Zincir marketteki saçmalık?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
1,056
Bugün bizimkilerle (keko) zincir markete girdik bir şeyler aldık falan kasaya geldik küçük bir kız vardı 10 yaşlarında 1 2 tane birşey aldı ve sigara istedi kasiyer sigarayı verdi kız parası ödedi gitti ben şaşırdım kaldım normalde 18 yaş altında olanlara sigara satmak yasak değilmi? Bu öğrenilse cezası nedir?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,074
Bizde Süpermarkette satmıyorlar küçük yaşta olanlara. Mahalle arası olanlar satıyor ama.

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298
Umarım kız içmiyordur .
Bugün bizimkilerle (keko) zincir markete girdik bir şeyler aldık falan kasaya geldik küçük bir kız vardı 10 yaşlarında 1 2 tane birşey aldı ve sigara istedi kasiyer sigarayı verdi kız parası ödedi gitti ben şaşırdım kaldım normalde 18 yaş altında olanlara sigara satmak yasak değilmi? Bu öğrenilse cezası nedir?

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Kasiyer tanıdığıdır, babasına falan götürüyordur.
Umarım.
İnşallah.Yoksa ERROR
Mesaj otomatik birleştirildi:

12 yaşında olsun belki içiyordur.Yaş ile ne alakası var?
Demi abi.Ben bizim mahallede belinde silah olan 8 yaşında çocuk gördüm.(Boncuk atmıyordu)Birindede kelebek bıçsk vardı.Yakında haraca bağlarlar.Bizim sokakta mı sıkıntı var yoksa bende mi ? Ciddiyim.

İnşallah.Yoksa ERROR

Demi abi.Ben bizim mahallede belinde silah olan 8 yaşında çocuk gördüm.(Boncuk atmıyordu)Birindede kelebek bıçsk vardı.Yakında haraca bağlarlar.Bizim sokakta mı sıkıntı var yoksa bende mi ? Ciddiyim.
Ciddiyim.Komik değil bence.TRAJİKOMİK.

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,511
İnşallah.Yoksa ERROR

O nasıl gerçek oluyor?:DBir de birisi 5 yaşında olsun stg44 taşısın daha iyi olur.?