Yardım Hangi Mouseu Almalıyım? (Glorious, SteelSeries, Razer)

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Merhaba herkese. Cs2 vb fps oyunları oynuyorum. Arada başka oyunlar da tabi. Bu 4 mousedan hangisini almamı önerirsiniz? Ya da başka öneriniz varsa 1000-2000 tl arası onları da paylaşırsanız sevinirim.

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Merhabalar sizlere önerdiğiniz mouselar haricinde Razer ve Logitech markalarından birer mouse önermek istiyorum. Razer Deathadder v3 model mouse gayet kaliteli ve şık duran bir mouse. Logitech'de alabilirsiniz tabii

RAZER DEATHADDER V3 MOUSE
Logitech G G 502 Hero Oyuncu Mouse
Teşekkürler önerileriniz için. Logitech e benzer bir mouse kullandım. Yanlarındaki plastik yapısı zamanla aşınıyor, o yüzden seçenekler arasında çıkarmıştım. Önerdiğiniz Razer ise RGB siz sanırım. Tabi ki çok önemli değil ama en azından logosu falan ışıklı olsaydı iyiydi. Odada her şey ışıklı, sırıtır öyle olursa. :) Videolarına baktım ışık hiç yok sanırım...
Eğer palm tutuşa sahipseniz ve büyük mouse tercih ediyorsanız en iyi tercih Razer Deathadder V3 olur.
Teşekkür ederim öneriniz için. Yukarıda da dediğim gibi tek eksiği hiç ışığı olmaması. Benzer boyut ve özelliklerde RGB li bir mouse önerebilir misiniz?