Nereden para bulabilirim ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Sibraius

Profesör
Ne diyorsun sen,oralarda çalışanları küçümsüyormusun,deveden büyük fil var aklında olsun ne oldum dememeli ne olacağım demeli.
Hayır küçümsemiyorum ama orda çalışan insanın başta kendine saygısı yoktur üzgünüm ama gerçekler böyle.Orda çalışan falan değilsin hem kölesin modern nazi kampı orası.Ben kendim de çalıştım 3 ay deneme sürem vardı 2. Ayda istifa ettim 2 ay dayanmanın sebebi de çamaşır makinemiz bozuldu yoksa ilk aydan istifa edecektim.

glossofobhia

Doçent
Hayır küçümsemiyorum ama orda çalışan insanın başta kendine saygısı yoktur üzgünüm ama gerçekler böyle.Orda çalışan falan değilsin hem kölesin modern nazi kampı orası.Ben kendim de çalıştım 3 ay deneme sürem vardı 2. Ayda istifa ettim 2 ay dayanmanın sebebi de çamaşır makinemiz bozuldu yoksa ilk aydan istifa edecektim.
Sen kötü iş görmemişsin burda atıp tutuyorsun,bu devirde iş bulup çalışan her haline şükür etsin,bir vasfın yoksa nerede çalışıcan seni baş mühendis yapmalarınımı bekliyorsun,köleliğe gelince 21 yy.da yaşıyoruz sisteme ayak uydurmassan aç kalırsın,senin gibi düşünürsek herkes köle her işyerinde hiyerarşi vardır,alt üst ilişkisi hayatımızın her alanın da.

Nette çalışan yorumları var okumanızı tavsiye ederim.Adamlara eleman dayanmıyor bir gördüğünü bir daha görmen zor.İnsan değiller çünkü.Yükseliyorsun müdür oluyorsun daha çok çalışıyorsun.
Ayda 2500 dolar maaş 45 gün keyfi 3 ay yaz tatili 30 gün mazaret izni olursa anca orada çalışırım yoksa kesinlikle hiçbir şekilde çalışmaya değmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen kötü iş görmemişsin burda atıp tutuyorsun,bu devirde iş bulup çalışan her haline şükür etsin,bir vasfın yoksa nerede çalışıcan seni baş mühendis yapmalarınımı bekliyorsun,köleliğe gelince 21 yy.da yaşıyoruz sisteme ayak uydurmassan aç kalırsın,senin gibi düşünürsek herkes köle her işyerinde hiyerarşi vardır,alt üst ilişkisi hayatımızın her alanın da.
Yoo her iş öyle değil ben başka işler de yaptım.Hiçbiri onlara yanaşamaz bile orası çok farklı bir yer.

Son mesajlar