Nokia 6 cihazım ekran değişti ancak tam ortadan dokunmatik çalışmıyor

arkadaşlar dün tamir oldu tam 1 saat önce açtım ama dokunmatik tam ortadan hiç bir şekilde çalışmıyor ne yapsam boş yazı yazamıyorum hiç birşey yapamıyorum telefonu yerden yere vurcaktım sinirden gariban cuguluyi arayamıyorum arkadaşlar ne yapabilirim ? ve de şarjı eskisine göre acayip hızlı bitiyor

wpa_supplicant

Profesör

ThorJ

Profesör
Dokunmatikte yeniden bir sorun olmuş olmalı, yaptırdığınız yere gönderseniz bence daha iyi olur.

TheFreaky

Asistan
o telefon bendede var. telefon sökülüyor. ekran kırılma riski yüksek kendim biliyorum dokunmatiğe zarar gelmiştir sökülürken.

Konuya güncelleme yapıyorum:
Bugün servisten çıktı telefon düzeldi sıkıntı yok her şey normal ancak ekran beyaz takılmış (telefon siyah renk) beyaz biraz garip durmuş yani hoş değil ama yapcak bir şey yok

iMaKaNDi

Asistan
Nokia 6 çok güzel bir telefon sağlam kasa yapısı var ama dünya genelinde en çok şikayet edlen telefonlar listesinde. Bende servise göndermiştim dokunmatik kendi kendine basıyordu. 3 defa gönderdşm 3 ün de de düzeltilmedi. Sonra hakem heyetine gittim elimde telefon kendi kendine basarken video da vardı hatta servisede gönderdim videoyu. Hakem heyeti ile ücret iadesi aldım