Arama sonuçlarınız

1. Jon Snow

Soru Kettle'ye konan suyun içme suyu olması gerekir mi?

Çeşme suyu koymak bir süre sonra kireçlenme sorununa yol açacaktır bu sefer normal içme suyu koysanız bile kettle da kireç kolay kolay gitmeyecektir. Bu da ısıtıp soğuttuktan sonraki içeceğiniz suyun kalitesini düşürecektir. (Tecrübeyle sabit)
  2. Jon Snow

Öneri 7-8 Bin TL Laptop Önerisi

Herkese çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için :)
  3. Jon Snow

Öneri 7-8 Bin TL Laptop Önerisi

Herkese merhabalar, Bir yakınım için 7-8 bin fiyat bandında, sadece google da ödev araştırması yapılıp microsoft office programlarında soru yaratmayacak yeri geldiğinde film izlenecek bir laptop arıyorum. @Görkem Say hocam sizin önerilerinizi de almak isterim.
  4. Jon Snow

IPhone mu Samsung mu

Iphone 11 sosyal medya entegrasyonu ve işletim sistemi ile öne çıkıyorken S22 ekran ve kamera ile öne çıkıyor. Iphone 11 in kamerası kötü değil fakat yeterli kalitede de değil. S22 bence daha mantıklı bir cihaz olmakla birlikte maalesef batarya kısmında sınıfta kalıyor. Ben olsam yine de S22...
  5. Jon Snow

Soru Çalışma masanızda hangi teknolojik ürünler var?

Dell bilgisayar kasası, aoc 24 inç full hd monitör, hp laserjet yazıcı, zebra barkod basma makinesi bide dect telefon :D
  6. Jon Snow

Soru En iyi BİST hisse alım satım platformu.

Ziraat kullanıyorum bende komisyon oranından ötürü. Şu ana kadar bir sorunda yaşamadım. Tradingview den analiz yapıp sadece alım satım için kullandığım için grafik ve ana menünün kullanışsızlık taraflarına pek takılmıyorum.
  7. Jon Snow

Soru En tatlı bulduğunuz üye

İroni yapmıştım :D erkeğim çok şükür beni tatlı bulan biriyle evliyim :D
  8. Jon Snow

Soru En tatlı bulduğunuz üye

Biz kimsenin en tatlı bulduğu kişi olamadık be(!) ?
  9. Jon Snow

Hangi telefonu almalıyım

Bu fiyat bandında en mantıklı cihaz bence halen s20 fe. Düşündüğünüz modellerden daha iyi bir cihaz.
  10. Jon Snow

Soru Sadece kol ve omuz çalışmak

Gelişir gelişmesine ama tüm vücudu çalışmak en iyisi. Özellikle bacak çalışmadıktan sonra üst vücudu geliştirmenin bir anlamı yok.
  11. Jon Snow

Fenerbahçe ligden çekilmeli mi?

Boş ver kardeşim kulübü şike ile tüm dünyada anılan ve üstüne de utanmadan şereften bahseden şeref yoksunlarına cevap verme. Hele ki ülke bu haldeyken daha da boş ver inme seviyelerine.
  12. Jon Snow

SDN Türkiye’nin kara lekesi: Discord’da enkaz altında kalanlarla dalga geçip ölüme terk ettiler!

Yüce Rabbim böyle beyinsiz insanlara böyle vicdansız köpeklere gün yüzü göstermesin.
  13. Jon Snow

Anket Siz kiminle tanışmak isterdiniz?

Mustafa Kemal Atatürk ile tanışmayı çok isterdim.
  14. Jon Snow

KANITLA! Lig başında fb hakem hatalarına maruz mu kaldı ? Madem öyleydi gs hakemlerden yakınırken neden sesiniz çıkmıyordu? Yıllar sonra ilk defa şampiyonluk ümidi doğunca tabi sesiniz kesildi. Yani görende sizi Erden Timur sanar yok maç başlamadan manipüle ediyormuş gs falan. Geçin bunları...
  15. Jon Snow

Maçları nerenizle izliyorsunuz merak ettim açıkçası.Ligin başında hiç birinizin sesi çıkmıyordu. Fener şöyle oynuyor böyle oynuyor diye bütün televizyon yorumcuları paralı askeriniz gibi davranırken keyifliydiniz. Fenerin şifresi çözüldü puan kayıpları gelmeye başlayınca da taşı Galatasaray a...
  16. Jon Snow

Aynen hocam lige yönelik eleştiriniz çokta fenerbahçe savunuculuğu yapan biri gibi değil.
  17. Jon Snow

Bende size katılmıyorum maalesef. Her sezon Galatasaray ligi manipüle ediyorsa, Ali Koç manipülasyonun alasını yapıyor ama yine üzülerek söylüyorum ki siz bu başarısız adamın laflarına çok güzel kanmaya devam ediyorsunuz. Saha içindeki başarısızlığını saha dışında çözmeyi isteyen bir başkanınız...
  18. Jon Snow

SDN Tesla Cybertruck yolda görüldü! İşte son hali

Tasarım güzel ama bu arabayla bizim oranın dar sokaklarında dönmek çok zor olur millet sağlı sollu park ediyor. O yüzden almam :D
  19. Jon Snow

Ya zamanında Galatasaray doğrandığında Ali Koç ve Fikret Orman diğer başkanları fişekleyip Galatasaray'a haber vermeden 17 takımla birlikte hakemlerle ilgili bildiri imzaladılar. Ali Koç çıktı hakemlerde insandır hata yapabilirler dedi. Galatasaray tüm takımlar için adalet isterken bir anda...
  20. Jon Snow

SDN Uygun fiyatlı mı? POCO X5 serisinin fiyatları ortaya çıktı!

Ülkemizde en aşağı 11-12 bin tl aralığında olur gibi ki öyle olursa çok satılacağını düşünmüyorum o fiyat bandında halen favori cihaz s20 fe.
  21. Jon Snow

Yardım Hangi bilgisayarı almalıyım?

? derken laptop önerdim link bıraktım sizin için
  22. Jon Snow

Soru En son neyinizi kaybettiniz?

Kriptoda 2600 dolarımı kaybettim :(
  23. Jon Snow

Haber Jenna Ortega Adidas'ın Yeni Yüzü Oldu!

Ayakkabı numarası benim ayakkabı numaram ile yarışır gibi duruyor. 45 giyiyorum :D
  24. Jon Snow

Soru Dostlar steam ne zaman indirim yapar?

16 Mart bahar indirimleri olacak diye biliyorum bende. Öncesinde 6 şubatta da bir indirim başlayabilir ama emin değilim.
  25. Jon Snow

Yardım Bilgisayarım oyun oynarken kapanıyor, bir kaç saniye sonra kendiliğinden tekrardan açılıyor

Başka oyunlarda denediniz mi? Ram yetersiz kalıyor olabilir.
  26. Jon Snow

Yardım Hangi bilgisayarı almalıyım?

Asus rog strix hocam bu nasıl 3070 ti 150w 1080p 300hz
  27. Jon Snow

Bionluk Galiba Dolandirildim ne yapmaliyim

Özelden yollayın bana bir bakayım. Bir de siz videolarınızın başka youtube videolarında reklam olarak çıkmasını mı istiyorsunuz? Tıklama olursa da youtube sayfanızla etkileşim sağlansın istiyorsunuz anladığım kadarıyla.
  28. Jon Snow

Birden fazla kişinin reklam işlerini tek google ads hesabı üzerinden yönetiyorsa google ads bazen yatırdığı ücret kadar hediye reklam bütçesi veriyor bu yüzden bakiyesi olabilir. Hizmeti aldığınız kişiye tekrar tekrar yazın arayın eğer cevap vermemeye devam ederse bilin ki dolandırıcı olma...
  29. Jon Snow

Şimdi hocam öncelikle bende bu işin içindeyim 150 tl verdiniz ama bu paraya reklam bütçesi de dahil miymiş? Çünkü eğer videolarınızı başka youtube videolarında reklam olarak çıkaracaksanız tıklama başına ortalama 0.20tl gibi bir ücret kesiliyor reklam bütçesinden. Günlük reklam bütçeniz 5 tl...
  30. Jon Snow

Soru Hangisi daha avantajlı?

Yenilenmiş telefon yerine daha uyguna 2.el tercih ederim veya biraz daha para koyup telefonun sıfırını alırım.
  31. Jon Snow

Yardım eder mi emin değilim ama bionluk ile iletişime geçin yine de. Anlamak istediğim şey sizin YouTube kanalınız var ve videolarınızın reklamını mı yaptırmak istediniz?
  32. Jon Snow

Soru Sony Türkiyeden TV ve Ses sistemlerini çekiyor.Yorumlarınız Nedir??

Konsol grubunu ülkemizden çekmediği sürece neden satılmasın. Sadece istediği satış rakamlarını yakalayamazsa belki o zaman çekilip satış yapmazdı.
  33. Jon Snow

Yardım Kablosuz kulaklık

Şuan kanamıyorsa, ağrı ve duyumunuzda azalma yoksa sorun olacağını düşünmemekle beraber sağlık bu sonuç olarak ne olacağı da belli olmaz en garantisi kbb uzmanına gitmek olacaktır.
  34. Jon Snow

Soru Sony Türkiyeden TV ve Ses sistemlerini çekiyor.Yorumlarınız Nedir??

Sadece tv ve ses aygıtları diye belirtilmiş. Ps5 Türkiyede satılmaya devam eder.
  35. Jon Snow

Yardım HyperX Cloud Stinger kulaklığımı bilgisayar algılamıyor

Realtek Hd Audio varsa laptopta oradan yürütme cihazı kulaklık olarak seçili mi kontrol eder misiniz?
  36. Jon Snow

Kaçıncı kattan ve nasıl atlarsam ölürüm

Galiba değil emin ol istersen yapamayacağın hiçbir şey yok. Ben gerçekten durumu pekte iyi olmayan bir ailenin çocuğuydum. Hep başkalarının eskilerini giyer başkalarının oyuncaklarıyla oynardım. Yaşadığım onca olaydan sonra her isyanımda her intihar düşüncemde hep Allah'ın varlığını aklıma...
  37. Jon Snow

Eyvallah hocam, ufakta olsa belki umut veririz arkadaşa :)
  38. Jon Snow

Ne kadar yorgun olursan ol ne kadar üzüldüysen üzül intihar etmek mi çözüm? Ne geçecek eline senin de hayattaki sınavın bu. Ama geçecek emin ol. Bende çok kötü dönemler yaşadım annem babam ayrıldı, okul çok kötü gitmeye başladı hiçbir destekçim yoktu. 12 yaşında arkadaşlarım top koştururken ben...
  39. Jon Snow

Soru Hangi Sistem oyun İçin Daha Performans Verir?

Bence alttaki sistem daha iyi ama bu bütçeye direkt hazır sistem almak daha mantıklı olur.
  40. Jon Snow

Öneri Hangi PC'yi almalıyım?

Hp victus Dell gaming 29 bine kadar bütçe varsa 3060 lı laptoplar var.
  41. Jon Snow

Soru Telefon önerisi

71 farklı satıcıda s20 fe olduğunu bende görüyorum en düşüğü 10.960 tl ama böyle bir ilan yok ki zaten max bütçe 10.000 denmiş.
  42. Jon Snow

Soru Telefon önerisi

En ucuz sıfır stokta 2 adet olan ürün 11.389 tl
  43. Jon Snow

Soru Alırken paraya kıyılması gereken şeyler?

Ayakkabı, parfüm, kulaklık :)
  44. Jon Snow

Soru Spotify Zamı Sizce Fazla mı?

Yaptıkları zam oranı bence gayet iyi. Maalesef ki ülkemizde 30 tl para değil artık. 2016 da 10 tl ye kullanmaya başlamıştım 7 yıl sonra 30 tl olması pek koymadı açıkcası.
  45. Jon Snow

Soru Telefon önerisi

11 bin tl ye S20 FE var mı ? İndirim olursa belki düşer o fiyata.
  46. Jon Snow

Soru ani elektrik kesintisinde bilgisayara zarar gelir mi?

Yani direkt olarak bir şey olmaz demek pek mantıklı değil. Sonuç olarak elektrik ile çalışan teknolojik bir alet. Bir şey olma ihtimali düşük olsa bile önlem olarak akım korumalı priz kullanabilirsin.
  47. Jon Snow

Soru Telefon önerisi

@Görkem Say 'ın dediği gibi op9 hatta op9 pro bile bulunabilir 10.000 tl bandında. Sahibinden.com da bir çok ilan var. Baya iyi telefon.
  48. Jon Snow

Soru Bu sistemle overclock yapılır mı ?

Overclock yapılır. 1350w verilerek işlemci hızını ortalama 4.6-4,7 ghz e kadar çıkartabilirsin. 1400w denenebilir fakat ısınma artacaktır.
  49. Jon Snow

Öneri 8-11 k laptop onerisi

lenovo ideapad 3 hp 15s lenovo v15 Daha iyileri de vardır illa ki ama benim gözüme çarpanlar bunlar oldu.
  50. Jon Snow

Herkes Isındığı Üyeyi/Üyeleri Yazıyor

@Görkem Say (kral adam) @met 35 (uzun zamandır aktif olmasada) @ConfickerBelasi (kızgın reis)
  51. Jon Snow

Soru En Sevdiginiz Oyuncu Kim??

Jason Statham - Sandra Bullock
  52. Jon Snow

Öneri Bir harf değiştir

Sakın
  53. Jon Snow

Soru İnternet üzerinden para kazanma tavsiyesi

Sosyal medya değil ama dijital pazarlama kısmı oldukça kolay öğrenilebilir. Kendim şuan sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanıyım. Google Ads te daha ağırlıklı çalışıyorum. İşlerini yürüttüğüm doktorlar bulunmakta ve sanıldığı kadar zor değil.
  54. Jon Snow

Soru İnternet üzerinden para kazanma tavsiyesi

Dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimini de öneririm. İnternette bir çok kaynak var hatta google ın kendi eğitimi de vardı en son dijital pazarlama üzerine. Çok çalışırsanız 1 hafta içinde çoğu şeyi öğrenebilirsiniz. Gerisi kendinize çalışacağınız bir işletme bulmak olacak. Onun içinde size...
  55. Jon Snow

Anket Geleceğin otomobilleri vs Klasik otomobiller

Audi iç tasarımında benimde gözümde rakiplerine nazaran biraz sönük kalıyor. Şayet bmw ve mercedes tarafına baktığımızda kendilerini aşmış durumdalar fakat nedense bende audinin o sadeliğini seviyorum. 2 tane ekran var şimdiki nesil araçlarında. Biraz daha cafcaflı. Önceden klima menfezlerinin...
  56. Jon Snow

Anket Geleceğin otomobilleri vs Klasik otomobiller

Klasik araba severim ama bana şu Audi'yi verseler hiçbir klasik arabanın yüzüne bakmam.
  57. Jon Snow

Yardım Instagramda bir çekiliş kazandım guvenebilirmiyim

Benim fikrim %100 dolandırıcı.
  58. Jon Snow

Emin ol çekilişe katılan herkese sana yazdıkları gibi yazıyorlar. Kargo ücreti istiyorlar sen bekliyorsun ki kargo gelsin. Sonra bir kaç gün sonra yazayım diyorsun kargom nerede diye engeli yiyorsun para boşa gidiyor. Madem çekiliş yapıyorlar madem bayağı zengin o zaman milli piyango idaresine...
  59. Jon Snow

Genelde Whatsapp konuşmasının başında bir para falan talep etmezler ama sonra kargoya vereceğiz şu kadar ücret şu kadar vergi çıkıyor derlerse hiç bulaşmayın.
  60. Jon Snow

Çekiliş ne üzerineydi. Pek güvenilir gelmedi.
  61. Jon Snow

Soru Hangi shortslar ilginizi çeker?

Borsa, bilim, futbol ve en çok Steve Harvey kesitleri ilgimi çekiyor. Videonun ilk 3-5 saniyesi beni sararsa izliyorum yoksa hemen geçiyorum.
  62. Jon Snow

Anket Tüm zamanların en çok satış yapan telefonu hangisi?

Orası da öyle hocam :D akıllı telefonlar hayatımıza girdikten sonra da en fazla iPhone 6 görmüşümdür. Ki halen kullanan arkadaşlarım da var. Ekran ile kasa ayrılmış olmasına rağmen adam vazgeçmiyor :D Ama tüm zamanlar diyince nokia 1100 kesinlikle birinci sıradadır.
  63. Jon Snow

Anket Tüm zamanların en çok satış yapan telefonu hangisi?

Kesinlikle Nokia 1100 dür. Etrafımda kullanmayan insan yoktu neredeyse :D
  64. Jon Snow

Soru 18.000TL bütçe ile telefon tavsiyesi

Genelde ıphone tarafında dediğiniz oluyor zam üstüne zam geliyor ama samsung tarafında s23 çıktıktan sonra sürekli piyasasını takip etmek gerekli s22 fiyatı düşebilir. Eğer yükselirsede 12t bu bütçede alınabilecek en makul telefon gibi duruyor.
  65. Jon Snow

Tecno Pova Neo 2 alınır mı?

Yurtdışı düşünürsen redmi k40 gaming bakabilirsin.
  66. Jon Snow

Soru Bu kez Danimarkada Kuran yakıldı

Söylemlerinizde kötü bir niyet yok, bizim halk olarak elimizden bir şey de gelmez evet ama yakılan şey bizim kutsal kitabımız. Ne olursa olsun banane dememek gerekir.
  67. Jon Snow

Öneri Kamerası yuvarlak tasarımlı 5G li telefon tavsiyesi

Arka kapağı cam ve kamerası yuvarlak (ortada) kriterleri çok önemli değilse Realme Gt Neo 2 olabilir. 5g li Snapdragon 870 ve 120 hz ekranı var. 8 128gb versiyonu 7 bin civarına bulunabilir. Arka kapağı cam ama kamera ortada olmasada olur derseniz xiomi mi11t de olabilir.
  68. Jon Snow

tuttu tutmadı

Tutmadı Alttaki Galatasaraylı
  69. Jon Snow

Anket Hangi müzikleri dinlemeyi sevmezsiniz?

Ah, arabam Arabam, ey (Ver bakıyım AKDO) Ha Böyle şarkı sözümü olur ya Lvbel C5, Çakal, Reckol vs. benden uzak dursun :D Eski nesil rap candır.
  70. Jon Snow

3000 tlye ne alınabilir ?

Hayatımda şöyle bir bütçe artışına ihtiyacım var :D
  71. Jon Snow

Fakirliğinizi anlatın.

Kışın giyilen pantolonları diz kısmından kesip yazın şort olarak kullanmak :D
  72. Jon Snow

Soru İlk telefonunuz neydi? Ne kadar kullandınız!

İlk telefonum Samsung e250, ilk akıllı telefonum Samsung Galaxy wonder dı. e250 tam bir efsane :D
  73. Jon Snow

Soru 3000-5500 2. El telefon önerileri

Bence Elvin'in önediği gibi temiz xiaomi note 10 pro bulabilirsen pubg de drop olmadan rahatlıkla oynarsın. Ben mi note 10 lite da dropsuz oynuyordum 1673590000 x3 nfc de fena değil ama poco alacaksan x3 pro da bakabilirsin sahibinden de 5500 civarına satanlar vardı
  74. Jon Snow

Haber Çağla Altunkaya'dan 480 bin TL'lik ayakkabı siparişi

Bende maaşımın 4 te 1 i ile bot almak zorunda kaldım. 5-6 yıl giyerim artık :D
  75. Jon Snow

Soru 4000 TL'ye kadar telefon önerisi

Dedeniz için gayet yeterli olacaktır şimdiden hayırlı olsun.
  76. Jon Snow

Soru 4000 TL'ye kadar telefon önerisi

Dediğiniz gibi Trident A25 ekran çözünürlüğü ram ve depolama tarafında daha iyi duruyor. Ama şikayetvar.com da şebeke, parmak izi, ekran vs. birçok konuda şikayet var. Sizde araştırın. Eğer bilindik bir marka olsun derseniz Poco C40 ve Realme C21y 'e de bakabilirsiniz.
  77. Jon Snow

Soru 2022'de En Çok Hangi Şarkıyı Dinlediniz??

Şanışer - Katil
  78. Jon Snow

Yardım İşlemci ve Ekran kartı önerisi İstiyorum.

Amd R5 5600 temel çekirdek hızı 3.5 ghz - max. hız 4.4 ghz. Amd R5 5600X temel çekirdek hızı 3.7 ghz max. hız 4.7 ghz. Aralarındaki fark bu sanırsam. Fiyat farkı çok ise 5600X almaya gerek yok bence :)
  79. Jon Snow

Soru Sizce bu kasa ne kadar eder?

Bence 13k demen mantıklı olur. 2060, 3050 ekran kartından daha iyi diye biliyorum. 11k yazsan büyük ihtimalle 10k teklifler çok gelecek. 13 yaz en ölü 12 ye elinden çıkarırsın.
  80. Jon Snow

Soru Ilk aldığınız telefon ve fiyatı?

İlk telefonum samsung e250 idi annem almıştı. Ama kendi paramla aldığım ilk telefonum samsung galaxy wonder dı. Android 2.3.6 vardı içinde 700 tl ye almıştım. :D Lisedeydim o zamanlar sınıftaki ilk dokunmatik telefon bendeydi ve bunu kendi emeklerimle almış olmak bana gurur veriyordu...
  81. Jon Snow

Soru Farz edin, tüm telefon fiyatları alınabilir düzeye geldi, ne alırdınız?

Oyun için Asus rog phone 6 pro alır yanınada sosyal medya ve günlük kullanım için 14 pro alırdım.
  82. Jon Snow

Duvar Kağıdı ve Temaların Açılmama Sorunu

Bende aynı telefonu kullanıyorum. Tema uygulaması telefona zararlı aktif etmekten çıkarıp kaldırın gibisinden uyarı geldi bende onayladım ve şuan bende hiçbir şekilde duvar kağıdını düzenleyemiyorum.
  83. Jon Snow

Soru Gümrük

Özel değilse aldığınız ürün neydi ?
  84. Jon Snow

Yardım Servis sağlayıcımı değiştirmek istiyorum

Bende İzmir'de yaşıyorum. Türknet kullanıyorum gayet memnunum. Ben 100 mbps internete 100 tl ödüyorum fakat zamla 140 tl olacak benimde. Altyapının desteklediği en yüksek hızı sabit fiyata vermeleri taahhütsüz olup istediğin zaman çıkabilmen bunlar bence güzel şeyler. 2 yıldır kullanıyorum ve...
  85. Jon Snow

Soru En sevdiğiniz futbolcu?

Zlatan Ibrahimovic
  86. Jon Snow

Iphone 13 mü 11 pro max mi

Kamera, ekran, işlemci daha iyi olduğu için ve daha yeni bir cihaz olduğu için her türlü 13 ü tercih ederdim.
  87. Jon Snow

Tayvanlı Güzeller [HQ]

12 yıl geçmiş be adam normal değil mi ? :D
  88. Jon Snow

Galatasaray'da Diagne'nin sözleşmesinin feshedilmesi

Aslında sahiplenmeye sahiplendik ama maalesef küfürle çalışan bir futbolcuydu. Ne zaman küfür yese gol atar bizi susturur sonra yine ortalıktan kaybolurdu. Aldığı paranın hakkını veren bir futbolcu değildi dediğiniz gibi.
  89. Jon Snow

Soru Hayalinizdeki otomobil?

Audi RS6 :)
  90. Jon Snow

Yardım Lazım Kendimi Tyler Durden Zannediyorum

Kayt Fılap :D :D
  91. Jon Snow

Haber Samsun’da Atatürk anıtına saldırı!

Heykelini bile yıkmaya gücü yetmeyen bu zihniyetin, Atatürk'ün fikirlerini yıkmaya da gücü yetmez.
  92. Jon Snow

Soru Futbol oynamak için boyum uygun mu?

Olur tabi yaşına göre boyun gayet iyi.
  93. Jon Snow

Soru Sizce aşk nedir? Aşık olacağımız insanı seçebilir miyiz?

Ahh bee hocam :(
  94. Jon Snow

İşte ilişkiye başladıktan sonra hareketleri. tavırları değişiyorsa aşık olan sensindir. Karşındaki aşık olmamıştır. Aşk dediğimiz şey tek taraflı olunca aşk olmuyor maalesef. @kilicbaligi hocamın yazdığı gibi duygular karşılıklıysa saygı sevgi güven varsa aşkın sonu evlilik oluyor zaten :) Örnek...
  95. Jon Snow

Arkadaşlar gerçekleri görünce aşk biter derken gerçeklerden kastınız ne mesela? Aşık olduğunuz kişiyi seçemezsiniz belki ama zaten aşk karşındaki insanı her şeyiyle kabullenmek değil midir? Gerçekleri gördüğünüzde aşk bitiyorsa bu sadece saplantılı bir heves değil midir?
  96. Jon Snow

Galatasaray 2-6 Tuzlaspor

Takımda ruh yok herkes salmış durumda. Babel rap yapar. Taylan karşı takıma asist yapar. Kerem Kerem diye bitiremediğimiz adam bireysel oynamaktan başka bir şey yapmaz. Forvetler desen top gelmesin diye dua eder. Hoca hoca değil. Başkan gelirken bir ton laf söyledi kendisi beter çıktı. Takımı...
  97. Jon Snow

Galatasaray 2-6 Tuzlaspor

Fatih Terim şuan gelen hocadan bin kat daha iyiydi en azından. Tek suç Burak Elmas'ın. Avrupa da takımlara diz çöktüren takım ülkesinde ayağa kalkmayı bırak yürümeyi unuttu.
  98. Jon Snow

Söyle Rahatla V.2

Bitcoin Allah'ın varsa yüksel mahvettin beni.
  99. Jon Snow

Yardım Letgoda Dolandırıldım Nereye Şikayet Edebilirim

Olayın üstünden 7 ay geçmiş arkadaşlar. Eski konuları hortlatmayın.
  100. Jon Snow

Öneri Maksimum 400 TL ye sizce kablolu kulaklık mı kablosuz kulaklık mı almalıyım?

53 Pro ya göre çok daha iyidir eminim. Ben çok pişmanım bunu aldığıma.
  101. Jon Snow

Öneri Maksimum 400 TL ye sizce kablolu kulaklık mı kablosuz kulaklık mı almalıyım?

Taotronics 53 pro kullanıyorum. Kulakta çok kaba duruyor ergonomi açısından bence kötü. Otobüste veya arabaların çok geçtiği yerde müzik dinlerken dışarıdaki sesi olduğu gibi duyuyorsun. Bu çok kötü. Anker R100 bana göre daha iyidir.
  102. Jon Snow

Yardım Beyler bu ne oluyor?

RTX 3060 mı? O zaman iş sadece anakarta uygunlukta ise eğer uygunsa 3090 alsın madem :D
  103. Jon Snow

Soru "Pandemi Estetiği Durdurmadı! Dünyada Meme, Türkiye'de Burun." Siz hangi estetiği olmak isterdiniz?

Hastanede çalışıyorum. Erkek olarak girip kadın (trans) olarak çıkan çok hastamız oldu :) Sadece küçültme değil büyütme yapanı da var :D
  104. Jon Snow

Haber Togg ve Ava Labs İş Birliği

Togg, resmi Twitter hesabından dünyanın önde gelen blockchain platformu Ava Labs ile iş birliği yaptığını duyurdu. Neler düşüyorsunuz?
  105. Jon Snow

Yardım Spotify Playlist Sarkilarin siralarini degistirme

Playlist içinde düzenlemek istediğin playliste girip üç noktaya tıklayıp çalma listesini düzenleye basında şarkıların yanında çıkan üç tane çizgiye basılı tutup şarkıları istediğin sıraya alabilirsin silmek zorunda kalmazsın en azından. Tabi çok müzik varsa uğraştırır biraz. 1641473145 Ek olarak...
  106. Jon Snow

Yardım Spotify Playlist Sarkilarin siralarini degistirme

Merhaba, uygulamada sağ alttan kitaplık sonra beğenilen şarkılara girip sağ üstten üç noktaya tıklayıp beğenilen şarkıları listele bölümünden yeni eklenenleri seçebilirsin.
  107. Jon Snow

Öneri Kulaklık önerisi

Bu fiyata jbl t110 alınabilir.
  108. Jon Snow

RX580 ETH mining karlı mı?

İkinci el olarak 5 bin tl den (temizinden) 8 gb lik RX580 bulduğunu varsayalım. Gider 20*5.000 = 100.000 TL. Anakart+işlemci+ram+soğutucu+riser+rig kasası+psu vb giderlerde ortalama 15.000 TL tuttu dersek; Gider toplamı = 115.000 TL Gelelim kazanca ve amorti süresine. Şimdi 20 Rx580 ile Ethash...
  109. Jon Snow

Haber Kripto para mağdurlarının sürekli haber yapılması

Evet böyle bir şey var maalesef ve şuan yatırım yapmaya çekiniyorum. Bir borsada şuan belli bir miktar türk liram var ve usdt ye çevirip kripto alsam mı almasam mı diye düşüne düşüne 1 haftadır karar veremedim. 1641300220 Ek olarak ortaya atılan bir iddiaya göre 32.000 TL karda %15 32.000 -...
  110. Jon Snow

Haber Kripto para mağdurlarının sürekli haber yapılması

Borsada batan çok, kripto borsasında da batan çok ama bu insanlar battığı için değil de dolandırıldığı için mağdur oluyor. Sonuç olarak neye yatırım yaparsak yapalım örn; altın, dolar, borsa, kripto para vs. bunların hepsinde çıkma imkanımız olduğu gibi batma imkanımızda var. Haberlere konu olan...
  111. Jon Snow

Rehber Faydalı Kripto Siteleri

Bunlara ek olarak lunarcrush.com ve cryptopanic.com da eklenebilir. Lunarcrush bir kripto paranın sosyal medyadaki aktifliğini gösteren platformdur. Ayrıca belli başlı görevleri yaparak kendi tokeni olan Lunr kazanabiliyorsunuz ki ben kazanıp çekim yaptım :) Cryptopanic ise anlık kripto...
  112. Jon Snow

Soru Metaverse de arsa almak

İlk zamanlar mantıklı gibiydi ama şimdi aşırı pahalı oradan arsa almak yerine gerçek hayatta birden fazla arsa alırım daha iyi :)
  113. Jon Snow

Soru En iyi coin platformu

Vallahi hocam ben uzun zamandır binance kullanıyorum ufak meblağlarda para yatırıp çektiğim oldu banka komisyonu hiç vermedim. Sadece bir coin alırken ve satarken %0.10 komisyon ödedim bir de TR hesabıma transferde 0,8 $ bir kesinti olmuştu. Ama bugün biraz araştırdım dediğiniz gibi şikayetler...
  114. Jon Snow

Soru En iyi coin platformu

Binance iyidir hocam onun dışında Huobi, Gate.io, MEXC borsalarına bakabilirsin. TL den USDT ye çevirmek ve USDT ile coin almak (bana göre) daha mantıklı.
  115. Jon Snow

Haber Dolar, güne 12.00 lira civarıyla başladı!

Kardeşim torbacının telefon numarasını verir misin rica etsem aynı kafayı yaşamak istiyorum.
  116. Jon Snow

Yardım Her arama sonucumda aynı virüslü site çıkıyor!

Chrome önbelleğini ve verilerini silip çerezleri sıfırlamayı denedin mi?
  117. Jon Snow

Haber Dolar, 17.47 ile rekor tazeledi!

17.88 oldu. Yakında bir müdahale gelir sonra daha da fırlar.
  118. Jon Snow

Haber 'Tesla bebek' doğdu: Trafikte kalan anne, bebeğini otomatik pilotta giderken doğurdu

Benim de kuzenim Murat 131 in içinde doğmuştu. Hayat işte...
  119. Jon Snow

Soru Deadpool 3 Sizce nasıl Olacak ? Tahminleri Alalım

Hocam ufak bi yazım hatası olmuş hoş durmuyor :D :D
  120. Jon Snow

Haber Dolar, 17.47 ile rekor tazeledi!

Arkadaşlar hiç merak etmeyin yarın ben 9200 dolar alacağım ve görün nasıl düşüyor :D Şans sıfır bende :D
  121. Jon Snow

Soru Hesapta faiz düşüyor ama bankalar 10 ay öncesi faizi veriyor

Silivri de daha iyi hayat yaşarız herhalde hocam :D
  122. Jon Snow

Soru Hesapta faiz düşüyor ama bankalar 10 ay öncesi faizi veriyor

Aynen dediğiniz gibi. Bende bu soruyu soruyorum kendi kendime. Nakit avansta kredide faiz düşmemiş ama konu vadeli hesaba gelince %14 ve altına düşmüş. Çok saçma.
  123. Jon Snow

Yeni TOGG logosu yayınlandı!

Paint ile çizsem daha iyisini yapardım.
  124. Jon Snow

100 tl minik yatırım

usdt al karar verene kadar tl de durmasın paran :)
  125. Jon Snow

Öneri Max 400 TL Bluetooth kulak içi kulaklık önerisi

Mikrofonu kaliteli olsun dersen Taotronics 53 Pro ya bakabilirsiniz. Bass ve gürültü engellemesi çok iyi değil ama mid ve tizler fiyatına göre güzel.
  126. Jon Snow

Yardım Ailevi nedenlerden dolayı ders çalışamıyorum

Kardeşim öncelikle içinde bulunduğun durumdan dolayı üzüldüğümü belirtmek isterim. Fakat kendinde diyorsun. 2 sinin yaşı ufak 3 kardeşin var. Onları düşünüyorsan yapmak zorundasın. Öncelikle kendine güven ve biraz rahatlamaya çalış.
  127. Jon Snow

Soru Max 150 TL kulakiçi kulaklık

JBL olarak o fiyata JBL T110 var.
  128. Jon Snow

Soru 15 senelik omega saat modelini nasıl öğrenirim

Omega saatler çok pahalı eğer orjinalse güzel para edebilir. Bir kaç tane saatçiye git hepsine sor onlar illaki anlar. Bir kaç saatçi diyorum çünkü eğer orjinalse ve bunu anlarlarsa orjinal değil diyip ucuzdan sizden almak isteyebilirler.
  129. Jon Snow

Öneri Akıllı saat tavsiye edermisiniz

500 600 fiyat bandında alabileceğiniz seçenekler bellidir. Bileklik alınacaksa huawei band 6 saat tipi olacaksa mi watch lite alınabilir. Daha uygun olsun derseniz honor band 6 alınır. huawei band 6 ile hemen hemen aynı özelliklere sahip. Her şey pahalandığı için değer değmez konusuna kendiniz...
  130. Jon Snow

Öneri Akıllı saat tavsiye edermisiniz

Mİ Watch Lite alınabilir o da pahalanmış ama indirim yakalarsan düşer 500 e. Bütçe düşük olduğu için bileklik tarzı olarak huawei band 6 olabilir.
  131. Jon Snow

Soru 325 TL Kablosuz Kulaklık önerisi

Anker Soundcore R100 Tws Bluetooth Kulaklık Bazen Hepsiburada üzerinde indirime giriyor. Araştırmanı öneririm. Tabi tws tarzı istiyorsan.
  132. Jon Snow

Yardım Koşu(iş) için bot veya kışlık ayakkabı önerisi

Reebok eh0863 walk ultra 7 dmx max kullanıyorum. O kadar rahat ki ayağımdan çıkarasım gelmiyor. Hem su geçirmiyor hem sıcak tutuyor gayet güzel bir ayakkabı.
  133. Jon Snow

En son hangi diziyi seyrettiniz?

En son My Name' i izledim. İsimler o kadar karışık ki karakterlerin isimlerini öğrenene kadar dizi bitti. Hemen öncesinde Ragnarok, Into The Night, Lucifer, Lupin ve To The Lake i bitirdim ama favori dizilerim Ragnarok ve Into The Night.
  134. Jon Snow

Soru Eczaneden alınan ilaç tarihi geçmiş olabilir mi?

Son kullanma tarihi 05/2022. 2017 üretim tarihi zaten ilaçlar genelde 5 yıllık skt ye göre üretilirler.
  135. Jon Snow

Soru Sizce fiyatı nedir?

Hocam senin kartın sıfırı 14 bin TL den başlıyor 1 aylık kart garantisi kutusu falan varsa 2 bin TL değer kaybı yaşar mı bilemedim.
  136. Jon Snow

FPS Drop SORUNU

Eski konuları hortlatmak yerine yeni güncel konulara yönelseniz. Anasayfam sayenizde eski kapanmış gitmiş konularla doldu.
  137. Jon Snow

Dolar 12 TL'yi de geçti

Hocam imkan var da işte kartlar kendini o zamanlar 6-7 ayda amorti edecekti şimdi dolar yüzünden çok pahalılar bu süre 2 katına çıktı o yüzden çok kararsızım.
  138. Jon Snow

Dolar 12 TL'yi de geçti

Benim kadar bahtsız var mıdır bilmiyorum ya :D geçen sene btc alayım dedim 105 bin tl idi kayınvalide cıngar çıkardı hayır aldırmam altın vardı o zaman bizde sakın bozmayın etmeyin dedi btc 700 bini geçti. eth mining için sistem kuracaktım hesaplıyorum şuana kadar kazmış olsa 2 ye yakın eth...
  139. Jon Snow

Soru Dünyanın En Havalı Konsept Otomobili - Mercedes AVTR

Kapısı olsaymış iyiymiş kışın zor olur binilmez :D
  140. Jon Snow

Yardım 3000-35000 arası laptop önerisi

Fiyat aralığı çok geniş 30.000-35.000 mi demek istedin. 1637401066 Ki yine de o fiyatlara taksitle laptop almak mantıklı değil gibi
  141. Jon Snow

Soru 2 adet excel dosyası ile ilgili.

Düşeyara formülü işe yarayabilir. Öncelikle iki excel de masaüstüne kayıtlı olsun ve açık dursun. Daha sonra yeni excel e geçip en üst satırdaki fiyat yazacağınız kutucuğa tıklayın. Kutucuğa tıkladıktan sonra yazı boyutunu rengini ayarladığımız yerin altında fx butonunu göreceksiniz. Ona...
  142. Jon Snow

Soru Ak Parti ne yaparsa bu seçim oy verirsiniz (muhalif konusu)

Konudan sapmadan cevap vereyim. Erdoğan, Mart 2021 de dile getirmiş olduğu yatırım, üretim, istihdam ve ihracat ile ekonomiyi güçlendirme sözünü yerine getirirse ve ayrıca yine aynı tarihte açıklamış olduğu ekonomi reform paketini harekete geçirirse oy veririm.
  143. Jon Snow

Soru Yemeksepeti Vs Getir

Bana göre Getir daha iyi. Önce Yemek Sepeti uygulamasından restoranların fiyatlarına bakıyorum. Daha sonra Getir uygulamasından da aynı restorana bakıp fiyatları aynı ise indirimle Getir üzerinden alıyorum. Normal marketlik alışveriş içinde Getir'in kampanyaları daha iyi gibi. Yemek...
  144. Jon Snow

Soru 5000TL sistem önerisi

Şu an en ucuz monitör hariç 4800 küsür tutuyor. Siz gayet iyi almışsınız yine.
  145. Jon Snow

Soru 5000TL sistem önerisi

Bu fiyata hazır sistem bile almak bana göre mantıklı değil malum dolardan ötürü ama eğer bütçe net 5000 ise gamegaraj da NEO-3A 1050 Tİ var. Yada 300 tl farkla 1650 ekran kartlı modeli mevcut.
  146. Jon Snow

Askerlik Tecil Durumu

Hayırlısı olsun inşallah :)
  147. Jon Snow

silinemeyen dosya

Rica ederim :)
  148. Jon Snow

silinemeyen dosya

Çiçek sepetinden sipariş verdiyseniz mail yoluyla bir kaç gün sonra faturayı yolluyorlar. Mailden dosyayı indirmediyseniz dosya telefonda olmadığı için buradan silemezsiniz. Ben genelde direkt maili sildikten bir süre sonra kayboluyor. 1636965961 ya da ayarlardan safariye girip geçmişi ve...
  149. Jon Snow

Soru Kargom Elime Ne Zaman Ulaşır?

Dediğiniz gibi pazar günü olduğu için siteye işlenmemiş olabilir. Normal şartlarda bugün veya en geç yarın kargo elinizde olur diye tahmin ediyorum.
  150. Jon Snow

Askerlik Tecil Durumu

Ben de 19 yaşındayken benzer bir durumla karşılaşmıştım. Askerlik şubesine gidip üniversiteye hazırlanıyorum bu sene sınava gireceğim dediğimde bana 1 yıl daha tecil hakkı tanımışlardı. Tabi bu olay 6 yıl önce oldu şuan sistem aynı mıdır bilemiyorum. En sağlıklısı askerlik şubesine gitmen olacak.
  151. Jon Snow

Öneri Mi Band 6 fiyatını hakediyormu

Honor Band 6 çok daha iyi bence. Tasarımı bile yeter saat gibi duruyor.
  152. Jon Snow

Öneri kulaklık önerisi

Hocam kullanmadım ama Youtube da kulaklık inceleyen ve bu işte başarılı olduğunu düşündüğüm birisi var. Onun incelemelerine baktım t16 modeli daha iyiydi sanırsam. Sadece w1 modeli mikrofon kısmında daha iyi olabilir. Hatta şuan hepsiburada üzerinde indirim devam ediyorsa anker r100 modelini...
  153. Jon Snow

Öneri kulaklık önerisi

İkisi arasından aktif gürültü engelleme özelliği yüzünden t 16 yı tercih ederdim. Eğer amaç genel anlamda müzik dinlemek ise ve mikrofonu iyi ama çok kaliteli bir şey olmasa da olur derseniz ttec airbeat duo ya bakabilirsiniz.
  154. Jon Snow

Soru İşlemcim Uyumlu Mu?

intel ile uyumlu anakartın
  155. Jon Snow

Öneri Amazon Mağaza İsmi Önerisi

Herkese merhaba arkadaşlar, Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın uzun zamandır konu açmıyorum. 1 Ekim'de Amazon da 13 ülkede mağaza açılışı yaptım ve yaklaşık 1 hafta içinde sistemi tam oturttuktan sonra Allah'ın izniyle satışlara başlayacağım. Ancak mağazam için akılda kalıcı...
  156. Jon Snow

Soru Türknet kullananlar bakabilir mi?

Bizim binanın alt yapısı 100 Mbps destekliyor. Ben 92 93 Mbps alıyorum.
  157. Jon Snow

Yardım steamdan oyun iadesi yaptım ama kartımda param yok!

Kaç gün önce yaptınız iade işlemini.
  158. Jon Snow

Soru En sevdiğiniz Rapçiler Kimler?

Eminem, Allame, Aspova, Joker.
  159. Jon Snow

Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Avrupa Ligi grupları belli oldu!

Fenerbahçe ve Galatasaray dün güzel futbol ortaya koydu. Galatasaray da Mohammed'in kendini toparlaması lazım yeni oyuncular da takıma hızlı adapte olurlarsa 2. çıkabilir. Fenerbahçe ya 1. yada 2. bitirir gibi.
  160. Jon Snow

Yardım Otomatik Vitesten Sonra Manuel Kullanmak

Otomatik vitese geçtim bende 4 ay kadar önce farklı bir keyif ve rahatlık veriyor bence :)
  161. Jon Snow

Soru Siz Hangi Covid Aşısı Oldunuz Yada Olucaksınız?

Evet tanıdık bir doktor bugün 4.doz aşısını oldu.
  162. Jon Snow

Soru Spotify'da bir ay içinde dinlediğiniz ilk 3 sanatçı kim?

Aspova Eminem Sagopa
  163. Jon Snow

Soru Siz Hangi Covid Aşısı Oldunuz Yada Olucaksınız?

2 Sinovac 1 Biontech oldum. 21 gün sonra 1 Biontech daha olacağım.
  164. Jon Snow

Soru Hangi Laptobu Alayım

Altta yer alan havalandırma deliklerinin çoğu kapalı gibi duruyor. Bir de önceden tuf serisinde ssd ısı borularına yakın olduğu için aşırı ısınıyor ve ömrü kısalıyordu. Bu model de öyleyse sıkıntı çıkarabilir.
  165. Jon Snow

Acer Predator Helios 300 alınabilir diye düşünüyorum. 1349 dolar civarı amazonda.
  166. Jon Snow

Thin serisi alınır mı emin değilim açıkcası ince olduğu için ısınma problemi olabilir. Youtube da bazı videolarda ısınma sorunu yok dense de bazı kaynaklarda thin serisi alınmaz diyor.
  167. Jon Snow

TurkNet berbat hız !!!

Bağlattığım ilk günden şimdiye kadar 2 ay oldu 92-93 mbps alıyorum. Yüklemede 7-8 arası. Modem ayarlarının düzgün yapıldığından emin olun.
  168. Jon Snow

İzmir Depremi !

Evet maalesef, teşekkür ederim.
  169. Jon Snow

İzmir Depremi !

Çok teşekkür ederim.
  170. Jon Snow

İzmir Depremi !

Teşekkür ederim hepinize inşallah geçecek bu günler.
  171. Jon Snow

İzmir Depremi !

İnşallah sağolun.
  172. Jon Snow

İzmir Depremi !

İnşallah. Rabbim kimseye yaşatmasın böyle bir depremi.
  173. Jon Snow

İzmir Depremi !

Merhabalar, Öncelikle yaşanan depremde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara baş sağlığı diliyorum. 30.10.2020 tarihinde saat 14.52 de depremi tam da yıkımların olduğu ilçe olan Bayraklı da yaşamış biri olarak yazıyorum sizlere. Ben depremden kurtulan şanslı insanlardan biriyim...
  174. Jon Snow

4000 TL'ye Vodafone'dan Alınabilecek En İyi Cihaz Hangisi?

Siz de yardımcı olsanız arkadaşınıza babasını ikna etme konusunda. Çünkü yazık yani hepsiburadada alışveriş kredisi ile oppo reno 7 pro 3600 tl, note 9 pro 3600 tl (ki bence değmez), poco x3 nfc 3600 tl gibi alternatifler var.
  175. Jon Snow

Bence babasına şu telefonu 1000 tl ucuza almak varken neden daha fazla verelim ki diye bir şey söylerse ikna edebilir onun dışında Vodafone dan alınacaksa note 9 pro dan başka oppo reno 4 lite da iyi olabilir.
  176. Jon Snow

Yazık olur daha önce alan biri olarak söylüyorum gerçekten fazladan 1000 tl çöpe atmak gibi birşey.
  177. Jon Snow

Vodafone fiyatları çok şişiriyor. Eğer imkan varsa hepsiburada gibi sitelerden alışveriş kredisi kullanarak alınması daha iyi olur. Note 9 Pro ya 4080 tl vermek akıl işi değil bence.
  178. Jon Snow

İnternetiniz Kaç Mbps?

92-93 download 7-8 upload
  179. Jon Snow

Depresyondayım

Yani umarım.
  180. Jon Snow

Depresyondayım

Adam iki yılda depresyondan çıkmıştır herhalde ya :D
  181. Jon Snow

6000 TL Monitörlü Sistem Tavsiyesi

Rica ederim.
  182. Jon Snow

Monitör gittigidiyor da 659 tl. Yani 5997 tl yapıyor.
  183. Jon Snow

21.5 Asus Vp228de monitörü bu model buldum. 5ms 75hz. Sistemi de böyle topladım. 6046 tl tutuyor. H5EX77M1 kodlu Özel Toplama Bilgisayar Sadece merak ettiğimden soruyorum. Neden özellikle mesh kasa ve wifi anakart.
  184. Jon Snow

6K Sistem Toplama

Gaming PC Toplama Sihirbazı - Oyun bilgisayarı toplama sihirbazı - incehesap.com Şöyle bir şey topladım.
  185. Jon Snow

Hiç Aşık Oldunuz Mu ? Anlatın

Eyvallah hocam :)
  186. Jon Snow

Hiç Aşık Oldunuz Mu ? Anlatın

Bir kere aşık oldum onda da evlendim. Tekrar dünyaya gelsem yine aynı kadına aşık olup onunla evlenirdim.
  187. Jon Snow

Öğrencisi için kendi hayatından vazgeçti

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.
  188. Jon Snow

Bluethootlu kulakiçi kulaklık

Bütçe nedir?
  189. Jon Snow

3500-4000 tl arası en performanslı telefon (kamera önemli)

Ben de yeni aldım ama fiyatlar artacak gibi inşallah düşer diyelim.
  190. Jon Snow

3500-4000 tl arası en performanslı telefon (kamera önemli)

Mi note 10 lite kullanıyorum. Performansı iyi batarya süper. Kamera konusunda yeterli ışıkta çok güzel sonuçlar veriyor fakat düşük ışıkta biraz kötü. Gece çekimleri göreceli olduğu için benim çok hoşuma gitmedi ama kötü de denemez. Video performansı bu fiyat bandı için gayet yeterli. Rakip...
  191. Jon Snow

3000-4000 arası telefon önerisi

Bende gidip bir ton para verip 5 bin üzerine telefon alacakken mi note 10 lite aldım. Taş gibi telefon. Bir gece çekimleri çok hoşuma gitmedi bir de kapalı ortamda çekilen fotoğrafın kalitesi. Onun dışında tasarım pil ses performans beni baya tatmin etti. Kamera gündüz baya güzel iş çıkarıyor...
  192. Jon Snow

5000 tl ye kadar telefon önerisi

S10 lite nasıl olur 500 daha çıkamıyorum bütçeden. Bir de kvk garanti iyi midir bilgisi olan var mı?
  193. Jon Snow

Aslında 5 bine poco f2 pro buldum kayıtlı garantisiz. Ama ön kamera performansı olsun ekran olsun beni pek cezbetmedi. 7t için bütçe arttırmaya çalışacağım
  194. Jon Snow

3900 e Op 7 pro buldum alınır mı sizce
  195. Jon Snow

Xiaomi mi a2 kullanıyorum biraz bıkkınlık geldi aslında Op 7t i düşünebilirim de op7 pro ile çok fark var mı arasında sizce tasarım olarak 7 pro daha hoş duruyor.
  196. Jon Snow

Op 7t hoşuma giden bir telefon da 5500 e değer mi?
  197. Jon Snow

Mi 9t pro ya baktım da sorunları var diyorlar emin olamadım.
  198. Jon Snow

Arkadaşlar merhaba, 5000 tl ye kadar telefon almak istiyorum. Önem verdiğim kriterler kamera, tasarım ve performans. S10 lite a baktım biraz ama pek hoşuma gitmedi. Sizin önerileriniz nelerdir?
  199. Jon Snow

Mi 9T Pro mu A80 mi?

mi 9t pro = kardeş payı, işler güçler, leyla ile mecnun, behzat ç, ezel vb. samsung a80 = akasya durağı, selena, sihirli annem, cennet mahallesi vb.
  200. Jon Snow

Huawei Mate 30 Lite

MATE 30 LİTE diyor arkadaş
  201. Jon Snow

Ryzen 3600x Rtx 2060s sistem

Belki düşüneceğin bir sistem olabilir.
  202. Jon Snow

IPhone 11 Pro Max VS IPhone 11 Pro

Çok bir şey kaybetmezsin. Iphone 11 pro max biraz ağır gibi 226 gr. Zaten kamera, performans aynı sadece pro max batarya yönünden çok az daha iyi.
  203. Jon Snow

Sizce hangisini alayim XR vs S10+

OP 7 PRO alırsan garanti konusunu iyi düşün o kadar para verip garantisiz bir telefon almak ne kadar mantıklı ya da ithalatçı garantili. En iyisi S10+ al geç. Hem ekran hem kamera bakımından XR dan iyi. Performansı da üzmez uzun seneler götürür.
  204. Jon Snow

13.000 TL Bu kasa güzel mi?

205. Jon Snow

Bu sistemi topladım sizce bi uyuşmazlık kusur varmı?

Ben rx 580 1660 dan iyi demedim. Saçmalık diyeceğine sistem öner. Arkadaş daha ucuza dediği için parçaları revize edip alabilirsin dedim. İyi oku.
  206. Jon Snow

İkinci el monitör, kulaklık, mouse

Bu ürünleri 1400 tl gibi bir fiyata almak bence mantıklı ufak bir pazarlık yap olmadı al gitsin.
  207. Jon Snow

iphone 6s plus'tan hangi telefona geçmeliyim çok az vaktim var

5 bin tl gibi bir fiyata S10e alırım cebime de 400 500 kalır. 5 binin üstüne 500 koyarsam S10 alırım. (Teknosa için bahsediyorum.) Bütçenize denk gelen IP 7PLUS IP8 gibi telefonları almaktan vazgeçin. Bu devirde stabil çalışmayan ve uzun süre götürmeyen android telefonlar sadece giriş...
  208. Jon Snow

Kulaklık önerisi

JBL C100 alabilirsin o fiyata. Ses tatmin eder.
  209. Jon Snow

Sporda Kullanılabilecek Kulaklık Modelleri

Bütçe 200 tl olduğu ve spor yaparken kullanacağın için Meizu EP 52 alabilirsin. Ses kalitesi hakkında bir bilgim yok ama alacaksanız lite modelini almayın.
  210. Jon Snow

Bisikletin Parçaları Nelerdir?

BİSAN FX 3600 KATLANIR BİSİKLET bu tarz bisikletlerde hoş duruyor. Gez gez bir yere gittiğinde katla al yanına :D
  211. Jon Snow

Bu sistemi topladım sizce bi uyuşmazlık kusur varmı?

https://www.teknobiyotik.com/amd-ryzen-5-3600-3-7ghz-rx580-8gb-16gb-ram-480gb-ssd-oyuncu-bilgisayari.html Bu sistem daha iyi sanki. 1565099813 AMD Ryzen 5 2600 3.4GHz, RX580 8GB, 8GB Ram, 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Masaüstü - Oyuncu PC V3.5 Killer a da bakabilirsin. İşlemciyi 3600...
  212. Jon Snow

Xiaomi Mi A2 64GB mi samsung a7 a750f mi ?

Mi a2 kullanıyorum bataryası çöp oyun oynayacaksan sürekli. Normal kullanım içinse günde 2 defa şarj etmek gerekiyor. Bende ki telefon hemen hemen 1 yıllık ve ara sıra kendi kendine bir yerlere giriyor ve durdurmak için ekranı kilitlemek şart. Bende oluyor diye sende de olacak diye bir şey yok...
  213. Jon Snow

Realme Türkiyede

Telefon çok güzel fakat 1080P 60fps (güncelleme ile gelebilir) yok galiba bir de type c yerine micro usb kullanması biraz tuhaf olmuş ama yine de fiyatına göre gayet alınabilir bir cihaz.
  214. Jon Snow

3000 TL'ye kadar telefon önerisi

845 mevcut
  215. Jon Snow

Nickinizin hikayesi nedir?

2016 yılı Game of thrones 6.sezonu tabi. Son bölüm Jon Snow ölüyor. Ben de bari ismi yaşasın diye nickimi böyle yapmıştım :D
  216. Jon Snow

Yayın için sistem

6000 TL kadar bütçen varken bunu yazman gereksiz olmuş kimse sana zaten 1050 ti geç 1060 dahi önermez. Daha iyisi toplanır itopya da Donanım arşivi V4 sistemi upgrade ederek alabilirsin. İşlemciyi AMD Ryzen 2600 Ekran Kartını 1660 ti yapıp güzel bir ssd seçerek güncelleyebilirsin. Anakart...
  217. Jon Snow

Yayın için sistem

1050 ti çok eski kaldı artık
  218. Jon Snow

1080p 60fps 1500tl video kamera önerir misiniz ?

Go Pro Hero 7 White ya da Sony HDR AS-50 alabilirsin.
  219. Jon Snow

Powerbank önerisi

Siyah renk gayet hoş duruyor tam siyah değil gibi zaten
  220. Jon Snow

Powerbank önerisi

87 tl ye xiaomi nin 10000mah 3.versiyon modelini aldım. Gayet memnunum, istediğin gibi ince fakat yüzeyi çizilmelere karşı çok dayanıklı değil.
  221. Jon Snow

max 1500 tl monitör

AOC 31.5" Q3279VWF 75Hz 2560x1440 5ms DP / DVI / HDMI / VGA LED FreeSync Monitör - Monitör - Çevre Birimleri Bu nasıl
  222. Jon Snow

RTX 2060 - Ryzen 5 2600X Sistem Tavsiyesi

İşlemci olarak 2600x almana gerek yok. 2600 de gayet yeterli. Bir de Ram değişikliği yaptım sadece onun dışında her şey aynı. İstediğin monitörü de ekleyince 7941 TL yaptı. 1559981402 Geri kalan paraya da kasanı daha iyi bir kasa yapabilirsin.
  223. Jon Snow

3000 TL Bandında Telefon Önerisi

Geçen gün meizı 16 th aldık arkadaşa. Taş gibi telefon.
  224. Jon Snow

Yan Hesaptan Dolayı Ban

Reis sakin :D
  225. Jon Snow

Mobile oyun tavsiyesi

Clash For Dawn diye bir oyun vardı halen duruyor mu bilmiyorum ama aradığın tarzda bir oyun.
  226. Jon Snow

İş telefonu tavsiyesi (açıklamayı oku)

S3 mini hem çok eski bir telefon, hem de iş telefonu olacağı için mailleri de kullanmak isteyecektir. Bir de bütçe 2000tl olunca GM9 PRO gibi cihazlar ön plana çıkıyor :)
  227. Jon Snow

İş telefonu tavsiyesi (açıklamayı oku)

Kötü bir öneri olmuş :D
  228. Jon Snow

xiaomi a2 128gb vs mi 8 lite 128 gb

Mi a2 kullanan biri olarak mi8 lite ı öneririm. Mi a2 de güzel bir cihaz hiçbir sıkıntısını görmedim fakat şebeke sorunu var gibi. Ya da bütçeniz artarsa honor play öneririm bende.
  229. Jon Snow

Gamepower Luna VS Rampage Alpha X sn-rw66 ???

Gamepower Luna çok daha kaliteli 30 tl fazla ver kaliteli al.
  230. Jon Snow

Kulak Üstü Kulaklık Önerisi

Aldığınız yere bağlı olarak eğer kulaklığı kullandıysan değişimini sağlamayabilirler. Keyfi değişimlerde maalesef hijyen kuralları yüzünden değişim sağlanmıyor. Ses performansı konusunda pek fark görmezsin ve eğer kabloları rahatsız etmiyorsa kalsın.
  231. Jon Snow

Kulak Üstü Kulaklık Önerisi

Kesinlikle Sony whch500 daha iyi. En azından kablo derdinden kurtulursunuz.
  232. Jon Snow

1000-2000₺ telefon önerisi

Kesinlikle mi 8 lite. Çentik sevmiyorum ve biraz daha uygun fiyatlı olsun dersen mi A2.
  233. Jon Snow

1500 TL civarında ne alabilirim ?

Bütçeni az daha arttırıp en iyisi Mi A2 almak. Şahsen kullanıyorum gfx tool ile ayarları fulleyip çok akıcı bir şekilde pubg bile oynuyorum.
  234. Jon Snow

Eğitim sistemindeki bu saçmalık nasıl son bulur?

Anca gülersin zaten kardeşim :)
  235. Jon Snow

Eğitim sistemindeki bu saçmalık nasıl son bulur?

Tıbbi sekreterlik olduğu için zaten tıbbi terimlere ihtiyaç duyuluyor. Özel bir hastanede kardiyoloji gibi bölümlerde işe başladığında tıbbi sekreter olduğun için genelde seni eko-ekg-efor bölümüne alıyorlar. Doktor hastaya eko yaparken sana mesela hastanın interventriküler septum u şu dediğinde...
  236. Jon Snow

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Günü kurtaran bir pil kullanımı var ama rakiplerinin gerisinde diyebiliriz. Çok fazla oyun oynayıp sosyal medyada gezen biri iseniz batarya konusu sizi üzecektir.
  237. Jon Snow

2600 tl butce ile telefon

Honor play ve pocophone F1 alınabilir. Ya da bütçe biraz daha artarsa V30+ iyi bir tercih olacaktır.
  238. Jon Snow

İpad'e farklı marka kulaklık takmak

İşe yaramasına çok sevindim :)
  239. Jon Snow

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Unutmak için yurtdışına mı başvuru yaptın? Yaşın kaç acaba merak ettim. Bir de her ne olursa olsun kimse kendinden daha önemli değil. Unutmak için çevrene baksan belki senin haberin yok ama senin için yanıp tutuşan bir kızı gözünden kaçırıyorsundur. Fevri kararlar her zaman zarar verir sana...
  240. Jon Snow

İpad'e farklı marka kulaklık takmak

Benimde başıma böyle bir şey gelmişti çözümü çok saçma belki de işe yaramayacak (ben de yaramıştı :D) ama kulaklık takılı iken o tık tık sesi gelmeye başladığında kulaklık üzerindeki ses azaltma yükseltme butonlarına basınca düzeliyordu. Belki işe yarayabilir
  241. Jon Snow

Yeni telefon alacağım

Optik imaj sabitleyici video kısmı ile ilgili olan kısımdır. Fotoğrafa da etkisi olur ama video kadar değil. Fotoğraf için önemli kriterler diyafram açıklığı lens büyüklüğü ve megapixel ile beraber telefonun içinde ki kamera yazılımıdır.
  242. Jon Snow

SDN Televizyon Programı İçin Ödüllü İsim Önerisi!

Hatta SahiDeN olsun :D
  243. Jon Snow

SahiDen Teknoloji :D
  244. Jon Snow

1S1D :D
  245. Jon Snow

Mi band 3 mü amazfit bipmi?

2 tane mi band 3 :D
  246. Jon Snow

1000-1500 TL Telefon Önerisi

Mi A2 kullanıyorum baya güzel. Bataryası da o kadar kötü değil.
  247. Jon Snow

1999 TL'ye LG G6 Alınır Mı ?

G6 sıkıntılı bir cihaz. Onun yerine Mi A2 almak daha mantıklı olacaktır.
  248. Jon Snow

JBL T500BT vs Sony WH-CH500b

Bu ikisi arasından JBL i tercih ederdim. Çünkü çizilmeye karşı daha dayanıklı yüzey ve taşıması daha kolay. Zira ikisininde ses performansı birbirine yakın gibi duruyor teknik verilere göre.
  249. Jon Snow

3500-4250 TL Bütçeyle Ne Alınmalı?

Yani kendimde 2 Adet 7 Plus eskittim. Alınırdı cidden ama fiyat politikası yüzünden alanlara kızıyorum artık :D
  250. Jon Snow

3500-4250 TL Bütçeyle Ne Alınmalı?

Bunun nedeni tam anlamıyla saçma olan fiyat politikası ve her sene sadece işlemciyi kasıp diğer özellikleri aynı kalan bir marka olmasıdır. Burada telefon önerirken İphone adı altında gerçekten fiyat performans ürünü dediğimiz cihazlar olsa onu da öneririz.
  251. Jon Snow

2.000 TL 144 Hz 1 MS Monitör Tavsiyesi

Gamepower GPR27C144 144Hz 1ms 27'' FreeSync Curved Gaming Monitör | Gamepower | 144Hz 144hz yenileme hızı ve 1ms tepkime süresi ile 27'' curved oyuncu monitörü Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da hepsiburada da daha ucuzdu sanırım. Burada stokta kalmamış. VA panel kullanıyor. Zaten...
  252. Jon Snow

Bluetooth kulaklık

Yakın zamanda 300 tl ye Sony Mdr-xb70bt aldım. Bu kulaklığı da inceleyebilirsin. Bu iki kulaklık arasından JBL TUNE 500BT öneririm.
  253. Jon Snow

Mate 20 lite vs general mobile gm 9 pro

Meizu 16th varken bu fiyat bandında bence başkasına bakma
  254. Jon Snow

Saat önerisi lazım !!

Hocam adam saati alıp eskitmiş yerine daha iyisini almıştır belki :) 2015 in konusu da o yüzden :D
  255. Jon Snow

300 tl bandında kafaüstü kulaklık önerisi?

Evet jbl ergonomi ve gerçekten sony e göre kullandığı malzeme kalitesi bakımından bir tık önde. Fakat ses konusu göreceli olsada beni hiç memnun etmemişti aldığım gibi satmıştım. Deneyip, içinizin rahat ettiği bir kulaklığı almak en iyisi hocam.
  256. Jon Snow

Telefon işlemcileri

Sorun çıkaracağını düşünmüyorum ısınsa bile low ayarlarda kasma falan yapmaz.
  257. Jon Snow

Telefon işlemcileri

660 da gfx tool ile 60 fps rahat oynuyorum. Telefon ısınmadığı sürece sıkıntı yok.
  258. Jon Snow

O sallanan iki parçayı boynunuzda eşit mesafede tutarsanız bir süre sonra varlığını dahi hissetmiyorsunuz. JBL'e göre sevmediğim hiç bir yanı yok hatta çok daha fazla memnunum. Bu kulaklığı alınca aklınız hiç bir şekilde JBL de kalmasın çünkü ikisini de kullanan biri olarak söylüyorum Sony daha...
  259. Jon Snow

jbl i önermem kullandım ses kalitesi cidden memnun etmedi sadece markaya para ödemek gibi bir şey. Kulak içi istersen Sony Mdr- Xb70bt öneririm. Kullanıyorum çok güzel basları tizleri çok iyi. Midleri biraz daha iyi olabilirdi ama fiyatına göre muazzam bir kulaklık.
  260. Jon Snow

Orta Bütçe Bilgisayar Toplamak İstiyorum

Ram frekans hızı 2133Mhz mi ? Anakart falan kötü. Bütçeni 4200 yapmışsın. Daha iyi bir sistem önerilebilirdi.
  261. Jon Snow

1000-1500TL Telefon önerisi

Xiaomi Redmi Note 5 32 GB 3 GB Ram Snapdragon 636 İşlemcili Altın Cep Telefonu İthalatçı Firma Garantili 60 tl koyarsınız diye düşündüm açıkcası :) ---- Mesajlar birleştirildi ---- Kendim garantisiz mi a2 kullanıyorum. Gayet memnunum.
  262. Jon Snow

1000-1500TL Telefon önerisi

Xiaomi Redmi Note 5 veya Mi A2 lite modellerine göz gezdirebilirsin. Kamera, pil performansı ve ses kalitesi bakımından iyi cihazlardır.
  263. Jon Snow

mate 20 lite mi? mi 8 lite mi?

Bence hem performansının iyi olmasından hemde fiyatının 2600 tl olmasından dolayı honor play alabilirsiniz. Tasarımıda bu iki cihazla hemen hemen aynı kameralarında da çok ama çok büyük bir fark olacağını zannetmiyorum. İkinci önerim aslında direkt almanızı isteyeceğim telefon ise V30+. Ama...
  264. Jon Snow

mate 20 lite mi? mi 8 lite mi?

Sırf tasarımından dolayı bu iki cihaza yöneldiyseniz bence kararınızdan vazgeçin. Öncellikle net bütçeniz nedir.
  265. Jon Snow

2000 2500 TL telefon önerisi

Hocam o fiyatlara A8 alınmaz. Nokia 8 ve V30+ önermeyin diyorsunuz fakat o fiyat aralığında en iyi performansı veren ve sizi daha uzun süre idare edecek telefonlar bunlar. Hem işlemci hem kamera konusunda sizi üzmeyecek telefonları önermeye çalışıyoruz. Yok illa da istemiyorum derseniz mi A2 ye...
  266. Jon Snow

3000 civari bütçe telefon önerisi

Bulabiliyorsan bence HTC U11. Şahsen kullandığım için öneriyorum. Hem ön hemde arka kamerada daha iyidir V30+ dan. Hatta gcam ile arka kameraya portre modu da ekleyebilirsiniz. Müzik dinlemek ayrı bir zevk hem hoparlör kalitesi hemde kulaklığı gerçekten çok iyi. V30+ ın tek artı yönü tasarımıdır.
  267. Jon Snow

3000 TL Bütçe İle Hangi Telefon Alınmalı?

Bu arada efsane cuma adı altında hepsiburada da belli başlı telefonlarda baya bir indirim olacak onu da bekleyebilirsiniz.
  268. Jon Snow

3000 TL Bütçe İle Hangi Telefon Alınmalı?

Pocophone F1 veya Lg V30+ alınabilecek en güzel iki cihazdır. Bana kalırsa V30+ daha iyi bir seçenek.
  269. Jon Snow

Kaç yaşınızda ölmek istersiniz ?

Arkadaş bu forumda da iyice isyancılar doldu. İsyan etmek yerine kendimizi geliştirmeye çalışsak her ne olursa olsun bizim durumumuza bile özenen birilerinin varlığını hatırlasak yapamayacağımız şey yok ama nerede. Çok zengin olayım 50 sene yaşayayım yeter diyorsun. Zengin olmak için çaba...
  270. Jon Snow

A8 2018 mi V30+ mı?

Lg V30+ her türlü işinizi görecektir. Samsungta bana göre note veya s serisinden başkası alınmaz. Çok oyun oynayan biri değilsiniz ama çok oyun oynayan biri bile olsanız v30+ performans olarak sizi asla üzmez.
  271. Jon Snow

Samsung s7 su geçirme sorunu

Dediğiniz gibi arka taraftan su alma ihtimali yüksek. Ya da eğer kapatmadıysanız şarj soket girişinden de su almış olabilir. Suya dayanıklı evet ama bu telefonu musluk altında tutun yıkayın veya havuza girin demek değil. O çok övünen sony bile havuza girildiğinde sorun çıkarabilen bir cihazken...
  272. Jon Snow

Bu telefonlardan hangisini almalıyız?

Xiaomi Redmi Note 5 alınabilir ya da Mi A2 Lite ikiside bu fiyat bandında güzel cihazlar.
  273. Jon Snow

Samsung A7 2018

O fiyata LG V30+ en iyi tercih olacaktır. Ön kamerayı sorun edersen honor play alabilirsin. Ya da 3000TL ye Xiaomi Pocophone F1
  274. Jon Snow

12 Bin TL Limitli Pc Toplama

Eyvallah hocam :)
  275. Jon Snow

12 Bin TL Limitli Pc Toplama

Arkadaş sistemini topladı oynuyor fakat ben halen toplayamadım :D İş yerimden tazminatım için cevap bekliyorum ve eğer onaylanırsa 15 bin tl kadar para alacağım. 7-8 bin tl lik sistem isterken bir anda limitim 2 katına çıktı tabi ki dediğim gibi onay verilirse alabileceğim bu bilgisayarı...
  276. Jon Snow

3500 TL bütçe ile alınabilecek kamerasi iyi olan telefon onerirmisiniz

İki seçenek var var ya Mate 10 pro yada Mi 8.
  277. Jon Snow

Bir Sağlık Kurumunda Maliyet Azaltma Önerileri

Kurum olarak teknolojilerin nimetlerinden faydalanmadığımızı düşünerekten bir öneride bulundum. A4 Fotokopi kağıdının kullanımının azaltılması. Şöyle ki kurum olarak yılda 200bin tl gibi bir para harcıyoruz fotokopi kağıdına. Bunun önüne geçmek için hasta hakları ve güvenliğinden açık vermeden...
  278. Jon Snow

Önerileriniz için teşekkür ederim. Öncelikle uzun süre kullanılmayan bilgisayarlar bilgi işlem tarafından kontrol edilip kapatılmakta :) Diğer unsurları göz önünde bulundurabiliriz. Maaşlardan 100 lira kesmesinler ya zaten verdikleri öyle çok bir şey değil. Distribütör ilaç ve medikal malzeme...
  279. Jon Snow

Herkese merhaba arkadaşlar, Ben özel bir sağlık kurumunda (hastanede) çalışmaktayım. Hastanemizde bir yarışma düzenleniyor. En iyi öneriyi sunan ve projeyi hayata geçirenlere belli başlı hediyeler, ikramiyeler veriliyor. En iyi ödül ise tabi ki de maliyet azaltma kısmında. Hastanemiz son...
  280. Jon Snow

Lg v30 plus mı pocophone f1 mi

Kesinlikle yetecektir. Ön kamerası dışında LG V30+ çok daha iyi bir seçenek.
  281. Jon Snow

Şu 3 modelden sizce hangisi?

Mi a2 den çıkan adaptör hızlı şarj adaptörü değil ama 5 veya 10 şarj edişten sonra sanki biraz daha hızlı şarj ediyor hissine kapılıyor insan. Bana göre gm 9 pro iyi bir tercih olacaktır. Bütçe artarsa tabi ki de v30+ almanı tavsiye ederim.
  282. Jon Snow

mi a2 64gb

Oyun oynamazsam sabah 7 akşam 7 çok rahat idare ediyor beni.
  283. Jon Snow

Huawei P10'dan Zenfone 5'e Geçilir mi?

V30+ varken zenfone 5 alınmaz. Zenfone 5 tasarım olarak hoş o kadar.
  284. Jon Snow

mi a2 64gb

Mi a2 kullanıyorum kamera ve performans konusunda gayet iyi. Ama gm9 pro ya da bakılabilir.
  285. Jon Snow

Huawei P20 Pro mu? Mate 10 Pro mu?

Kesinlikle Leand haklı :D Mate 10 pro hatta iki tane :D
  286. Jon Snow

Galaxy Note 9 Alınır mı?

İnternette neler neler var. Ben samsung kullanacağım benim telefonum amoled yanığı olacak ve samsung değiştirmeyecek. O samsungu süründürürüm. Dedim ve yine diyorum bilinçli tüketici ol gerisi senin elinde. Para verip aldığın her üründe oluşan kullanıcı hatası dışındaki her koşulda tüketici...
  287. Jon Snow

Galaxy Note 9 Alınır mı?

Burası teknoloji forumu normalde sen bana idrak edin yazsan bile ben sana bu şekilde cevap vermezdim ama yukarıdaki mesajlarda kullanıcının birine yıkık düşüncelerin gibisinden bir tabirde bulunduğun için böyle bir cevap verme gereği duydum. Her ne olursa olsun arkadaşımız 8 plus ta alsa s9+ ta...
  288. Jon Snow

Galaxy Note 9 Alınır mı?

Bende size tekrar tekrar yazayım o zaman ki iyice idrak edin. Çünkü sanırım bu konuda biraz sıkıntınız var. Ben hiç bir şekilde konuyu açan arkadaşa samsungu kayırıp bu telefonu al demiyorum. Yani en azından senin yapmadığını yapıyorum. Ben samsungu sana karşı kayırıyorum çünkü kendi tabirinle 8...
  289. Jon Snow

Galaxy Note 9 Alınır mı?

Arkadaşım her türlü iddiasına girerim samsung s9+ ın kulaklığı iphone 8 plus ın kulaklığından iyidir. Servis konusu görecelidir ben telefonu bozacak veya kıracak birşey yapan biri değilim. Alacak kişiyi bilemem. He diyelim ki kaza oldu ekran kırıldı. Sen sanıyor musun apple babasının hayrına...
  290. Jon Snow

Galaxy Note 9 Alınır mı?

Tabi ki de alabilir. Karar tamamen onun. Hatta kamerası iyi oyunlarda akıcı 4-5 sene götürecek s9+ ı da alabilir. Dediğiniz gibi kendi bilir.
  291. Jon Snow

Galaxy Note 9 Alınır mı?

Ki ekstra olarak kutu içeriği bile berbat olan bir cihaza kulaklığı halen 5s teki kulaklık ile aynı kaliteye sahip olan bir cihaza para vermek mi mantıklı. Yapma Allah aşkına sevebilirsin bende seviyorum iphone u. Ama sırf işletim sistemiymiş güncellemeymiş diye de gidip öneri yapmam. Sonuçta az...
  292. Jon Snow

Galaxy Note 9 Alınır mı?

5 sene önceki cihaz güncelleme aldı da ne oldu bana anlatır mısın? Bir sürü hatalar ıvırlar zıvırlar. Bende 7 plus varken ios 11 e geçtiğime bin pişman olmuştum. 3 sene veya 2 sene güncelleme alsın babalar gibi alsın.
  293. Jon Snow

Galaxy Note 9 Alınır mı?

Arkadaşım ben sana bu konu hakkında bir şey demiyorum. Ama sende gidip 3 sene önceki telefonla 3 sene çıkmış samsung telefonu karşılaştırdığında konuyu kapatmak yerine s9 a bulaşmışsın saçma değil mi bu? 8 plusı desteklemek için s9+ a göre ya da note 9 a göre dök artılarını ortaya konu kapansın...
  294. Jon Snow

Galaxy Note 9 Alınır mı?

İphone 8 plus ı sana kötüledim mi? Ya da s9+ şaha kaldırdım mı?. Benim bu konuya attığım ilk mesaja bir bak ne yazmışım. Sonra dön gel bana tekrardan yaz konuşalım. ---- Mesajlar birleştirildi ---- s9+ a göre daha ilgi çekecek cihaz derken baya güldüm :D 4 yıldır aynı tasarım çizgisini koruyan...
  295. Jon Snow

Galaxy Note 9 Alınır mı?

İos ekosistemini zaten herkes bilir. İos ekosistemini kötüleyen akıcılığına stabilitesine laf eden bu işten anlamıyordur. Ama sadece işletim sistemi iyi diye de telefon önerisi olmaz. Android eskiden tamam çok berbattı ama şuan ki gelişmeleri göz ardı edilemez.
  296. Jon Snow

Galaxy Note 9 Alınır mı?

O zaman konuyu açan arkadaş s9+ veya note 9 aldığında da çok akıcı oynayacaktır. Sonuç olarak büyük ekran güzel avantaj. Arkadaşımın bahsettiği konu zaten akıcılık oldu bende ona söyledim. Benim telefonumda takılma olmazken ki oyun daha yüksek ayarlardaydı hatta benim telefonda onun telefonda...
  297. Jon Snow

Galaxy Note 9 Alınır mı?

Eski mesajlarınıza baktım pubg den örnek vereyim sizin gibi. Daha bu sabah iş yerinde 6s kullanan arkadaşımın telefonundan pubg oynadım. Ona da kendi telefonum olan mi a2 yi verdim. Bana dediği tek şey ben daha önce pubg oynamıyormuşum oldu. İnanmayanlar için fotoğraf çekip atabilirim de.
  298. Jon Snow

Galaxy Note 9 Alınır mı?

Hem 6s hemde s9 kullanan birisin anladığım kadarıyla. Sana göre 6s in s9 a göre üstünlükleri olabilir sana bu konuda saygı duyarım. Ki senin düşüncene göre olabilir de. Ama burada sadece senin düşüncene göre hareket edilmiyor. İyi forumlar.