Nereden para bulabilirim ?

Bu konuyu okuyanlar

Ama güzel bir artısı var markette çalışmanın ondan bahsetmeyi unuttum bu da önemli bir artıdır aslında.İnsana şükretmeyi öğretiyor arkadaşlar yani bir daha hiçbir işte şikayet etmezsiniz.Oyunun son seviyesi gibi belki geçemezsin ama görürsün sonra diğer bölümler aslında ne kadar kolaymış dersin ya işte öyle bişey 😁😁

Ecomanya

Profesör
Koronavirüsten korkma bende resmi dairede güvenlik görevlisiydim. Her gelende muhattap oluyodum dezenfektanı bol kullandım çıkarken test yapıldı sorun yok.

Çalışan ayrı köle ayrı bu ayrımı yapalım önce bir.Nazi kampının modern hali diyorum adamlar resmen modern kölelik sistemi uyguluyor diyorum sen hâlâ çalışan diyorsun.Çalışan falan değilsin arkadaşım.Benim aşağılamamdan ne olacak sıradan bir insanım ben orda köle gibi kullanılan insanlar her gün aşağılanıyor zaten.Girin yorumları okuyun Türkiye'nin her yerinden yorum yazanlar var rezalet bir yer.
Yakında bi işe girip çalışmam lazım ve ailem de aynı şekil markete falan gir diyor. Şimdi orası berbatsa hangi yere sormak daha mantıklı, her yerde almıyor genelde?
Benimki bir öneri.Senin bu zamana kadar para kazanmaman bundan sonrada kazanmayacağın anlamına gelmiyor.Her işte başarı için bir püf nokta var.Onu bulursan olur.
Kamera ve mikrofon yok. Ekran kaydı da alamam. Var mı kanal fikrin?

Son düzenleme:

SDN Son Haberler

Son mesajlar