !!!

Kanal aktif arkadaşlar. Hala desteklerinizi bekliyorum. Hazır denk gelmişken konuyu hortlatayım dedim. ;)
  204. Boyga TV

Süper lig 27. hafta sonuçları ve oluşan puan durumu...

Ciddi şampiyonluğa dair umudun var mı ya??? Bence trabzon takılmaz sen bize takılıyorsun şansımız var diye. :tearsofjoy: 1592312505 Katılıyorum. %80 Trabzonspor %20 Başakşehir.
  205. Boyga TV

Süper lig 27. hafta sonuçları ve oluşan puan durumu...

Dördüncü olsak yeter bana :)
  206. Boyga TV

Redmi Note 8 vs Oppo A9 2020 ???

Demek ki yeni versiyonlarda sorun oluşmuş. Bizim telefonlara GCAM yüklenmiyor zaten. :D
  207. Boyga TV

Redmi Note 8 vs Oppo A9 2020 ???

1592297212 3 yılı aşkındır ailecek Xiaomi kullanıyoruz, herhangi bir video çekme sıkıntısı yaşamadık. Bizdeki telefonlar da eski yani; mi 5s plus ve redmi note 5.
  208. Boyga TV

Tükürdüğümün N11'i

Mesafeli Satış Sözleşmesi'nin Genel Hükümler Bölümünde: Sözleşme konusu her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcı' nın yerleşim yeri uzaklığına bağlı olarak internet sitesindeki ön bilgiler kısmında belirtilen süre zarfında alıcı veya alıcı’nın gösterdiği adresteki kişi...
  209. Boyga TV

Fifa 2020 50 tl ps store alınır mı?

"Yenisi çıktı (2021), eskisini mi oynayacağım?" diye takıntın yoksa alınır. Çünkü yakında yenisi çıkacak bilindiği üzere...
  210. Boyga TV

Mi 9T alınmalı mı?

Mi note 10 lite öneririm şahsen. Ben de ağustos-eylül gibi bu telefonu alacağım. Yazılan telefonlar hep birbirine yakın. Benim Note 10 Lite'ı seçme nedenim: Amoled ekran olması, bataryası ve tasarımı.
  211. Boyga TV

Saç spreyi nerden alınır

Ben internetten almayı tercih ediyorum daha ucuz oluyor. Önerilerim: https://www.hepsiburada.com/osis-freeze-fix-strong-hold-guclu-tutucu-sprey-300-ml-p-HBV00000FCE2S?magaza=PERFECT%20STYLE https://www.hepsiburada.com/syoss-keratin-sac-spreyi-400-ml-p-SGBBK19441
  212. Boyga TV

Realme XT vs redmi note 9s sizce hangisini tercih etmeliyim ??

İkisi arasından Note 9s tercih edilmeli hem performans olarak daha iyi hem de fiyatı daha uygun. İlk çıktığı gibi 2600 civarında olsaydı XT alınırdı ama, şuan alınmaz. 3500 seviyelerine çıkılacaksa Mi Note 10 Lite ya da Realme 6 Pro almanızı öneririm.
  213. Boyga TV

6500TL Bütçe İle Monitör Dahil PC Toplama

O zaman önceliği monitöre verin bence. İndirim günlerini beklerseniz, ekran kartı ve monitörü bile aradan çıkarabilirsiniz.
  214. Boyga TV

6500TL Bütçe İle Monitör Dahil PC Toplama

SSD m.2 ve ekran kartı biraz daha üst model olursa, daha iyi olur bence. Ya da ilk etapta monitörü 144 hz alın. Bütçenize göre bu üçüne yönelin bence.
  215. Boyga TV

Cep Telefonu Satın Alırken Nelere Dikkat Ediyorsunuz?

Kamera, batarya ve ısınmaması.
  216. Boyga TV

GTA 5 Hikaye Kısmında Mod Yükleyince Görev Çıkmıyor !!!

O zaman şöyle sorayım: Tipimi değiştirip de görevleri yapabileceğim bir mod var mı?
  217. Boyga TV

Çok kullanılan bir modu kurdum; skin control.
  218. Boyga TV

Başlıkta da belirttiğim gibi arkadaşlar: Mod yükledim hikaye modunda, görevler çıkmıyor. Görev gösteren yere gidiyorum, kimse yok. Oyun Epic Games'ten alındı. İnternette aradım çözüm bulamadım, yardımcı olursanız çok sevinirim.
  219. Boyga TV

Telefon önerebilir misiniz

Samsung Galaxy S10 Lite
  220. Boyga TV

Telefon alıcam

Katılıyorum. İtiraf kategorisi daha uygun olurdu bence. Telefon alacağına dair bir itiraf söz konusu gibi.
  221. Boyga TV

Film Önerisi

Altered Carbon dizisi, ikinci sezonu yeni çıktı. Bilim kurgu deyince aklıma ilk gelen bu dizi oldu. Film demişsin o yüzden iki de film önereyim: Yıldızlararası ve Marslı.
  222. Boyga TV

Bu sistemle yayın açılır mı?

Ryzen 5 2600x B450M Pro 16 gb 3000 mhz ram RX580 8 gb Toshiba 480 gb SSD ile CS:GO, GTA 5 ve PES 2020'de drop yemeden yayın yapılabiliyor. (Denenmiştir)
  223. Boyga TV

2800 TL Sistem tavsiyesi

yüksek grafikte akıcı oynaman bu sistemlerle zor maalesef
  224. Boyga TV

RX 590 ve Ryzen 5 2600 sistemde yavaşlama sorunu

google'a "riot vanguard hatası" yazıp, sonrasında çıkan videoları izlersen halledersin.
  225. Boyga TV

Sistem toplama

Benim PC'de de monitörde de bir sıkıntı yok. Arkadaş için yorum yapıyoruz burada.
  226. Boyga TV

Sistem toplama

Tercih meselesi tam olarak. Kısaca herkesin fikri farklı, asıl önemli olan sizin hangisini istediğiniz. Mesela ben PS almadım hiç, almam da. Çünkü PC geliştirilebiliyor ve FPS oyunlarını klavye mouse ile daha rahat oynuyorum. 1585572147 Açıldığını biliyorum da bana tam performans vermeyecekmiş...
  227. Boyga TV

Sistem toplama

Monitör freesync olduğundan AMD Ekran kartı daha iyi bir tercih olur bence, ya da g-sync monitör alman.
  228. Boyga TV

Xiaomi Mi 10 Pro mu? iPhone 11 Pro Max mi?

Mi 10 Pro tabi ki...
  229. Boyga TV

Gençlikte Hayatı Anlayamazsın

Çok güzel ???
  230. Boyga TV

Ücretsiz ve Online Battle Royale Oyunu Önerir misiniz?

Ring of Elysium
  231. Boyga TV

2400TL'ye sistemim nasıl ?

Anakart b450m veya b450m pro olsa daha iyi.
  232. Boyga TV

Hepsiburada Sitesinin Fiyatlama Anlayışı

Ben bu ve bunun gibi gerçek dışı hareketlerinden dolayı hepsiburada'dan alışveriş yapmayı bırakalı bayağı oldu. Çevremdeki bütün yakınlarım da bıraktı. Bizim bırakmamızla şirket batmaz ama, biz bıraktığımız için mutluyuz.
  233. Boyga TV

CS:GO Yoldaş Günlükleri Serisi Başladı!

Yeni seri "CS:GO Yoldaş Günlükleri" başladı. İlk iki videosu yayında olan serinin devamı gelecek. Hepinizi bekliyorum...
  234. Boyga TV

Steam Profil Potoğrafı

Online logo sitelerinden kendi zevkine göre yapabilirsin. Mesela 2 dk'da yaptığım logo; kullanımı basit bu sitenin. Site linki: Online Logo Maker - Make a Logo for Free
  235. Boyga TV

Jack Reacher kimdir ?

Ben de memnun oldum. Motor alacağım zaman fikrini alacağım zaten. Oyuna da dönersen buralardayım. ;)
  236. Boyga TV

Jack Reacher kimdir ?

Merhabalar... Ben de Mert, Kırklareli'den katılıyorum, yaş 31. Oyun oynamayı bırakmasaydın, CS:GO'da rekabetçi takım için 2 kişi daha lazım. :) PES'te de iyiyimdir. Bkz: well tube Kanalımda PES 2020 videoları var. Online maç atabiliriz bir ara (PC). Eskiden film izlemek keyifliydi ama, artık...
  237. Boyga TV

Akp neler olmayacak dendi ? Neler oldu ?

Kırklareli'den selamlar Hemşerim :) Keşke herkes anlasa da özendiğimiz, elit ülkeler gibi olabilsek. Tamam :) fazla oldu. En azından yaklaşabilsek o seviyelere. Aslında istese herkes anlar, insanlar anlamak istemiyor bence. Umarım insanların hiç kimseye bağlı olmadan, özgürce ve objektif karar...
  238. Boyga TV

Akp neler olmayacak dendi ? Neler oldu ?

Artık diyecek bir şey bulamıyorum maalesef. Gerçekten bu ve bunun gibi tabloları görünce çok üzülüyorum. Üzülmemin en büyük nedeni de; bu sorunları en derinden hisseden halkın sandıkta buna tepki vermemesi ve her şeyin güzel olduğuna kendilerini inandırıp, gerçeği görenlere büyük ve haksız...
  239. Boyga TV

B450M S2H Ekstra Fan Takmak (Çoğaltıcı)

Kasanın hava alıp vermeye uygun yerleri varsa, buralara yapıştırıcı yöntemiyle fan takılabilir. Tabi ki güçlü bir yapıştırıcı ile. Benim tercihimi sorarsanız, yuva yoksa ekstra fan takmam. Orijinali bozmayı sevmiyorum çünkü ama, kasayı görmek lazım. Belki de fan takılacak yeri öyle bomboş...
  240. Boyga TV

Evet PWM bağlantısına gerek yok. Ve evet ikinci paragrafta yazdığınız gibi kullanıyorum.
  241. Boyga TV

İkisi yavaş, ikisi hızlı çalışıyor. kırmızı-siyah kablolu hızlı, sarı-siyah kablolu yavaş hızda. Fanların yerine göre de kullanıyorsun bu özelliği ve yeterli verimi alıyorsun. Uygun fiyata iş görecek bir ürün kısaca.
  242. Boyga TV

Benim aldığım bu Akasa CB001 Molex/4x3-Pin Hız Düşürme Özellikli Fan Fiyatı
  243. Boyga TV

Bende de MSI'ın B450M anakartı var, ben çoğaltıcı ile anakarta taktım fanları. Herhangi bir problem yaşamadım, 7-8 aydır kullanıyorum bu şekilde.
  244. Boyga TV

Cs go skin almak harama girer mi ?

Satarken ki aradaki farktan dolayı sorduysan da; kar payı tüm ürünlerde mevcut, ekmek dahil.
  245. Boyga TV

SDN | Forza Horizon 4 oynayanlar

Teşekkür ederim ama, para verecek durumda değilim. O yüzden aylık 5 liraya bu oyunlar oynanıyor mu diye sormak istedim sadece.
  246. Boyga TV

SDN | Forza Horizon 4 oynayanlar

Forza Horizon'u oynamayı çok istiyorum ama, çok pahalı. Pc için game pass çıkmış aylık 5 lira falanmış. Forza Horizon oynamak için bu yol yeterli mi?
  247. Boyga TV

Hangi Televizyonu Almalıyım? [Bütçe 4000 TL]

Teşekkür ederim yorum için. Ben de bu yüzden LG'yi almayı düşünüyordum, şuan netleşti.
  248. Boyga TV

Hangi özelliğinden dolayı ya da neden LG hocam?
  249. Boyga TV

https://www.epey.com/televizyon/karsilastir/335767-343095/samsung-50ru7440_lg-49sm8000pla/
  250. Boyga TV

Dell inspiron HDD yerine SDD takmak

Diğer bir seçenek olarak... CD-ROM kalsın arada lazım olur belki derseniz, ara kablo alıp HDD'yi harici olarak da kullanabilirsiniz.
  251. Boyga TV

Belediyede memur olmak

Şuan böyle durumlar var mı ya da varsa nasıl işliyor bir bilgim yok. Zamanında bir arkadaşımın arkadaşının işi diye şahit olmuştum. Bence güvenli değil tabi. Zaten doğru işler değil. Adam parayı alsa, karşılığında bir şey yapmasa ne diye hakkını arayacaksın mesela? Ben illegal yoldan memur...
  252. Boyga TV

Belediyede memur olmak

253. Boyga TV

Belediyede memur olmak

Bundan önce bu işleri para karşılığı ayarlayanlar vardı. Fakat kpss girişi şarttı. Yani kısaca kpss girişin olup boş kağıt vermen yeterliydi.
  254. Boyga TV

Xiaomi Mi 9t pro İnstagram ve Whatsapp bildirim sorunu

Ben tema değiştirerek bu sorunu çözdüm. Temalar arama kısmına miui 11 yazıp, hoşuma giden bir temayı yükledim; belki de şansa ama düzeldi.
  255. Boyga TV

Mi 9T alamamak...

Xiaomi garantili neden almıyorsun? Xiaomi Mi 9T 128GB Mavi (Xiaomi Türkiye Garantili) Cep Telefonu Xiaomi Mi9T 128 Dist | Trendyol
  256. Boyga TV

Mi 8 vs Mi 9T

257. Boyga TV

Mi 8 vs Mi 9T

Mi 9T Pro çok daha iyi bir cihaz, ben olsam para ekleyip tercihimi bu telefondan yana kullanırdım. Senin dediklerinden birini seçmek zorunda kalsam Mi8'i seçerdim.
  258. Boyga TV

2019'un Muhteşem Çocuğu Ömer Faruk Beyaz Seçildi !!!

16 yaşındaki Ömer Faruk Beyaz Footballtalentscout.net tarafından düzenlenen, dünyada yetenekli bulunan 40 futbolcu gencin olduğu ve sonucunda "2019’un Muhteşem Çocuğu”nun belirlendiği anketi 81,202 oy alarak birinci tamamladı...
  259. Boyga TV

CS:GO Parçalanmış Ağ Operasyon Görevleri Oynatma Listesi Ektedir

CS:GO'ya yeni gelen operasyon görevlerini ilk haftadan beri yapmaya devam ediyor ve videolarını kanalımda paylaşıyorum. Hem yeni operasyon nasıl olmuş diye bakmak isteyenler, hem de boş zamanlarında oyun videosu izlemeyi sevenler; kısaca herkesi bekliyorum. Oynatma listesi görevler bitene kadar...
  260. Boyga TV

"Wonderkid of the Year" İçin Ömer Faruk Beyaz'a Oy Verelim !!!

Footballtalentscout.net sitesinin düzenlediği; "Yılın Muhteşem Çocuğu" anketinde yer alan ve Ülkemizden tek isim olan Ömer Faruk Beyaz'a oy verelim arkadaşlar. Oy vermek için tıklayın
  261. Boyga TV

Beşiktaş - Gençlerbirliği maçı ne zaman, saat kaçta?

Rica ederim. Tabi ki ufak bir ayrıntı var: beinconnect.com'a üye olup, giriş yapmak gerekiyor. Üyelik de ücretsiz zaten.
  262. Boyga TV

Beşiktaş - Gençlerbirliği maçı ne zaman, saat kaçta?

Ek olarak: Maç şifresiz yayınlanacak.
  263. Boyga TV

Sizce Hangisini Almak Mantıklı ?

Asus Rog Phone II
  264. Boyga TV

Tv Box Tavsiyesi, Maksimum Fiyat 350 TL

Ben de xiaomi severim ama, donanım olarak bu cihazın gerisinde. Tabi işlevini bilemem. Bu cihaz için ne düşünüyorsunuz? Benim için de bu cihaz 2 adım önde, donanımından dolayı. Ve ethernet özelliği var, xiaomi de yok.
  265. Boyga TV

Spotify, Netflix ve YouTube Premium’da %50 indirim!

Bir süre önce ayın "enpara"lısı olunca GooglePlay Store'da harcamaların %50'sini geri yatırırdı hesaba. Bundan yararlanmak için (ayın enparalısı olmak için); arkadaşlarla birbirimize az eft yapmadık karşılıklı. :D Hatta bu yıl, haziran ayında nakde ihtiyacım oldu. Maaş aldığım bankayı aradım...
  266. Boyga TV

Spotify, Netflix ve YouTube Premium’da %50 indirim!

2015 yılından beri kullanıyorum enpara'yı. Ben de herkese tavsiye ederim. Hatta maaşım yatınca direkt enpara'ya eft yapıp, oradan işlemlerimi yürütüyorum.
  267. Boyga TV

Tv Box Tavsiyesi, Maksimum Fiyat 350 TL

Wechip X88 Pro Medya Oynatıcı Bu modli çok beğendim özellik olarak. Sizin de görüşlerinizi,önerilerinizi bekliyorum. Şu dönemde çok para; o yüzden iyi bir seçim yapıp, kafam rahat olsun istiyorum.
  268. Boyga TV

SDN Forum Üyelerinin Instagram Hesapları

www.instagram.com/welltube8/ bu da benim youtube kanalımın instagram hesabı.
  269. Boyga TV

PES 2020 Analig Fenerbahçe Kariyeri Serisinin Dördüncü Videosu Yayında!

Kanalıma girip yorum yapmanızı, beğeni atmanızı ya da dislike atmanızı bekliyorum... :)
  270. Boyga TV

AKP’li Yücel Yılmaz: Makam sahibi olmak için ya imam hatipli ya da Trabzonlu olacaksın

Ben solcu da değilim sağcı da ama, bu kadar da boş düşünülmez. Bu kadar da bölücü olunmaz. Sol ne, sağ ne arkadaş. Herkes insan olsun, ahlaklı olsun yeter. Bir tarafa geçmek yerine, güzel şeyler yapmak için uğraşın. İnsanların iyisi de var kötüsü de. Bunu düzeltmek için insanları kesimlere...
  271. Boyga TV

Max limit 4000 liraya sadece kasa önerisi

Teşekkür ederim hocam...
  272. Boyga TV

Max limit 4000 liraya sadece kasa önerisi

Başlıkta da belirttiğim limitte sadece kasa önerilerinizi bekliyorum. Ve tabi ki almak için site önerilerinizi de...
  273. Boyga TV

Maksimum 4.000 TL Telefon Önerisi

Hocam benim de düşüncelerimi etkilediniz. Mi note 10 düşünüyordum. Siz dahil üç kişi de mi 9t pro diyor. Biraz açıklar mısınız, neden Mi 9T Pro almalıyım, mi note 10 neden kötü? Ben de yakın zamanda geçiş yapacağım çünkü.
  274. Boyga TV

Arkadaş önceliği kameraya verdiği için Mi Note 10 önerdim. Yoksa bu fiyat bandında, kamera da çok önemli değilse Mi 9T Pro alınabilir.
  275. Boyga TV

Benim 4000 lira bütçem olsa, 1000 lira daha ekler bunu alırım diye önerim: Xiaomi Mi Note 10 6/128GB Siyah Cep Telefonu (İthalatçı Garantili) note10128gb | Trendyol Kesin son limit 4000 ise, biraz daha zaman tanıyıp paramı biriktiririm; yine bu telefonu alırım.
  276. Boyga TV

Steam'de En Fazla Oynadığın Oyun Hangisi? Kaç Saat?

Pubg'yi hileden dolayı sildim. CS:GO'ya da hileden dolayı ara vermiştim, operasyonla yine başladım ama keleştim; silver 4 attı. ☹️ Steam Nick: well-favoured
  277. Boyga TV

"Kanal İstanbul" ne olur?

Bence doğanın dengesini bozmaktan başka bir işe yaramaz. Birilerine rant sağlar; zenginlere güzel manzaralı evler, dükkanlar da sağlar. Ama, bizim gibi fakir ve orta gelirli kişilere bir faydası olacağını düşünmüyorum. Ve başta da dediğim gibi; doğaya müdahale etmek hiç doğru değil.
  278. Boyga TV

Hepsiburada TV Fiyatları

Aradaki tek fark, yorum sayısının artması. :D
  279. Boyga TV

PES 2020 Etkili Frikik Taktikleri İkinci Video (5 Yeni Taktik) Yayında !!!

PES 2020'de frikikten gol atmayan kalmasın...
  280. Boyga TV

Youtube İçin Green Screen Video Paketi Olan Paylaşsın !!!

İnternette konuyla ilgili arama yapınca hep aynı videolar çıkıyor. Burada paylaşmamın sebebi; belki elinde farklı green screen video - site olan varsa, paylaşsın diye. Şimdiden teşekkürler...
  281. Boyga TV

Xiaomi Redmi Note 8 Pro vs Xiaomi Mi 9T Pro

Eyvallah hocam alacağım zaman bir çalarım kapını. ;) Imei attırarak 2 yıl HTC One m9 Plus kullandım, hiç sıkıntı olmadı. Hatta evde eski telefon varsa onun imei sini attırmak daha garanti oluyordu o zamanlar, şimdi durum ne bilmiyorum tabi.
  282. Boyga TV

Garanti bugüne kadar kullanmış olduğum yaklaşık 8-9 android telefon için hiç gerekmedi. Mi 9T Pro'yu (spot) 2500'e her zaman ayarlayabiliyorsan, alacağım zaman sana yazarım ben de bir tane alırım. ;)
  283. Boyga TV

Ben hiç düşünmeden Mi 9T Pro'yu alırdım. Bence açık ara diğerlerinden iyi.
  284. Boyga TV

Hepsiburada’dan büyük indirim(!)

1 lira da olsa inmiş en azından. Benim indirimden önce favorilere eklediğim ürünlerden; şuan en iyi fiyatta olanı, eklediğim zamandan 30 lira pahalı. Milleti kandırmaktan başka bir şey yapmıyorlar ve çok sinir bozucu.
  285. Boyga TV

yeni güncelleme hakkında

286. Boyga TV

Hangi SSD'yi Tercih Etmeliyim? (480 GB)

Benim için de TR200 ağır basıyor, sanırım onu alacağım. 1574423060 Teşekkürler tekrardan hocam.
  287. Boyga TV

Cevap için teşekkürler hocam ama, su630 ve su650 serisinin kronik sıkıntısı olduğunu gördüm nette. Bu ufak tefek sorun yaşayanların alevlendirdiği bir söylenti mi, yoksa gerçekten sıkıntı var mıdır?
  288. Boyga TV

Black Fridaydan ne almalıyım?

Ben bütün alacağım ürünleri (fiyatı düştükçe yenileyerek) sık kullanılanlara fiyatını yazarak kaydederim. Kaydettiğim ürünlerin hiç biri indirime girmemiş. Fiyat yükseltip üzerini çizmişler, benim 1 ay önce eklediğim fiyattan daha pahalıya satıyorlar. Alacağın ürünün, akakçe sitesinde 6 aylık...
  289. Boyga TV

Liste Ucuzdan Pahalıya: 1- Adata SU630 480GB 520MB-450MB/s SATA SSD ASU630SS-480GQ-R Fiyatı 309 TL 2- Longline 480 GB SSD SATA 2.5" 560MB-530MB/s S400 Fiyatı 313 TL 3- Hi-Level Ultra 480GB 550MB-530MB/s Sata3 2,5" SSD Fiyatı 325 TL 4- Sandisk SSD Plus 480GB 530MB-445MB/s Sata 3 2.5" SSD...
  290. Boyga TV

CS:GO Yeni Operasyon Güncellemesi Geldi, Detaylı Video !!!

Oyun normal dönemindeyken pek bir özelliği yok zaten. Operasyon gelince hareketleniyor hep. Ve bu sefer ki operasyon güncellemesi en kapsamlısı. Bence şans verilmeli, ben çok beğendim.
  291. Boyga TV

CS:GO Yeni Operasyon Güncellemesi Geldi, Detaylı Video !!!

CS:GO Parçalanmış Ağ Operasyonu ile ilgili detaylı inceleme aşağıdaki videoda. Merak edenler, almayı düşünenler için faydalı olacaktır.
  292. Boyga TV

Hangi telefon?

Mi 9t pro benim de adaylarım arasında. O sebepten önerim mi 9t pro.
  293. Boyga TV

Age Of Empires 4

age of empires 2 definitive edition çıktı dün itibariyle, IV'ü bekleme süresinde bu oyunla oyalanabilir.
  294. Boyga TV

Elektro Gitarı PC'ye Bağlayarak Çalmak İçin 2+1 Ses Sistemi Önerisi

Bence de dediğiniz gibi 5+1 almak daha mantıklı. Gitar çalacağım ve film izlediğim oda aynı. Hem sinema hem de gitar için kullanırım. Teşekkürler önerileriniz için...
  295. Boyga TV

Fiyat aralığını bilmiyorum. Fakirlikten dolayı en ucuzu hangisi ise onu alacağım. Logitech beğendiğim bir marka, uygun fiyatlı ürününü önerirseniz sevinirim.
  296. Boyga TV

Başlıkta da belirttiğim gibi; elektro gitarım için 2+1 ses sistemi önerebilir misiniz? Daha önce minton marka kullandım, çok da kötü değildi. Sizin deneyimlediğiniz varsa, önerilerinizi bekliyorum.
  297. Boyga TV

PUBG Lite'da Botlar Azaldı, Ben de İlk PUBG Lite Videomu Yayınladım !

PUBG Lite'da botların azaldığını duyunca oynamaya başladım ve seri çekip youtube kanalımda yayınlamak istedim. Sizden de desteklerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. Ve oyunu merak eden arkadaşlara da fikir olur en azından. İyi seyirler...