Arama sonuçlarınız

1. Trrrek Çillo karabasan

Soru Sabah Aldığım Google Durduruldu Hatası Hak.

Sabah saat 9 da kalktım cihazım GM 5 plus telefonu açtığım anda Google Durduruldu hatası ile karşılaştım uygulamayı kapat desende boşa çare durmadan aynı uyarı en son ayarlardan Google'u tüm güncellemeleri kaldırdım. Öyle kurtuldum telefonu kullanamıyordum yahu. Sonra baktım ki sorun tek bende...
  2. Trrrek Çillo karabasan

Yardım Steam Açılmıyor.

Merhabalar Steam'i açtığımda bu hata ile karşılaşıyorum ve açılmıyor nasıl çözebilirim?
  3. Trrrek Çillo karabasan

Soru Microsoft Edge'nin Bu Kadar Ram Ve Cpu Kullanması Normal Mi?

Sadece 4 sekme açık neden bu kadar fazla kullandığını bilmiyorum. 8 GB RAM ve AMD A9-9425 işlemci
  4. Trrrek Çillo karabasan

Soru Bu Apu Sistem Alınırmı?

Bu linkteki apu sistem ile oyun oynanırmı ve ya alınırmı ? (Siteyi daha önce duymadım sadece sistemi soruyorum) https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-caspian-apu-ryzen-3-2200g-16gb-256gb-ssd-p-37334?utm_source=comp_priceandme&utm_medium=cpc
  5. Trrrek Çillo karabasan

Soru 2018 Senesinde 2500 Tl'ye Sıfır Aldığım Hp Dizüstü Laptop 2. Eli 2 Kat Olmuş

Hepsiburada sitesinden 2 yıl garantili 2500 tlye almıştım adıma faturalı şimdi 2. el en ucuz 2300 olmak üzerine 4000 arası değişmiş (sistem özellikleri aynı) üzüldüm şahsen doların yükselmesi ile fiyatlar baya artıyor :( para biriktiren hergün 2 kat para biriktiriyor üzülüyorum gerçekten nereye...
  6. Trrrek Çillo karabasan

Soru Laptop Ne Kadar Eder?

Merhabalar paraya ihtiyacım olduğundan özenle kullanıp sevdiğim laptobumu satmak zorundayım bana fiyat konusunda yardımcı olurmusunuz laptop resimde gördüğünüz aynı laptopdur.(renk dahil) ayrıca orijinal şarj kablosu fatura ve kutusu bulunmakta.Garanti 5 ay önce bitti ve hiç garanti görmedi...
  7. Trrrek Çillo karabasan

Laptop 8 Gb Ram'in Hepsini Kullanıyor.

merhaba şimdi laptobu açtım direk oyuna girdim ve aşırı drop vardı bende görev yöneticisine girdim ama cpu ve ram neredeyse %100 kullanıyor oyundan komple çıktım ama düşmedi yine aynı devam etti sizce sorun nedir ilk defa oluyor? sistem özellikleri: İşlemci: AMD A9-9425 RADEON R5, 5 COMPUTE...
  8. Trrrek Çillo karabasan

Steam Hesabım Çalındımı?

merhaba bayadır steam e giriş yapmıyordum pc açılırkende kapatıyordum ve gğncellemesine izin vermiyordum ve yaklaşık 1 hafta steam kullanmadım steam oyunlarını dahi oynamadım ama biraz önce masaüstünden cs go ya bastım steam güncellendi açıldı ancak hem çıkış yapılmıştı hemde dil ingilizce idi...
  9. Trrrek Çillo karabasan

Simulasyon Oyunu Tavsiyesi

pc için simülasyon bakıyorum ancak bulamıyorum yardım edermisiniz
  10. Trrrek Çillo karabasan

Nokia 6 Sıfırlama Sonrası Bt Kodu Istemesi

bugün telefonu sıfırladım direk ayarlardan fabrika ayarlarına döndür dedim telefon 5 dakika içinde sıfırlandı açıldı her telefondaki gibi hoşgeldiniz ekranı geldi ve başlayalım tuşuna bastım ancak benden QR kodu istedi bende ne yapacağımı bilemedim araştırdım yok böyle birşey çıkmıyor sonra...
  11. Trrrek Çillo karabasan

Ps4 Parlak Kasa Alacağım Ancak Sorum Var.

Merhabalar ps4 için letgoda birisi ile anlaştım o çok ps4 den anlamıdığını ve kullanmadığı bu yüzden sattığını söylüyor neyse ben adamla 1650 tlye anlaştım olursa yarım gidip bakacağım alacağım ama galiba ps4 fat kasa fat kasalarda ısınma sorunu var diyorlar bu doğrumu ? Alır isem ısınma sorunu...
  12. Trrrek Çillo karabasan

Bu sistem alınır mı?

Merhabalar bu sistemi gördüm sizede danışmak istedim sadece ets2 oynayacağım sistem ets2 kaldırırmı? Kaldırır ise bana hangi ayarda ortalama kaç fps verir? cevaplarınızı bekliyorum Fiyat 1750+monitör
  13. Trrrek Çillo karabasan

Ps4 mü? Xbox one s mi? 2021 yılında hangisi alınır?

Merhabalar konsol almayı düşünüyorum eskiden ps4 vardı onu sattım bayadır oyun oynamıyorum evde canım sıkıldığında yeniden konsol alacağım ilk önce ps4 almayı düşündüm ama xbox one x oyun fiyatları perfonmas ve kendine özgü oyunları görünce biraz xbox alasım geldi ama hala tam karar veremedim...
  14. Trrrek Çillo karabasan

Bu sistem bana neler sağlayabilir?

Böyle bir sistem buldum eskiye benziyor ancak verebileceği perfonması bilemiyorum (ilan sahibin kötü çekiminden dolayı tam net gözükmüyor)
  15. Trrrek Çillo karabasan

Bu sistem ets 2 ve valorant oynamaya yetermi?

Sistemlerden çok anlamadığından dolayı yardımci olabilirmisiniz eyer alırsam oyunlarda ortalama performans ne olur? (Ets2-valorant)
  16. Trrrek Çillo karabasan

Bu sistem ile neler oynanabilir?

Cidden böyle bir sistemde neler yapılabilir sadece işimi görsün istiyorum ?
  17. Trrrek Çillo karabasan

Hp laptop ets 2 sorunu

Bugün ets 2 ye yeniden girdim grafik ayarlarım bozulmuştu zaten laptop iyi olmadığındab orta ayarlarda oynuyordum bugün girdim grafikler en düşükte idi grafikleri düzeltip uygula dediğimde laptop 5 6 saniye siyah ekranda takılı kalıyor ve sonra yeniden başlatıyor kendini bu sorun bugün olmaya...
  18. Trrrek Çillo karabasan

İnfinix marka telefon alınır mı?

Merhabalar infinix marka telefonlara baktığımda fiyatları acayip düşük ve özellikleri yüksek oluyor ancak infinix markayı daha önce duymadım sizce kalitelimi ? Ya da alınabilirmi ?
  19. Trrrek Çillo karabasan

Yuki YK-27 Sportman 5000 için sorum var?

Sahibinden.com' da elektirikli motor ararken yuki sportman buldum ancak akü durumunu açıklamada böyle belirtmiş ve bende anlayamadım bu akünün çokmu kötü orta yokda iyi olduğunumu gösteriyor?
  20. Trrrek Çillo karabasan

2.500 tl Dağ bisikleti önerisi

Bütçe 2500 dağlarda arazide az dayanaklı olmasını istiyorum
  21. Trrrek Çillo karabasan

Rahatsız oluyorum

Forumdaki reklamlar arttı tamam rahatsız oldum ama sizinde kazanmanız için birşey demedim ama bu sefer reklamlar garip çıkmaya başladı rahatsız oluyorum bu tür reklamdan ne yapabilirim bu reklam için bu tarz çıkmasını istemiyorum
  22. Trrrek Çillo karabasan

Sıkılmadan ve yılmadan oynanabilecek oyunlar hangileri?

Android'de online hikaye farketmez hangi oyunlar var sıkmadan oynanabilecek?
  23. Trrrek Çillo karabasan

Bu uygulama ismi nedir

Bu tarz foto yapacağım android uygulama var mıdır? varsa ismi nedir ?
  24. Trrrek Çillo karabasan

Son dakika: Bahçelievler Kocasinan sanayi sitesinde patlama!

Son dakika haberine göre Bahçelievler Kocasinan sanayi sitesinde bilinmeyen bir nedenle patlama oldu. Olay yerine itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Haber hakkında daha tam net bir ayrıntı verilmedi geldiğinde güncellenecektir Patlama nedeniyle bazı araçlarda da hasar oluştu...
  25. Trrrek Çillo karabasan

BlackBerry kimdir

İstanbul doğumlu olması şaşırtıcı cidden ama neyse
  26. Trrrek Çillo karabasan

Logitech MX Keys, Türkçe tuşlu modeliyle Türkiye'de

MX Keys tuş diziliminde Windows ve MacOS tuşları bir arada bulunurken, ürün Linux, iOS, iPadOS ve Android cihazlarla da tam uyumlu bir şekilde çalışabiliyor. Eş zamanlı olarak 3 cihaza bağlanabilen Logitech MX Keys, bu cihazlar arasında hızlı geçiş sağlıyor. Ürün, USB-A alıcısı ya da Bluetooth...
  27. Trrrek Çillo karabasan

PlayStation oyun fiyatları düştü

Sony, zaman zaman tıpkı Steam ve Epic Games gibi bazı oyunlarının fiyatlarını indirme yoluna gidiyor. Ocak ayının sonlarına geldiğimiz bugünlerde de Sony, yeni bir kampanya ile pek çok oyunun fiyatını indirmiş durumda. Sony, zaman zaman tıpkı Steam ve Epic Games gibi bazı oyunlarının fiyatlarını...
  28. Trrrek Çillo karabasan

PC'ler İçin Tarihi Gün: Intel, Irıs Xe Harici Ekran Kartını Sonunda Duyurdu

Intel'in uzun süredir üzerinde çalıştığı Irıs Xe GPU'ları, sonunda masaüstü bilgisayarlardaki yerini almak üzere yolculuğuna başladı. Intel tarafından yapılan duyuru bir hayli heyecan verici. Zira tanıtılan ekran kartları, Intel'in masaüstü bilgisayarları için geliştirdiği ilk harici GPU modeli...
  29. Trrrek Çillo karabasan

Köpeği öldüresiye dövdü, 'cezası' bin 100

İstanbul Avcılar'da, bir kişinin köpeğe sopayla vurarak yaraladığı, daha sonra da çöpe attığı ihbarı üzerine verilen adreste köpek gözünden ve başından yaralı halde bulundu. Sahipsiz hayvana eziyet ettiği belirlenen Aziz A. yakalanarak Firuzköy Şehit Ilgaz Aykutlu Polis Merkezi’ne götürüldü...
  30. Trrrek Çillo karabasan

Nokia 6 ekran değişimi sonrası geç açılma sorunu

Merhaba arkadaşlar bu ekran değiştikten sonra oldu normalde 2 saniyede açılırdı telefon ama Ekran değiştikten sonra 10 15 dakka sonra açılmaya başladı yani demek isteğim şarj tamamiyle bittikten sonra şarja takıyorum ama 20 dakka sonra telefon açılıyor bu yeniden başlat yaptığımda da geçerli...
  31. Trrrek Çillo karabasan

Kedimin sağır olduğunu düşünüyorum?

Yaklaşık 1 ay önce ankara kedisi sahiplendik sahibi artık bakmadığından ve sokağa bıraktığından vede soğuk yüzünden eve aldık kedinin sağ arka ayağı doğuştan felç bu yüzden o ayağını fazla kullanamıyor ancak zıplama ya da yürüme koşma gibi şeylerde sorun olmuyor neyse asıl konuya gelelim kedi...
  32. Trrrek Çillo karabasan

Kedi tasması nasıl takılır?

Çok araştırdım her videoyu izledim ama arkadaş ben bu tasmayı takamıyorum bir türlü tasma dediğim dışarda gezdirmek için tasma olmuyor takamıyorum hiç bi şekilde
  33. Trrrek Çillo karabasan

1. Dönem bitti karne verilmeyecekmi

Arkadaşlar okulların 1. Dönemi bitti peki karne dağıtılmayacak mı?
  34. Trrrek Çillo karabasan

2. El PS4 fiyatları

Arkadaşlar 2. El ps4 fiyatları düşüyormu yoksa bana mı öyle geliyor ?
  35. Trrrek Çillo karabasan

Ps4 Su-42118-6 hatası nasıl düzeltilir?

Merhaba arkadaşlar ilk önce usb ile güncelleme yaparken elektrikler gitti geldi sonra ps4 açtım bu hata ile karşılaştım ne yapacağımı bilemiyorum herşeyi denedim olmadı ne yapabilirim bu hata ile
  36. Trrrek Çillo karabasan

Herkes kendi hayvanının fotoğrafını atsın

bu komik olabilir normalde olabilir (her türlü hayvan olur) 1603963167
  37. Trrrek Çillo karabasan

Nokia 6 cihazım ekran değişti ancak tam ortadan dokunmatik çalışmıyor

arkadaşlar dün tamir oldu tam 1 saat önce açtım ama dokunmatik tam ortadan hiç bir şekilde çalışmıyor ne yapsam boş yazı yazamıyorum hiç birşey yapamıyorum telefonu yerden yere vurcaktım sinirden gariban cuguluyi arayamıyorum arkadaşlar ne yapabilirim ? ve de şarjı eskisine göre acayip hızlı bitiyor
  38. Trrrek Çillo karabasan

keko olarak hangi adidas elbiselerini önerirsiniz?

https://www.adidas.com.tr/tr/3-bantl%C4%B1-e%C5%9Fofman-tak%C4%B1m%C4%B1/GD5098.html https://www.adidas.com.tr/tr/e%C5%9Fofman-tak%C4%B1m%C4%B1/DV2444.html https://www.adidas.com.tr/tr/runfalcon-ayakkab%C4%B1/F36199.html...
  39. Trrrek Çillo karabasan

Nokia 6 cihazımın ekranı yapıldı ne zaman kurur?

Telefonumun ekranı kırılmıştı bende telefoncuda 230tl ücretle orijinal taktırdım yeni ekran takıldı ama bu telefonlar için özel yapıştırıcı var o dökülmüş ve onun kuruması lazım sizce o ne zaman kurur?
  40. Trrrek Çillo karabasan

Forumdaki sinir bozucu hata.

merhabalar normalde bir konuya girip çıktığımızda ve yeniden girdiğimizde en son mesaja atar ancak ben ilk defa gireceğim konuda en altta atıyor yukarı çıkmak zorunda zorunda kalıyorum bu hata sizde de oluyor mu?
  41. Trrrek Çillo karabasan

Zincir marketteki saçmalık?

Bugün bizimkilerle (keko) zincir markete girdik bir şeyler aldık falan kasaya geldik küçük bir kız vardı 10 yaşlarında 1 2 tane birşey aldı ve sigara istedi kasiyer sigarayı verdi kız parası ödedi gitti ben şaşırdım kaldım normalde 18 yaş altında olanlara sigara satmak yasak değilmi? Bu...
  42. Trrrek Çillo karabasan

Korona virüs formula 1 gibi hızda

Arkadaşlar bugünün tablosu gelin tartışalım sizce yasaklar gelirmi okullar kapanırmı? Tahminleri alalım?
  43. Trrrek Çillo karabasan

Neden kendimi raporlayabiliyorum?

merhaba arkadaşlar soru gayet açık profilime girdim ve orada raporlama seçeneği gördüm kendimi raporladım neden böyle bir özellik var daha doğrusu özellikde denilemez böyle birşeyin olması lazım.
  44. Trrrek Çillo karabasan

Windows 10 da nasıl resim büyütebilirim?

arkadaşlar istediğim bir fotoğraf var onu nasıl büyütebilirim
  45. Trrrek Çillo karabasan

General mobile e tab 5 yavaş şarj olmaya başladı

Merhaba arkadaşlar benim e tab 5 cihazım var normal kullanıyordum birgün kapandı daha açılmadı bende telefoncuda 6.0.1 rom attım bir süre kullandıktan sonra yine kapandı yine rom attım bu sefer 5.0.1 attım şimdi normal çalışıyor ama baya yavaş şarj oluyor diyer romlarda böyle sorun yoktu sadece...
  46. Trrrek Çillo karabasan

Yeni konu açmak için arama çubuğu getirilmelimi?

Arkadaşlar yeni bir konu açmak istediğimde aşağıya doğru inmek zorunda kalıyorum, peki sizce bunu daha iyi yapmak için konu açarken bir arama çubuğu getirilmeli mi?
  47. Trrrek Çillo karabasan

Yemeden Duramıyorum

arkadaşlar ben yemeden duramıyorum sürekli açım ve aç hissediyorum artık ailem kızmaya başladı sırf dikkat çekmek için uydurduğumu söylüyorlar ne yapabilirim sizce bu konuda önüme yemek gelincede yerim
  48. Trrrek Çillo karabasan

bisiklete alınabilecek parçalar?

arkadaşlar bisiklet için ucuz güzel parça ışık v.b şeyler neler??
  49. Trrrek Çillo karabasan

Yurt dışından PS5 alacağım ?

arkadaşlar ps5 çıktığında yurt dışından alacağım sizce ne kadar olur? yurt dışından almak mantıklımı? başka nelere dikkat etmeliyim ?
  50. Trrrek Çillo karabasan

dizüstü bilgisayarda bir anda fare bozuldu

merhaba arkadaşlar bu noktaya kadar zor geldim ve zor yazıyorum tam 5 dakika önce tarayıcıda oyun oynuyordum denge kurma oyunundaydım fare ile oynanıyordu neyse oynarken bir anda fare dondu ve çalışmadı bu arada fare dediğim zaten pclerde olan fare yerini kullanıyordum harici bir fare...
  51. Trrrek Çillo karabasan

Tarayıcı oyunu oynayan kaldı mı :)

hala oynarım tarayıcı oyunları adamdır ama aralık 2020den sonra ne yapacağız bilemem
  52. Trrrek Çillo karabasan

the walking dead 10. sezon yok

arkadaşlar dün saat 10na kadar 10. sezonu izliyordum yarıda bırakmıştım şimdi izlemek istedim ama 10. sezon yok neden yok internette bir kaynak bulamadım bilen yok galiba :(
  53. Trrrek Çillo karabasan

En sevdiğiniz yemek ?

Benimki döner makarna tatlı olarak künefe ama sade :)
  54. Trrrek Çillo karabasan

Hayvanlara eziyet gerçekten çok kötü

Merhaba arkadaşlar biz 2 hafta önce bir market açtık ailecek bende orda çalışıyorum her gün sabah 7:30 akşam 10:00 da kapatıyoruz neyse gelelim konuya bizim marketin çevresinde yaşayan ev kedisi var büyük ihtimal evden kaçmış çünkü sahibi yok ve her gün dışarda yemek ve suda zor buluyor biz...
  55. Trrrek Çillo karabasan

sistemim ets2 kaldırırmı

sizce kaldırırmı kaldırırsa kaç fps ve hangi ayarlarda oynarım?????
  56. Trrrek Çillo karabasan

Sizce ps5 çıkınca ps4 ucuzlarmı?

Arkadaşlar 12 kasımda ps5 çıkıyor ve bende ps4 almak istiyorum ama baya pahalı sizce ps5i bekleyip ucuzlamasını beklemeliyim yoksa ucuzlamazmı?
  57. Trrrek Çillo karabasan

windows güvenliği başlatılamıyor sorunu

arkadaşlar bu sorunu nasıl çözebilirim 1601560981 https://forum.shiftdelete.net/uyeler/efi-shell.558858/report @EFI Shell
  58. Trrrek Çillo karabasan

Nereden para bulabilirim ?

Lütfen git çırak ol demeyin denedim kimse almadı sizce neler yapılarak para kazanılır
  59. Trrrek Çillo karabasan

Rc 4x4 araba önerileri

Arkadaşlar bütçem 500 tl fiyat performans ürünü olursa iyi olur internette kendim bulamadım off road için yani çamurun içinden sudan falan geçeceğim birazda dayanaklı olsun :)
  60. Trrrek Çillo karabasan

Sizcede katlanan telefonlar boş değil mi?

Piyasaya baktığımda çentiksiz ekran en az 4 Gb ram ve 64gb hafıza vede bütçeniz varsa katlanabilen telefonlar var bana göre çok boş bide pahalı yani katlanması sadece ekranı büyütüyor o kadar -Sizde ekleme yapın,düşüncelerinizi yazın
  61. Trrrek Çillo karabasan

Türk telekom internet hızı

Arkadaşlar dükkanımız türk telekom internet altyapısı bulunmaktadır sizce bu internet iyimi vede tarife bulamadım bir el atsanız tarifelere
  62. Trrrek Çillo karabasan

Manav dükkanı açıyoruz, zorlukları neler?

Olursa Pazartesi olmazsa haftaya pazartesi açıyoruz dükkanı tüm her şeyi düşündük demirciden manav tezgahı siparişi verdik masa aldık terazi aldık sizce manav dükkanı açarken neler düşünülmeli ve zorlukları neler ve başka bilmediğim neleri var
  63. Trrrek Çillo karabasan

Hazır sistem mi? Toplama sistem mi?

Siz olsanız hangisini seçerdiniz?
  64. Trrrek Çillo karabasan

Sizce ps4 parçalarını bulabilirsem kendim yapabilir miyim?

Sizce ps4 parçaları toplanıp montajını yaparsak çalışma ihtimali kaç olur?
  65. Trrrek Çillo karabasan

Sizce 2020 yılı ile en düşük sıfır minimum bir sistem özellikleri ne olabilir

İşin içinde dolarda var sizce sıfır minimum bir pc için bütçe ne kadar gerekli , ve nasıl bir pc toplanmalı?
  66. Trrrek Çillo karabasan

Exynos için gidişat ne?

Sizce ömrü ne kadar gider ve de tercih edilirmi?
  67. Trrrek Çillo karabasan

Neden tüm iphone cihazları aynı

Neden hep aynı telefonun büyük ekranı ve özellikleri yüksek şekilde piyasaya sürülüyor?
  68. Trrrek Çillo karabasan

Sizce şu anki eğitim sistemi nasıl?

Bence berbat bir sistem sorular acayip zor dersler tam anlatılmıyor konular çok kötü bana göre tabi
  69. Trrrek Çillo karabasan

En çok gitmek istediğiniz ülke hangisi?

Benimki Çin,Güney Kore, ve Japonya
  70. Trrrek Çillo karabasan

Türkiyede hala yaşamak istermisiniz

Hala türkiyede yaşamak istermisiniz yoksa yurt dışınamı gidersiniz?
  71. Trrrek Çillo karabasan

Antivirüs programları gerçekten güvenli mi?

İllaki kullandığınız bir antivirüs programı olmuştur diye düşünüyorum. Sizce bu antivirüs programları güvenlimi yoksa zararlımı. Ya da gerçekten işe yarıyor mu?
  72. Trrrek Çillo karabasan

Meyve ve sebzelerin tatları değiştimi?

Ne yesem tadı garip geliyor bu aslında her şey için geçerli ya benim dilimde sorun var yada gerçekten tadları değişik sizinde öyle olduğunuz varmı?
  73. Trrrek Çillo karabasan

Steram life simulator açarmı ve daha çok soru

arkadaşlar bu kullandığım dizüstü bilgisayar stream life açarmı açarsa sizce kaç fps alırım
  74. Trrrek Çillo karabasan

Bir kişinin benden hoşlandığını nereden anlarım?

Aslında bir kişi var dışarıda olduğum zaman sürekli bana bakar ama ben umursamam sizce başka nasıl anlayabilirim
  75. Trrrek Çillo karabasan

Karabasan dediğimiz şey aslında ne?

Merhaba arkadaşlar şu 2 gündür karabasan aklıma takılıyor daha önce hiç karabasan anıma olmadı o duyguyu daha bilmiyorum.Peki söyleyin şu rüyalarımıza giren bizi boğmaya farklı şeyler yapmaya çalışan karabasan dediğimiz şey nedir?
  76. Trrrek Çillo karabasan

İsmimden memnun kalmadım,ne yapabilirim

Arladaşlar 2021den sonra ismimi değiştirebiliyorum ve ben ismimi şimdi değiştirmek istiyorum ne yapabilirim
  77. Trrrek Çillo karabasan

İPhone 5s batarya kapasitesi nasıl öğrenilir?

Merhaba arkadaşlar cihazım 5s batarya kapasitemi öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim ayarlarda batarya kapasitesi öğreniliyor ama bende öyle bir şey yok ne yapabilirim?
  78. Trrrek Çillo karabasan

Ailem çok kötü baskı yapıyor ailemin yanımda kalmak istemiyorum

Arkadaşlar ailem çok kötü baskı uyguluyor daima işlerini bana yaptırıyorlar bazen köle diye çağırıyorlar neyse telefonumu elimden aldılar oyun konsolumu kuşlarımı aldılar dışarı çıkmama bile izin vermiyorlar hep laf atıyorlar beni kırıyorlar onları üzecek birşeyde yapmıyorum yapamıyorum ben...
  79. Trrrek Çillo karabasan

Hayat sadece zenginlere güzelse biz neden yaşıyoruz?

Zenginler bu hayatı güzel yaşıyor ama biz ise açlıktan ölmemize az kaldı o zaman söyleyin biz neden yaşıyoruz?
  80. Trrrek Çillo karabasan

Kullanıcı adımı ne yapmalıyım?

Evet arkadaşlar önerileri bekliyorum Kullanıcı adı bulamıyorum şöyle garip birşey olursa iyi olur
  81. Trrrek Çillo karabasan

Sahibinden.comda PS4 Ama ucuz

Arkadaşlar ps4 alacaktım ilanlara baktım ama 2000 altında yine ps4 var fotoğraflara bakılırsa temiz olan var tam detaylı daha bakmadım sizce bunlar güvenlimi ?
  82. Trrrek Çillo karabasan

Hayvan satmak günahmı?

Arkadaşlar hiç farketmez kedi kuş köpek balık olur farketmez bunları alıp satmak günahmı ?
  83. Trrrek Çillo karabasan

Çalışmam lazım

Arkadaşlar yaşım 13 paraya ihtiyacımdan çalışmam lazım sizce nerelerde çalışabilirim?
  84. Trrrek Çillo karabasan

Ürünlerimi en hızlı nerede satabilirim?

Letgo ve sahibinden.com dışında ürünlerimi nerede satabilirim kulaklığımı satmak istiyorum hangi uygulamayı önerirsiniz?
  85. Trrrek Çillo karabasan

Hep kendimle konuşuyorum

Merhaba arkadaşlar küçüklükten bu yana hep kendimle konuşuyorum ve kararlar veriyorum yani şöyle şunu alsammı-yok ya tadı kötüdür-ama hiç bakmadımki- böyle konuşurum yani böyle konuşurum zaten arkadaşımda yok konuşmayı pek sevmem içimden hep kendimle konuşurum sizce sağlık sorunu gibi şeyler...
  86. Trrrek Çillo karabasan

Xiaomi mibox 4 netflix sorunu

Merhaba arladaşlar yaklaşık 1-2 ay önce hepsiburadadan mibox4 aldım ürün gayet güze sadece film izlemek için kullanıyorum ancak netflix için diyemem bir film açıyorum ilk 10 saniye yüksek kalite sonra yavaş yavaş düşüyor kalite ve öyle kalıyor internet hızımız gayet iyi 20mbps ne yapabilirim bu...
  87. Trrrek Çillo karabasan

Forum hakkında

Merhabalar iyi akşamlar Bazı kişiler isimlerini değiştiriyorlar daha sonra beğenmeyip yeniden değiştirmek istiyorlar ancak bu seferde (60 gün veya 1 yıl) geçtikten sonra değiştirebiliyorlar.Daha sonra konu açıyorlar ismini değiştirmek isteğine dair ve moderatör sayesinde değiştiriliyor o zaman 1...
  88. Trrrek Çillo karabasan

Sdn forum sunucuları

Merhaba arkadaşlar sorun 2 3 günden beridir var forum konularına girmeye çalıştığımda girmiyor ve bana sunucuda hata olduğunu söylüyor bu durum sizdede varmı? Tamam sunucu hatası herkesde olur ama ben sormak istedim
  89. Trrrek Çillo karabasan

Kuş hesaplama

Kuşlarımın ne kadar fiyat ettiğini nasıl hesaplayacağım
  90. Trrrek Çillo karabasan

Cennet papağanı fiyatları

bir cennet papağanı sahiplenmek istiyorum ama fiyatlarını bilmiyorum fiyatları bu yıl ne aralığında ?
  91. Trrrek Çillo karabasan

Kuş piyasasından anlayan varmı?

Arkadaşlar ihtiyacım olduğundan kuşlarımı satışa çıkarmak zorunda kalıyorum keşke satmasam ama olmuyor işte kuş piyasasından anlayan arkadaş varsa ondan fiyat bilgisi almak istiyorum 1597780833 Kimse yok galiba
  92. Trrrek Çillo karabasan

Cennet papağanı

Ahhh o günler abim bi ara cennet papağanı aldı eve getirdi kafese koyduk çok korkmuştu yanından geçerken bile çırpınıyordu neyse 1 hafta böyle geçti korkusu yavaş yavaş dinerken bizede alışıyordu kafesde durmayı sevmiyordu bizede alışmıştı artık korkmuyordu ama elimize falan gelmiyordu sadece...
  93. Trrrek Çillo karabasan

Şuanda ne hayali kuruyorsunuz?

Evet herkes hayallerini buraya dökebilir...
  94. Trrrek Çillo karabasan

300tlye PC

Aklıma bi anda takıldı 300tlye oyun odaklı pc olurmu diye ve araştırdım sahibinden.com da buldum 2. El olarak toplanır sistem bulun yazın sistemi bakalım
  95. Trrrek Çillo karabasan

Biliyorum garip ama

Arkadaşlar doların yükselmesiyle beraber pcler fiyatları uçtu bende 2. El bir pc toplayayım dedim ilk önce bütçem yüksekdi ve sonra azaldı 500t kaldı sizce en iyi 500tl ye 2. Ek bir pc toplayabilirmiyim varsa sistemi yazarmısınız Ve lütfen saçma mesaj yazmayın
  96. Trrrek Çillo karabasan

Sistem önerisi

https://letgo.onelink.me/O2PG/3cc5d233 Bu sistemi alırsam ne yapabilirim? Ve alınırmı? Ekran kartı:Sapphire Hd6850 Gddr5 1gb 256 bit Amd Radeon Dx11 Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Sadece emülatör kuracağım daha sonra ramleri 8 yapsam...
  97. Trrrek Çillo karabasan

Bu sistem alınırmı ve neden ucuz

Merhaba arkadaşlar, biraz önce Letgo'da gezinirken bir sistem gördüm, ben de PC sistemlerinden gram yine anlamam şöyle ki bu sistemde neler yapabilirim? Soru 1: İnternette gezinebilir miyim? Soru 2: Oyun oynayabilir miyim? Soru 3: Oyun oynayabilirsem hangi oyunlar oynayabilirim? (GTA 5 gibi...
  98. Trrrek Çillo karabasan

Bu sistem alınır mı?

Merhaba arkadaşlar, kendim bilgisayar sistemlerinden anlamıyorum, dün Letgo'da gezerken bir PC sistemi gördüm ama iyi mi? Kötü mü? Anlayamadım bunun hakkında bir konu açmaya karar verdim. 1.soru: Bu sistemde neler yapabilirim? 2.soru: Sistem iyi mi? 3.soru: Ucuz olduğundan dolayı şüphe...
  99. Trrrek Çillo karabasan

Bu sistem alınırmı

Sistem alınırmı? İşimi görürmi internette dolaşırsam kasma olurmu? Hangi oyunları oynayabilirim Ekran kartı:Sapphire Hd6850 Gddr5 1gb 256 bit Amd Radeon Dx11 Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
  100. Trrrek Çillo karabasan

Bu sistemde neler yapabilirim

Merhaba arkadaşlar biraz önce letgoda gezinirken bir sistem gördüm bende pc sistemlerinden gram yine anlamam şöyleki bu sistemde neler yapabilirim Soru 1: internette gezinebilirmiyim? Soru 2: oyun oynayabilirmiyim? Soru 3: oyun oynayabilirsem hangi oyunlar oynayabilirim (Gta5 gibi yüksek...
  101. Trrrek Çillo karabasan

Lgs tercihlerimi nereden yapacağım

Evet başlıkta olduğu gibi lgs tercihi yapacam ama bulamıyorum
  102. Trrrek Çillo karabasan

Lgs sınav sonuçlarını nerden öğrenebilirim

Evet lgs ye girdim ve bugün sonuçlar açıklanacak ama nerden öğreneceğim bilmiyorum bilen varsa yazabilirmi
  103. Trrrek Çillo karabasan

Google müşteri hizmetleri

Merhaba arkadaşlar ben hesabımın şifresini unuttum ve sıfırlayamıyorum bunun için google ile görüşücem ama telefon numarası yok google müşteri hizmetleri telefon numarası nedir acaba
  104. Trrrek Çillo karabasan

Aşçılık liseleri

arkadaşlar yarın lgs ye gireceğim çok korkuyorum bu yüzden aşçılığa gideceğim ama lise taban puaları bilmiyorum beni bilgilendirirmisiniz
  105. Trrrek Çillo karabasan

Lgs

Arkadaşlar yarın lgs ye gireceğim çok korkuyorum öyle böyle değil acayip ve stres doluyum napmam lazım çalıştım sınava ama yetersiz buluyorum yapamıyorum lütfenn acil cevaplayın çok korkuyorum ya güzel yer gelemesse napıcam ben
  106. Trrrek Çillo karabasan

İntihar etmek istiyorum ama canım çok acıyor

Merhaba arkadaşlar intihar edeceğim ama maalesef acısız bir yöntem bulamadım 7. Kattan atlasam canım çok acırmı yoksa direkmi ölürüm ve lütfen abuk subuk şeyler yazmayın bir sorun var ölmek istiyorum
  107. Trrrek Çillo karabasan

Kulaklık çoklayıcı

Merhabalar benim bi kulaklık var 2 Jack girişli bi mikrofon bi kulaklık ben bunun için kulaklık çoklayıcı sipariş ettim ama biraz önce gördüm ki mikrofon olmuyomuş peki ben bunu yinede denesem olurmu
  108. Trrrek Çillo karabasan

Migros sanal marke

Merhabalar ben 9 Haziran'da sanal markette elektronik olarak geçen kulaklık sipariş verdim dün baktım bu ürün stokta bulunmamaktadır yazıyordu ben iptal edeyim dedim iptal olmuyor ve biraz önce ürün kargoya verilmiş sizce bu kulaklığın başka bi kulaklıkla değiştirilmiş olabilirmi yoksa...
  109. Trrrek Çillo karabasan

Migros sanal market

Arkadaşlar merhaba ben 9 Haziran'da sanal marketten kulaklık sipariş ettim ve biraz önce öğrendim stokta yokmuş iptalda edemiyorum peki napıcam ben
  110. Trrrek Çillo karabasan

Telefon önerisi

Arkadaşlar max 2000 liram var telefin bakıyorum acil şöyle 64 gb hafıza ve 4 gb ram olan telefonları söylermisiniz
  111. Trrrek Çillo karabasan

Migros sanal market

Migrostan biraz önce ürün sipariş ettim kaç günde gelir
  112. Trrrek Çillo karabasan

Prinha 2145

Arkadaşlar az önce migros sanal marketten prinha 2145 olan kulaklık sipariş verdim kulaklık hakkında düşünceler iyi ancak cift jack girişi bulunuyor bunu 1 yapamazmıyım yada neler yapabilirim
  113. Trrrek Çillo karabasan

Yavru kedi sahiplendim

Merhaba arkadaşlar yeni sütten kesilmiş ve ev ortamında büyütülmüş bir yavru kedi sahiplendim kendisi yarın sabah yanımda olcak ama hiç kedi sahiplenmedim ve bakmadım sadece sıkı kuş deneyimim var ama kedi hiç bakmadım ve ne yapacağımı bilmiyorum bana malzeme ve kedi eve ilk geldiğinde neler...
  114. Trrrek Çillo karabasan

Hint bülbülü

Gaziantepte oturuyorum ve hint bülbülü alacağım daha önceden baya kuş deneyimim var ve hala sürdürüyorum yani bakım gibi beni bilgilendirirmisiniz ne yapacağım ne yerler ne severler ama ilk başta fiyat açısından bahsederseniz sevinirim
  115. Trrrek Çillo karabasan

Sahibinden.com para iadesi

Sahibinden.comda GET ürün sattım (120 TL) kargoladım ulaştı adam onay verdi ama 2 gün sonra paranın hesaba geçmediğini fark ettim araştırdım ettim en sonunda müşteri hizmetleri aradım bana hesap ismi yanlış olduğunu ve paranın iade edildiğini söylediler hesap ismini düzeltirseniz para iade...
  116. Trrrek Çillo karabasan

50-60 TL ye oyuncu kulaklığı önerisi

Yani oyuncu kulaklığı değilde oyunlarda ses kasmak için hem ses kalitesi hemde mikrofonlu olsun biliyorum çok iyi birşey olmicak ama işimi görsün yeter
  117. Trrrek Çillo karabasan

Vodafone'dan Nokia 6 Aldım

Arkadaşkar merhabalar ben 2 gün önce Nokia 6 aldım yarın akşam elimde olucak ürünü biraz ucuz aldım vodafoneden sizce nasıl bir telefon bana iyi bir açıklarmısınız size göre nasıl bir telefon ?